2007'den Bugüne 90,342 Tavsiye, 27,807 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Vedat ÜLKER
Fizyoterapist - İstanbul

Vedat ÜLKER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Vedat ÜLKER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Vedat ÜLKER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Vedat ÜLKER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayfama hoş geldiniz. Öncelikle geçmiş olsun ve şifalar diliyorum. Merak ettiklerinizi ve sorularınızı iletebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ediyorum.
Vedat ÜLKER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Fizyolium Sağlıklı Yaşam Merkezi
Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cd. No:137-1 Daire:7 Ataşehir -İstanbul
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Vedat ÜLKER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
NÖROLOJİK REHABİLİTASYON
ORTOPEDİK REHABİLİTASYON
SPORCU SAĞLIĞI
ROMATOLOJİK REHABİLİTASYON
AĞRI TERAPİSİ
MANUEL TERAPİ
MANİPÜLASYON VE MOBİLİZASYON
GERİATRİ REHABİLİTASYONU
FİZYOTERAPİ
FİZİK TEDAVİ
KINESIOTAPING BANTLAMA
KALÇA,DİZ VE OMUZ PROTEZ CERRAHİSİ SONRASI FİZYOTERAPİ

Vedat ÜLKER Özgeçmis CV Fzt.Vedat ÜLKER'in Özgeçmişi
2015 yılında İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünü bitirdi. Manuel terapi , kinezyolojik bantlama ,egzersiz terapisi ,uzay terapisi ile ilgili çeşitli sertifikalar aldı.Ataşehirdeki kliniğinde danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 2014
Kinesio Taping Course (KT1-KT2)
Manuel Terapi Konsepti
Dynamic Tape Bantlama Eğitimi
Terapötik Egzersizler
Cupping Therapy
Theragun massage

Vedat ÜLKER'in Makaleleri Vedat ÜLKER'in Makale ve Yazıları
19 Makale
40 Yazı/Döküman

Vedat ÜLKER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Samet S.
21.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116097
2014 yılından beri MS hastasıyım ve bedenimin güçsüzlüğünü yakın zamana kadar değişmeyecek bir gerçek olarak kabullenmiştim. Ancak Vedat Bey'in ve ekibinin sayesinde sadece fiziksel sıkıntılarımı azaltmakla kalmadım aynı zamanda bütün hayatım boyunca benimle gelecek bir farkındalık kazandım. Vedat Bey'e evimin yakınında bulunan fizyoterapi merkezlerini araştırırken ulaştım ve hakkında yapılan olumlu yorumlar nedeniyle de merak ederek irtibata geçtim. Tedavi merkezine giderek kendisiyle yüz yüze tanıştığım zaman ise hissettiğim rahatlık ve samimiyet nedeniyle neden hakkında bunca olumlu yorum olduğuna dair bir fikir edinerek yürüme sıkıntıları çeken benim yakınımda olduğu için kendimi şanslı hissettim. MS hastalığı ve benim ihmalkar tavrımın birleşmesiyle yılların bedenimde biriktirdiği sorunları aşabilmem için bana özel olarak hazırladığı egzersiz programları ve diğer şahsi uzmanlığına dayanan akupunktur gibi uygulamaları sayesinde rutinlerden oluşan hayatım içerisinde eskiden yorularak yaptığım günlük aktivitelerimi artık çok daha rahat bir şekilde yerine getirebiliyorum. Vedat Bey ve ekibi sadece işlerinde uzman değiller, aynı zamanda, belki uzman olmaları kadar önemli olarak, içinizde maddi ya da manevi herhangi bir sıkıntıya sebep olmayacak şekilde içten ve cana yakınlar. Vedat Bey'e hem belki de hayatımın sonuna kadar devam edecek şekilde bana kattığı şeyler hem de ekibinden bekleme salonunda bulunan hastalarına kadar bana güler yüzle yaklaşarak en güzel tavsiyelerde bulunan insanlardan oluşan bir ortam kurduğu için teşekkür ediyorum ve Vedat Ülker Bey'i büyük bir gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Serkan
23.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115276
Herkese selamlar.Profesyonel olarak spor yapıyorum uzun süreli koşular ,fitness ve aerobik egzersizler yaptığım çalışmlardan bazıları. Spor geçmişimde birçok sakatlığım oldu . kas yırtılmaları ,bağ esnemesi ,menisküs sorunları ve omurga problemleri yaşadığım tüm sorunlarda hekim mıayene sonrası mutlaka fizyoterapi desteği alıyorum . bu sakatlıkların tedavisinde hemen hepsinde Vedat beyden destek aldım beni etkileyen ve önemsedeğim şeyler fiziksel analizler ,değerlendirmeler ,yapılan tedavilerin bilimsel uygunluğu ve işe yaraması . Vedat beyde bu açıdan hiçbir sorun yaşamadım . Kendisinin eğitimi oldukça yeterli ve iyi . iletişim konusunda oldukşa memnunum birçok haftasonu kendisini mesaj ve mail yoluyla rahatsız etmeme rağmen çoğu zaman dönüş aldım . Enerjisi yüksek ve yaklaşımı samimi. sporcu rehabilitasyonu konusunda mutlaka özel bir fizyoterapistten destek alın derim bu konuda Vedat beyin desteği sizi her zaman mutlu kılacaktır . Şu ana kadar netice alamadığım bir sorun olmafı VEDAT bey sayesinde . teşekkür ederim ., çalışmalarınizda kolaylıklar dilerim
     Beğenin    
S.G.
21.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115254
Vedat bey hocam alanına oldukça hakim ,işini layıkıyla ifa eden hastaya ve yakınlarına güven ve huzur veren bir hocamız.Fizyoterapist konusunda mesleğinin en iyilerinden birisi olduğuna şüphe yok zaten.. Mesleki tecrübe ve bilgisinin yanında çok pozitif ,güleryüzle ve neşeli bir insan. Seanslardan oldukça keyif aldık.Benim psikolojimi anlayıp ona göre çok gezdik cümleler kurdu sürekli . Yaptığı tedaviler yavaş dikkatli ama etkili oldu.. Sağlık alanında Vedat bey gibi uzmanların olması mutluluk verici. Yaşadığım kalça rahatsızlıkları yüzündem depresyona bile girmiştim diyebilirim . Vedat Bey hocamızdan fizyoterapi aldığım beri o kadar rahatım ki çektiğim ağrıyı sızıyı niye boşuna çekmişim diye üzülüyorum. İyiki tanışmışız Vedat bey hocamızla.. Ben ve ailem kendisine çok teşekkür ediyoruz. Terapileri ,hizmetleri ve gayretleri için kendisine çok teşekkür ederiz.
     Beğenin    
Mehmet B.
17.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115215
Vedat Bey ile bir arkadaşın internet üzerinden kendisini bulması ile tanıştım. Boyun fıtığı ve omuzdaki Kalsifik tendinit rahatsızlığı ile alakalı sağolsun çok faydalı tedaviler uyguladı. Çok şükür uzun zamandır ağrı hissetmiyorum. Uyguladığı tekniklerin çeşitliliği, uzmanlığı ve bilgi birikimi açısından gerçekten tavsiye edilebilecek nitelikte bir fizyoterapist. Uzmanlığının yanında hem kendisinin hemde çalışanlarının profesyonelliği ve güler yüzlü hizmet anlayışıda Vedat Beye tercih konusunda ekstra katmaktadır. Çevremde fizyoterapist ihtiyacı duyan kişilere tereddütsüz kendisini tavsiye etmekteyim.
     Beğenin    
N.S.
16.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115204
Merhaba, şunu söylemek isterim ki Vedat hocamla tanışmaktan çok memnun ve mutluyum.Kendisinden bel fıtığı ameliyatı sonrası yine tekrarlayan bel fıtığı için hizmet aldım . Yaklaşık 3 ay aralıklarla terapi aldım ilk başta dalgalı seyireden terapi süreci 1 ay sonra rayına oturdu gittikçe daha iyi oldum . Komple terapi aldım diyebilirim zayıf karın ve sırt kaslarım güçlendi , kısa olan kaslarım esnedi.Eklemlerime manuel terapi yapıldı Vedat hocam tarafından. Kalıcı iyileştiğimi düşünüyorum kesinlikle.Terapiler sırasında güleryüzlülüğü ,fedakarlığı ve beyefendiliği ile ailemizden biri gibi hissettirdi bana . yaşam kalitemin çok çok artmasının yanısıra psikolojimi de kesinlikle çok iyi düzeltti.Emekleri ve gayretleri için çok teşekkür ediyoruz Vedat hocama. Vedat Beye hayatınız boyunca ne zaman ihtiyaç duyarsanız güvenerek başvurabilirsiniz.
     Beğenin    
Talat A.
7.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115102
Gönül rahatlığı ile güvenerek bilgi ve tecrübesine güvenebileceğiz çok iyi fizyoterapist .3 yıldır yaşadığım sırt ve boyun ağrısı için kendisinden hizmet . Arkadaşım tavsiye ettiği için zaten güvenerek ve heyecanla kendisine tedaviye başladık. Çok da güzel bir süreç yaşadım. Tedavi çok hızlı olmadı ama çok güzel bir netice aldım . Çok rahatladım . Karakter olarak da pozitif, enerjisi hoş ve bilgisinden, tecrübesinin verdiği emin tavrı fazlası ile güven veriyor ve insanı rahatlatıyor. Uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım. Kesinlikle ve kesinlike tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Oral BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115097
Boynumdan geçirdiğim ameliyat sonrası boynumda gerilme sırtımda ve kollarımda ağrı olmaya başlamıştı . Ağrılar günlük yaşamımı engeller olmuştu ki Vedat Bey tanışan kadar. Kendisini internetten araştırırken buldum ve gitmeye karar verdim .Vedat Bey sorunlarımı dinledi ve nasıl bir yol izleyeğimi anlattı. Herkes için belki geçerli olmaya bilir ama ilk seanstan farkını gördüm ve şimdi çok iyiyim ve çevremde omurga ile sorun yaşayan tanıdıklarımı da Vedat Bey yönlendiri yorum. Kendisini çok teşekkür ediyorum ve herkese herkese tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    
Habip
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
6.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115092
Herkese merhaba 2018 de ani bi hareket sonucu bel fitigina yakalandim ve hayatim gercek anlamda karardi 2 yil boyunca gitmediğim yer kalmadi hep amelyat hep amelyat 32 yasinda amelyat olmak istemedim ama ne bi sosual hayatim ne bi sosyal aktivite ne hobim hic bisey yapamaz oldum bidahada kurtulamicam omrumun geri kalani boyle devam edicek sandım sosyal medyadan araştırdığım herkez gorsel sov yapiyordu bel kutletme va va sonra ras gele vesat hocayi gordum zerre tedaviai hakkinsa reklam vermiyor usttelik fiziken rahatsizlik olan insanlara gelin ucretsiz muane ve nasihat veriyordu ilgimi ceksi gittim muane oldum sonucda muane ucretsiz dedim sicak kanli isine hakim olduğunu gordum finansal anlamda zaten mantikli gelmisdi seanslara basladik ben 5 seansda kliniken cikarken yolda annesini gormus kuzu gibi sekleye sekleye sevine sevine gitmeye basladik cunku 2 yıldır bi gun kullanmadan duramadigim ilaclari birakmis hic bi ağırım yokdu 20 seans olcagim tedavik daha ill 5 seansda mutlu sonu gormusdum herkeze tavsiye ediyorum vedat ulker hocam bu konuda basari duaneri bosu bosuna bu bel fitigiyla yasamayin gidin tedaviye baslayin mutlu olun✅✅✅
     1 Beğeni    
Şule YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
4.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115056
9 yıl öncesine dayanan bel fıtığı probleminin yanına boyun düzleşmesi teşhisi ve buna bağlı şikâyetler de eklenince ağrı kesici, kas gevşetici sarmalının ötesine geçmeyi kalben dilediğim bir zamanda Vedat Bey’le yollarımız kesişti. İlk görüşmede, bel ağrımın bambaşka bir sebepten kaynaklandığını teşhis etti ve birlikte süreci planladık. Denge probleminin ve kronik ağrıların çözümü için bel ve boyuna yönelik manuel terapi ve egzersiz çalışmalarının ikinci seansı sonrasında ağrılarda azalma olduğunu ve dengede durabildiğimi hissettim. Daha ilk görüşmede duyduğum güven duygusu artarak devam ediyor. Vedat Bey’in yalnız fizyolojik değil psikolojik desteğini de hissediyorsunuz üzerinizde. Bu durumun motivasyonu ve dolayısıyla iyileşmeyi sağladığına inancım tam. Yolun başındayken hissettiğim bu pozitif sürecin seanslar sona erdiğinde bir hayat tarzına dönüşmesi de çok mümkün görünüyor. Günlük yaşam koşturması ve üzerime aldığım sorumlulukların yükünün altında ihmal ettiğim beden dengemi doğru egzersizlerle yeniden kuracağıma beni inandırdığı, değerli olduğumu hatırlattığı ve hissettirdiği için sevgili Vedat Ülker’e çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

Vedat ÜLKER Mesleki Videolar Videoları
54 Video

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fizyolium Sağlıklı Yaşam Merkezi
Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cd. No:137-1 Daire:7 Ataşehir -İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 816 61 71
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2015
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Fzt.Vedat ÜLKER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Vedat ÜLKER Mesleki Videolar Videoları
54 Mesleki ve Kişisel Video
Fıtık Belirtileri Nedenleri ve Tedavisi
Fibromiyalji Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi
Psikosomatik Ağrılar Nedir ? Psikolojik Ağrıların Tedavisi
Boyun ve Sırt Ağrıları -Nedenleri-Risk Faktörleri-Tedavisi
Omuz Abduksiyon Testi
Neer Sıkışma Testi
Sindesmos Ligamament Testi
Arka Çapraz Bağ İtmece Testi
Adson Testi
Reverse Phalen Testi
Boyun Fıtığı Spurling Testi
Gaenslen Kalça Testi
Phalen Testi (Karpal Tünel Sendromu)
Femoral Sinir Bası Testi
Patrick Fabere Testi
Laseque Testi
Aşil Thompson Testi
Thomas Testi
Mcmurray Testi
Appley Kompresyon Testi
Sakroiliak Kompresyon Testi 1
Piriformis Testi
Ön Çapraz Bağ Ön Çekmece Testi
Talar Tilt Testi
Siyatik Egzersizleri
Diz Varus Stres Testi
Diz Valgus Stres Testi
Sakroiliak Eklem Egzersizleri
Ellerimizde Kaç Kemik Var ?
Fibromiyalji Nedir ? Belirtileri ve Tedavisi Nedir ?
Egzersiz En Etkili İlaçtır
Teknoloji Bağımlılığı Postür Sorunlarına Yol Açıyor
Düz Tabanlık Egzersizleri
Düz Tabanlık Nedir ?
Her Boyun Ağrısı Boyun Fıtığı mı Demektir ?
Fizyoterapist Kimdir ?
Sakroiliak Eklem Disfonksiyonu Nedir ?
Tenisçi Dirseği Nedir ?
Topuk Dikeni Nedir ?
Donuk Omuz Nedir ?
Boyun Düzleşmesi Egzersizleri
Boyun Düzleşmesi ( Servikal Lordoz Düzleşmesi )
Kamburluk (Kifoz)
Sakroiliak Kompresyon Ts

23:36
Top