2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Funda DOĞAN
Uzman Psikolog - İstanbul

Funda DOĞAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda DOĞAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

22
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Funda DOĞAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Funda DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Funda DOĞAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Şahsi Ofis
Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, Vefabey Sokak, Yeşil Apartmanı No:7/16 Beşiktaş / İstanbul
Uzm.Psk.Funda DOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Funda DOĞAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Şema Terapi

-Depresyon

-Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları : Panik Atak, Sosyal Fobi, Özgül Fobiler (Klostrofobi, kedi-köpek fobisi vb….), Performans Kaygısı

-Öfke Kontrol Problemi

-Asabiyet/sinir

-Obsesif Kompulsif Bozukluk / Takıntılı düşünce ve davranışlar

-Stres ile baş etmede zorlanma

-Özgüven problemleri

-Çocukluk çağı travmaları

-İhmal, istismar ve şiddet

-Travma sonrası stres belirtileri

-Kayıp ve yas süreci

-Bağımlılık (alkol ve madde bağımlılığı)


-Kişiler arası ilişkilerde sorunlar ve çatışmalar

-Yeme bozuklukları

-Psikolojik kökenli fiziksel sıkıntılar

-Anlam arayışı, umutsuzluk, yalnızlık gibi varoluşsal konular

-Kendisi anlama ve tanıma isteği

-Kişisel gelişim

Funda DOĞAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Funda DOĞAN'ın Özgeçmişi
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Daha sonra terapi yapabilmek için gerekli olan uzmanlığı almak amacıyla Ortadoğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi sırasında alanında deneyimli akademisyenlerin eşliğinde seanslar yürüterek terapi alanında deneyim kazanmıştır. Fırat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği'nde, ODTÜ Sağlık ve Rehberlik Merkezi’nde ve AYNA Klinik Psikoloji Destek Ünitesi’nde çalışmalarda bulunmuştur.
...[Devamı...]

Funda DOĞAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Basak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126705
Daha önce başka bir ekolden bambaşka bir terapistle pek de hoş bitmeyen 1.5 yıllık terapi sürecinin ardından, yeni bir ekol ve terapist arayışına girdim ve biraz da şans eseri Funda Hanım'la tanıştım. Kendisinin 2021 başından beri danışanıyım; şema terapiye yönelmek ve kendisiyle yollarımızın kesişmesi sanırım hayatımın dönüm noktası oldu. Asla yargılamayan, şaşırtıcı derecede derinlikli analiz yapabilen ve iletişimi bu kadar güçlü olan bir terapistle çalışabildiğim için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Bir danışanın terapi esnasında en fazla ihtiyaç duyduğu şeyin anlaşılabilmek ve güvende hissetmek olduğunu düşünen biri olarak, iyi bir terapist arayan herkesin Funda Hanım gibi biriyle çalışma şansını yakalamasını dilerim.
     Beğenin    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125944
Üst üste gelen baba kaybım ve boşanma üzerine kendimi kötü hissettiğim bir dönemde internette araştırmalarım sonucu yollarımız kesişti Funda Hanımla. 2 yıla yakın bir süre birlikteydik. Önce yaşadığım zorlukları konuştuk sonra içimdeki beni tanımaya çalıştık. Bu zorlu bir yol. Fakat yargılamayan, empati sahibi, birikimli biriyle bir yolda yürüyorsanız o zaman bu yolu zorluklarına rağmen yürümekten çekinmiyorsunuz. Ben Funda Hanımla birlikte kabullendim, duygularımı tanıdım, kendi içime baktım, oradakileri anlamaya çalıştım. Şuan geldiğim nokta, gördüğüm Gizem beni mutlu ediyor. İyi ki yollarımız Funda Hanımla kesişmiş...
     Beğenin    
Bahar KÖSE Fotoğraf
Dr.Psk.Bahar KÖSE
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117908
Uzman Klinik Psikolog Funda Doğan'ı yaklaşık 10 yıldır tanımaktayım. ODTÜ Psikoloji Bölümü'nde araştırma görevlisi olarak çalıştığım dönemde Klinik Psikoloji Master programında aldığı Bilişsel Davranışçı Terapiler dersinde öğrencim olarak ilk kez karşılaştığım Funda Doğan, halen ofisimizde psikoterapi hizmeti vermekte ve benden şema terapi süpervizyonu almaya devam etmektedir. Tüm bu sebeplerle kendisini hem meslektaşım hem öğrencim olarak yakından tanımaktayım. Uzman Psk. Funda Doğan işine son derece özen gösteren, her zaman gelişime, değişime açık, çalışkan, işi için emek veren ve saygılı bir yapıya sahiptir. Bu zamana kadar komplike ve kronik sıkıntılar yaşayan birçok kişiyle etik ilke ve kurallara özen göstererek başarılı çalışmalar yapmıştır. Ayrıca kendi terapisinden geçerek ve devamlı süpervizyon alarak mesleki bakış açısını devamlı güncel tutmaktadır. Yanı sıra uluslar arası alanda geçerli şema terapi sertifikasına sahip olabilmek için ISST kapsamında sertifikasyon programına devam etmektedir. Kendisini psikoterapi hizmeti almak isteyen herkese güvenle tavsiye ederim.
     Beğenin    
I.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101281
Funda hanimi kardeşim benim için buldu. Iyi ki de buldu. Sakin, cana yakın, elestirmeyen biri. Böylece rahatca kendimi anlatabiliyorum ve kendi doğrumu keşfediyorum. Terapi daha hızlı olsun diye şema terapi ile ilgili bir kitap tavsiye ediyor. Çok işime yaradı ve terapiyi hızlandırdı da. hayatımın çamaşır makinesi gibi dönüp dönüp tekrar nasıl aynı noktalara geldiğini fark ettim Funda hanım sayesinde. Bu nokta degim icin gerekli yolu gördüğüm noktaydı. Şema terapi biliyor, donanımlı biri. Bu sayede sizi iyi anliyor. Hiç unutmuyor ve size yeri geldiğinde hatırlatıyor. Sizde ki değişimleri takip ediyor. Memnun kaldim. Tavsiye ederim herkese.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Örnek_öğrenci
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100254
Kendisini internetten buldum. Psikiyatristim klinik alanında uzmanlık derecesi almış bir psikologa gitmemi söylemişti. Kendisini uzmanlığı olduğu için ve iyi okullardan aldığı için tercih ettim. Süreçten memnun kaldım. Beklentilerim gerçekten karşılandı. Hayatıma farklı bir noktadan bakmaya başladım. Kendime kızdığım anlarda söylediğim şeyler için bir keresinde bana; bu sözleri bana tekrarlayarak bir başkası size bunları söylese ona belki de çok kırılırdınız demişti. Orada çok etkilenmiştim. Başkası derse konuşmazdım hakikaten o kişiyle bir daha. Kendime karşı ne kadar acımasız olduğumu fark etmeye başladım. Nasıl bunu öğrendiğimi konuştuk. Çocukluğa indik orada. Bu kısım hayatımı çok değiştirdi. Çünkü kendime karşı olan yetersizlik, kusurluluk, utanç ve suçluluk duygumun nasıl oluştuğunu anlamış olduk. Şimdi kendimi daha çok seven biriyim. Ve bana kitap önerdi. O kitapta çok yardımcı oldu. Süreci hızlandırmak, sizin için daha verimli hale getirmek için elinden geleni yapıyor.
     1 Beğeni    
Aydan AYRIK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96556
Funda hanımla yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte çalışıyoruz. Kendisinin mesleki alandaki başarısı takdir edilecek niteliktedir. Kendini mesleki alandan geliştirmeyi seven, mesleki araştırmalar yapan, çeşitli proje ve çalışmalar da yer alan, mesleğinde uzman bir psikologtur. Danışanlarına karşı tutumunu, özverili oluşunu daima takdir ettiğim bir arkadaşımdır. Danışanlarıyla yapmakta olduğu çalışmalar da verimli ve başarılı sonuçlar elde etmektedir. Mesleki alanda çıkardığı başarılı sonuçların devamını diliyorum.
     2 Beğeni    
F. P.
28.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96338
Kendisi Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden dönem arkadaşım. Hayat görüşü, sosyal meselelere yaklaşımı, samimi ve dürüst oluşu gibi iyi bir terapist olmasını destekleyen özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Kendisi ile zaman zaman pratik ve teorik anlamda çeşitli paylaşımlarda bulunmaktayız. Bu paylaşımlardan gözlemlediğim şey teorik olarak yeterli donanıma sahip olduğu ve işine kendini adayan biri olduğudur. Ayrıca kendini geliştirmeye devam ediyor olması ve kapsamlı araştırmalar yapmaktan kaçınmaması mesleki anlamda gereken motivasyonunun olduğunu ve alanıyla sıkı bir ilişki içerisinde olduğunu göstermektedir. Kendisini psikoterapi sürecine başlamayı düşünen herkese önerebilirim.
     1 Beğeni    
Mustafa Önül
26.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94085
funda hanım ıle aynı klinikte çalısıyoruz. dikkatimi çeken birkac nokta var. 1. danısanlarının devamlılığı. yani ilk gelen kisi psikologu begenmezse yeni bir randevu istemeyebilıyor. funda hanımın danısanları devamlılık gosteriyor. 2. funda hanım seanslardan once mutlaka seansa hazırlık yapıyor. bırcok psıkologta bunu gormedım. bu da işine ve danısanlarına saygı gosterdigini hissettiriyor. 3. odtü mezunu olması ve tam bir psikolog olması için gerekli tüm egitimleri almıs olması onu diger psıkologlardan ayrı bır yere tasiyor. basarılarının devamını dılerim funda hanım...
     4 Beğeni    
İbrahim ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94084
Ben isteyerek başlamamıştım. Annem götürmüştü. Annemle çok tartışıyorduk, ergenliğimin zor geçtiğini söylüyordu. İçime kapanık biriyimdir çok anlatmayı sevmem açıkçası. O zamanlar çok anlatmaya değerde görmüyordum. Herkesin yaşayabileceği şeyler diye düşünüyordum. Annemin abartması gibi geliyordu. Zaten seanslar böyle başladı. Kendisine annemin abarttığını söyledim. Annemin beni zorla getirdiğini, bu yüzden sinirli olduğumu anlattım. O bana başka hangi konularda çatıştığımızı sordu. Bu şekilde başladı. Zamanla alıştım anlatmaya. Öfkemi göstermek için başka başka yollar öğretti bana, ya da konuşmanın başka yollarını öğretti. Benim için çok iyi oldu öğrendiklerim.
     Beğenin    
Dr. Psk. Derya Gürcan Yıldırım
13.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91007
Uzm. Psk. Funda Doğan'ı ODTÜ klinik psikoloji programından tanımaktayım. Kendisi ile danışan takibi yaptığımız klinikte, akademik paylaşımların olduğu dersler ve toplantılarda, ve süpervizyon ortamında birlikte çalışabilme fırsatımız oldu. Funda Doğan ODTÜ'de aldığı kaliteli eğitimin yanı sıra, kendi kişisel becerileri ve mesleğine olan ilgisi ile kendisini geliştirmiş ve sürekli geliştirmekte olan bir psikoterapisttir. Funda Doğan, danışanlarına yardımcı olma hedefini etik ilkelerden asla ödün vermeden yerine getiren bir klinik psikologtur. Ayrıca, kişilik olarak yardımsever, güler yüzlü ve içten oluşu olumlu yönlerindendir. Bir klinik psikolog olarak, meslektaşımı psikoterapist arayan tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Funda DOĞAN'ın Öykü ve Şiirleri Funda DOĞAN'ın Öykü ve Şiirleri

Funda DOĞAN'ın Kitap ve Yayinlari Funda DOĞAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Doğan, F. (2015). The mediating role of the posttraumatic growth in the relationship between posttraumatic stressand prosocial behavioral tendencies. Yayınlanmamış Yüksek Lisans Tezi. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü, Ankara.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şahsi Ofis
Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, Vefabey Sokak, Yeşil Apartmanı No:7/16 Beşiktaş / İstanbul
Uzm.Psk.Funda DOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 398 33 80
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Funda DOĞAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Funda DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-

18:03
Top