2007'den Bugüne 92,429 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,994 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Arzu GÜNEŞ
Uzman Psikolog - Ankara

Arzu GÜNEŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi44 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

44

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Arzu GÜNEŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

590
(%99.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Arzu GÜNEŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Arzu GÜNEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tuna KADIOĞLUUzm.Psk.Tuna KADIOĞLU
Öncelikle kendisi ile birlikte çalışmalar yapan bir psikolog olarak, Tuna beyin çocuk veya ergenler konusunda çok başarılı olduğunu ifade etmek isteri...
Hatice KARSLIOĞLUDyt.Hatice KARSLIOĞLU
Sevgili Hatice ile bir süredir beraber çalışıyoruz. Kendisi mesleğine saygısı olan, danışanlarına ihtimamla yaklaşan ve kişiye özel formüller üreten ç...

 
Arzu GÜNEŞ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Arzu Güneş Psikolojik Danışmanlık
Bükreş Sokak No:8 Daire:2 Çankaya
Ankara
Uzm.Psk.Arzu GÜNEŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Faks)
Telefon 3 :
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji (1990 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Disiplinlerarası Sosyal Psikiyatri Tezli Yüksek Lisans (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Arzu GÜNEŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık ve Psikoterapi, Çift Danışmanlığı ve Terapisi, Evlilik Danışmanlığı, Evlilik Öncesi İlişki Analizi ve Terapisi, Aile Danışmanlığı, Sanat Terapisi, Kilo Kontrolü ve Obezite Terapisi, Duygusal Yemede Danışmanlık.

Arzu GÜNEŞ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Arzu GÜNEŞ'in Özgeçmişi
Uzman Psikolog Arzu Güneş, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde, uzmanlık eğitimini ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sosyal Psikiyatri dalında tamamladı.

Başbakanlık bünyesinde araştırma etüd çalışmalarında görev aldı. Bayındır Tıp Merkezinde psikolog olarak çalıştı ve TED Ankara Kolejinde danışmanlık yaptı. Daha sonra İsviçre’nin Zürih kentinde, The C.G. Jung Institute’da eğitimlere, klinik çalışmalara katıldı. Özellikle “Çift Terapisi” konusunda çalışmalar gerçekleştirdi ve The Swiss Art Therapy Training Institute’da “Sanat Terapisi” eğitimi aldı.
...[Devamı...]

Arzu GÜNEŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58442
Arzu Hanimi tanidigimda cok onemli bir karar asamasindaydim. cok berbat bir haldeydim. kendisi sayesinde o zor donemden suan binlerce kere sukrettigim bir karar vermis olarak kurtuldum. yanlis bir evlilik kararindan kurtuldum. Bu karari nihai olarak ben aldim ama yolumu goremedigim noktada benim gunesim kendisi oldu. Arzu Hanimi kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum.kendisinin deneyimi ve birikimine kendinizi teslim edebilirsiniz. Arzu hanimdan ciktiktan sonra iciniz rahatlamis yolunuz aydinlanmis hissedersiniz.
     5 Beğeni    
K.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56578
Arzu Hanım'ı buradan tesadüfen buldum ve benim de diğer insanlara faydam olsun diye bu yazıyı yazma kararı aldım.Kendisine çok bunaldığım bir dönemde gitmeye başladım.Asıl gidiş sebebim geç kalınmış yas süreciyle ilgiliydi ama yaklaşık 11 aydır gidiyorum ve farkında olmadığım bir sürü sorunum ortaya çıktı.Arzu Hanım sayesinde hepsini tek tek çözmeye başladık ve hala da devam ediyoruz.Alanında son derece uzman bir terapist olduğunu tanıştığınız anda anlayacağınıza garanti verebilirim.Verdiği destekle ilaç kullanmaya gerek kalmadan sorunların üstesinden gelmeye başlıyor hatta baş etmeyi öğreniyorsunuz.Hayata farklı açılardan bakılabileceğini anlıyorsunuz.Uzmanlığının yanısıra kişisel özellikleriyle de her zaman yanınızda olduğunu hissettiren birisi.Son derece sıcak, pozitif elektrik yayan, samimi ve içten.İyiki tanımışım diyeceğim insanlardan birisi.Bu yazıyı okuyacaklara tavsiyem hayatta hiçbir şey için geç değil, unutmayın ki her işin bir uzmanı var, her sorunun mutlaka bir çözümü çıkış yolu var, yeter ki siz isteyin!
     7 Beğeni    
Soner
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46036
Arzu hanımı bu siteden uzman bir kişi ararken buldum ve ilk basta kararsızdım acaba derdime derman olabilecekmi diye kız arakdasımla birlikte çift olarak gittik.sebebi belli olmayan cok değişik problemlerimiz vardı .sorduğu sorularla ve önerileriyle tavsiyeleriyle yola cıktı ve bir baktık aslında kocaman görünen sorunlarımız birden çözümü cok basit hale geldi.güler yüzü ve uzmanlığıyla rahatlattı bizi.gercekten konuskan birisi sadece dinlemekle yetinmeyip her konuya girebiliyor.dillendiremediğimiz sorunları bile açığa cıkardı.dünyada çözülmez dediğim sorunumuz bir anda çözüm yollarını actı.kendisine buradan cok tesekkür ediyorum.fırsat olduğunda tekrar gitmeyi planlıyoruz
     5 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43672
Sevgili Arzu Güneş ile bu site aracılığıyla tanıştım. Bunca yıldır kendimi ne kadar çok suçladığımı, ne kadar değersiz hissettiğimi görememişim. Aile çatışması, kaygı, değersizlik hissi, OKB, sosyal ilişkilerdeki problemler, aşk acısı... bir gencin ne kadar sorunu varsa bu ve bunun gibi birçok problemi onun sayesinde atlattım. Sadece terapilerde değil kilometrelerce ötede bi problemimde, boğazım düğümlendiğinde bana mailleriyle güç verdi. Desteğini her zaman hissettirdi. Bu kadar sorunu ilaç kullanmadan onun sayesinde atlattım. Sadece bir psikolog olarak değil, bir arkadaş, dost, abla her şeyden önce çok değerli bir insanı tanıdım. Artık kendimi daha güçlü hissediyorum. Biliyorum ki takıldığım bir şey olursa, o hep yanımda. "İyi ki tanıdım" diyebileceğim insanların en başında Arzu Güneş. Sizin de bu cümleyi söyleyeceğinizden eminim.
     8 Beğeni    
Hatice KARSLIOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37420
Herkese Merhaba, Arzu Hanım'ı 1 yıldır tanıyorum.Kendisi ile 2 aydır aynı kurumda obezite üzerine çalışıyoruz.İşim gereği çok fazla psikolog ve psikyatrist ile çalıştım.Herkes işinde eminim çok iyidir ancak ekip çalışması farklı bir yetenek olduğunu düşünüyorum.Onunla çalışmak benim için çok keyif verici kendisinden çok şeyler öğrendim.İşinde çok profosyenel.Heralde insanın kişilk özellikleri de ister istemez mesleğine yansıyor.Samimiyeti,insana güven vermesi,kendinizi onun yanındayken tedirgin hissetmiyorsunuz.Yaşama sevinci,hayata pozitif duruşu,idalist olması,sadece danışanlarına değil topluma da katkıda bulunan özelliğe sahip nadir bulunan kişilerden birisi.Belki diyeceksiniz ''siz nereden biliyorsunuz hiç danışanı olmadızki'' haklısınız evet ama mesleki bilgilerini aktarırken de karşınızdaki kişinin size yaydığı enerjiği hissediyorsunuz.Diğer taraftan danışanlarından sürekli onunla ne kadar keyifli zaman geçirdiklerini ve çalışmaları sonucu danışanların aldığı sonuçları birebir değişimlerini görüyorum.Ayrıca danışmanlık almak durumda kalırsam da çekinmeden kendisine başvurabileceğimi biliyorum.Çünkü herkesin hayatında inişli çıkışlı dönemleri oluyor ki bu dönemler de hem ruhunuza hem bedeninize zarar vermeden en az zarar ile çıkabilmeniz için günümüzde çok önemli yeri uzman dan destek alınmasını gerekir.Sanki dostunuz ile konuşuyormuşçasına kendinizi rahat hissedeceğiz sevgili arkadaşım Arzu Hanım dan her zaman çekinmeden destek almanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Asla pişman olmasınız.Yaptığı çalışmalarla toplumumuza kazandırdığı güzel çalışmalardan dolayı kendisini tebrik ederim.
     8 Beğeni    
Ş.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36239
Arzu Hanımla siteniz aracılığıyla tanıştım. Sosyal fobi(özellikle performans kaygısı) konusunda bana destek oldu. Ayrıca kendimle ilgili yanlış değerlendirmelerimin farkına varmamı sağladı. Yanlızlığımla beraber mücadele ettiğim sorunlarımın tek dinleyeni,çözümler üreteni Arzu Hanım oldu. Bugün ilerleme kaydettiğimi biliyorum ve daha da fazla çaba göstermem gerektiğinin farkındayım. Arzu Hanım güleryüzlülüğü, samimiyeti ve iyi niyetiyle hayatımda yer edinen en önemli insanlardandır. Ne zaman ihtiyaç duysam yanımda olacağını biliyor, verdiği güvenle kendimi geliştirmeye devam ediyorum.
     8 Beğeni    
Gu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Eylül.2010
TavsiyeNo: 36050
Arzu hanım ile önce kişisel görüştüm, sonra ise eşimle birlikte görüşmeye başladık. Başta amacım evlilik konusunda yardım istemek değildi. Ama evliliğimde çok mutsuzdum ve bunun nedeni kendim diye düşündün. Çok şey istiyordum. Merkezde olmak istiyordum, eşim her istediğimi yapsın istiyordum. Bu kadar bencil olduğum için kendimi suçlamayı da ihmal etmiyordum. Hayat çekilmez oldu gerçekten. İnanın çok mutsuz oldum. Çok acı çektim. Kendimi çokça suçladım. Sonunda çektiğim acı beni Arzu Hnıma getirdi. Daha önce defalarca psikiyatriste gitmiş farklı ilaçlar kullanmış ve psikologlardan yardım almıştım. Ama beni dinleyen bu kişiler suçluluk duygumu artırdı. İlaç kullanmam gerektiğini görmek beni sorunlu biri gibi hissettirdi. arzu hanıma geldiğimde aynı şeyleri bekliyordum. Beni dinleyip yanlış şeyler yaptığımı söyleyecekti. Aama Arzu hanım bana ihtiyaçlarımın karşılanmadığını anlattı. Evet sevilmeye, beğenilmeye ihtiyacım çok vardı. Kendime saygım kalmamıştı. Kimsenin beni sevmediğini saymadığını düşünüyordum. Kendimi suçluyordum. Ama birkaç görüşme sonra duruma çok farklı bakar oldum. Çok daha umutlu biriyim şimdi. Eşim ile aram hiç olmadığı kadar iyi. Çünkü artık birbirimizi dinliyor, sayıyor ve engellemiyoruz. her şeyi halletmiş değiliz, ama hala çabalıyoruz ve zamanla daha çokşey farkedeceğiz. Bunu biliyor ve çok seviniyorum. Bu sayfa aracılığıyla ulaştığımız Arzu hanıma ve bu sayfayı düzenleyenlere teşekkürler.
     3 Beğeni    
Ta
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35553
Arzu hocamla zor zamanlarımda karşılaştık. iyikide karşılaştık. Kendisinden süper bir yakınlık ve yardım gördüm. erkeklerle iliskierimde kendimi ne kadar yargiladigimi ve aslında kendimi begendirmek için cabaladigimi anladım. yanlış konuya odaklandığından ilişkilerimde başarısız oldugumu anladım. keske esimle iliskimi bitmeden Arzu hanımı tanısaydım. belkide iliskimi kurtarabilirdim. bir uzmandan yardım almanın ne kadar önemli olduğunu anladım. Bunun için sıkıntı yaşayan herkese mutlaka yardım almalarını öneriyorum. ama Arzu hanım gibi çok profesyonel ve destekleyici birini secsinler. Teşekkürlerimi sunuyorum. mutluyum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Kk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
21.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32564
Arzu hanımla çok umutsuz bir zamanımda tanıştım. Artık genç olmamak, hayatı kaçırıyor olmak ve sadece görevim olan şeyleri yaşamak beni hayattan soğutmuştu. Bir psikolog ne yapabilir desemde son bir umut yardım almak için araştırdım ve Arzu hanıma ulaştım. Kendisi benim umutsuzluğumu, hayattan sıkılmışlığımı sessizce dinledi ve görevlerden sıkılmış bu adamı hiç yargılamadan anladı. İlk seansta ne olduki diye sordum kendime, sadece anlattım dedim. Ama yine gittim. Onun huzur veren hali tekrar gitmeme sebep oldu. Bugün 6.seanstan sonra ne kadar umutlu olduğumu farkettim. Bu hayatın benim olduğunu bana bu kadar kısa sürede öğreten yahut hatırlatan Arzu hanıma çok teşekkür ediyorum. İyiki var, iyi ki onunla tanıştım.
     2 Beğeni    
G.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27910
Arzu hanıma yakın bir arkadaşım tavsiyesi ile gittim. arkadaşım daha önce kendisine gitmiş ve çok memnun kalmıştı. şimdi arkadaşıma ve Arzu hanıma teşekkür etmek için yazıyorum. Gerçektende çok yardımı oldu bize. Eşime ve bana sorunları görmemize neden oldu. çözmek için istemek gerektiğini anlattı ve en önemliside kendi hayatlarımızın merkesinde kendimizin olması gerektiğini söyeldi. bunun ne anlama geldiğini zamanla daha iyi anladım. ben eşim için yaşayan onun isteklerini yaşayan biriyim. bunu farkedince kendime acıdım ve kızdım. kendime bunu yapmaya ne hakkım var??? Şimdi kendimi merkeze koydum ve isteklerimi söylüyorum. Bu hayat benim ama eşimle paylaşıyorum. Bu evliliğimiz için öenemli bir değişiklik. Yazma fırsatı verdiğiniz için çok teşekkürler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
K.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27821
Aldatılan birinin neler yaşadığını bilemezsiniz. psikolojim bozuldu. hiç bir şey bana zevk vermez oldu. kendimi istenmeyem, hiçbi işe yaramayan faydasız biri gibi hissediyorum. yaşamak bile gelmiyo içimden. aldatıldığını bilip hala eşini terketmeyen bir kişi olmak neymiş öğrndim. hiç bir şey için büyük konuşmamak gerek. kişinin başına geliyor her şey. uzun uzun düşünüp sonunda psikolojik yardım almaya karar verdim. çünkü böyle gitmeyecekti. terapist Arzu hanımla tanıştım. onunla konuşmak bile çok zor geldi bana. ama çok rahatlamış çıktım seansdan. ne kadar önemli şeyler söyledi bana. aslında konunun aldatılmak değil yürümeyen bir evlilik olduğunu bana gösterdi. nasıl oldu bilmiyorum ama şimdi kendimi o kadar da işe yaramaz gibi hisettmiyorum. Arzu hanım çok özel bir insan çok iyi bir tarpist sanki büyülü bir odası var. kendisini bambaşka hissediyor insan. Arzu hanımın sayfasında gördüğüm şeyi çok daha iyi anladım. gerçekten hayat deam ediyor. sağolun Arzu hanım.
     3 Beğeni    
A.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27790
Ben 3 yıllık evlilğinde mutsuzluğu tatmış bir erkeğim, hemde ne mutsuzluk bilmezsiniz. Bir ömür boyunca mutlu olacam diye yola çıktığım eşimle iki düşman olmuş gibiydik ne yapsam olmuyordu. Sonunda boşanma kararı aldım içimden. Çıkar yolu yoktu çünkü. Annemin israrı ile terapiste gitmeye karar verdim. ama gideceğim kişiyi ben bulmam şartıyla dedim ve Arzu hanımı buldum. Huzur veren bir yüzü vardı. Ona gittiğimde kararımı bildirdim ve seans boyunca eşimden şikayetlerimi anlattım. Arzu hanım seans sonunda bana bambaşka bir bakış açısı sağladı ve sorunlardan kaçmak yerine çözmeyi önerdi. Zor bir yola çıktım ama istiyorum. Belki evlilik kurtulmayacaktır ama umut güzel. Teşkkürler.
     7 Beğeni    
F.P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
2.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27708
Bu sabah tavsiye ediyorum sayfasından ulaştım Arzu hanıma. nekadar çağresizdim anlatamam. zorda olsa acil randevü aldım. ne kadar şanslıyım onu bulduğum için. hayat çok ağır geliyordu. inanın intaharı bile düşündüm. Çağresizlik nedir bilenler beni anlar. Konuşacak yardım isteyecek kimsem yoktu. Yani aslında ailem ve arkadaşlarım var ama bana yardım edemezlerdi. ben artık mutsuzluğa mahkumdum sanki. ama şimdi çok daha iyiyim. bir tek görüşmede sihirmi yaptı demeyin. inanın ne kadar yanlış düşüncelerim olduğunu ve bu düşüncelerin beni nasıl engellediği anladım. bu konuda sevgili arzu hocaya teşekkür etmek istiyorum. onu bulmama yardımcı olan sizede teşekkürler. şimdi umutluyum. Mutluluk benim de hakkım. kendime bu hakkı vereceğim kararlıyım.
     3 Beğeni    
E.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27576
Tavsiye ediyorum sayfası sayesinde tanıdığım Arzu hanıma ve tavsiye ediyorum sayfasına teşekkür etmek için yazıyorum. Bir psikoloğa ihtiyaç duyan kişi, hele sorunları çok özelse ve kimseyle paylaşamıyorsa bir dostundan bile yardım alamıyor. Bu durum da internet yerdımıma koştu. Ve tavsiye saysasından Arzu hanıma ulaştım. Kendini daha tanımadan sanki doğru insan olduğunu hissetmiştim. Sıcak bir gülümseme vardı fotoğrafındaki yüzünde. Kendisini tanıyınca seçimimin ne kadar doğru olduğunu anladım. Sıcak, ölçülü, profesyonel ve asla eleştirmeyen biri olduğunu gördüm. Böyle biri size nasıl yardım ediyor biliyor musunuz; önce size kendinizi eleştirmemeyi, yargılamamayı, kendinizi hırpalamamayı öğretiyor. Yani kendimizi sevmeyi. Kendimizi sevmeden mutku olmak mümkün değil onu anladım. Daha yolun başındayım. Ama artık yolum aydınlık. Sağ olun Arzu hocam.
     2 Beğeni    
S.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27201
Arzu hanıma teşekkür etmek için yazıyorum. kendisiyle çok sıkıntılı bir zamanda, isteksizce tanıştım. yardıma ihtiyacım olduğunu biliyordum ama bir terapist ne yapabilirki diyordum. kendisi profesyonel bakışı ve sıcak yaklaşımı ile beni çok etkiledi. hayatın tüm olumsuzluklara rağmen ne kadar güzel olduğunu hatırlamam için biraz zaman gerekti ama sonunda bunu başardım. kendimi de bir bütün olarak görmeyi öğrendim. iyi ve zayıf yanlarımla ben bir bütününm, iyi biriyim. artık bunu biliyor ve kendimi yargılamıyorum. bunun için bana bir yol açan değerli Arzu hanıma çok teşekkür ediyorum. onunla tanışmama vesile olan tavsiye ediyorum sayfasına da teşekkür ediyorum. çalışmalarınızda başarılar.
     4 Beğeni    
K.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26914
Arzu hocamı cumartesi günü aile reisi adlı dizide görünce aileden birini görmüş gibi oldum. Kendisi psikolog koltuğuna ve televizyona çok yakışmış. Onu yeni programlardada görmeyi çok istiyoruz. Çünkü o herkese yardımı olabilecek biridir. Arzu hocamla bir süre önce tanıştık. Kendisi bana ve eşime çok farklı bir bakış verdi. Evlilik kurumu gözümüzde daha farklılaştı. Sorunların nasıl çözüleceği konusunda duygularla düşünceleri nasıl kullanacağımızı öğretti. Kendisi gerçekten çok farklı ve özel biridir. Onunla tanışmamızı bir şans olarak görüyoruz. Gerçekten de gittiğimiz diğer psikologlardan çok farklıdır ve eğitimini tecrübesini hissettirir. Biz çok defalar yardım alsak da Arzu hocamla ketettiğimiz yolun birazını bile diğerlerinde görmedik. Çok teşekkürler. Mutlaka onu yeniden televizyonda görmeyi istiyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
İrem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26913
Ben 21 yaşında üniversite öğrencisi bir kızım.benim tek derdim anemle.onla hiç anlaşamıyoruz daha doğrusu anlaşamıyorduk diim.herşeyime karışıyor. sürekli gelip odamda oturuyor benle konuşmaya çalışıyor. sorular soruyor. bozmayım diyorum ama dayanamıyorum. herşeyin doğrusunu biliyor ve herşey onun dediği gibi olsun istiyor. birde herlafın başında sen bilirsin ama demezmi. Arzu güneşi anem bulmuş.banada illaki git diye israra başladı. bende ona sen kendin gitsen daha iyi olur dedim. sonunda artık bu konuyu kapatsın diye gitmeye razı oldum. Ve şimdi iyiki gitmişim diyorum.Anemi biraz daha iyi anladığımı düşünüyorum.ilişkimiz süper olmadı tabi ama kimin süperki. en azından artık beni sinir etmiyor ve bazen de ona acıyorum. Ben psikologları daha sıkıcı biraz daha öğretmen gibi sanardım ama arzu hanımdan sonra fikrim kesinlikle deişti diyebilirim yani. Benim gibi sorunları olduğunu düşünenler için arzu güneşi tavsiye ediyorum. bu yazımı okursa kendisinede teşekkür ediyorum
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Demet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24462
Arzu Hanım ile terapimizin 4. ayındayız. Başlangıçta sürecin nereye varacağından emin olmadığım için yazmak istememiştim, ancak artık gönül rahatatlığıyla Arzu Hanım'ı herkese tavsiye edebilirim. Kendisine başvurduğumda pek çok psikiyatr ile görüşmüş, majör depresyon tanısı konmuş ve yıllarca kullandığım hiçbir antidepresandan kalıcı bir sonuç alamamış durumdaydım. Kimsenin bana yeni bir şey söyleyemeyeceğini düşündüğüm için hiçbir uzmana da güvenmiyordum. Ancak Arzu Hanım bu konudaki fikrimi değiştirdi. Herkesin başına gelebilecek insani sorunlarımız için en iyi çözümün bir uzmanın yardımına başvurmak olduğunu gösterdi. Açıkçası bir zamanlar dalga geçtiğim psikoloji biliminin doğru ve kurallar çerçevesinde uygulandığında ne kadar faydalı olabileceğini de anlamış oldum. Eskiden bütün yaşamımın karabasan gibi geçeceğini zannediyordum, ama öyle olmak zorunda değilmiş. Görüşmelerimizin 3. ayında uzun bir süredir kullanmakta olduğum antidepresanları da bıraktım. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum ve artık yalnızca ihtiyaç duydukça görüşmelere gidiyorum. İyileşme süreci halen devam etse de, en azından doğru yolda olduğumdan eminim. Eğer benim hikayem çok farazi kaldıysa, o zaman daha önemli olabilecek şu noktaları belirtmek isterim: Arzu Hanım sizi yaptığınız veya söylediğiniz hiçbir şey için hiçbir zaman eleştirmiyor. Alanında son derece profesyonel olduğu için daha önce başkaları ile yaşamış olabileceğiniz azar işitmek, konferans dinlemek, kahve sohbetleri tadında tavsiyeler almak gibi olumsuz deneyimlerin hiçbiri ile karşılaşmayacağınızı söyleyebilirim. Görüşmelerin hiçbiri aceleye gelmiyor, olması gerekenden kısa sürmüyor. Arzu Hanım görüşmelerine her zaman hazırlıklı geliyor. Hem kendisi, hem asistanı sevgili Işın Hanım, hem de çalıştıkları mekan son derece sıcak ve güven verici. Tüm bunlar daha ilk günden itibaren Arzu Hanım'a saygı duymamı ve güvenmemi sağladı. Beni o dipsiz kuyudan çekip çıkardığı için kendisine minnettarım.
     6 Beğeni    
Hüseyin Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20214
Arzu Hanımı, çok zor bir dönemimde, internetten psikolog ararken buldum. Eşimden yeni ayrılmıştım. Ve onun baskısı sürüyordu. Hem eşime nasıl davranacağım, hem de yeni bir hayat kurma konusunda kendisinden tavsiye almak istedim. Ama o bana tavsiye vermek istemedi. Benim kendi formülümü bulmamı istedi. Bana bu konuda destek olacağını söyledi. Bu durum beni kızdırmıştı. Tam da o zaman Arzu hanım bana “bana kızmayın” dedi. Ben çok şaşırdım. O devam etti “eğer benim formülümü uygularsanız bir süre sonra yine siz kendiniz olamayacaksınız. Evliliğinizi kendiniz olamadığınız için bitirmişsiniz. Şimdi başka bir şey denemeli ve kendi formülünüzü bulmalısınız” dedi. Ne demek istediğini ilerleyen seanslarda anladım. Şimdi kendi formülüm üzerinde çalışıyorum ve Arzu hanım da bana destek oluyor. İyi ki onu tanıdım. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
M.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17005
Arzu Hanım'a tüp bebek uygulaması dönemimde gittim. Gerçekten kendimi çok kötü hissettiğim ve hayattan hiç zevk almadığım sıkıntılı bir dönemimdi. Arzu Hanım sıcak yaklaşımı ile ilk seansta beni çok etkiledi. Duygularımı anladığını düşündürdü. Eşimin ailesiyle yaşadığım sıkıntılar konusunda bana çok destek oldu. Durumu artık daha farklı değerlendiriyorum. Benim ailemi ilgilendiren konulara başkalarını karıştırmıyor ve böylece kafamı da karıştırmıyorum. Arzu hanımdan destek aldığımda farkettimki tüp bebek uygulaması sırasında yaşadığım stres hem beni hem de hamile kalma olasılığımı olumsuz etkiliyor. Arzu hanımdan aldığım düzenli destek sayesinde stresim ve bebeği kaybetme kaygım çok azaldı. Artık duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edebiliyorum. Böylece davranışlarımı da kontrol ediyorum. Artık ağlama krizleri de yaşamıyorum. Arzu Hanıma gitmeye devam ediyorum. Benin yaşadıklarımı yaşayan biri için bu durumdayken yardım görebilmek çok önemli. Arzu hanıma gönülden teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Ömer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16768
Arzu hanımı bir arkadasımın tavsiyesiyle buldum. Benim beş yıl önce baslamıs olan bir panik atak problemim vardı, arzu hanım seanslar süresince bana diyer tecrübe ettigim pisikologların yaklasımından farklı bır acıyla yaklastı. ilk baslardaki suphelerim zaman icinde azaldı ve daha hızlı bir gelisme gosterdim.. Seanslar sonucunda ilac tedavisi gormeden gelisme gosterdim artık kalp sıkısması bas donmesi gibi problemler yasamıyorum. Ancak hala problemim bitti diyemem..ama artık zevkle seanslara devam ediyorum..sanırım bu bende birzda bagımlılık yaptı..Cok cok tesekkur ederım kendisine.ancak sanırım kendisine olan bu bagımlılıktan kurtulmak icinde tedavi gormem gerekecek..:)) saka bir yana kendisine bana gosterdigi icten yaklasım icin cok tesekkur ederim..samimi, sabırlı, ilac tedavisi gibi yıpratıcı cozumler sunmayan profesyonel yaklasım isteyen herkese arzu hanımı tavsiye ederim..
     1 Beğeni    
Baran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2008
TavsiyeNo: 14974
arzu gerçekten kültür, bilgi ve birikimi ile her konuda hoş sohbet edebileceğiniz, alçak gönüllü ve sevgi dolu bir insan, kendinizi gerçekten iyi hissettiriyor, bir arkadaş vasıtası ile tanıdım kendisini, sohbet ortamında gerçekleşen konuşmalarımız gerçekten çok keyifliydi, verdiği konferanslar ve seminerlerinde toplum bilincini geliştirmek için oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum maddi kaygıları olmadan kendisini gerçekten mesleğine veren bu tür insanlarla tanışmak gün geçtikçe zorlaşıyor
     2 Beğeni    
D.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14208
Arzu Güneş'i, iş hayatımla ilgili yaşadığım sorunlarla başedemeyeceğimi düşündüğüm günlerde tanıdım. Mesleğimi ve işyerimi çok sevmeme rağmen, kendimi ifade etme yetisinden yoksun olduğumu farkettiğim dönem, onun yardımını aldım. Şu an; işyerinde başarısı farkedilen, kariyer yapmaya aday bir iş kadını olmayı Arzu Güneş'e borçluyum. Mesafeli samimiyeti, güzel ve güleryüzü, profesyonelliğine sıcaklık katıyor ve güven sağlıyor. Gizli kalmış potansiyellerini ortaya çıkarıp başarılı olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Aykut İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14138
Arzu hanımı, ondan psikoterapi alan bir iş arkadaşım aracılığıyla duydum. Ama bir psikoloğa gitmek ve özel konuları bir yabancıya anlatmak bana sıcak gelmiyordu. Yine de bir kez gideyim dedim. Arzu Hanım daha ilk seansta fikrimi değiştirdi. O değişmek konusunda bana rehberlik edeceğimi ama yapılacakları benim yapmam gerektiğini söyledi. Değişmeye, değişmek için çaba harcamaya hazır olup olmadığımı sordu. Ama ben o ilk seansta değişmeye başlamıştım bile. Seanslar ilerledikçe, Arzu Hanım benim başkalarıyla iletişimimi ve olaylara bakış açımı inanılmaz derecede değiştirdi. Ona hep minnettar olacağım. Bu site aracılığıyla kendisine yeniden teşekkür etmek istiyorum. Arzu Hanım'a internet vasıtasıyla, bu siteden bir ay kadar önce ulaştım. İlk görüşmemizde bir saat boyunca konuştum. O beni sabırla dinledi. Hayatımdaki bir şeyleri değiştirmek istediğimi ama bunu nasıl yapmam gerektiğini bilmediğimi söyledim. O da bana, terapi zaten bir değişim sürecidir dedi. Ve benim değişimim başladı. Tırtılın kelebeğe dönüşmesi gibi. Çok kısa bir zamanda tecrübesi, bilgisi ve samimi ve rahatlatıcı tarzından vazgeçemez oldum ve her hafta seanslara koşmaya başladım. Henüz 5 seans görüştük. Henüz kelebek olamasam da kendimi öyle hissediyorum. Bu Arzu hanım sayesinde oldu. Ona tekrar tekrar teşekkür ediyorum..
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site yönetimi tarafından kapatıldı.
     4 Beğeni    
M.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13980
Arzu hanıma, iki ay kadar önce çocuklarımız konusunda danışmak üzere gittik. Anne baba olarak nasıl davranacağımızı bilmediğimiz noktaları onunla paylaştık. Evde sürekli kavga eden iki çocuğumuz vardı. Ve bizde sürekli aralarını bulmaya çalışıyorduk. Arzu hanım bize farklı bir bakış açısı kazandırdı. İki çocuğumuzun kendilerine ait bir ilişkisi olması gerektiğini ve bu ilişkide onlara müdahale etmememiz gerektiğini fark etmemizi sağladı. Biz sürekli arada olarak buna izin vermiyorduk. Şimdi daha sakin bir evimiz var. Çocuklarımız arada hala kavga ediyor ve kendi aralarında çözüm buluyorlar. Biz hem rahat ettik hem de kendimizle gurur duyduk. Çok önemli bir sorunumuz olmasa bile bir profesyonelden yardım almayı seçtiğimiz için kendimizle gurur duyduk. Size de tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Aziz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13960
Arzu hanıma siteniz aracılığıyla ulaştım. Kızımın ÖSS stresi ve ciddi özgüven problemleri yaşadığı o dönemde kızıma ve bize çok yardımcı oldu. Başta kızım psikoloğa gitmeyi istemese de, Arzu hanımla tanıştıktan sonra müthiş bir değişiklik oldu. ilk seanstan itibaren onun dış görünüşünde, duruşunda bile değişiklik gözlemledik. Artık bize ve herkese karşı güvenli ve yaşadığı zorluklarla kendi başına savaşacak kadar güçlü bir kız oldu. Ergen çocuğunuzu rahatlıkla Arzu Hanıma teslim edebilirsiniz.
     3 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13959
Merhabalar, Arzu hanımı hem tavsiye etmek hem de buradan ona teşekkür etmek istiyorum. Eşimle artık sona geldik dediğimiz bir anda onunla bir araya geldik. Ben son umut olarak ondan evlilik terapisi alıyordum. Ve eşimin kararından dönmeyeceğini biliyordum. Ama Arzu hanım evliliğimize bambaşka bir bakış açısıyla bakmamızı sağladı. Yıllardır aynı dili konuşmadığımızı fark ettik ve tartışmalarımızı, daha sakince, ılımlı ve çözüme yönelik bir tarzda yapmaya başladık. Evet hala kavgalarımız var. Ama artık evliliğimiz için de umut var. Yaz için terapiye ara verdik. Ama kendisiyle görüşmeye devam edeceğiz. O bana umut verdi ve bunun da karşılığı yok bence.
     3 Beğeni    
Elif B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13453
Arzu Hanım'a yaklaşık iki ay önce gittim bir yakınım tavsiyesi ile.Kendimde anlatamadığım huzursuzluk sıkıntı yoğun başağrıları ile kapısını çaldım.Arzu Hanım'la ilk karşılaşmamızda içimde bastıramadığım bir heyecan vardı.Dilimin ucunda birçok şey vardı paylaşmak istediğim fakat insanin kendisi dışında birisiyle duygularını paylaşması ne kadar da zor.Arzu hanımın bu heyacanımı yatıştırıp beni güleryüzü,sıcak kanlılığı ve en önemlisi samimiyetiyle dinlemesi ile problemlerime çözüm bulmamda yardımcı olacağına ikna oldum. Kendimi farkedip iç dünyama giden yolu işaret edip korkmadan yürümemi istedi, hiç bir tereddüt duymadan gösterdiği uzun yıllardır kullanılmamış patikadan yürümeye iç dünyamı keşfe yürüdüm.Yola her cıktıgımda O'nun sesini duyuyor rahatlıyordum.Kendisine bu anlamda sonsuz teşekkür etmek istiyorum.Benim gibi kendisi ile problem yaşayan benim tabirimle ''kendisinden memnun olmayan'' herkese Arzu Hanım'ın gösterdigi patikadan yol almasını tavsiye ederim. Arzu hanım hiç bir zaman bana o yolllarda güllük gülistanlık olaylar varmış gibi davranmadı bilhakis yollarda karşıma çıkacak engellerde nasıl davranacagım konusunda ipuçları verdi. Şimdiki durumum O'nun bana vermiş oldugu ipuçları ya da anahtarlar (aslında herzaman bende oldugunu söylediği fakat yerlerini keşfetmemde yardımcı olduğu)ile kendimi daha iyi hissediyorum.öfkelendiğimde ya da strese girdiğimde kendimi yatıştırıp kontrolün öfkemin ya da stresimin ele geçirmesine izin vermiyorum. Tüm bana ögrettikleri için kendisine teşekkür ediyorum,
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     3 Beğeni    
Demet D.
26.Haziran.2008
TavsiyeNo: 13183
sevgili arzu hocam vede ablam, en zor günlerimde hayatıma bir GÜNEŞ gibi doğdunuz sizi anlatmak için kelimeler yetmez.. her şeyden önce kalbinizin güzelliği yüzünüzde sizi konuşurken dinlemek insana; güç ,kuvvet, yeniden başarma isteği ,hayata daha sıkı tutunma ,yaşama isteği veriyor . işinde ve mesleğinde üstün donanımlı tek kişi arzu güneş bütün herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. artık isyan etmiyorum iyiki hayattayım vede yaşıyorum yokse bu güzel günlerimi yaşayamazdım şimdi çok mutluyum:) sizin sayenizde sizi çok seviyorum demetd.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     5 Beğeni    
D.G.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2008
TavsiyeNo: 13051
Arzu Hanıma ilk gittiğim dönemde oldukça sıkıntılıydım. Hayatımda her şey ters gidiyordu ve ben bu sıkıntılarla başa çıkamaz hale gelmiştim. Yataktan kalkmak, işe gitmek, eve dönmek ve hatta yemek yemek bile bana çok güç geliyordu. Sadece uyumak istiyordum. Arzu hanım ile tanıştığımda yaşadığım sıkıntılar hakkında konuşmak bile istemiyordum. Ama istemeye istemeye bile olsa ona durumu anlattım. Sadece birkaç görüşme sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Arzu hanım hareketsiz kalmamam ve zorla da olsa evden çıkıp çeşitli aktivitelere katılmam konusunda beni ikna etti. Dış dünyadan ve sosyal aktivitelerden zevk almasam bile aktivitelere katılmam konusunda ısrar etti ve beni destekledi. Ben de başta zorla da olsa yeniden hayata karıştım. Sonra kısa sürede eski zevk aldığım şeylerden yine zevk almaya başladım. Hayatımda hala kötü giden birçok şey var. Ama kendimi çok daha enerjik ve güçlü hissediyorum. Daha iyi olmak için de gayret ediyorum. Yeniden hayattan zevk almak güzel. Ben umudumu kaybettiğim bir anda Arzu Hanım ile tanıştım. Ve o beni başka türlü düşünmeye yöneltti. Benim gibi sıkıntılı günler yaşayan herkese Arzu hanıma gitmelerini tavsiye ederim.
     Beğenin    
A.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12923
Arzu Hanım'a ilki şahsım, ikinci defa da kızım ile ilgili olarak birkaç kez gittim. Kendisini son derece tarafsız, samimi ve konusunda donanımlı buldum. Terapinin başından itibaren, değerlendirmelerinin önyargısız olması beni özellikle etkiledi; çünkü önyargı doktor ya da terapistlerin doğruyu görmelerindeki en büyük engellerden biri ve daha da önemlisi hastanın güvenini yitirmenin en kolay yolu. Yaptığı yönlendirmeler sayesinde verdiğim kararlar isabetli oldu. Tereddütsüz tavsiye edebiliceğim bir psikologtur.
     3 Beğeni    
İ.N.K.
16.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12910
Ben Arzu Hanım ile birlikte çalışırken kız kardeşim için yardım aldık. Kız kardeşim oldukça sıkıntılı günler geçiriyordu. İlk bir iki görüşmeye son derece gönülsüz gitti kardeşim. Ama daha sonra daha istekli görünüyordu. Üniversitede okuduğu bölümü neredeyse bırakmak üzere olan kız kardeşimin hem içinde bulunduğu mutsuz durumdan kurtulmasına hem de okulunu bırakma kararından vaz geçmesine yardımcı oldu Arzu hanım. Şimdi kız kardeşim çok daha iyi ve Arzu hanım ile hala görüşüyor. Hayatı tümüyle değişmedi ama dertlerini bizlere de anlatmaya başladı. Çok sıkıldığında sıkıldım beni rahat bırakın demeye başladı. Eskiden hiç konuşmazdı ve içine kapalı idi. Şimdi sıkıntılarını anlatmaktan çekinmiyor. Sanırım herkesin yardıma ihtiyacı olabileceğini anladı. Kardeşime olan desteklerinden dolayı Arzu hanıma teşekkür ediyor ve yardıma ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12889
Merhaba, Ben Arzu hanımı kardeşim aracılığı ile tanıdım. Kendisinin sonunda potasiyelini ve yeteneğini daha özgürece kullanabileceği ve ihtiyacı olanların daha kolay ulaşabileceği bir ofis açmasına çok sevindim. Ben bir akademisyenim ve uzun süreli çalışmalar sonucu çalışmalarımda büyük bir konsantrasyon eksikliği ve öz disiplin kaybı yaşamaya başlamıştım. İnsanın yaşı ilerleyince ve katetmesi gereken yolun daha da uzun sürecek olması bunda büyük etkendi. Ayrıca ekonomik kazanımlarının yaşıtlarıma göre olması çok severek yapmaya başladığım mesleğimden soğuma neden olmuştu. Arzu hanımla uzun süreli görüşmelerimizde insana verdiği güven ve doğru cevaplara sizi yönlendirmesi sonucu hem kariyerim hemde kişisel sorunlarım konusunda büyük aşamalar kaydettik. Kendi alanımda bir uzman olarak hep uzmanlarla çalışmanın önemli olduğunu düşünürdüm. Arzu hanımla tanıştıktan sonra aslında önemli olanın DOĞRU UZMANLARLA çalışmanın olduğunu anladım. Kendisine bir kezde bu site aracılığıyla teşekkür etmek istedim. Sizde kendi doğru uzmanınızı bulun. Ufak bir tavsiye Arzu hanımdan başlayabilirsiniz :). Tecrübe güvenilir bir bilgi kaynağıdır.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatılmış ve ziyaretçimizin belirttiği gibi akademisyen olduğu kurumsal eposta adresiyle doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12750
arzu hanıma ilk gittiyimde son derece çaresizdim.her an sevdiklerimden biri hasta olacakmış gibi geliyordu.onları kaybetmekten korkuyordum.öyle olduki evde biri hastalansa sinirleniyor ve onu suçluyordum.artık herşey çıkmaza girmişti, mutsuzdum ve mutsuz ediyordum.yardım almam gerektiyini farkettim ve bir tavsiye üzerine arzu hanıma gittim.onu nasıl tarif edebilirim bilemiyorum,son derece güler yüzlü anlayışlı tatlı dilli veson derece sabırlı.şimdi çok iyiyim ve iyiki onu tanıdım.artık olmamış şeyler için kafamı yormuyorum.bunun saçma ve komik olduğunu biliyorum artık sağlıklı düşünceler içinde olduğum için mutluyum.tabi çevremdekilerde mutlu.dedim ya iyiki onu tanıdım,burdan kendisine teşekkür etmek istiyorum.iyki seni tanıdım.şayet halledemediyiniz sorunlarınız varsa arzu hanıma gidin o harika biri ben çok fayda gördüm
     3 Beğeni    
Mehmet O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12732
Arzu hanım, klasik yaklasım bicimlerinden farklı olarak, iki taraflı bir kolobrasyona yonelik bir iliski icerisinde, benimde katılımımı saglayan bir yontemle calıstı ( benimle uyguladıgı yontem :accept & commit for a sustaniable change, ama sanırım kisiden kisiye degisebilir sececegi yontem ).. Daha oncede psikologa gitmistim ama genelde siz konusuyorsunuz onlar dinliyor, onların tek konusutugu kısım bir sonraki randevunuzun verilmesi sırasında oluyor ( yani sizden para alacakları bir sonraki zamanlamayı belirlemek ).. Arzu Hanımın tarzı ve yaklasımı oldukca umut verici ve insanı tesvik edici. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     2 Beğeni    
Timur Ertekin
10.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12723
Pek çok konuda yetkinliğine yürekten inanmamın yanı sıra üniversiteye girecek olan gençlerin yardımına koşacağına ve yararlı olacağına inanarak "şiddetle" tavsiye ediyorum... Şu an Bilgi Üniversitesi Sanat Yönetmenliği okuyan kızımı doğru alanlara yönlendirme konusunda kendisinden aldığımız yardımlar adına mütevazı kişiliğine ve bunun sonucunda sahip olduğumuz kazanımlar nedeniyle kendisine şükran borçlu olduğumu belirtmek isterim...
     Beğenin    
Ferin Batman
5.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12626
Ağırlıklı olarak obesite konusunda çalışan bir beslenme uzmanıyım. Bana danışanlar arasında psikolojik yardıma ihtiyacı olanlara Arzu hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye etmemin sebebi, kendisinin mesleğinde çok başarılı olmasıdır. Araştırmacı, yenilikleri takip eden hastalarıyla son derece ilgili bir profesyonel olmasının yanı sıra güler yüzlü ve sıcak kişiliği de hastaları arasında çok sevilmesini sağlıyor. Arzu hanımla ortak çalışmalarımızda, onun verdiği psikolojik destekle danışanlarım rahatlıkla kilo verebiliyorlar. İhtiyaç hissedenlere kendisini özellikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
K.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12619
Yaklaşık 6 ay önce Arzu hanımın danışanı oldum. İşin doğrusu ben psikologlarla konuşmanın sorunlarımıza çözüm olacağına inanmıyordum. Çok sıkıntılı bu dönemimde birkaç arkadaşım psikologa gitmem için ısrar ettiler. Hem maddi hemde manevi sıkıntılarım vardı. Onlara "psikolog bana ne yapabilir ki" dedim. "Beni terk eden eşimi geri mi getirecek yada maddi sıkıntılarım bitsin diye bana para mı verecek." Sonunda Arzu hanımdan psikolojik danışmanlık alan çok yakın bir arkadaşımın ısrarları ile kendisi ile görüşmeye gittim. 4 seans sonunda sanki başka bir insan olmuştum. Güler yüzü ve insanı rahatlatan konuşmaları ile bana hiç bilmediğim kapılar açtı. Maddi sorunlarım bitmedi, eşim bana geri dönmedi. Ama ben kendimi sevmeyi ve sorunlarımla başetmeyi öğrendim. Elimde olan değerlerin farkına vardım ve artık mutluyum. Arzu hanımla hala bir danışanı olarak görüşüyorum. Beni o karanlık dönemden çıkardığı için de kendisine minnet duyuyorum. Umarım Arzu hanımın hayatı da yüzü kadar güzel olur.
     1 Beğeni    
Ç.M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12573
Sevgili Arzu hocayla 1999 düzce depremi sonrası düzce'de tanıştım.O karanlık günlerin arasından ,onun o güzel yüzü gibi olan kalbi sayesinde çıkabildim.Arzu hocanın yardımları olmasaydı,aralara gönüllü olarak yardıma gelmeseydi ,öyle canla başla çalışmasaydı ,bugün ne durumda olurdum düşünemiyorum bile.Biz gençler büyükler kadar olanları çabuk kabul etmekte zorlandık ama Arzu hnm.bize başarabileceğimizi ne olursa olsun her sorunun üstesinden gelebileceğimizi gösterdi.Çok şükür ki onun sayesinde okulumu bitirip mesleğimi elime aldım.Artık o kara günler geçmişte kaldı,hayata sımsıkı bağlıyım artık.Tüm bunlarıda Arzu hnm.'a borçluyum.
     2 Beğeni    
Suat Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12546
merhaba..arzu güneşten geçen sene askerliğim sonrası psikolojik bir destek aldım gerçekten zor bir dönem geçirmiştim geceleri rüyamda silah sesleri ile uyanıyodum sonra bir kaç psikologla görüştüm hep aynı şeyleri konuştuk daha sonra bi arkadaşım tavsiyesi ile arzu hanıma başvurdum gerçekten güleryüzlü ve insalcıl tavırlarıyla aramızda hemen bi elektriklenme oldu içimde bi umut oldu yine önceki psikologlar gibi olcağını düşünmüştüm ama beni yanılttı izmirde oturmama rağmen ankara ya her yolum düştüğünde muhakkak uğrar teşekkür ederimmmm
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     Beğenin    
Nurcan B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12543
üniversite sınavına hazırlanan kızımla yaşamış olduğumuz problemlerin üstesinden gelebilmekte bana göstermiş olduğunuz ilgi ve yardımdan dolayı çok teşekkür ederim. sınav stresini ailecek yenmemize yardımcı oldunuz şuanda kızımda bizde bu sınava kendimizi tamamen hazır hissediyoruz. gösterdiğiniz dostluk ve verdiğiniz destek ve güleryüzünüz için burdan birkere daha çok teşekkür ediyorum.sizinle tanışmak ve sizden yardım almak gerçekten çok güzeldi.aynı sorunu yaşayan ailelere sizi tavsiye ediyorum. sevgiler...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     3 Beğeni    
H.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12533
Psikolog arzu güneş ile birkaç seans görüşmemiz oldu.yaşları birbirine çok yakın 2 oğlum ile olan ilişkimizdeki çıkmaz durumlar hakkında görüştüm kendisiyle.çok sıcak ve rahat bir ortamda yaptığımız görüşmeler, benim çocuklarıma bakış açımı değiştirmeme yardımcı oldu.benim farklı bir pencereden bakmam onlarında davranışlarında olumlu değişikliklere sebep oldu. Uzmanın güleryüzlü ve sıcakkanlı olması sizin ona sorunlarınızı tüm açıklığıyla anlatabilmenizi sağlıyor. Bu anlamda uzman psikolog samimi ve seviyeli hali ile benim gerçekten kendimi iyi hissetmemi sağlamıştır.aslında anneliği ve kadın olmayı zorlaştıran unsurun yine kendimiz olduğunu hatırladım.hayatı biraz daha hafife almanın bana ve çocuklarımla olan ilişkime yansıması olumlu yönde oldu. Hayatın zaten varolan zorlukları içinde birde mükemmel anne, eş, çalışan başarılı bir kadın olmaya çalışan ve işin içinden çıkamayanlara tavsiye ederim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     2 Beğeni    
J.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12529
Psikologlar sorunlarımıza ne kadar yardım edebilirler,ne derece kalıcı çözümler getirirler sorusuna cevabim uzun yıllar olumsuz idi. Arzu Güneş bu cevabımın değişmesine neden oldu. Her an ulaşabileceğimi bilmek, dost, sıcak, samimi, bir o kadar da mesafesini koruyan oldukça ayarlı-dengeli goturdugu danışan-danışılan ilişkisinde bana, 'Ben'i' bulmamda ve kızımla ilişkimdeki sağlam köprüyü kurmama yardımcı olduğu için kendisini minetle hatırlıyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Sevde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12526
kendisinden insan ilişkileri üzerine yardım aldım.toplum karşısında düzgün konuşamama kendimi ifade edememe insanlarla sağlıklı ilişki kuramama sorunum vardı.gittiğim görüşmelerde bana çok yardımcı oldu.herşeyden önce dostça bir yaklaşımı var.daha öncede tedavi görmüştüm önceki tedavim özel bir hastanedeydi orda ilaçla tedavi denemişlerdi fakat etkisi olmamıştı.daha sonrasında arzu hanıma geldim ve gerçektende bana bir arkadaş gibi yaklaşıp ilaca bile gerek duymadan kendime olan güvenimi sağlamama yardımcı oldu.ben kendisinden çok memnun kaldım herzaman aradığımda ulaşabildiğim ve herzaman her konuda yardımcı olmaya çalışan bir insan ben herşey için burdan bir kere daha teşekkür ediyorum kendisine.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     12 Beğeni    

Arzu GÜNEŞ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği, Sosyal Psikiyatri Derneği.

Arzu GÜNEŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Arzu GÜNEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tuna KADIOĞLU
Uzm.Psk.Tuna KADIOĞLU
Öncelikle kendisi ile birlikte çalışmalar yapan bir psikolog olarak, Tuna beyin çocuk veya ergenler konusunda çok başarılı olduğunu ifade etmek isteri...
Hatice KARSLIOĞLU
Dyt.Hatice KARSLIOĞLU
Sevgili Hatice ile bir süredir beraber çalışıyoruz. Kendisi mesleğine saygısı olan, danışanlarına ihtimamla yaklaşan ve kişiye özel formüller üreten ç...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Arzu Güneş Psikolojik Danışmanlık
Bükreş Sokak No:8 Daire:2 Çankaya
Ankara
Uzm.Psk.Arzu GÜNEŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 447 70 77
Telefon 2 :
0(312) 437 70 30
(Faks)
Telefon 3 :
0(532) 262 30 73
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1990
(34 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Disiplinlerarası Sosyal Psikiyatri Tezli Yüksek Lisans (2002 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Uzm.Psk.Arzu GÜNEŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Arzu GÜNEŞ Mesleki Videolar Videoları
-
kaygı, evlilik sorunları, aldatma psikolojisi, evlilik, terkedilme psikolojisi, korku, kadın erkek ilişkisi, aldatan kadın, sorunlu evlilik, reddedilme, evlilik terapisi, kilo, aldatan erkek, romantik evlilik, obezite, çift terapisi, evlilik danışmanı, aldatan eş, romantik ilişki, yalnızlık, kayıp psikolojisi, evlilik psikolojisi, evlilik sonrası, aşk evliliği, eş kaybı, evlilikte beklentiler, uzman psikolog, evlenme psikolojisi, obezite ile başetme, ölüme hazırlık, aşırı yeme, yas psikolojisi, eşlerle terapi, aşk nedir, serbest evlilik, modern evlilik, terapi, homoseksüel eşler, aşk terapisi, çocuksuz evlilik, geleneksel evlilik, duygusal yeme, kilo verme, diyet psikolojisi, diyet, kapalı evlilik, ilişki terapisti, ilişki, tek taraflı aşk, çocuk sorunları

22:11
Top