2007'den Bugüne 90,681 Tavsiye, 27,883 Uzman ve 19,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Enes SEMİZ
Psikolojik Danışman - Balıkesir

Enes SEMİZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Enes SEMİZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Enes SEMİZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Enes SEMİZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Enes SEMİZ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Viya Gelişim Psikoloji Merkezi (Nilüfer Yalınçetin)
Viya Gelişim Psikoloji Merkezi cennetayağı Mah. Koza Cennet Evleri C Blok 3. Kat 16 Numara Edremit 
Balıkesir
Psk.Dnş.Enes SEMİZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1987 (36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Enes SEMİZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikotravmalar - (EMDR)
Fobiler - (Hipnoterapi ve EMDR)
İlişkiler ve Çift Problemleri
Ergen birey gelişimi ve psikolojisi
Öğrenci Koçluğu, Sınav Süreci

Enes SEMİZ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Enes SEMİZ'in Özgeçmişi
2008 yılında Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldum. Kısa bir süre rehabilitasyon merkezlerinde çalıştıktan günümüze kadar anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise bünyesinde görev yaptım.
2020 yılında Balıkesir Üniversitesi PDR bölümünde Grupla Psikolojik Danışma derslerini vererek üniversite bünyesiyle buluştum.
Üniversiteden mezun olduktan sonra geçen bu süreçte psikoterapi becerilerini geliştirmek amacıyla başta EMDR, Hipnoterapi olmak üzere bir çok alanda eğitim aldım ve süpervizyon sürecimi tamamladım.

Halihazırda ergen ve yetişkinlerle bireysel ve çift psikoterapisi yapıyorum. Bütüncül bir yaklaşımı benimseyerek bdt, şematerapi, hipnoterapi ve çözüm odaklı terapilerin entegrasyonu ile bireyin ihtiyaçlarına yönelik bir terapötik yöntem uyguluyorum.

Enes SEMİZ'in Makaleleri Enes SEMİZ'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Enes SEMİZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Remzi Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124112
Enes beye hiç bir tavsiye öneri olmadan gittim. Güler yüzü ve bana göre değişik bakış açıları ile kısa sürede yaşam kalitemi yükselti. Önerdiğim insan sayısı bu tavsiye platformundan daha fazla olacaktır eminim. Yaklaşım şekli, önerileri, yorumları en başta iyi niyetli yaşam felsefesi olduğunu gördüm. Başarı oranı meslektaşları içinde eminin yükseklerdedir. Çözüm önerilerini uyguladığımda sonuç verdiğini her seferinde gördüm. İş ve özel hayatında mutluluk dilerim.
     Beğenin    
Evren BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124031
Kendisi ile ikilemlerim ve kaygılarım içinde tanıştım.İLk olarak sorgulamalar ile başlayan bir sürecim ardından profesyonel bir sürecle bitti.Mesleki açıdan bana iç ses olma konusunda desteklerde bulunan yegane insan.Kendi ışığımı bulup bunu insanlara yansıtmam konusunda inanılmaz yetenekli bir insan. Bu konu da kendisi mi yoksa mesleğini uygulayışı mı derseniz bence mesleğini uygulayışı kesinlikle.Ama bu uygulayısında kendi enerjisi de ayrı.Yeri geldiğinde ciddi ,yeri geldiğinde arkadaş canlısı,ve en önemlisi her zaman nerde olması gerekiyorsa orada.tam yerinde tam zamanında . Ayrıca hizmet aldığım alandan beklediğiniz alana kadar hepsi çok güzel.Güleryüzlü ve huzurlu bir ortam.
     Beğenin    
Aslı KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123978
Enes Bey ile tanışmamız benim kendimi çok sıkışmış hissettiğim bir dönemde oldu. Aslında bunun farkına kendisi sayesinde vardım zira o dönem daha iyi hissetmek için terapi almaya karar vermiştim. Yani iyiyim diyordum aslında kendime :) öncelikle kendisinin rahatlığı ve sakinliği sayesinde çok kısa sürede seanslarda güven duygusunu hissettim kendisine karşı. Anlattığı anekdotlar, yaptığı metaforlar aklıma öyle bir kazındı ki, hala daha bahsi geçen durumları yaşadığımda aklımda aydınlanıyor hepsi ve daha kolay baş ediyorum o durumla. Terapi insanın kendine verebileceği en güzel hediye. Enes Bey ile bu yolculuktan pişman olmayacağınıza eminim.
     Beğenin    
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123939
İşinde gerçekten çok iyi ve çok profesyonel. Kendisi ile bir arkadaşım sayesinde yollarımız kesişti. Seanslarımızda samimi bir bağ kurarak ilerledik. Güler yüzü ve samimiyeti ile kendimi oldukça rahat ve güvende hissettim. Kendimle ilgili bilmediğim bir çok şeyi keşfetmemi ve tüm korkularımın, kaygılarımın üstesinden gelmemi sağladı. Tanıştığımızda çok umutsuz ve bitik bir haldeydim Enes hoca beni çekip kabuğumdan çıkardı ve kendimi gerçekleştirebilmem için bana yardım etti. Şuan olmak istediğim yerde olabilmemi sağlayan en büyük etkenlerden birisi, Enes hocam iyi ki yollarımız kesişti ve iyi ki tanıdım sizi..
     Beğenin    
Dilara YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123918
Eney Bey'in senelerdir danışanıyım. Hiç beklenmedik anda sorduğu nokta sorularla yarattığı farkındalık bir çok eksi yönümün törpülenmesini sağladı. Hala her durumda aradığımda hiç tereddüt etmeden rahatlıkla yardım edeceğini biliyorum ve her koşulda imadıdama yetişiyor. Hasta gizliliğine olan bağlılığı ve mesleğine olan saygısı benim için onu takdir etmemin diğer önemli konudur. Küçük yerde yaşamamıza rağmen tüm hasta ilişkilerinde dengeyi kurabilen profesyonel ve yetenekli bir terapisttir. Terapist-danışan ilişkisini dengede tutan muazzam bir karakterdir. Benim hayat rehberimdir. Ona çok çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Cansu A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123916
Enes abiyi ailevi sorunlar ve kaygı gibi yaşadığım oldukça zor bir dönemde tanıdım.Samimiyeti ve sıcakkanlılığı sayesinde kendimi rahatça açabildim.Tüm korku ve endişelerimi açıkça anlattığım için tüm kaygı duyduğum konuları saptadı ve güzel bir iletişim kurduk. Terapi sürecimde yaptığı mantıklı yorumlar aklımın bir köşesindedir.Önerdiği kitaplar, uyguladığı terapi yöntemleri ve öğrettikleri rahatsızlıklarımı minimum düzeye indirmeme yardımcı olmuştur.Özellikle çok yardıma ihtiyacım olduğu bir dönemde gösterdiği ilgi,alaka,zaman ve çabayı hiç unutmayacağım.Mesleğini layıkıyla yapan ve hayatım boyunca örnek alacağım bir insandır. Kesinlikle kendisiyle tanışmanızı tavsiye ederim. :)
     Beğenin    
Y.Md
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123915
Yardım almayı düşünen herkese tavsiye edebileceğim güler yüzlü ve samimiyetiyle hiç yabancılik hissettirmeyen sanki yıllardır tanıdığım bir dost bir arkadaş gibi sorunlarımi anlattigim mükemmel bir insan... Kendisiyle tanışmam bir internet sitesinde paylaşımlarında kendimi bulduğumu hissettim bir konuda yardıma ihtiyacı olan bir yakınımı yönlendirdim daha sonrada boşanma sürecinde olduğum bir dönemde kendisinden çift terapisi alarak evliliğimize bir şans daha vermemize vesile oldu bize çok iyi geldi çalıştığı yer ve çalışma arkadaşlarından da memnun kaldım
     Beğenin    
Ayça
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123914
Hayat yolculuğunuz çiçekli bahçelerden geçsin istiyorsanız ve o çiçekli yolda ayağınız bir taşa takıldığında bile bunun o yolun şanından olduğunu kavrayıp her koşulda iyi kalabilmeyi öğrenebilmek istiyorsanız Enes bunun için doğru bir adres.. Kendimden yorulmuş olarak başladığım bu terapi sürecinde şimdi kendimi tekrar tanıyor mutlu olabilmek için çözümler üretiyor günün sonunda yastığa başımı huzurla koyabiliyorum.. Hayatımda kendim için yaptığım en doğru şey ondan terapi almaktı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum..
     Beğenin    

Enes SEMİZ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Müzik, E. Gitar çalmak

Sevdigi Yazarlar : Tahir Özakkaş, Yalom, Sinan Canan

Sevdigi Muzikler : Rock, Metal

Sevdigi Filmler : How I met Your Mother


Enes SEMİZ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Viya Gelişim Psikoloji Merkezi (Nilüfer Yalınçetin)
Viya Gelişim Psikoloji Merkezi cennetayağı Mah. Koza Cennet Evleri C Blok 3. Kat 16 Numara Edremit 
Balıkesir
Psk.Dnş.Enes SEMİZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1987
(36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2008
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Psk.Dnş.Enes SEMİZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Enes SEMİZ Mesleki Videolar Videoları
-

11:26
Top