2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Reyhan UZUN
Psikolog - İstanbul

Reyhan UZUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Reyhan UZUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reyhan UZUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Reyhan UZUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hatice ÇELİKUzm.Psk.Hatice ÇELİK
Hatice Hanım ile mesleki bir eğitimde tanışma fırsatım oldu. Yaklaşık 4 seneden beri devam eden arkadaşlığımız boyunca kendisi ve danışanları için en ...

 
Reyhan UZUN'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikomola Bireysel ve Kurumsal İletişim Merkezi
Suadiye Mah.Bağdat Caddesi Aslansan Apt.392/12 Kadıköy/İstanbul
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Reyhan UZUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Davranış ve Uyum Problemleri(saldırganlık, yalan söyleme...)
Öğrenme Güçlüğü
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Gelişim problemleri
Okul sorunları
Boşanma ve çocuk
İletişim problemleri(ebeveynlerle, arkadaşlarla...)
Alt ıslatma
Öfke kontrolü
Fobiler
Sınav Stresi
Uyku problemleri
Sınav Anksiyetesi
Korkular
Travmalar

Reyhan UZUN Özgeçmis CV Psk.Reyhan UZUN'un Özgeçmişi
2006 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra 2011 yılında yine aynı üniversite de yüksek lisansını tamamlamış bulunmaktadır.

2006 senesinde Balıklı Rum Hastanesi Madde ve Alkol Bağımlılığı bölümünde bireysel ve grup terapilerine katılarak,2005 senesinde de Acar Anaokulunda çocuklarla çalışmıştır.
...[Devamı...]

Reyhan UZUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109267
Kızım bu sene ilkokul 1. Sınıfa başlamıştı. Başta herşey yolunda giderken bir anda okula gitmeme isteği oluştu. Bunu yaşanabileceklerin en üst boyutunda yaşadık.Önce başka bir uzmana gittik fakat pek bir ilerleme kaydedemeyince okulumuzun yönlendirmesiyle Reyhan hanımla tanıştık.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Bizim içinden çıkılmaz bir durum halini almış olan hayatımızın mucizesi oldu kendisi.En önemlisi bizle iletişimde bulunurken kendisinin sıcak samimi güler yüzlü tavrıyla en yakın arkadaş, dost, bir abla sıcaklığını bize hissettirmiş olması bizim ona karşı daha rahat bir şekilde kendimizi tüm şeffaflığımızla anlatabilmemize olanak sağladı.Okul fobisi olarak düşündüğümüz sorunun temelinde, çocuğun kişisel gelişimi, kendini ifade etmesi,daha önceden kazandıramadığımız yemek alışkanlıkları,derslerine odaklanması, dikkatini toplaması ve bunu yaparken anne baba olarak bizlerede zaman ayırarak küçük dokunuşlarla gerek ebeveyn kişiliğimize gerekse kişisel benliğimize dokunarak bizlerin de yanlışlarını değiştirerek öncelikle kızımın sonra da aile olarak hepimizin hayatını en iyi yerlere getirdi kendisi.Bize göre bizim hayatımız Reyhan hanımdan öncesi ve Reyhan hanımdan sonrası diye ikiye ayrılıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ö.ArSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99490
Reyhan Hanım ile yetişkinlerle çalışan bir uzman tavsiyesi ile tanıştık. 8 yaşındaki oğlum ile iletişimde sorun yaşıyordum. Kendisi ile yaklaşık 3 ay çalıştık bu sürenin sonunda oğlumla sorunlarımızın büyük kısmını hallettik. Benim için önemli olan benim nasıl davranmam gerektiğini öğrenmekti onu da çok güzel aktardı Reyhan Hanım. Çocuklarla iletişimi, çok sevecen, güler yüzlü ve samimi. Oğlum da her seansa kendi isteğiyle hiç itiraz etmeden gidiyordu. Çalışmamız bitmiş olmasına rağmen ihtiyacımız olduğunda rahatlıkla arayıp kendisinden telefonla da destek alabiliyoruz. Teşekkür ederim Reyhan Hanım emeğinize. Sizi seviyoruz... Başarılarınızın devamı dilerim.
     1 Beğeni    
Hatice ÇELİK Fotoğraf
Uzm.Psk.Hatice ÇELİK
Psikolojik Danışman - Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98709
Sevgili arkadaşım, meslektaşım Reyhan ile uzun soluklu eğitim programlarında tanıştık. Yıllardır çocuklara ve ergenlere yönelik yapmış olduğu danışmanlık hizmetlerinde oldukça özverili çalışmalar yaptığını ve başarılı sonuçlar elde ettiğini defalarca gördüm. Güleryüzlü, samimi ve etik değerlere oldukça bağlı oluşunu ayrıca çok beğenirim. Kendini sürekli geliştirme azmi ve danışanlarına faydalı olabilme çabasını hep takdir ettiğim Reyhan'ı oyun terapisi, EMDR terapisi ve tüm danışmanlık alanları için hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Ög
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90441
Merhaba, Reyhan Hanım ile 1,5 sene önce tanıştık. Eşime kanser teşhisi koyulmuş ve bu dönemde, kaygı düzeyi zaten yüksek bir çocuk olan 9 yaşındaki kızımın odasında yalnız yatamama, karanlık, eve hırsız  girmesi, böcek, v.s. şeklinde ortaya çıkan kaygıları artık tüm hayatımızın merkezi haline gelmişti. Geçmişte aynı konularla ilgili farklı uzmanlar ile görüşmüşlüğümüz olmuştu ve bu kaygıların çözümü ile ilgili inancımızı kaybetmiştik. Reyhan Hanım kızımızın kaygılarının altında yatan kök nedenlerle yüzleşmemizi sağladı. Puzzle çözer gibi kızımı çözdü. Kızımın içindeki dünyayı kendisinin sayesinde, rehberliğinde görebildim. Kaygıların altında yatan gerçek nedenleri çorap söküğü gibi adım adım görebildik. Yıllar sonra kendi odasında keyifle zaman geçirmeye, kendi kendine odasında uyumaya başladı ve kaygıları ile kendi kendine dalga geçen kendiyle barışık bir çocuk haline geldi. Malesef eşimi kaybettik. Bu zor sürecimizde Reyhan Hanım'ın rehberliği sayesinde kızımla doğru iletişimi kurabilmeyi öğrendim. Her geçen gün biraz daha normalleşen hayatımızda kendisinin rolü çok büyük. Minnettarım.
     1 Beğeni    
Aysel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89982
merhaba kızım sese karşı çok rahatsız olup kulaklarını kapatıyordu.ayrıca balon ve hayvan korkumuz çoktu.bir tavsiye üzerine reyhan hanıma gittik.ilk randevuya zorla getirdiğim 9 yaşındaki kızım daha sonraki randevularda ne zaman gideceğiz diye sormaya başladı.sıkıntılarımızdan kurtulduk.benimde doğru zannetiğim ama esasında aşırı korumacılık yaparak yaptığım yanlışları öğrendim.şu an çok iyiyiz.çok faydasını gördük.herkese tavsiye ederim.rehyan hanımın yaklaşımı çok iyi çok sıcakkanlı çok ilgili kendinizi yanında çok iyi hissediyorsunuz.kızım çok sevdi.
     3 Beğeni    
Figen Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89863
Merhabalar, Ben Figen Site Editörleri Tarafından Kapatıldı 39 yaşında 3 çocuk annesiyim. 1 oğlum ıkız kızlarım var aralarında tam 3 yaş var. Oğlum ilkokul 1. Sınıfa başladığında inanılmaz sıkıntı çektik. Gitmediğimiz yer kalmadı okulumuzun rehberliği sayesinde yönlendirildik. Allah razı olsun. O kadar zor günler geçirdik ki anlatılır gibi değil. Kurtarıcımiz herseyim iz oldu oğlumuzun Reyhan Ablası. İkizlerim doğduktan sonra bikaç kez psikolog ve pedagog götürdüm hep içimde tereddüt vardı kardeşlerini kıskanıyor nedir ne değildir diye ve inanılmaz hareketli Kasım 2015 Kasım ayından itibaren gidiyoruz. Yaz dönemi nedeniyle ara verdik. Hiperaktivite dikkat eksikliği ve kardeş kıskançlığı. O kadar kararmistiki gözüm çocuklara bakmaktan oğlumun beni opmedigini bile farkedememisim. 3.ü ile neredeyse tek başıma ilgileniyorum. Ve oğlumla tek kalamıyorum. Reyhan ablamizda boynuma atlayısını öpmesini unutamam hep ben bağrıma basmışım o değil. Reyhan ablamiz ile Hayatımız değişti. Hayata bakış açım nasıl davranmam gerektigim. O kadar çok yazicak şeyim varki yazıya dokemiyorum. Şimdi hem kendime hem oğluma güvenim geldi ne zorlukları aştık halada devam ediyoruz. Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim. Çok seviyoruz. İnanılmaz güveniyoruz. Sizi seviyoruz. Toprak & Figen
     2 Beğeni    
Ozlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2016
TavsiyeNo: 86878
Reyhan hanima tavsiye uzerine gittim.cocugumda okul kaygisi vardi okulda surekli agliyordu.daha once baska biryerden destek almaya calistik fakat yeteri kadar yardimci olamadilar.Reyhan hanim bizi sicak gulusuyle karsiladi.Reyhan hanimin bilgisi tecrubesiyle hersey cok guzel ve olumlu gecti.seanslarimizdan cok kisa surede olumlu sonuc aldik.Suan hersey cok guzel devam ediyor.Reyhan hanima minnettarim.Gercekten alaninda uzmanlasmis biri.Cocugu olan ailelere gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Sibel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78498
Oğlumun sınav stresi ve arkadaşlarıyla dışarı çıkmaması,yani kendi başına bir yerlere gitmemesi gibi sorunlarımız için Reyhan Hanım'dan yardım aldık.oğlum psikologa gitmeyi istemiyordu.ilk gittiğinde biraz zoraki gittiama Reyhan hanımla karşılamasından sonra kendi isteğiyle gitmeye başladı.Reyhan hanım bizi karşılaması güleryüzlüydü ve insanlara değer verdiğini bize hissettirmişti.uyguladığı yöntemle oğlum sınav stresini enza a indirdi.kendine güven sağladığını bize göstermek için dişarı markete gitmeye başladı.arkasından avm kere giderek tek bir yerlere gitmeye başladı.çocuklarımızın böyle bir psikoloğa ihtiyaçları herzaman vardır.Reyhan Uzuna çok teşşekkür ederim emekleri için.
     3 Beğeni    
Çağla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77901
Reyhan hanım beni tanımıyorken eğitmeyi kabul etti bu konuda ona minnettarım, psikoloji öğrencisi olarak onun bilgilerinden tecrübelerinden yararlanmak bana yeni bakış açıları kazandırdı. Onunla tanıştığım,bana böyle bir özveride bulunduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Yakınımın psikoloğa ihtiyacı varken Reyhan hanımı önerdim henüz 5 seans gittiler ve sorunlarında çok olumlu gelişmeler olduğunu, çok memnun kaldıklarını söylediler. Çocuk ve ergen alanında gözünüz kapalı Reyhan hanıma güvenebilirsiniz. Duygularınızı anlatırken kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz, sorunlarınıza yardımcı olabilecek güvenilir bir psikologdur.
     6 Beğeni    
Nihal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62423
Reyhan Uzun alanında uzman bir psikologdur. Çocuğum da dikkat eksikliği vardı ve bu yüzden başarısız oluyordu. Reyhan Hanımdan önce de başka psikologları dolaştım fakat ya çocuğum gitmek istemedi ya da yeterli sonuç alamadık. daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Reyhan Hanıma gittik. Çocuğumuzla olan seansları dışında ben ve eşime de takım halinde Psikolog Reyhan Uzun sayesinde çocuğum ciddi bir ilerleme kaydetti. Şuan çok başarılı bir çocuk. Çocuğu olan herkese gönülden tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

Reyhan UZUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Emdr Derneği

Reyhan UZUN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Reyhan UZUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hatice ÇELİK
Uzm.Psk.Hatice ÇELİK
Hatice Hanım ile mesleki bir eğitimde tanışma fırsatım oldu. Yaklaşık 4 seneden beri devam eden arkadaşlığımız boyunca kendisi ve danışanları için en ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikomola Bireysel ve Kurumsal İletişim Merkezi
Suadiye Mah.Bağdat Caddesi Aslansan Apt.392/12 Kadıköy/İstanbul
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 699 73 84
Telefon 2 :
0(216) 467 76 86
Telefon 3 :
0(543) 422 76 86
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Reyhan UZUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Reyhan UZUN Mesleki Videolar Videoları
-

06:04
Top