Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Funda DOĞAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Funda DOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda DOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Funda DOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Depresyon

-Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları : Panik Atak, Sosyal Fobi, Özgül Fobiler (Klostrofobi, kedi-köpek fobisi vb….), Performans Kaygısı

-Öfke Kontrol Problemi

-Asabiyet/sinir

-Obsesif Kompulsif Bozukluk / Takıntılı düşünce ve davranışlar

-Stres ile baş etmede zorlanma

-Özgüven problemleri

-Çocukluk çağı travmaları

-İhmal, istismar ve şiddet

-Travma sonrası stres belirtileri

-Kayıp ve yas süreci

-Bağımlılık (alkol ve madde bağımlılığı)

-Cinsel Problemler (vajinismus, ağrılı cinsel ilişki, orgazm bozukluğu, cinsel isteksizlik vb.)

-Kişiler arası ilişkilerde sorunlar ve çatışmalar

-Yeme bozuklukları

-Psikolojik kökenli fiziksel sıkıntılar

-Anlam arayışı, umutsuzluk, yalnızlık gibi varoluşsal konular

-Kendisi anlama ve tanıma isteği...

Funda DOĞAN'in Makaleleri Funda DOĞAN Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
2 Makale

Funda DOĞAN Tavsiye Yazıları Funda DOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Dr. Psk. Derya Gürcan Yıldırım (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.107.229.YCZ

13-10-2016
 TavsiyeNo: 91007
Uzm. Psk. Funda Doğan'ı ODTÜ klinik psikoloji programından tanımaktayım. Kendisi ile danışan takibi yaptığımız klinikte, akademik paylaşımların olduğu dersler ve toplantılarda, ve süpervizyon ortamında birlikte çalışabilme fırsatımız oldu. Funda Doğan ODTÜ'de aldığı kaliteli eğitimin yanı sıra, kendi kişisel becerileri ve mesleğine olan ilgisi ile kendisini geliştirmiş ve sürekli geliştirmekte olan bir psikoterapisttir. Funda Doğan, danışanlarına yardımcı olma hedefini etik ilkelerden asla ödün vermeden yerine getiren bir klinik psikologtur. Ayrıca, kişilik olarak yardımsever, güler yüzlü ve içten oluşu olumlu yönlerindendir. Bir klinik psikolog olarak, meslektaşımı psikoterapist arayan tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Aydan AYRIK Fotoğraf  Psk.Aydan AYRIK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-05-2017
 TavsiyeNo: 96556
Funda hanımla yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte çalışıyoruz. Kendisinin mesleki alandaki başarısı takdir edilecek niteliktedir. Kendini mesleki alandan geliştirmeyi seven, mesleki araştırmalar yapan, çeşitli proje ve çalışmalar da yer alan, mesleğinde uzman bir psikologtur. Danışanlarına karşı tutumunu, özverili oluşunu daima takdir ettiğim bir arkadaşımdır. Danışanlarıyla yapmakta olduğu çalışmalar da verimli ve başarılı sonuçlar elde etmektedir. Mesleki alanda çıkardığı başarılı sonuçların devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 F. P. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.104.96.YYJ

28-04-2017
 TavsiyeNo: 96338
Kendisi Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden dönem arkadaşım. Hayat görüşü, sosyal meselelere yaklaşımı, samimi ve dürüst oluşu gibi iyi bir terapist olmasını destekleyen özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Kendisi ile zaman zaman pratik ve teorik anlamda çeşitli paylaşımlarda bulunmaktayız. Bu paylaşımlardan gözlemlediğim şey teorik olarak yeterli donanıma sahip olduğu ve işine kendini adayan biri olduğudur. Ayrıca kendini geliştirmeye devam ediyor olması ve kapsamlı araştırmalar yapmaktan kaçınmaması mesleki anlamda gereken motivasyonunun olduğunu ve alanıyla sıkı bir ilişki içerisinde olduğunu göstermektedir. Kendisini psikoterapi sürecine başlamayı düşünen herkese önerebilirim.
     Beğenin    

 MUSTAFA ÖNÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.38.FF

26-01-2017
 TavsiyeNo: 94085
funda hanım ıle aynı klinikte çalısıyoruz. dikkatimi çeken birkac nokta var. 1. danısanlarının devamlılığı. yani ilk gelen kisi psikologu begenmezse yeni bir randevu istemeyebilıyor. funda hanımın danısanları devamlılık gosteriyor. 2. funda hanım seanslardan once mutlaka seansa hazırlık yapıyor. bırcok psıkologta bunu gormedım. bu da işine ve danısanlarına saygı gosterdigini hissettiriyor. 3. odtü mezunu olması ve tam bir psikolog olması için gerekli tüm egitimleri almıs olması onu diger psıkologlardan ayrı bır yere tasiyor. basarılarının devamını dılerim funda hanım...
     2 Beğeni    

 İbrahim öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.240.43.L

26-01-2017
 TavsiyeNo: 94084
Ben isteyerek başlamamıştım. Annem götürmüştü. Annemle çok tartışıyorduk, ergenliğimin zor geçtiğini söylüyordu. İçime kapanık biriyimdir çok anlatmayı sevmem açıkçası. O zamanlar çok anlatmaya değerde görmüyordum. Herkesin yaşayabileceği şeyler diye düşünüyordum. Annemin abartması gibi geliyordu. Zaten seanslar böyle başladı. Kendisine annemin abarttığını söyledim. Annemin beni zorla getirdiğini, bu yüzden sinirli olduğumu anlattım. O bana başka hangi konularda çatıştığımızı sordu. Bu şekilde başladı. Zamanla alıştım anlatmaya. Öfkemi göstermek için başka başka yollar öğretti bana, ya da konuşmanın başka yollarını öğretti. Benim için çok iyi oldu öğrendiklerim.
     Beğenin    

Funda DOĞAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Boğaziçi Üniversite’si Psikoloji Bölümün den yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Daha sonra terapi yapabilmek için gerekli olan uzmanlığı almak amacıyla Ortadoğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi sırasında alanında deneyimli akademisyenlerin eşliğinde seanslar yürüterek terapi alanında deneyim kazanmıştır. Fırat Üniversite’si Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde, ODTÜ Sağlık ve Rehberlik Merkezi’nde ve AYNA Klinik Psikoloji Destek Ünitesi’nde çalışmalarda bulunmuştur.

Birçok sosyal projede etkin olarak görev almıştır. Mahkûmlarla tiyatro çalışmalarında bulunmuş, eğitimde şiddet konusunu işlemenin önemi üzerine araştırma yapmış ve bu araştırmayı Hindistan’da sunmuştur. Ayrıca barış ve çatışma çözümü üzerine birçok seminer ve eğitime katılmıştır. Bu eğitimler sırasında gözlemlediği ve sorguladığı bir nokta; yaşanılan travmatik deneyimlerin bir çok olumsuzluğa neden olmakla birlikte, kişinin hayatında olumlu bir değişimle ilişkili olup olamayacağı noktası olmuştur ve bu sorgulamadan yola çıkarak yüksek lisans tezinde “travma ve yardım etme “ davranışı arasında ki ilişkiyi incelemiştir.

Kurumlara yönelik çeşitli eğitimler ile ergen ve yetişkin psikoterapi hizmeti vermektedir.

Funda DOĞAN'in Edebi Eserleri Funda DOĞAN Tarafından Yazılan Öykü ve Şiirler:
 • Her Şey Dile Gelmez Dedi..

 • Funda DOĞAN Kitap ve Yayınları Basılı Kitap ve Yayınları :
  Doğan, F. (2015). The mediating role of the posttraumatic growth in the relationship between posttraumatic stressand prosocial behavioral tendencies. Yayınlanmamış Yüksek Lisans Tezi. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü, Ankara.


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Kadıköy Psikolojk Danışmanlık
  Rasimpaşa Mah Mühendis Sarı Ali Sok. No: 1 Kat Asansörle 3. Kat.
  İstanbul  

  Adres 2:
  Şahsi Ofis
  Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, Vefabey Sokak, Yeşil Apartmanı No:7/15 Beşiktaş / İstanbul
   

  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (544) 398 33 80
  İnternet Sitesi
  E-Posta
  Kişisel Bilgileri
  Mezun Olduğu Üniversite
  Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji
  Mezuniyet Yılı
  2013
  Yüksek Lisans
  Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
  Yabancı Dil
  İngilizce
  Hızlı Mesaj Araçları
  Kişisel skype hesabı
  Sosyal Medya
  Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

  Funda DOĞAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Funda DOĞAN Mesleki Videolar Videolar
  -

  Funda DOĞAN Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  travma, özgüven problemi, cinsel isteksizlik, kişisel gelişim, depresyon, çocukluk çağı travmaları, ağrılı cinsel ilişki, umutsuzluk, kaygı, istismar, kişiler arası çatışmalar, kadıköy, panik atak, travma sonrası stres, somatizasyon, sosyal fobi, kayıp, hipokondri, öfke kontrol problemi, yas süreci, mutsuzluk, sinir, bağımlılık, anlam arayışı, obsesif kompulsif bozuklu, cinsel problemler, yalnızlık, takıntılar, vajinismus, yeme bozuklukları, stres, orgazm bozukluğu, kendini anlama, bakırköy, ayrılmakta zorlanma, bilişsel davranışçı terap, ilişki sorunları, şema terapi, korkular, kadıköy psikolog, levent terapist, bakırköy psikolog, kadıköy terapist, levent, web terapi, online, online terapi, beşiktaş, gayrettepe, beşiktaş terapist

  20:06
  Top