2007'den Bugüne 75,879 Tavsiye, 24,837 Uzman ve 17,061 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra KESKİN
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist/Çocuk-Ergen Psikoloğu/Ebeveyn Danışmanı

Esra KESKİN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esra KESKİN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

23

[Uzm.Psk.Esra KESKİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esra KESKİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEsra KESKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esra KESKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esra ÜNAL ŞENGÜLUzm.Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Sevgili Esra Ünal Şengül ile aynı projede uzun zaman birlikte yer aldık. Kendisiyle henüz tanışmadan evvel ortak meslektaşlarımızdan hakkında iyi şey...
Yasemin EYİGÜN KANTÜRKUzm.Psk.Yasemin EYİGÜN KANTÜRK
Sevgili Yasemin ile 2011 yılından beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Psikolojik Danışmanlık Merkezleri'nde hizmet vermekteyiz. Ta...
Emine İLERİPsk.Emine İLERİ
Eminey'le 2011 yılında Bahçelievler Kadın ve Aile Sağlığı Merkezin'de görev yaptık. Çalıştığımız süre içerisinde işini ciddiye alan, kendini geliştirm...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba Sayfama hoş geldiniz. Özgeçmişim, hakkımda yazılan tavsiye yazıları ve istifadenize sunduğum makaleleri bu sayfada inceleyebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz. iyilik halinizi koruduğunuz huzurlu günler dilerim...

Esra KESKİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve ergenlerde;
Davranış sorunları, uyum sorunları, alt ıslatma, kaygı problemleri,
sınav kaygısı, korkular, okul problemleri, ailede iletişim problemleri, özgüven eksikliği, ergenlik sorunları, depresyon, yas, travma

Yetişkinlerde;
Sosyal Fobi, özgül fobi, kaygı sorunları, iletişim problemleri, ilişki sorunları, depresyon, yas, travma

Esra KESKİN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Esra KESKİN'in Özgeçmişi
EĞİTİM

2010-2012 : İstanbul Ticaret Ünv. Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans
2002-2007 : İstanbul Bilgi Ünv. Psikoloji Bölümü
1999-2002 : Asfa Asalet Lisesi

SETRİFİKA&KATILIM BELGESİ

Çocuk ve Ruh Sağlığı Eğitimi ( Prof. Dr. Mücahit Öztürk)
Temel Danışmanlık Becerileri (Psikoloji İstanbul)
Oyun Terapisi (Yrd. Doç. Dr. Elif Akdağ)
Gottman Çift Terapisi 1. Modül (Dr. John&Dr. Julie Gottman)
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi 1. ve 2. modül (Brief London&DBE)
EMDR 1. modül (Davranış Bilimleri Enstitüsü, PhD Udi Oren)
Stratejik Terapi Eğitimi (İnda Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezi)
Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Dr. Hakan Türkçapar)
Klinik İlk Görüşme ve Klinik Değerlendirme ( Dr. Emel Stroup)
Kognitif Terapinin Anksiyete Tedavisinde Uygulanması ( Dr. Emel Stroup)
Yaratıcı Drama Eğitimi...[Devamı...]

Esra KESKİN Tavsiye Yazıları Esra KESKİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Psk. Neslihan Kızılkaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.103.80.L

10-01-2018
 TavsiyeNo: 101357
Esra Keskin İle 1,5 yıl önce bir eğitimde tanıştık. Eğitim içi yaptığımız çalışmalarda bütün bilgi ve becerilerini ustalıkla kullanan sevgili meslektaşım mesleki anlamda öğrenmeye ve kendini geliştirmeye sürekli devam etmektedir. Kendine güveni tam, arkadaş canlısı, güler yüzlü olan sevgili Esra Keskin'i çocuk-ergen-yetişkin ve aile danışmanlığı alanlarında danışmanlık almak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 Hilal Ş. (Danışan)
 IP: 178.243.98.BZ

07-12-2017
 TavsiyeNo: 100696
Esra abla ile çok uzun süre önce tanıştım ve terapilere başladığım süreden şimdiye çok ciddi yol katettiğimi düşünüyorum. Bu çabayı göstermemdeki en büyük nedenlerden birisi Esra ablaydı. Hala da terapilere gitmeye devam ediyorum. Kendisinin samimiyetine ve içtinliğine kesinkikle inanıyorum. Geçirdiğim birçok zorlu dönemde hayatıma çok ciddi dokunuşlarda bulundu , kendimi keşfetmemde de büyük katkısı bulundu. Terapiye gitmeyi düşünecek danışanlara kesinlikle Esra ablayı tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 Uzm.Psk.Emine PALAZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-12-2017
 TavsiyeNo: 100662
Esra hanımla aynı eğitimde 1.5 yılı aşkın bir süredir birlikteyiz. Güler yüzlü, samimi, çözüm odaklı, öğrenmeye açık ve oldukça yardımseverdir. Eğitim sırasında birlikte bir seans tecrübemiz oldu. Danışanı olarak çalıştığımız eğitimde ( rol-play değil gerçek bir problem çalışılmıştır) seans süresince kendinden emin tavrı, çözüm odaklı yaklaşımı ve doğru müdahaleleri ile seans sonunda kendimi rahatlamış ve güvende hissetmiştim. Meslekten olan birine terapi yapmanın zorluğunu hissettirmeden oldukça profesyonel çalışmıştır. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Esra ÜNAL ŞENGÜL Fotoğraf  Uzm.Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
İstanbul - Klinik Psikolog - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-11-2017
 TavsiyeNo: 100528
Merhabalar. Uzman Psk Esra Keskin ile uzun yıllar aynı projede çalıştık. Esra hanım ın en belirgin özelliği, öğrenmeye ve gelişmeye açık olması, etik ilkelere bağlı olması, sıcak kanlı ve güler yüzlü olmasıdır. Bilişsel davranışçı terapi, emdr terapisi, oyun terapisi, aile ve çift terapisi alanlarında bir çok eğitim almıştır. Hem çocuklarla ve ergenlerle hem de yetişkinlerle çalışma fırsatı bulmuş ve insanı bir bütün olarak anlama tecrübesine sahip bir uzmandır. İstanbul da çocuk-ergen-yetişkin-aile ve çift terapisti arayan herkese Esra hanımı gönül rahatlığı ile tavsiye eder, başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    

 Didem Tor (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.250.LZ

05-01-2017
 TavsiyeNo: 93563
Sevgili Esra Keskin'le İBB Psikolojik Danismanlik merkezin de bir süre beraber calışıdık. Cocuk, ergen ve aileler basta olmak uzere bir cok alanda başarıyla çalışmıstır.Kendisi alanında uzman deneyimli ve özverilidir.Disiplinli ve sonuç odaklı çalışır. Danışanları seans sonunda mutlu ve memnun bir şekil de merkezden ayrılıyordu. Mesleğine olan bağlığı onu gelişime ilerlemeye açık bir psikolog olmasını sağlamıştır. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 GÜLŞEN Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.108.225.ZZL

30-11-2016
 TavsiyeNo: 92452
Esra Hanımla kendimi hiç iyi hissetmediğim bir anda Pdm de tanıstık.İlk gördüğüm anda üzerimdeki gerginliğimi alıp sakin ve yumuşak tavırlarıyla benimle bir yolculuğa başladı.Bana kendimi tanımamı ,insanları keşfetmemi ,ruhumdaki tahribatı onarmamı, güzel bakmayı öğretti.Ona gerçekten minnettarım hayata karşı bakış açım zamanla değişmeye basladı.Çevremde tavsiye etmediğim kimse kalmadı sanırım.Güler yüzlülüğü, hanımefendiliği,naif davranışları beni en çok memnun eden yönleri olmuştur.
     1 Beğeni    

 Uzm.Psk.Kübra ÖZTÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-10-2016
 TavsiyeNo: 91322
Sevgili Esra Keskin ile uzun bir sure ayni merkezde calistik. Danisanlariyla kurdugu iletisimi, bir.an once seansa baslamak icin sabirsizlanan danisanlarini ve yuzlerinde gulumsemeyle odadan cikmalarini gozlemleme firsati buldum. Egitimlere katilan, gelismeleri takip eden, her ani kendini gelistirmek icin firsat bilen degerli meslektasim... Hic tereddut etmeden danisan yonlendirebildigim , tecrubesine ve bilgisine guvendigim Esra Keskin'i destek almak isteyenlere gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

 Birsen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.101.YYJ

13-10-2016
 TavsiyeNo: 90999
Kendisiyle yüksek lisans eğitimi sırasında bir ödev çalışması vesilesiyle tanışmıştık. Daha sonra birlikte bazı eğitimler aldık hatta bazılarında denk geldik. Bu sayede güzel bir irtibatımız oldu. Devamında Esra Hanıma danışanlarımı yollamaya başladım ve onlardan olumlu geri dönütler aldıkça, iletişimimiz bu vesileyle daha da arttı. Mesleki yeterliliği noktasında sürekli eğitimler alan ve yerinde sabit durmayan, mesleğine ciddi saygısı olan Esra hanımı öncelikle tebrik ediyorum ve bir uzman olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 ferhat (Danışan)
 IP: 78.171.171.ZF

25-09-2016
 TavsiyeNo: 90468
Sevgili Esra Hoca;güleryüzlü,cana yakınlığı ve samimiyeti ile bence danışanların zor zamanında bir psikolog,bir abla,bir kardeş bazende bir arkadaş oldu ona danışan ona derdini anlatan insanlara.Hüzünlü olduğunuz ya da içiniz sıkıldığı gün olurda o gün psikologla randevunuz olur ve ona anlatırken kendini tutamayıp ağlarsın ya işte bu hoca o an size bir elden daha fazla samimiyet ve konuşmasıyla sizi bir toplar derdinizi anlattırır ve sizi ordan içi rahat yüzü gülümser bir şekilde dışarı çıkmanıza yardımcı olur.O yüzden ben size Esra Keskin i tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Büşra TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.96.76.ZZ

16-02-2016
 TavsiyeNo: 85859
Esra abla benim için çok önemli onun yeri bende bir başkaydı ve hep öyle olacak inşallah çünkü ben onun sayesinde bazı şeyleri deneyerek gördüm. takıntılarım dan onun bana öğrettikleriyle vazgeçtim okul kaygılarımı ve korkumu onunla birlikte yendim. 3 sene önce aklımda eğitime devam etmek yokken Esra abla benim düşüncelerimi benim görmemi sağladı ve ben şuan lise son sınıf öğrencisiyim ben doktora gittiğimde doktorun bana söylediği terapi almam gerektiğiydi ve bende Esra ablayla başladım aslında terapi almaya daha önce bu kadar uzun sürmemişti diğer tedaviler iyi ki sürmüş ben şuan onun sayesinde iyiyim ve bir gün bu görüşmelerimiz son bulsa da onu sayesinde kendi düşüncelerimi ve kendimi daha iyi ifade etmeyi ,takıntılarımı okul korkumu ve okul ile ilgili kaygılarımı onu bana yol göstermesiyle yendiğimi düşünüyorum. ileride bende onun gibi bir psikolog olmak istiyorum. seni tanıdığım için çok mutlu ve huzurluyum teşekkürler Esra ablacığım kesinlikle Esra ablayı tanımanızı isterim.
     4 Beğeni    

 Zeynep ŞAHİN
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-01-2016
 TavsiyeNo: 84960
Sevgili meslektaşım Esra Keskin'i, aynı dönem çalıştığım psikolojik danışmanlık merkezlerinden tanıyorum. Mesleki anlamda eğitimleri takip etmesi, sürekli olarak kendini geliştirmesi, işini severek yapması ve bu alanda çokça vak'a görerek tecrübe kazanması, kendisinin sevilen ve tercih edilen bir psikolog olmasına katkı sağlamıştır. Meslek dışında da kişilik özelliklerinin pozitif yönde olması, insanlara değer vermesi ve önemsemesinin de gerek çalıştığı ortamda meslektaşları arasında gerekse tanıştığı kişiler tarafından sevilmesindeki belirleyici faktörler arasında olduğunu düşünüyorum. Mesleki anlamda sevgili arkadaşıma başarılar diliyorum, psikoterapi almayı düşünen danışanlarına da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    

Beril Nihal KAYA Fotoğraf  Psk.Beril Nihal KAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-01-2016
 TavsiyeNo: 84897
İBB Kadın ve Aile Sağlığı Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde birlikte görev yaptığım arkadaşım,psikoterapi alanında uzun süredir yoğun çalışma alanı içerisinde mesleğine ve değerlerine titizliği,seçiciliği ve özgünlüğü ile pek çok konuda bir adım ötede;ilerlemeye ve gelişime açık,bilginin varlığına özen gösteren başarılı bir psikologdur.Kişilik özellikleri açısından da mesleği ile uyum gösteren arkadaşıma ileriki dönemlerde de başarılar dilerim.
     Beğenin    

 Uzm.Psk.Kübra Hacıbektaşoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.186.YW

11-01-2016
 TavsiyeNo: 84877
Esra hanım ile beraber çalıştığımız İBB Kadın ve Aile sağlığı psikolojik danışmanlık projesinde tanıştık. Kendisi güleryüzü, samimiyeti, pratik zekası ile herkesin çalışmak isteyeceği bir iş arkadaşıdır. İşine olan saygısı ve özverisi ile taktir ettiğim bir meslektaşımdır. Ayrıca yönlendirme yaptığım tanıdıklarımın da çok memnun kaldığı bir psikologtur. Yoğun bir şekilde danışan görmekte ve aldığı eğitimlerle kendini geliştirmektedir. Öğrenmeye açık ve kendini devamlı yenilemeye çalışan bir insandır. Kendisinden psikolojik destek almak isteyen danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Yıldız BİBER GÜVEN Fotoğraf  Psk.Yıldız BİBER GÜVEN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-09-2014
 TavsiyeNo: 71607
Meslektaşım Esra Keskin ile İBB Kadın Aile Sağlığı Psikoloji Danışmanlık Projesinde aynı ekipte çalıştık. Projenin zorlu çalışma temposu içinde herşeyden önce benim için içtenliği, sıcaklığı ve zekasıyla zorlayıcı çalışma saatlerini daha işlevsel ve keyifli hale getirmeyi sağladığı için ona çok teşekkür ediyorum. Yoğun çalışma saatleri içerisinde yaptığımız vaka paylaşımlarında, bir terapist olarak bakış açısında ve klinisyen olarak duruşunda çokça ortaklaştığımızı hissetmişimdir. Mesleki olarak kendisini sürekli yeni bilgi ve teknikle donatmasına hep hayran kaldığım meslektaşımın, terapi görüşmelerinde bilgiyi, danışanın getirdikleriyle sentezleme becerisi de ekip olarak hep ilgimizi çekmiştir. Danışanlarının doğru bir adreste olduklarını gösteren bir önemli kanıt da sevgili meslektaşımın bu projede ulaştığı kariyeridir. Danışanları için büyük bir özveri ve dikkatle sürdürdüğü terapi çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 Psk.Hilal ARSLAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-08-2014
 TavsiyeNo: 71272
Meslektaşım Esra Keskin ile İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezlerinde çalışırken tanıştım. Bir çok eğitim ve süpervizyona birlikte katılmış ve eğitimler sırasındaki etkin katılımını yakından görme fırsatım oldu. Güler yüzü, yeniliklere ve güncel bilgilere açık oluşu, kendini geliştirmek adına fırsatları değerlendirmesi ama en önemlisi de insan sevgisi kendisini tavsiye etmemde en büyük etkendir. İçindeki yardım etme arzusu ve mesleğini icra etmede titizlik ve hassasiyeti onu güvenilir bir psikolog yapmaktadır. Başarılının devamını diler ve kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    

Yasemin EYİGÜN KANTÜRK Fotoğraf  Uzm.Psk.Yasemin EYİGÜN KANTÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-08-2014
 TavsiyeNo: 71045
Esra,yaklaşık 4 yıldır tanıdığım hem mesleki anlamda hem de özel hayatımızda görüştüğüm, birçok konuda takdir ettiğim bir meslektaşımdır.Danışanlarına karşı olan özverisi ve meslek sevgisi sayesinde kendini birçok alanda geliştirmiş, eğitim almış ve geliştirmeye de devam etmektedir.Aktif ve yoğun bir şekilde danışan görüyor olması birçok alanda tecrübe kazanmasını sağlamıştır. Başarılarının devamını diliyor ve psikolojik destek almak isteyen birçok danışana gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Psk.Zehra ÖZDEMİR
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-04-2014
 TavsiyeNo: 68232
Esra benim üniversite döneminde tanıstiğim degerli bir arkadaşımdır.O yıllarda da beraber çalıştığımız projeler olmuştu.Her zaman bilgisine,tecrübesine,sağduyusuna inandigim bir meslektaşımdır. En güzel yanlarından biri ögrenciliğinde almaya başladığı egitimlere hala devam etmesi ve kendisini yenilemesidir. Arkadaslık ilişkimizde beni dinlemeye ve anlamaya çalışmasi Onu benim için farklı ve vazgeçilmez kıldı. Danisanlari için de aynısı olacağına inanıyorum. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Seda KÖKCÜ KILIÇ Fotoğraf  Psk.Seda KÖKCÜ KILIÇ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-12-2013
 TavsiyeNo: 64655
Psikolog Esra Keskin ile 3 senedir İbb. Psikolojik Danışmanlık Merkezi sayesinde tanışmaktayım. Aynı zamanda kendisi ile bazı gönüllü projelerde beraber çalışma fırsatımız oldu. Birlikte süpervizyonlar da eğitim almaktayız. Meslektaşım Esra kendisini geliştirmeye açık, işini önemseyen ve başarılı bir psikologtur. Güleryüzü,iyi dinleyici olması, yardımseverliği onun en öne çıkan özelliklerinden birkaçıdır. Kendisinden yardım almak isteyenlere rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 Büşra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.255.84.YFZ

09-12-2013
 TavsiyeNo: 64631
Esra Hanım benim saygıdeğer bir meslektaşımdır. Samimi, güleryüzlü ve rahatlatıcı kişilik özelliklerine sahiptir. En son kendisiyle “İnternet Bağımlılığı Önleme ve Tedavisi” Temel Eğitimi'nde bir araya geldik. Kendisi alanda başarılı bir psikologtur ve daha çok Çocuk - Ergen odaklı çalışmaktadır. Aynı zamanda, yetkinliğini artırmak adına yeni gelişmeleri ve gerekli eğitimleri ilgiyle takip etmesi alanda kendisini değerli kılan en önemli özelliklerinden bir tanesidir.
     2 Beğeni    

 ünzile yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.182.147.ZJC

06-12-2013
 TavsiyeNo: 64544
Esra Hanım ile yaklaşık 4 yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştım. Gözlemdediğim kadarıyla mesleğini severek ve özverili şekilde yapıp, kendini geliştirme adına bütün imkanlarını değerlendirmekte olduğunu görmekteyim. Ayrıca her kesimden danışan ile iletişime geçtiği , güler yüzlü ve sempatikliği ile danışanlarının memnuniyetini devamlılığını sağlıyor. Yetişkin ve çocuklara terapi uygulayabilmektedir. Kendisine terapiye gelen kişilerin olumlu ve memnun şekilde ayrıldıkları için Esra Keskin'i tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Merve KARABİBER Fotoğraf  Psk.Merve KARABİBER
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-12-2013
 TavsiyeNo: 64522
Psikolog Esra Keskin ile İ.B.B Kadın ve Aile Sağlığı Merkezlerinde çalışmamla birlikte başladım 4 yıldır kendisini şahsen ve profesyonel anlamda tanımaktayım. Kendisi işine karşı özverili ,kendini danışanları için yapabilecekleri konusunda sürekli geliştiren, iş dışı mesaisini mesleği ile ilgili uğraşlarla geçiren biridir. Yetişkinlerle çalışmakla birlikte;ağırlıklı olarak çocuk ve ergenlerle çalışır. Anksiyete,sınır problemleri,depresyon,ebeveyn tutumları,alt ıslatma,sınav kaygısı,özgüven problemi gibi alanlarda uzmanlığı vardır.Tanımış olduğum bir kaç kişinin çocukları ile de terapi geçmişi var ve onun hakkında oldukça olumlu geribildirimler almış bulunuyorum.Kendi gözlerime baktığımda da danışan devamlılığı yüksek, danışanları ile iletişimi olsun, ailelere farkındalık kazandırmak konusunda olsun seanslarını çözüme,sonuca ulaştırma konusunda kendisini oldukça başarılı buluyor ve bir meslektaşım olarak güvenerek tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Tuğba Metin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.235.39.ZZL

03-12-2013
 TavsiyeNo: 64482
Esra Keskin ile tanışıklığımız lisans dönemine dayanır. O zamandan bu zamana dek psikoloji alanında önemli isimlerden eğitimler almış ve kendini geliştirmiştir. Meslek etiğini titizlikle uygulayan, her daim güleryüzlü, deneyimli bir psikologdur. Bircok farkli danisan grubu ile calismis olması büyük bir avantajdır. Farklı kesimlerden birçok kisi ile çalışmıştir. Hem yetişkinlerle hem de çocuklarla çalışması da onu alandaki birçok kişiden ayiran bir özelliğidir. Tum bu sebeplerden dolayı Esra Keskin'i kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 TUĞBA BAŞAK KOÇ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.82.YYL

03-12-2013
 TavsiyeNo: 64472
Sevgili meslektaşım Esra ile lisans döneminden itibaren bir arkadaşlığımız bulunmaktadır ve irtibatımızı da koparmamışızdır. kendisi ile halen bir çok eğitimde karşılaşmaktayız. Bu da Esranın mesleğinde kendisini daha da geliştirmek adına çabaladığını ortaya koymaktadır. Kendisi ile mesleki konularda konuşmalarımız olur, birbirimizi aydınlatırız. Kendisi mesleğini severek yapmaktadır ve danışanları ile mesleki etik çerçevesinde olabildiğince ilgili ve alakalıdır. Psikolojik destek almak isteyenler için. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Tedavi sürecinizde meslektaşımla emin ellerde olacaksınız.
     3 Beğeni    

Esra KESKİN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Çift ve Aile Terapileri Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dengeli Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Büyükdere Caddesi. No:14 Tankaya Palas K:6, D:28 Mecidiyeköy/Şişli
İstanbul  

Adres 2:
Acıbadem Caddesi, Menekşem Sokak, Adil Bey Apt, No:2, D:2 üsküdar
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(534) 581 80 43
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı

Esra KESKİN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Esra KESKİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esra KESKİN Mesleki Videolar Videoları
-10:55
Top