2007'den Bugüne 92,138 Tavsiye, 28,189 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Aysel KESKİN
Psikolojik Danışman - İstanbul
Psikoterapist

Aysel KESKİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aysel KESKİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

51
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aysel KESKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aysel KESKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ümit AKÇAKAYADr.Psk.Ümit AKÇAKAYA
Ümit Akçakaya ile kendisinin vermekte olduğu Cal Gustav Jung'un Analitik Psikolojisi Temelli Psikoterapi" eğitimi vesilesiyle tanıştım. Gerek bilgisi,...
Buse ÇAKMAKUzm.Psk.Buse ÇAKMAK
Klinik Psikolog Buse Çakmak benim çok değer verdiğim bir meslektaşım ve arkadaşımdır. Kendisiyle bir kaç sene önce birlikte çalıştığımız bir kurumda t...
Filiz OKUŞ TEZELPsk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Filiz Hanım alanında oldukça tecrübeli ve profesyonel duruşuyla güven veren bir Psikolojik Danışman. Kendisiyle beraber çalışarak sürekli öğreniyorum ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, bu sayfadan detaylı özgeçmişime ve iletişim bilgilerime ulaşabilirsiniz.
 
Aysel KESKİN'in İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Aysel KESKİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Lütfen Pazar Günleri Hariç 10.00-20.00 Saatleri Arasında Arayınız.)
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aysel KESKİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
UZMANLIK ALANLARIM:

Bireysel Danışmanlık

* Kaygı ve bağlantılı sorunlar
* Hedef Belirleme/Başarı/Kariyer Danışmanlığı
* Kendini Tanıma/Kendini Keşfetme/Kendini Gerçekleştirme
* İş-Kariyer-İlişki-Özel hayat dengesi
* İletişim sorunları
* Travma, yas ve kayıp danışmanlığı
* Özgüven sorunları
* Öfke ile baş etme
* Stres yönetimi
* Duygusal Dayanıklılık (Resilience) Eğitimi
* Online Psikolojik Danışmanlık

Aysel KESKİN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Aysel KESKİN'in Özgeçmişi
Aysel Keskin,

2007- 2013 yılları arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Psikolojik Danışman olarak görev yapmış;

-Yönetici olarak atanan subay ve astsubaylara etkili yöneticilik eğitimlerinin verilmesi,
-Askeri öğrencilere atılganlık, etkili iletişim ve liderlik eğitimlerinin verilmesi,
-Görevli personel ve ailelerine psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı,
-Deniz Kuvvetlerinde görev yapan tüm psikolog ve psikolojik danışmanların mesleki gelişimlerini sağlamak amacıyla; eğitim ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve eğitimlerinin planlanması,
-Deniz Kuvvetlerine subay ve astsubay alımlarında, adaylara kişilik testi uygulanması ve psikolojik mülakat yapılması, görevlerini yürütmüştür.

2014- 2016 yılları arasında PDPsikodestek Çocuk ve Aile Danışma Merkezi Acıbadem’de Psikolojik Danışman, Aile Danışmanı ve Profesyonel Koç olarak bireysel görüşmeler yapmıştır.
...[Devamı...]

Aysel KESKİN'in Makaleleri Aysel KESKİN'in Makale ve Yazıları
109 Makale
8 Yazı/Döküman

Aysel KESKİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Cem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114434
Aysel Hanım'la yaklaşık 3 yıl önce online psikolojik destek veren bir platformda tanıştım. Yaklaşık 3 yıl boyunca online ve ofisinde ziyaret ederek terapiler aldım. Hayatımın bu zorlu döneminde gerçekçi, profesyonel ve bir o kadar da samimi desteği ile endişe ve kaybetme korkusu ile mücadele etmemde çok büyük yardımları oldu. Stres ve anksiyete ile mücadele ederken verdiği ufak ama çok etkili ödevleri ile seans sırasında öğrendiklerimi kolayca hayatıma entegre edebildim. Aysel Hanım mesleğindeki uzmanlığı, danışan/danışman ilişkisi ve güler yüzlülüğü ile kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzman. Özellikle zaman problemi olan danışanlar verimli online terapileri ile harika sonuçlar alabilir. Kendisine bu platform aracılığı ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Umarım daha fazla insanın hayatına dokunabilir.
     4 Beğeni    
Sedat ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112755
Aysel hanım ile işlerimin ve hayatımın maddi manevi çok yoğun ve hızlı yükselişe geçtiği bir dönemde tanıştım.Yoğun stres sarmalından çıkmam için temelden başlayarak değişmenin yollarını öğretti .Haftalık düzenli görüşmeler ile rotada kalmamı sağladı.Günlük ödevler ve çalışmalar ile kalıcı olarak düşünme şeklimi değiştirdim, sanırım bu tek başıma yapılabilecek kolay bir iş değil. Aysel hanım ile birlikte temelden değişmeyi başardığımı düşünüyorum. Görüşmeyi ve takibi bırakmayan mesleğindeki uzmanlığı ve disiplinli çalışması ile alanında tavsiye edeceğim bir uzman.
     3 Beğeni    
Tuğçe ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112730
Şans eseri internet araştırması dolayısıyla tanıştığım için oldukça mutlu olduğum bir uzman. Doğallığa ve doğal çözüm yöntemlerine verdiği önem dolayısıyla çözümlerin daha uzun vadeli ve ayağı yere basan çözümler olduğunu düşünüyorum. Sayesinde, stres ile baş edebilme yöntemleri ve kişisel gelişimle ilgili birçok konuda hayatıma dokunan bilgiler edindim. Bu bilgileri , hayatıma nasıl entegre edebileceğimi gördüm. Benim için bir dönüm noktası olan bu değerli katkı için kendisine teşekkür ederim. Kendini tanıma ve özdeğer ve özşeffatin önemini ve tüm bunların, hayattaki hemen hemen her sorunun cevabı olduğunu keşfetmemi sağladı. Bilgisi , ilgisi ve yeniliklere açık oluşu dolayısıyla, kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Ahmet Keskin
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108766
Kendisinin en çok saygı duyduğum ve takdir ettiğim yönü mesleğine olan tutkusu ve sürekli daha iyiyi arama çabası. Profesyonelliğinden taviz vermez, ancak danışanlarının ihtiyaçlarına tüm samimiyeti ile yaklaşır, sorgular, araştırır ve çözüm arar. Mesleki tecrübesini, diğer eğitimlerini, birikimlerini ve yeteneklerini ulusal veya uluslararası çeşitli akademik veya sosyal kaynaklardan artırmak, güncel tutmak konusunda ısrarcıdır. Başarılarının devamını dilerim, sevgiyle..
     6 Beğeni    
Buse ÇAKMAK Fotoğraf
Uzm.Psk.Buse ÇAKMAK
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108468
Aysel hanımla ilk kez eskiden çalıştığımız kurumda işe başladığımda tanışmıştım. Şimdi ise birlikte çalışıyor olmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyim. Tecrübe ve bilgisine çok güvendiğimden, kendisinin özellikle üzerinde çalıştığı alanlarda, danışanlarımı veya yakınlarını güvenle yönlendirdiğim bir uzmandır. Alanına çok hakim, disiplinli bir profesyonel olmasının yanında kendisini sürekli geliştiren, değiştiren, mesleğini aşkla yapan, öğrenmeye meraklı ve hevesli biri. Kendisine başarılar diliyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Aysen Öztürk
16.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97449
Psikolojik Danisman Aysel KESKIN cok deger verdigim bir meslektasimdir.daha universite yillarinda mesleginin bilicinde olan surekli yenilikleri takip etmeye calisan bir meslektasimizdir.Aysel hanimin arastirmaci kisiligini cok takdir ederim.eger psikilojik danismaya ihtiyaciniz var ise mutlaka bu yardimi alacaginiz kisinin mesleginde ne kadar egitim aldigini ve ne kadar sure aktif danisan gordugunu mutlaka dikkate alin zaten Aysel hanimin ozgecmisini okudugunuzda ve uzmanlik alanlarina baktiginizda dogru kisiyi buldugunuzu farkediyorsunuz.kendisi sicak samimi enerji doludur. onunla ilk tanistiginizda ilk farkettiginiz ondaki bu olumlu enerjidir.her konuda rahatlikla size yardimci olacagina inaniyorum.zaten onun guleryuzunu ve enerjisini gordukten sonra dogru adreste oldugunuzu anliyorsunuz.kendisini iyiki tanimisim.
     3 Beğeni    
Filiz OKUŞ TEZEL Fotoğraf
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94413
Hem Deniz Kuvvetleri Komutanlığı hem de PD Psikodestek Çocuk ve Aile Danışmanlığı Merkezindeki çalışmalarından dolayı tanıma fırsatı bulduğum meslektaşım Psikolojik Danışman/ Aile Terapisti Aysel Keskin; sıcak ve samimi, mesleğinde kendini sürekli yenileyen, kendisini geliştirmeye önem veren bir terapisttir. Çocuk, ergen ve yetişkinlerle bireysel danışmanlık, evlilik ve çift danışmanlığı, kişisel gelişim konularında tavsiye edebileceğim bir uzmandır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
S. Kılıç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90627
Aysel Hanım'a panik atak ve yaygın anksiyete problemi ile başvuruda bulundum. Uzun zamandır ilaç tedavisi alıyorum. Samimi, güler yüzlü ve pozitif enerjisini hemen hissediyorsunuz. Uzun bir ön görüşme yaptık ve sonrasında NeuroFormat tekniği ile tedavi uyguladı. Çok basit gibi görünen ama çok etkili bir yöntem. Aysel Hanım seans sonrasında sizinle iletişimi koparmıyor, düzenli olarak takip ediyor. Ben çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tavsiye ediyorum. Sevgiler
     5 Beğeni    
Rahel KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90481
Aysel Hanım'la kilo kontrolü konusunda bir çalışma sürecim oldu. Kendisi işini kalpten yapan çok değerli bir insan. Bugün fazla kilolarımı vermiş olmamda ve kilomu kontrol edebilmemde büyük emeği var, kendisine gösterdiği itina ve özen için çok teşekkür ediyorum. Kilo konusunda veya desteğe ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuda Aysel Hanım'dan yardım almanızı şiddetle tavsiye ederim, sonuca ulaşacağınıza ve iyi ki yardım almışım diyeceğinize eminim, sevgiler.
     6 Beğeni    

Aysel KESKİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma Derneği

Aysel KESKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aysel KESKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ümit AKÇAKAYA
Dr.Psk.Ümit AKÇAKAYA
Ümit Akçakaya ile kendisinin vermekte olduğu Cal Gustav Jung'un Analitik Psikolojisi Temelli Psikoterapi" eğitimi vesilesiyle tanıştım. Gerek bilgisi,...
Buse ÇAKMAK
Uzm.Psk.Buse ÇAKMAK
Klinik Psikolog Buse Çakmak benim çok değer verdiğim bir meslektaşım ve arkadaşımdır. Kendisiyle bir kaç sene önce birlikte çalıştığımız bir kurumda t...
Filiz OKUŞ TEZEL
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Filiz Hanım alanında oldukça tecrübeli ve profesyonel duruşuyla güven veren bir Psikolojik Danışman. Kendisiyle beraber çalışarak sürekli öğreniyorum ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Aysel KESKİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 436 39 89
(Lütfen Pazar Günleri Hariç 10.00-20.00 Saatleri Arasında Arayınız.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Aysel KESKİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aysel KESKİN Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video
anksiyete bozukluğu, stres, kaygı bozukluğu, online terapi, bireysel terapi, depresyon, fobiler, duygusal yeme sorunu, panik atak, panik bozukluk, kilo problemi, ilişki sorunları, psikolojik tedavi, ruh sağlığı, psikoterapist, bireysel danışma, psikolojik danışman, terapi, yaşam koçluğu, evlilik terapisi istanbul, terapist tavsiye, terapist, davranış bozukluğu, acıbadem evlilik danışman, pedagog, acıbadem aile danışmanı, kadıköy evlilik terapisti, istanbul pedagog, ergen danışmanı, kadıköy aile terapisti, travma terapisi, istanbul aile terapisi, ergen terapisi, boşanma, uyum problemi, yetişkin terapisti, yeme bağımlılığı, kadıköy aile danışmanı, duygusal yeme, duygusal özgürlük tekniği, bağımlılık tedavisi, skype terapi, takıntı hastalığı, aşk acısı

06:29
Top