2007'den Bugüne 90,558 Tavsiye, 27,858 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Narek KARASU
Psikolog - İstanbul
(Psikolog)

Narek KARASU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

29

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Narek KARASU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

275
(%68.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Narek KARASU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Narek KARASU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
www.narekkarasu.com ((Umut her zaman vardır.))
 
Narek KARASU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sisli Adresi:
Bozkurt Mahallesi Baysungur Sokak No 57 Daire 3 Ersel Apt /Şişli/İstanbul 
Adres 2:
Bakirkoy Adresi :
Zuhuratbaba Mah. Dr. Salih Zeki Sok. No:3/5, Istanbul /Bakırköy/İstanbul 
Psk.Narek KARASU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Direk bana ulaşabilirsiniz...)
Telefon 2 :
(24 saat arayabiliceginiz telefon numarası)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1981 (42 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Ünv. Psikoloji Bölümü (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Narek KARASU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Çift Danışmanlığı
Yetişkin Ruh Sağlığı
Sosyal Fobi
Yükseklik ve asansör korkusu
Uyku sorunları
Ergenlikten kaynaklanan sorunlar
Cinsel İşlev Bozuklukları
Depresyon
Panik atak
Sigara Bırakma
Gelişim,Zeka,psikiyatrik testler
Dikkat eksikliği
Kaygı bozuklukları
Duygusal Sorunlar
Obsesif Kompulsif bozukluk
Yaygın gelişimsel bozukluklar
Alkol ve Madde Bağımlılığı
Yaşlılık Dönemi Sorunları
Çocuk Davranış sorunları...[Devamı...]

Narek KARASU Özgeçmis CV Psk.Narek KARASU'nun Özgeçmişi
Psikoloji eğitimini 2005 Haliç Üniversitesinde tamamlayan Narek Karasu Balıklı Rum Hastanesi Anatolia tedavi kliniklerinde grup ve bireysel tedavilere katılarak obsesif kompulsif kişilik bozuklukları hakkındaki çalışmalarıyla başarılı bulunmuştur. Psikologlar derneğinin düzenlediği çeşitli eğitim ve seminerlerle kendini geliştirmiştir. Bu eğitimlerden bazıları ; personel seçme ve yerleştirme, iş analizi dil ve konuşma bozuklukları, sanat terapilerinde hikaye anlatımıdır.Çocukların davranışsal sorunlarınını düzeltilmesi ve ruh sağlığının korunması alanında çalışmıştır. 1981 İstanbul doğumlu olan Narek Karasu 2005-2006 bir yıl süreyle Yedikule Surp Pirgiç Ermeni Hastanesi’nde Psikolog olarak görev yapmıştır. Calismalarina bireysel terapiler ile devam etmistir...[Devamı...]

Narek KARASU'nun Makaleleri Narek KARASU'nun Makale ve Yazıları
34 Yazı/Döküman
◊ Fobi

Narek KARASU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Secil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74400
Uzun süredir kendimi mutsuz hissediyordum, sürekli uyumak istiyor ve yaptığım hiçbir şey beni mutlu etmez duruma gelmiştim, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine psikoloji yardımı almaya karar verdim, kendimi her zaman güçlü hisseden ben bir uzmanın yardımının bu kadar hayat kalitemi arttıracağını tahmin edemezdim. Narek karasu gerçekten bu işi çok iyi biliyor ona çok şey borçluyum, insan etrafındakilerden değil de bir uzmandan destek alınca herşey daha bir farklı oluyor.Narek beye çok şey borçluyum.
     3 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52938
Uzun zamandır çok sıkıntılı, hayattan zevk almayan ve hep sinirli davranışlar gösteren biriydim. Çekingenlik, alınganlık ve yoğun korkular yaşıyordum. Bütün bunlardan kurtulmak istiyor bi yandan da yaşadığım sıkıntılara odaklanıyor ve elimden birşey gelmediğini görünce daha çok üzülüyordum. Gerçekleştirmek istediğim bazı şeyleri yapamayınca öfkem artıyor, moralim bozuluyordu. İnternet üzerinden araştırma yaptım ve Narek Bey'in sitesi ile karşılaştım.. Sitedeki referansları okuyunca Narek Bey'in işinde başarılı oluşu va yaklaşım tarzı ile ilgili bilgiler beni yönlendirdi ve randevu aldım. Kendisi çok sıcak bir şekilde karşıladı ve tüm gittiğim seanslar boyunca kendimi rahat hissettim. Üç ay gibi kısa bir sürede bana rahatsızlık veren olumsuz düşünceler,kaygılar ve korkulardan büyük ölçüde kurtuldum. Kendim de hızlı bir şekilde düzelmeme şaşırdım. Şimdi birçok şeyi gerçekleştirecek gibi hissediyorum ve kendimi güçsüz hissederken gücümün arttığına inanıyorum. Bunların olmasında Narek Bey'in sıcak, samimi, duyarlı ve ilgili yaklaşımları etkili oldu. Çok güven verici ve destek olan bir kişi. İyiki Narek Bey' e gitmişim diyorum ve kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    
Rukal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
9.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42927
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30338
Narek beyle benimde tanışmam bu site sayesinde oldu. 3 yıla yakın panik atakla beraber agorafobimde vardı. Hayattan ve yaşamaktan umudumu kesmiştim. Sonra artık yeter dedim kendime psikolog arayışına girdim ve burda kendime Narek beyi seçtim ve iyiki seçmişim hayatımın en önemli kararını vermişim diyorum şuan. Okadar rahatlatıcı konuşması size önemli kararlar vermenizi sağlıyorki onunla konuştuktan sonra inanınki hayata bakışınız olumlu yönde değişiyor.Bir sorunum olduğunda direk sorunuma çözüm buluyor ve o sorun hemen seans tan sonra ortadan kalkıyor . Asla çözüm bulunamayacağını düşündüğüm Panik atak ve agorofobime ilaç oldu kapının önüne dahi çıkamazken şimdi alışveriş merkezlerinden alışveriş yapıyorum . Eğer PSİKOLOJİK bir sorununuz varsa Narek bey en iyisi ben kefilim ;)
     17 Beğeni    
Begüm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28786
Merhaba, Narek Bey ile tanışmam www.tavsiyeediyorum.com aracılığı ile oldu. Bu sebeple öncelikle tavsiye eden herkesin fikirlerine teşekkür ederim. 4-5 ay kadar önce Narek Bey'den randevu aldım, gitmeden önce çok tedirgindim, tam olarak ne anlatmam gerektiğini bilmiyordum. Çok büyük sıkıntılarım olmasa da beni rahatsız eden takıntılarım vardı. Bu takıntılar beraberinde birçok sorunu getiriyordu. Sürekli kafamda bir şeyleri kuruyordum, hayır demek çok zordu, anlatılanlara konsantre olmakta zorluk çekiyordum, istediğimi değil istenileni yapıyordum. Bu ve benzeri sıkıntılardan kurtulmak zor gibi gözükse de Narek Bey'in samimiyeti ve işindeki profesyonelliği sayesinde kısa zamanda kendime dışardan bakabiliyor oldum. En önemlisi kendime bile söyleyemediğim şeyleri kolaylıkla paylaşır oldum ve her gittiğimde yeni bir yönümü keşfettim, hayatta uyguladım, sonuçlarının çok olumlu olduğunu gördüm. Tüm takıntılarından kurtuldun mu sorusuna henüz tam evet diyemiyorum, ama hayatıma değer katacak kadar, zaman kazandıracak kadar kurtuldum ve bu sebeple gitmeye devam ediyorum :). Çok yakın zamanda hepsinden kurtulacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Neriman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28644
Narek beye 6 ay öncesinde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisinden profesyonel yardım aldım. İlk başta psikoloğa gitme konusundaki tereddütlerim ve ön yargıların kendisi ile tanıştığıumızda silindi çünkü kendisi oldukça samimi güler yüzlü ve içten davranışları ile beni tereddütlerimden ve ön yargılarımdan arındırdı. Uzun yıllar mutsuz ve kendimle barışık olmayan bir şekilde sosyal ilişkilerim bozuk yaşamın anlamsızdı Narek beyle seanslara başladığımızda yaşama bakış açım değişmeye başladı bu yaşamımdaki her alana aşamaya yansıdı ilişkilerim dahil, kendisi mesleğinde son derece başarılı profesyonel, bilgili ve işinde son derece disinplinli psikolog olmayı hak eden nadir kişilerden. kendisinden yardım almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Narek beye meslek hayatında başarıların devamını dilerim.
     4 Beğeni    
Tülay
18.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28262
Bir dönem beraber çalıştığım Narek bey mesleğine göstermiş olduğu disiplin ve samimiyetten dolayı basarıyı yakaladığına inanıyorum.Bu yasam kosullarında sorunlarımız hayatımızı zorlaştırmadan mutlaka böyle bir psikologdan yardım almamız gerektiğine inanıyorum.kendi calışmalarını bizzat yakından izleme sansı yakaladım basarısı beni gercekten sasırttı terapide verdiği kararlar yaklasımlar oldukca güzel sonuçlar doğuruyor basarıyı yakalıyor.Basarılarının devamını dilerim. Destek almak isteyenlere narek beyi tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28257
Psikolog Narek KARASU.....bu isim yaşamımın değişmesini sağladı.özgüven eksikliği olan,en küçük kararlar alırken bile düşünen,insanlararası ileişimi sınırlı,mutsuz bir insan olarak kendisine gittim.sosyal fobim vardı.yüzüm kızarıyor,topluluk karşısında konuşamıyordum.ellerim titriyordu.Her an rezil olacağım korkusunu yaşıyordum.seanstan çıkınca ben ben değildim sanki.beden dilim değişti omuzlarım daha bir dik şu an.kendimi onun yanında müthiş güvenli hissediyorum.onun yanında ayrıldığımda da bu güvenim devam ediyor.Kendimle güvenmemi sağladı.Arkadaşlarım sormaya başladı bu işin sırrını.ben de söyledim.Narek beyi tavsiye ettiğim için en yakın 2 arkadaşım da kendisine başvurdu.olumlu geri dönüşleri onlardan da duydum.bir uzman ancak bu kadar yardımcı olur diye düşünüyorum artık.Burdan kendisine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum...
     13 Beğeni    
Veda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27926
Uzun zamandır ıyı bir psikolog arayışı icindeydım.Sitenizde Narek beyle ılgılı yazıları okuduktan sonra psikologum olmasına karar verdim.Acıkcası ilk baslarda bu kadar iyi bir pskilogla tanısacagıma inanmıyordum.Kendisini tanıdıktan sonra hakkında yazılanları su an az bile buluyorum...Ben şiddetli bir depresyon geciriyodum,nerdeyse kendimi hayattan soyutlamıstım.Narek bey'in sayesınde tekrar kendimi buldum. Sabrı, zekası ve tecrubesiyle beni kendisine hayran bıraktı.Danısanlarıyla arasında ki empati muhtesem...samimi,içten ve güleryüzlü.
     5 Beğeni    
Adem OCAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27496
(Psk.Narek KARASU bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
S. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27095
Bir süredir Narek Bey' in danışanıyım. Daha önce de farklı dönemlerimde bir çok yere gittim. Kimi danışmana kendimi ifade etmeye çekindim. Sonuçta bir insan diğer insanlara çekinip anlatamadığı, kendine bile itiraf etmekte zorlandığı konularını sadece danışmanına anlatmak istiyor. Anlatmak bir ihtiyaçtır. İnsan anlatmadığı müddetçe problemlerini içinde büyütüyor. Anlattıkça problemler küçülüyor ve değerini yitiriyor. Bir başkasının da problemi oluyor.. Bu noktada danışmanıma dürüstçe utanmadan zayıf noktalarımı anlatabilmek en önemli faktör. İkinci önemli nokta ise danışmanımın bana gerçekten yürekten yardımcı olmak istemesi.. Narek Bey tüm bu ihtiyaçlarıma cevap veren bir psikolog. Diğer gittiğim psikologlar çok yapmacık gelmişti. Sahte gülücükler, klişe sözcükler...Narek Bey' e rahatlıkla herşeyimi anlatabiliyorum. Onun bu alanda doğal bir yeteneği olduğunu düşünüyorum. Çünkü klasik bir psikolog tavrı yok. Sorunlarımla kendim başa çıkabilmeyi ve hayatta daha kuvvetli olmayı öğrendim sayesinde. İçtenlikle gülümsemek isteyen herkese Narek Bey'i kuvvetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Narkissos
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27088
Narek Karasu benim ilk ve son psikologumdur:) Kendisine basvurmadan once cok kez psikolog kapisindan donmus, gidip gitmeme konusunda kararsiz kalmistim. Narek Bey'le seanslara basladiktan sonra dogru yerde oldugumu hissettim. Kendisi son derece guven veren, sabirla dinleyen, yardimini ve ilgisini esirgemeyen son derece profesyonel bir psikologtur. Danisanina herseyden once bir hayat gorusu kazandırmaya yonelik tutumu, cozulemeyecegini sandiginiz problemlerinizin aslinda cozumsuz olmadigini, umutsuz olmamanin insanin kendisine yapacagi en kotu sey oldugunu anlamanizi sagliyor. Bu da nihayetinde sizi hayata bagliyor ve daha guclu kiliyor. Kendisine minnet ve tesekkurlerimi sunuyor, basarilarinin buyuyerek artmasini diliyorum.
     4 Beğeni    
Özgül Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27075
Merhaba, Bir mutsuzluk sürecinden geçiyordum..Hiçbirşey benim için bir anlam ifade etmiyordu..Artık birşeyler yapmalıydım..Ve uzman bir kişiden yardım alma fikrini kendime kabullendirdim ve Narek KARASU ile bu yola ilk adımımu attım..Kendisi ile randevu için ilk bir telefon görüşmesi yapmıştım..Ve itiraf etmeliydim ki sesi o kadar pozitif biriydiyki aradığımı bulduğumu söyledim içten içe..Sonra bu sese ait kişinin hastası olmak beni heyecanlandırmıştı..Ve karşılaştığımda hiç yanılmadığımı gördüm..Öylesine samimi ,öylesine içtendi ki daha ilk görüşmemde beni tekrar eski ben yapacağına inandım..Kendisi ile seanslar o kadar keyifli geçiyordu ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordum bile..Hatta o kadar ki ,ne çabuk geçti daha ben doymadım diyordum kendi kendime..Karşısındakini bir hasta değilde sanki samimi bir arkadaşına elinden geldiğinin fazlasını yaparcasına mesleğine kendini adamıştı.Ve bunu tüm hücrelerinize varana dek hissedebiliyorsunuz..Ve mutsuzluğumun yerini pırıl pırıl gülüşlere sahip , baştan yaratılmış biri olarak beni topluma kazandırdı...Ve onunda ötesinde güzel bir insan tanımanın verdiği keyif hiçbirşeyle kıyas kabul görmüyor.Ben bunu Narek KARASU ile yaşadım..Herkesin de bütün samimiyetimle yaşamasını istiyorum..Umutlarınızın ötesinde bir ben olarak doğmak istiyorsanız tek adres Narek KARASU'dur diyebilirim..Kendisine teşekkürlerimi gönlümün en ücra köşelerinden o güzel kalbine takdim ediyorum..Saygılarıma..
     5 Beğeni    
Gülistan Dal
10.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27072
Psikolog Narek KARASU ile dört sene aynı okulda okudum yaklaşık 8 senedir arkadaşımdır. Kendisi öğrencilik yaşamında olduğu gibi mesleğinde de profesyonel ve çok başarılıdır. Ahlak anlayışı ve tarzıyla örnek olabilecek arkadaşımın başarısından hiç şüphem yoktur. Psikolog olarak işini en düzgün ve yararlı şekilde yapacağından verilen hizmetin %100 kaliteli olacağından oldukça eminim. Danışan kişilere şimdiden şanslı olduklarını söyleyebilirim. Başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    
Esra T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24195
Narek Karasu için İnanılmaz bir başarı örneği diyebilirim.Narek beye yazılan tavsiye yazılarını okudum bence eksik bile yazılmış. hayattan ve tüm güzelliklerinden kopmuş,içine kapanık insanlardan kaçan biriydim.Narek Bey sayesinde tekrar yaşama bağlandım dostlarımın arasına katıldım.şimdi kendimle ve hayatla barışığım.hiç bir korkum ve endişem kalmadı.bunların hepsi Narek Karasu’nun bana verdiği destek ve emek ile oldu.kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.o çok iyi bir psikolog ve çok iyi bir insan.güler yüzü içtenliği insanlara olan sevgisi ve ilgisi sizi hayata bağlayabilecek unsurlardan Narek beyin meslek hayatındaki başarılarının devam etmesini diliyorum siz de eğer bir psikolog arıyorsanız şu an doğru sayfada,doğru insandasınız.en kısa zamanda kendisine ulaşmanızı tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24187
Narek Bey'den yardım almadan önce sorunlarımı çözemeyeceğimi düşünüyordum.Psikolog bana nasıl yardım eder diye düşünürken Narek Bey'den sonra tamamen fikirim değişti. Eşimle bile konuşmak beni sinir ediyordu. sadece uyumak geliyordu içimden. hatta bazen ölmeyi bile düşündüm. hatta nasıl intihar etmeliyim diye düşünmeye başlamıştım. gelecekten hiçbir beklentim yoktu. sürekli geçmişle yaşıyordum. çok agır bi deprasyon geçiriyordum .ama Narek beyle tanıştığımdan beri hayata pozitif bakabiliyorum.çok iyi bir uzman mesleğinin hakkını veren biri.Narek Karasudan yardım aldıktan sonra ölümü düşünmek bir yana yaşama daha çok bağlandım. Şimdi gelecekle ilgili planlar yapabiliyorum. eşimle çevremle olan ilişkilerim düzeldi.Benim gibi sorunları olan herkese Narek Bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Eymen
7.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21934
Mesleğindeki örnek teşkil eden davranışları ile Sayın psikolog Narek beyi kutluyorum.İşindeki başarı hastalarının tavırlarından gayet belli oluyor.Ve bundandırki başarısı gün geçtikçe daha çok kişiye ulaşıyor.Zor bir işi bu kadar özenli ve insan odaklı yapan nadir insanlardan biri de odur. Bu nedendir ki herkesin faydalanabileceğini düşünüyorum, ve tavsiye ediyorum.Kesinlikle danışın size kesinlikle faydası olacaktır.Narek bey hakkında çalışkan,araştırmacı ve başarılı sıfatlarını kullanmak çok olmaz heralde.
     1 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21791
Selam..Narek beye arkadaşım tavsiyesi ile ulaştım. hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri profesyonel olarak yardım almak oldu ve doğru adresi bulduğum için çok mutluyum.Evliliğimde çözemediğimiz sorunlar vardı. Daha önce birkaç yerden yardım aldım ancak hiçbiri bana Narek Bey kadar yardımcı olamadı. Hayatıma sağlıklı devam edebilmem için doğru kararları almamı sağladı.benim hayatımda çok şeyi değiştirdi.şimdi eşimle o kadar çok mutluyum ki bunu anlatmaya kelimeler bile yetmez.Bu güne kadar hiçbir uzmanın yanında kendimi bu kadar rahat hissetmedim. Güleryüzlü, sıcakkanlı, profesyonel...Onun için söylenecek o kadar şey varki gerçekten doğru kelimeleri bulmakta zorlanıyorum. Bana göre Narek Beyin açık ve samimi tutumu gerçekten insana güven veriyor. Kendimi daha iyi hissetmeye,olayları farklı yerlerden görmeye başladım ve nasıl davranacağımı öğreniyorum. Herkese şunu söyleyebilirim yardım almaktan çekinmeyin, ben doğru adresi buldum, sizede öneriyorum.Kendisini tanıdığım için şanşlıyım.Narek Bey iyiki sizi tanımışım.sonsuz teşekkürler...
     2 Beğeni    
Eren Türk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2009
TavsiyeNo: 21377
Narek beyle askerde tanışmıştık.gerçekten çok zor şartlar altında,kendisiyle 5-6 ay kadar beraberdik,bu zaman zarfı içerisinde kendisinin bana ve bütün silah arkadaşlarımıza çok faydası olmuştur.çünkü kendisi alanında uzman birisi olduğu için her konuda insanları nasıl rahatlatabiliceğini çok iyi biliyor.askerliğimin son 6 ayında beraberdik kendisiyle.izin kullanmadan askerlik bitirmemin tek sebebi Narek bey dir kendisine bundan dolayı sonsuz teşekkürler diliyorum.çok ama çok zor şartlar altında bile kendisi bizlere herzaman destek olmuştur.Narek beyi şiddetle tavsiye ediyorum...
     5 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2009
TavsiyeNo: 21365
Narek Bey öncelikle kafamda oluşan psikolog önyargısından kurtardı beni. Onunla konuşurken sanki bir dostumla dertleşir gibi hissettim kendimi. Öyle rahat ve huzurluydum ki adeta deşarj olmuştum. İçimden geçen herşeyi rahatça anlatıp konuşabildiğim, gerçekten huzur bulduğum ilk adres oldu Narek Bey. Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle kendime geldim. Artık çok daha farklı bir pencereden bakıyorum olaylara. Narek Beye ailemin aracılığıyla ilk kez gittim, kötü günler yaşıyordum ve evdeki herkesi huzursuz etmeye başlamıştım. Neyseki artık hepsi geride kaldı. Sorunların çözümü aslında kafamda büyüttüğüm kadar zor değilmiş bunu Narek bey sayesinde öğrendim. O bir psikologtan çok daha fazlası, kendisine minnettarım. Bu alanda çok başarılı, profesyonel ve sevgi dolu bir insan. Tekrar teşekkürler Narek Bey.
     3 Beğeni    
Yasemin G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2009
TavsiyeNo: 21354
Psikologa gitmek benim için zor gelen bir durumdu.İnternette araştırma yaparken tanıştım Narek Beyle Ailemdekileri ve çevremdeki dostları kırmaya başladığımda anladım ki durumum son derece kötü.Bişeyler yapmam gerekliydi.İLaç kullanmaktan da hoşlanmıyorum. Terapi yoluyla bu sorundan kurtulup kurtulamayacağımı düşünüyodum. Narek Karasu düşüncelerim tamamen değişti. Kendisinden aldığım destekle yaşantımı tekrar düzenledim.Hayatımla barışık olmamı,hayattan zevk almamı sağladı.İçimdeki nedenini bilmediğim kızgınlık ve tatminsizliği bulup yerine sevgi ve mutluluk getirdi.Özellikle çevremden aldığım, bendeki olumlu değişikliklere yönelik ifadeleri duyunca ne kadar iyi bir iş yaptığımı ve ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.Verdiği destekle problemlerimi çözebileceğimi gösterdi.Yardımları için kendisine teşekkür etmek istiyorum.herkese kesinlikle tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    
Ayşe A.
19.Mart.2009
TavsiyeNo: 21251
Narek Bey işi konusunda son derece özenli ve donanımlı bir uzmandır.Kardeşim depresyona girdiğinde Narek Bey'den yardım aldık.Bizim için son derece zor günlerdi. Kardeşim odasından çıkmıyor,yemek yemiyor ve ailedeki hiç kimseyle iletişim kurmuyordu.Sürekli gergindi.Bu durum ailedeki diğer bireyleri de olumsuz yönde etkiledi.Narek Bey'i önceden de tanıyordum kendisi son derece pozitif bir insandı.Kendisiyle dertleştiğimde sorunların o kadar da büyük olmadığını düşünüyor ve rahatlıyordum en önemlisi anlattığım kendisinde kalıyordu.Kendisi bir arkadaş olarak benim için,bir uzman olarak kardeşim için çok katkıda bulunmuştur.Yapılan seanslardan sonra kardeşim artık çok farklı!!Birlikte vakit geçiriyoruz kardeşimi yeniden kazanmayı Narek Bey'e borçluyum.Herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Erdal
31.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19498
narek beyi yaklaşık 2 yıla aşkın bir süredir tanıyorum kendisi dalında uzman bir psikolog olmakla birlikte insanlarla olan iletişimi danışanlarına yaklaşımıyla sorunun temeline inip sorumlulugunu aldıgı işin üstesinden gelen birisidir...ciddiyeti,samimiyeti,güleryüzü,düzgün karakteri ile kendisini meslegine adamış çok degerli bir şahsiyettir karşısındaki insanı büyük küçük ayırt etmeden sözü bitinceye dek dinler genç yaşına ragmen olgunlugu üst düzey bilgilerinden çok şeyler kazanabiliriz. kendisini tanıdıgım için çok mutluyum sizlerede kesinlikle tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Erman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19039
Narek Beyi iş yerimden bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım.Tartışmasız bugüne kadar gördüğüm en iyi, en yetkin psikologlardan.yaşadığım ağır travmalar sonrasında pek çok uzmanla görüştüm. Hiçbiri Narek bey kadar beni etkilemedi.Narek Beyden aldığım desteklerle tekrar burdayım, ayaktayım, hayatın tam ortasındayım diyebildim. ona çok şey borçluyum.ilk görüşmeden itibaren hızla hayata bakış açım değişmeye başladı.Narek Bey inanılmaz pozitif ve sıcak kanlı birisi. Seansa başlayıp da Narek Karasu ile bir şeyleri paylaştığınızda aslında her şeyin ne kadar da çözülebilir olduğunu fark ediyorsunuz.Çok profesyonelce çalışıyor.Çok titiz,mesleğine bağlı,güleryüzlü,ancak işini yaparken meslek ciddiyetinede sahip birisi.Kendisiyle tanıştığıma çok mutluyum Seanslardan ayrıldığınız zaman hayata yeni bir pencereden bakmaya başlıyorsunuz.Keşke önce gelseydim,niye akıl etmemişim diye düşünüyorsunuz.Narek karasu sıcak,zeki, insancıl özellikleri ile tam bir profesyonel. iyi ki varsınız. uzun yıllar çalışırsınız ve birçok kişinin hayatını değişitirirsiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
R.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18901
ben narek beyi 8 aya önce tanıdım.ben yaklaşık 10 yıla yakın süredir panik atak hastasıyım.tedirginlik duygularım çok fazlaydı.sıkıntıdan evden çıkamaz olmuştum.uyumakta zorluk çekiyordum ,Kendime duyduğum saygı bitmişti.Bütün arkadaşarımla ve çocuklarımla olan ilişkilerim kopmuştu.insanlarla konuşmak istemiyordum.hayat benim için bitmişti.nedensiz korkularım bana inanılmaz acılar çektiriyordu .bunları atlatamıyacağıma inanıyordum.çok ilaç kullandım ama uyuşturmaktan öteye geçemiyodu ilaçlar.ilaç kullanmak istemiyordum .sonra bi arkadaşın tavsiyesi üzerine narek beyle tanıştım.10 - 12 seans kadar çalıştık şuan çok iyiyim sosyal hayatım düzeldi,uykularım düzeldi,nedensiz korkularım bitti,kendimle barışık ve mutlu bir insan oldum artık.Narek beyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Benim için yaptıkları ve beni hayata bağladığı için Ona çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18864
Merhaba öncelikle bu siteyi hazırlayan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum çünkü internetten Narek Beyi tanımama yardımcı oldu. Kimseye güvenmediğim,kabuğuma çekildiğim,hayattan hiçbir beklentim olmadığı sadece yaşamak için zorunlu yaşayanlardan biriydim,buda bulunduğum problemlerden etrafıma koskocaman duvarlar örmeme kapımı penceremi kapatıp kimseyi umursamaz,başımı yastığa koyduğumda duvarların sabahlara kadar üzerime geldiği başımda uğultuların dinmediği uyuyamama, kötü ve iyi anılarımı dahil olmak üzere geçmişimi unutmama neden oldu. Kendisi terapist gibi değilde bir arkadaş bir dost herşeyden önemlisi samimi ve içten davranışları ile bulunduğum problemlerden en kısa sürede kurtulmama yardımcı oldu iyiki tanımışım kendisini herkesinde tanımasını problemlerinin kısa sürede alanında profosyenel, güvenilir,güler yüzlü,mütevazi mükemmel bir insan olduğu için öneriyorum. herşey için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    
İlkay Duzcan
10.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18811
Merhaba,Narek beyi yaklaşık 2 yıdır tanıyorum.Narek beyle 1.5 yıl kadar aynı iş yerine çalıştık.Arkadaşlar arasında sevilen ve güvenilen biridir.Planlı,programlı,verdiği sözün arkasında duran,kimseyi kırmamaya çalışsn dürüst bir arkadaştır.İşinde ciddi ve başarılıdır.1.5 süre zarfında Narek beye terapiye gelen hiçbir danışanı olumsuz ve sorunu çözülmemiş olarak ayrılmamıştır.Danışanlarını seans dışında da destekleyip onlara yardımcı olmaktadır.Beraber çalıştığımız dönemde intihar,alt ıslatma,fobiler,ergen pspkolojisi,aile danışmanlığı,kekemelik,konuşma bozukluğu vb.gibi problemleri olan danışanları oldu.Tüm danışanları memnun olarak ayrıldılar.İş arkadaşı olarak Narek beyden birçok konuda yardım aldım.Bir öğretmen olarak takıldığım tüm konularda Narek beyin desteğini gördüm.Narek beyi tanıdığı için çok mutluyum.Arkadaşı olarak Narek beyi sorunu ne olursa olsun herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Sema
2.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18530
narek beyi yaklaşık olarak 2 seneyi yakın süredir tanımaktayım.kendisini danışanlarına ve çevresine karşı güler yüzlü,yardımsever ve işine sadık birisi olarak biliyorum. yakın arkadaşımı kendisinden destek alması için yönlendirdim, arkadaşımın kendisinden çok memnun kaldığını öğrendim.bende çalışmalarında ne kadar başarılı olduğunu yakın çevresinden duymuştum.Arkadaş olarakta çok iyi bir dost ve heran yanımda olcagını bilidigim bir arkadaşımdır. kendisine başarılarının davamını diler kesinlikle herkese tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Onur Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17270
Merhaba, Narek Bey'i yaklaşık 1 senedir tanıyorum. Hayattan hiç ümidimin kalmadığı bir dönemde kendisinden profesyonel destek almaya başladım. Çok kısa bir sürede etkisini gördüm. Şu an herşeyden çok memnunum.Aynı zamanda kişiliğiyle de çok kaliteli bir insan. Cana yakın ve seanslar sırasında arkadaşınızla sohbet ediyor gibi hissediyor insan. Farkında olmadan da tedavi olmuş oluyorsunuz böylece. Ailem de bu durumdan çok memnun. Bu nedenle hem kendim hem de tüm çevrem adına Narek beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
A.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16646
Sorunumla ilgili internette araştırma yaparken rastladım Narek Abi'ye. En son yedi yıl önce konusunda isim yapmış önemli kişilerden danışmanlık hizmeti almıştım. Ergenlik döneminde yaşayabileceğim söylenen şeyler yeniden başlamıştı. Ama bu kez Narek KARASU doğru kişiydi benim için. Özellikle yaşlarımızın yakın olması ve çok içten davranışları beni etkilemişti. Üstelik dört ay gibi kısa bir sürem vardı, yurtdışına çıkacak ve bir süre yalnız kalacaktım. 2008 Mart'ında başlayan sürece Temmuz'da noktayı koyduk. Kısa bir süre içined farklı düşünce tarzları, bakış açıları kazanmamı sağladı bana. Şimdi de her ay görüşüyor ve artık sohbet ediyoruz; geleceğim ve kararlarımla ilgi. Biliyorum ki kafam her karıştığında Narek Abi orada...Çok uzaklarda da olunca danışabileceğimi biliyorum ona. Her şey için teşekkürler.
     9 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sisli Adresi:
Bozkurt Mahallesi Baysungur Sokak No 57 Daire 3 Ersel Apt /Şişli/İstanbul 
Adres 2:
Bakirkoy Adresi :
Zuhuratbaba Mah. Dr. Salih Zeki Sok. No:3/5, Istanbul /Bakırköy/İstanbul 
Psk.Narek KARASU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 429 91 05
(Direk bana ulaşabilirsiniz...)
Telefon 2 :
0(531) 894 10 18
(24 saat arayabiliceginiz telefon numarası)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1981
(42 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Ünv. Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2005
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Narek KARASU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Narek KARASU Mesleki Videolar Videoları
-

20:15
Top