2007'den Bugüne 92,301 Tavsiye, 28,216 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Romina KUYUMCUOĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Ergen ve Yetişkin Psikoloğu

Romina KUYUMCUOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi32 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

32

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Romina KUYUMCUOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

46
(%73.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Romina KUYUMCUOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Romina KUYUMCUOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Derya YALÇIN MAHMUTOĞLUPsk.Derya YALÇIN MAHMUTOĞLU
Derya çok sevgili bir meslektaşımdır. Kendisi ile yüksek linsans eğitimimizi birlikte tamamladık ve uzmanlığımızı birlikte aldık. Uzmanlık eğitimimiz ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN: www.rominakuyumcuoglu.com
 
Romina KUYUMCUOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Danışmanlık Merkezi
Nişantaşı
İstanbul
Adres 2:
Nişantaşı
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Romina KUYUMCUOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Panik Atak
Sosyal Fobi ( Sosyal Anksiyete Bozukluğu)
Obsesif- Kompulsif Bozukluk
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Ergenlik Dönemi Sorunları
Sınav Kaygısı ve Hedef Koyma
Yeme Bozuklukları (Anoreksia Nevroza/ Bulmia Nevroza)
Uyum Bozuklukları
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Davranım Bozukluğu
Öfke Kontrolü
Stresle Başa Çıkma
İlişki Sorunları
Korkular

Romina KUYUMCUOĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Romina KUYUMCUOĞLU'nun Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, 2006-2011 yılı arası Prof.Dr.Bengi Semerci Enstitüsü’nde, Klinik Psikolog olarak ergen, yetişkin ve aileler ile çalıştı.

2006 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitenin Klinik Psikoloji alanında ‘‘Çocuk ve Ergenlerde Sınav Kaygısı ve Olumsuz Düşünce Yapıları Arasındaki İlişki’’ konulu tez çalışması ile uzmanlık eğitimini tamamladı.

Akademik eğitimlerin yanı sıra çeşitli kurum ve enstitülerden mesleki eğitimler aldı. Bunlar arasında Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile ve Çift Terapisi eğitimleri bulunmakta. Bilişsel Davranışçı Terapi alanında uzun yıllar aldığı eğitimlerin sonrasında Bilişsel Davranışçı Terapi konusunda uzman kişilerden süpervizyon alarak danışan takip etmektedir.
...[Devamı...]

Romina KUYUMCUOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
O. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101566
Romina hanımla tanıştığımdan beri hayatım çok güzel bir ivmeyle değişti. Hayattaki rollerim, kendimi ele alış biçimim, olaylara yaklaşımım, kendimle tanışmam konusunda çok çok olumlu etkilerini gördüm ve yaşadım. Aldığım danışmanlığın ayakları yere basan, sağlam temellere dayandığını bilmek, uzmanlığından emin olmak, yaklaşımını hayatıma sindire sindire sunması çok çok faydalı oldu. Bugün artık “tam ve tatminkar yaşıyorum, kendimden memnunum” diyorum. Benim için hayatı anlamı buydu, buna erişmek istiyordum ve buna Romina hanım sayesinde tutundum. Kendisine teşekkürler.
     2 Beğeni    
Z.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68715
Romina Hanım ile yaklaşık 8 ay önce tanıştık ve halen kendisinden danışmanlık alıyorum. Duygularımı ifade etmekte zorlanan bir insandım. Sanırım hayatım boyunca insanların beni kendiliğinden anlamasını yani bir mucizeyi bekledim. Eşimle bu konuda sorunlar yaşıyorduk. Beni anlamadığını, bu yüzden mutsuz olduğumu ve bütün bunların sonucu olarak boşanmak istediğimi söyledim. Fakat asıl sorun bu değildi. Gerçekten boşanmak mı istiyordum? Yoksa sadece kendimi anlatamamanın getirdiği iletişim yoksunu ilişkimizden kaçıp kurtulmak mı? Romina Hanım güler yüzü ve pozitif enerjisi ile beni yargılamadan dinledi. Neden böyle davrandığımı öğrenmeye çalıştı. En yakınımdaki insanla kendime dair bir şeyler paylaşmaktan korkan ben, bir yabancıya - artık değil - kendimi anlatıyordum. Anlatmak, üstümde yıllarca gereksiz yere taşıdığım yükü yavaş yavaş atmama, olaylara daha objektif bakmama, kendimi doğru açıdan eleştirmeme, ilişki dili ve davranışlarımı gözden geçirip düzeltmeme ve en önemlisi her konuda farkındalığımın artmasına neden oldu. Bendeki bu değişim eşime de yansıdı. Artık birbirimizle daha rahat iletişim kuruyoruz. Beni dinliyor, söylediklerimi önemsiyor. Ben de duygularımı daha çok ifade etmeye çalışıyorum. Kendimi tanımam ile hayata dair korkularım ve bahanelerim de azalıyor. Artık daha güçlü ve yeterli hissediyorum. Tüm bunlar Romina Hanım'a çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68675
Romina Hanım'dan destek almaya 6 ay kadar önce başladım. 6 ay önce kendi içinde bulunduğum kaygılarımı bile dile getiremiyorken; şu an geldiğim noktada kendisi için tavsiye yazmak isteyeceğim aklıma bile gelmezdi. Psikolojiye inanmayan ve bu tarz destek alan kişilere negatif gözle bakan biriydim. Fakat şu an bambaşka bakıyorum olaylara ve hayatında kaygılar yaşayan herkese Romina Hanım'ı tavsiye ediyorum. Peki bana faydası ne mi oldu? Eskiden hayatımda hataya yer yokken; şu an hata yapmaktan korkmuyorum. Dikkatinizi çekerim; Romina Hanım'la her şey mükemmel olucak demiyorum. Yaşadığınız veya yaşanması muhtemel olumsuzluklarla nasıl başa çıkacağınızı kavrıyorsunuz. Zaten en mükemmeli de bunu öğrenmeniz oluyor.
     3 Beğeni    
A.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57826
Romina Hanım ile yaklaşık 8 ay evvel tavsiye üzerine tanıştık. O süreden beridir de hala danışanı olarak görüşmeye devam ediyorum.Hayatımdaki hiçbir şeyi değiştiremeyeceğimi düşündüğüm, kendimi anlamsız ve yitik hissettiğim ve çabaların boş olduğunu düşündüğüm ümitsiz zamanlardı.Tanışmamızın ilk günü, o ofisten içeri girdiğimde üzerimdeki ağırlık hissinin ve tedirginliğin bir anda eriyip yok olması bir oldu.Ofisinde hissettiğiniz huzur duygusu ve karşınızdaki insanın verdiği rahatlık ve samimiyet hissi sanırım Romina Hanım "mükemmel" diyebilmem için birinci sebeptir. Beni ilk günden itibaren hiçbir şey için zorlamadan sadece akışına bırakarak dinlemesi ama bu arada doğru soruları sorarak o ofisten her çıkışımda bir adım daha ileriye gidebildiğimi hissettirmesi sanırım beni ona bağlayan şey oldu.Onunla geçirdiğim ve hala devam ettiğim bu "Yolculuk" sayesinde beni derbeder eden ama bitirmeye bir gram cesaretimin bile kalmadığı bir evliliği bitirebildim, kendime olan güvenimi yavaş yavaş tekrar kazandım, içinde bulunduğum bunalımdan kurtuldum.Artık daha doğru sorular soruyorum kendime ve gerekenden fazla suçlamıyorum kendimi. Hala iyileşmeye devam ediyorum... Romina Hanımla birlikte bazen bir seans boyu ağlayabilir, bir seans boyu gülebilirsiniz.Bu kadar rahat olamamak imkansız gibidir. Karşınızda hem profesyonelliği hem de samimiyeti hissederek hiç olmadığınız kadar rahat en sır sakladığınız şeyleri anlatırken bulabilirsiniz bir anda kendinizi.En çok da kimi zaman onun evde düşünmek için verdiği çalışmaları yaparken bu sizi bazen saatlerce düşündürür,bazen üzer ama kendinize hiç fark etmediğiniz mesajlar verirsiniz, bazen de çok mutlu eder.Size ilk başta basit görünen bir şeyin altından neler çıkarttığını fark ettiğinizde bir kere daha hayran olursunuz ona :) Eğer devam edemeyeceğinizi hissettiğiniz kadar yorulduğunuz bir noktada bile olsanız, son bir gayretle gelinmesi gereken ilk adres bence burası olmalı. Daha iyi hissetmenin ve problemlerin çözülme hızının yükseleceğinin garantisini ben gönül rahatlığıyla verebilirim sanırım.
     3 Beğeni    
LaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ArSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57661
Romina'yi arastirma yaparken internetten buldum. Bundan once hep erkek piskologlar ve psikayatristler denemistim ve bu sefer bir bayana gideyim belki duygularimi daha iyi anlar diye dusundum.Gittigimde yaptigimiz ilk gorusmeyi hatirliyorum, ben sadece aglamistim. O kadar yorulmustum ki bana "buraya seni getirten nedir" diye sordugu anda cokmustum. Bana kendimle ilgili cok yardim etti. Ilk basta problemleri siraladik, daha sonra bu problemlerin gorunurdeki nedenleri degil de asil nedenlerini bulmaya calistik. Asil nedenlerini buldukca ben kendimi elestirmeye, kendime daha farkli bakmaya basladim. Kisiligimin bozuk taraflarini korkmadan duzeltmeye basladim. Bunlarin hepsini gulerek, konusarak bazen kahakaha atarak bazen de bi dosta anlatircasina samimi bir sekilde yaptik. Bana kenidme karsi objektif olmayi ogretti ve en onemlisi kendimi kabul ettirmeyi ogretti. Kabul etmeyi ogrendikten sonra da yavas yavas diger iliskilerim duzelmeye basladi. En buyuk problem yasadigim iliski ailemdi ve bana bir kac ay once bu gelisimle su anda bulundugum noktaya geleceksiniz denseydi heralde inanmazdim. Romina'nin en begendigim ozelligi bazi seyleri durmadan bana tekrarlatarak, cizdirterek, metaforlar kullanarak, gostererek, tasfir ettirerek anlatmasiydi. Beni tanidikca bana ulasmasi cok daha kolaylasti. Ilk basta belki herkesin yaptigi gibi ikimizde ayni dili konusmak icin caba gosterdiysek de bir sure sonra Romina benim dilimden konusmaya basladi. Bu beni inanilmaz rahatmisti cunku yanlis anlasilmanin olmayacagi bir evrene girmistim. Ayrica en begendigim bir diger ozelligi ise her zaman merakli ve sadik bir dinleyici olmasiydi. Uc hafta once laf arasinda soyledigim seyi bana hatirlatmasi soylediklerimi ne kadar iyi ve icten dinledigini gostermeye yetmisti bana. Acikcasi Romina'yla calismak benim icin cok rahatlaticiydi cunku cok samimiydik. Cok ictendik bu yuzden ona icimi dokerken pek de korkmuyordum. Onaylanma arzusuyla yanip tutusmuyordum. Bana kendim hakkinda cok sey ogrettigi icin ona borcluyum.Her zaman kocaman gulumsemesiyle kapiyi acmasi bile her hafta oraya gitmeyi degerli kilmaya yetiyor. Kisilik sorunlarimi, aile sorunlarimi, iliski sorunlarimi hic korkmadan, hic cekinmeden duzelttik beraber.Bana yon gostererek butun her hareketimi kendimden emin bir sekilde yapmami sagladi.
     3 Beğeni    
Ophelia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54474
Hayatımın belki de en karanlık dönemde, kendimi en dipte hissettiğim bir zamanda çok değerli bir arkadaşımın ısrarı üzerine Romina ile tanıştım. Romina nasıl bir insan derseniz; müzik gibi benim için. Onunla konuştuğumda daha mutlu, huzurlu hissediyorum, her ne kadar beni rahatsız eden konulardan konuşuyor olsam da.Umutla doluyorum. Bana bir şeylere direnebilmem, savaşabilmem, vazgeçmemem için güç veriyor. O, konuştuklarımız hakkındaki düşüncelerini söylediğinde beni anladığını ve yardımcı olmak için elinden geleni yaptığını biliyorum ve bazen sadece bu bile yeterli olabiliyor. Bazen tek ihtiyacınız olan sizi anlayabilecek bir insandır. Ne diyebilirim ki, benim için gerçekten çok değerlisin, iyi ki varsın ve o koltukta oturup beni dinlediğin, bana beni anladığını hissettirdiğin her an için sana teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
N.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54408
Romina Kuyumcuoğlunun yaklaşık 3-4 senedir danışanıyım.Kendisinden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.Mesleğinin gereği dolayısıyla mesafeli ama bunu size hissettirmeyecek kadarda samimidir.Davranış hal ve hareketleri ona güven duygusu kazanmanızı sağlar.Danışanlarını diğer psikologlar gibi 'hasta' olarak değil gerçek bir 'danışan' olarak nitelendirir ve buna göre hareket eder.Güleryüzlüdür sıcakkanlıdır ve aynı zamanda gerektiği yerde ciddidir.Çalıştığı yer kendi mekanıdır ve ulaşımı oldukça rahattır.Küçük ve samimi bir ofisi vardir.
     Beğenin    
Ümit NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54383
Romina Hanım'ın ofsine ilk girdiğim gün hala taze bir anı olarak belleğimde yer eder. Hayattan soğumuş, umutsuz, bir daha hiç mutlu olamayacağını düşünen, insan içine çıkmatan ve dahi çalan telefonu açmaktan bile korkan tipik bir sosyal-fobi vakasıydım. Fobim, Romina Hanımla tanışmamızdan önce bazı durumlarda herhangi birşey yapmama ve tepki vermeme bile engel oluyordu. Daha önce (askerlik görevimi yerine getirirken) başka bir danışmanla görüşmüş ve işe yaramadığını anlayınca kendiliğimden bırakmıştım. Ofise girerken bunun tekrarlanıp tekrarlanmayacağını merak ediyordum. Ama konuşmaya başlayınca bu fikrim uçup gitti. Karşımda beni güleryüz ve samimiyetle dinleyen, ben daha "leb demeden leblebiyi anlayan", aklımdan geçenleri adeta okuyan, herhangi bir şekilde yargılandığım hissine kapılmama neden olmayan, uygulanabilir ve akılcı çözümler üretebilen ve (bence) en önemlisi kendime doğru soruları sormamı sağlayan bir rehber bulmuştum adeta. Yaptığımız konuşmalar, fikir yürütmeler ve yapılan ödevlerle beraber günler su gibi geçti ve şu anda tekrar hayattan tat alan bir insan haline gelmiş durumdayım (aslına bakarsanız sosyal-fobim olmadan bile önce bu kadar iyi hissetmemiştim). Öyle ki, İnsan içine çıkmaktan bile korkan ben, otobüste tanımadığım birini azarlayabilecek seviyeye geldim (örnek saldırgan gibi gözükse de, değişimin ne kadar sıradışı oldğunu göstermek için verdim). Kısaca, artık sorunlarınızın hayatı tatsız bir tekrarlar silsilesine çevirdiğini ve bir çözümsüzlük içine hapsolduğunuzu düşünüyorsanız ve bunlardan daha önemlisi artık iyileşip normal bir hayat sürmek karaı ve iradesindeyseniz, Romina Hanım'ın tecrübesinden faydalanma vaktiniz gelmiş demektir.
     4 Beğeni    
Mesut Umar
18.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53977
Değerli arkadaşım Romina ile yüksek lisansta aynı sınıftaydık. Derslere aktif katılımı, konulara yönelik kendisine has değerlendirmeleri ve arkadaşlarına karşı sıcak ilgisi ilk dikkatimi çeken özelliklerindendi. Romina, mesleki bilgilerine her an yenilerini katmaya yönelik etkileyici azime sahip olan bir arkadaş. Aynı zamanda bu bilgilerini paylaşmaktan da geri durmayan biri. Kişilerarası ilişkilerde etkili bir iletişim kurması ve güleryüzlülüğü, onunla oldukça doyurucu bir zamanı paylaşmamızı sağlamıştı. Romina'nın bu özellikleri sayesinde danışanlarıyla çok verimli seanslar geçirdiğine ve mesleğimizi kurallarına uygun en iyi şekilde icra ettiğine kuşkum yok. Kendisini, ihtiyacı olan herkese rahatlıkla önerebilirim.
     5 Beğeni    
S.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52981
Dermatoloğumun vitiligo teşhisi ve psikolojik danışmanlık almam tavsiyesi ile bir arayışa girdim. Diyetisyenimin de tavsiyesi ile Romina Hanım ile tanıştık. Kendisinin danışmanlığı, daha önce danışmanlık aldığım kişilerden çok farklı ve etkisini ilk seanstan beridir hayatımda hissediyorum. Sanki bir arkadaşımla konuşuyor gibi rahat, hatta daha bile rahat, bir yargılama ya da yerilme hissi duymadan olayları ve hislerimi çekinmeden paylaşabiliyorum. Olaylara bakış açım, iş yerinde yüklendiğim stres ve stres kaynaklarıyla baş etme yöntemlerim bir hayli iyileşti. Kendimi dünyadan soyutlanmış, pek çok şeyden elimi eteğimi çekmiş gibi hissederken tekrar kendi kendimle bağımı kurduğumu hissetmeye başladım. Romina Hanım'ın danışmanlığı sayesinde hem stresten eskisinden olduğundan daha az etkileniyorum hem de diyetimi daha iyi uygulayabiliyorum. Kendime güvenim ve istediğim şeyleri başarabileceğim hissim de arttı. Özellikle daha önce başka psikolog/psikiyatrlarla çalışmış ama hayal kırıklığına uğramış kişilerin Romina Hanım ile tanışmalarını dilerim.
     7 Beğeni    
So
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52927
Romina Hanım'la iki sene önce tanıştım.O olmadan bu iki sene içinde sosyal alanda ve iç dünyamda gösterdiğim gelişmeyi göstermem imkansızdı.Kendimle ilgili olumsuz düşüncelerim , kaygılarım ve sorularım vardı.Romina Hanım sayesinde bunlardan kurtuldum ve kendime olan saygımla güvenimi tekrar kazandım.Karşımda başka biri olsaydı bunları başarabilirmiydim bilmiyorum.Çünkü bir psikoloğun eğitimi ve bilgisi dışında danışanıyla frekanslarının uymasıda çok önemli ve ben neyse ki bu iki konuda da çok şanslıydım.Romina Hanım'ı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. (S.O.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51779
Romina Hanım ile yaklaşık 2 sene önce tanıştım. Yaşımın getirisiyle sergilediğim tutarsız ve yanlış davranışların aileme ve ailemle aramızdaki ilişkiye zarar vermesi sonucunda annemin isteği üzerine böyle bir destek almaya karar verdim. Yaptığım hataların etkisiyle en başlarda şüpheli yaklaşsam da, kısa zamanda kendime bile itiraf edemediğim düşünce ve davranışlarımı rahatlıkla Romina Hanım ile paylaşmaya başladım. Beni en çok etkileyen kısım, bana doğruları aşılamak yerine kendi doğrularımı bulmam için beni düşünmeye yönlendirmesi oldu. Romina Hanım, yaşadığım farklı alanlardaki farklı sorunlarımla başa çıkmamı sağlayan ve bana destek olarak kendime güvenmemi sağlayan en önemli insanlardan biridir. Şu anda da yaşadığım herhangi bir problem karşısında çaresiz kalmamayı öğreten ve karşısındaki koltuğa geçtiğimde tüm sorunları beraberce çözebileceğimize inandığım kişi olarak hayatımda bulunuyor. Herhangi bir konuyla ilgili probleminiz olmasa da sadece içinizi dökebileceğiniz ve kendinizin farkına varmanızı sağlayabilecek biri Romina Hanım. Bana kattıklarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum ..
     3 Beğeni    
Cemre KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 50998
Romina Kuyumcuoğlu'na Eylül 2010'da üniversiteye yeni başladığımda nükseden anksiyete sorunlarım nedeniyle başvurmuştum. O zamandan beri belirli aralıklarla yardım alıyorum. Son derece yardımsever, ilgili, anlayışlı, sakin, konusunda bilgili birisidir. Kendime daha çok güvenmeme, her alanda doğru kararlar vermeme, ders yaşamımda daha iyi olmama çok yardımı dokundu. Anksiyete ile ilgili herhangi bir sorunum kalmadı. Kendisinden son derece memnunum ve hala diğer konularla ilgili yardım alıyorum.
     2 Beğeni    
E.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50435
Romina Hanim gayet profesyonel yaklasimiyla yardimci olan ayni zamanda konusurken sizi iyi dinleyip farkli yorumlarla gidilecek yollari tavsiyeleri sunan kesin yargilarla sizinle konusmayan biridir.Seanslar gectikce sizi tanidikca yorumlarini tavsiyelerini bu yonde dile getiren hem kisa donemli sorunlara yardim eden hemde uzun donemli sorunlarda derinlemesine sizinle konusup cozume goturen biridir. Romina hanimla konusurken cok rahat edebiliyorsunuz.Guletyuzlu ve samimi davranislari size yansiyor ama bununla beraner profesyonelliginden hic birsey kaybetmiyor.Seanslardaki o sohbet yada cozum odakli kisimlarinda nasil konusacagini iyi ayarliyor. Calisma yeri olarak guzel bi semt te guzel bir mekan secmis insan gittigi zaman gercekten kalabaliktan uzak sakin bi yere rahatlamaya gittigini farkedebiliyor. Romina hanimla ilk onceleri okul hayatimdaki tutum ve hatalarimla ilgili seans yapmaya basladik fakat sonrasinda benimle ilgili genel durumlar aile,hayat,iliskiler,hedefler,kisa donemli zorluklar her tur konu veya sorundan konusup cozumlere giderken romina hanimin cok yardimi oldu.
     1 Beğeni    
Songül A.(Rehber Öğretmen)
6.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50099
Romina Hanım ile yaklaşık 3 yıldır tanışıyorum. Romina Hanım ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Özel bir okulda rehber öğretmen olarak çalışmaktayım. Romina Hanım 3 yıldır öğrencilerime Sınav kaygısı, hedef belirleme, ders çalışma yöntemleri ile ilgili seminerler vermekte. Ayrıca kişisel sorunları olan öğrencilerime psikolojik destek sağlamaktadır. Her şeyden önce işini çok seven, güler yüzlü ve pozitif bir hayat anlayışına sahip. Öğrencilerim kendisiyle yaptıkları görüşmelerden çok memnun ayrılmışladır ve her zaman kendisiyle çalışmaktan zevk aldıklarını ifade etmektedirler. Ben de böyle donanımlı bir insanla bilgi alışverişinde bulunduğum için çok mutluyum ve hiç bir zaman yardımlarını esirgemediği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     1 Beğeni    
N.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50097
ben özel bir okul da çalışmaktayım. Romina Kuyumcuoğlu benim çalıştığım okula hizmet vermeye geldi. Öğrencilere farklı konularda bilgiler verip aydınlattı ve onların sorularını yanıtladı sorunlarını dinledi ve çözüm üretmeye çalılştı. Bunun dışında şunu söylemeliyim ki kendisini 15 yılı aşkın tanımaktayım. kendisi ezelden beri bu mesleği yapmak isterdi. Çok zeki , çok çalışkan, çok verici, çok olumlu, pozitif, güler yüzlü ve mesleğini büyük bir sevgiyle yapan birisidir. Bir sorunum oluğunda hiç düşünmeden başvuracağım danışmandır ve aynı zamanda tavsiye edebilceğim birisidir. Kendisini çok içtenlikle tüm ihtiyacı olanlara tavsiye ederim memnun kalacaklarına eminim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Uzm. Klinik Psikolog N. Özlem Gür
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50005
Romina ile yüksek lisans eğitimimizi birlikte tamamladık. Bu süreçte yakından tanıma fırsatını bulduğum arkadaşım Romina'nın, özgüven sahibi ve bu güveni sergileyen, güler yüzlü, sempatik, iyimser, neşeli ve yardımsever bir kişi olduğunu gördüm. Mesleki açıdan değerlendirdiğimde, empati yeteneğinin yüksek olduğunu, meslek etiğine ve sınırlara önem verdiğini, çalışkan olduğunu, mesleki gelişmeleri takip ettiği ve aldığı çok sayıda eğitimle de bunu pekiştirdiğini söyleyebilirim. Romina'nın kişisel özellikleri ve mesleki yeterliliklerini düşüdüğüm zaman kendisini profesyonel yardıma ihtiyaç duyan kişilere rahatlıkla öneriyorum.
     2 Beğeni    
S.J.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2012
TavsiyeNo: 49929
Gelinen yüzyılda profesyonel destek yada danışmanlık gibi konularda birlikte çalışacağınız kişilerin sadece konusundaki uzmanlığı değil aynı zamanda danışmanlık verdiği kişi yada kurumlarda yarattığı güven en kritik konu haline gelmiştir.Günümüz Dünyasında insanlar ve kurumlar sadece uzmanlarla değil sevdikleri ve güvendikleri uzmanlarla iş yapmayı tercih etmektedir. Bir diğer önemli konu aldığınız danışmanlığın size kurumunuza yada hayatınıza pozitif katkı sağlaması ve sizi sonuca götürmesidir ki bu hem danışanı hem danışmanı en mutlu eden noktadır. Romina hanım genç yaşına rağmen son derece profesyonel,konusuna hakim,işine saygılı,danışanına karşı oldukça ilgili ve tüm bunlardan dolayı benim üç yıldan uzun süredir güvenerek ve severek danışmanlık aldığım,karşılığında da hayatımın her geçen gününün daha kaliteli ve mutlu hale gelmesinde istisnasız rol oynayan,son derece başarılı bir danışmandır. Romina hanım ile düzenli ve disiplinli şekilde çalıştığınız,çalışmalarınız sonrasında kendi üzerinize düşeni yaptığınız taktirde yaptığınız bu yatırım daha mutlu huzurlu ve sağlıklı bir hayata erişmenizi sağlayacaktır. Kendinizi tüm eksileriniz ve artılarınız ile tanımaya çalışırken beğenmediğiniz yönlerinizi kendi kendinize değiştirmeye çalışmak yada sorunları çözmeye çalışırken her işin üstesinden tek başına gelmeye çalışmak hırpalayacı olabilir,bu noktada danışmanlık teknikleri ile Romina hanım'ın kendine özgü naif yaklaşımları birleşince yolunda gitmeyen konuları kendinizi hırpalamadan yoluna sokabilirsiniz. Bana göre Romina hanımın kendisini ayırt ettiği nokta da danışmanlık tekniklerini kendine has yaklaşımları ile bırleştirip nazik ve naif şekilde uygulayarak sizi sonuca götürüyor olmasıdır. Günümüzün havalı marka haline gelmiş danışmanları ile çalışarak kendinizi fabrika bandından geçen birer müşteri gibi hissetmek yerine konusunda uzman ve sizinle daha yakından ilgilenebilecek Romina Hanım gibi genç ve ilgili kişiler ile çalışmanızı tavsiye ederim.Romina hanım bu konuda tereddütsüz şekilde herkese önerebileceğim bir profesyoneldir.3 yılın sonunda kendime yaptığım yatırımın karşılığını Romina hanım ın desteği ile sonuna kadar aldığımı söyleyebilirim.Günümüzde her insanin bir danışanı olmalı bu pahalı bir yatırım gibi gözüksede insanın akıl-beden-ruh sağlığını koruyabilmesi ve sürekli kendini geliştirmesi sizi her anlamda daha zengin bır insan haline getirecektir.
     4 Beğeni    
Uzm. Klinik Psikolog Aysu Çelenoğlu
29.Mart.2012
TavsiyeNo: 49849
Sevgili meslektaşım Romina Kuyumcuoğlu ile yüksek lisans eğitim sürecimizi birlikte tamamladık. Bu süreçte hem mesleki, hem dostça paylaşımlarda bulunarak birbirimizi daha iyi tanıma şansı elde ettik. Kendisinin çalışkanlığı, pratik düşünce yeteneği, mesleğine karşı ilgisi ve motivasyonu dikkat çekiciydi. Araştırmacı ve sorgulayıcı yönünün, onu meslek yaşamında başarılı bir kişi yapacağı düşüncesindeyim. Kendisine hayatta başarılar diler, sonsuz sevgilerimi sunarım...
     1 Beğeni    
Psk. Dr. N. Ayşe Şahan
29.Mart.2012
TavsiyeNo: 49840
Romina ile Haliç Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparken talebem olduğunda tanıştık. Halen devam eden ilişkimiz boyunca kendisini yakından tanıma fırsatım oldu. Benim için en dikkat çeken özelliği, her zaman meraklı, ilgili, düşünen ve soru soran yapısıydı. Bu özelliklerinin de, motivasyonunu yüksek tuttuğunu ve yaratıcılığını körüklediğini gördüm. Eğitim süresince, yalnız bireysel ilişkilerinde değil, grup etkileşimlerinde de ortama ne kadar hakim, dikkatli , iyi bir gözlemci ve etkin olduğunu görme fırsatım oldu. Ayrıca her zaman güler yüzlü, sıcak ve samimi oluşu, en çok ta kurduğu ilişkilere verdiği önem, dostluklarına sahip çıkması Romina nın beni en çok etkileyen özellikleridir. Sahip olduğu bu güzelliklerin kıymetini bileceğinden ve çok başarılı olacağından eminim. Yolun açık olsun Romina.. Psk. Dr. N. Ayşe Şahan
     Beğenin    
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2012
TavsiyeNo: 49721
Romina Hanım yaklaşık 1,5 yıldır ergenlikte olan ve sonunu düşünmeden hareket eden kızıma yardımcı olabilmek için yanımızda.Yaşadığımız olaylar sonunda ebeveyn olarak kendimizi çaresiz hissettiğimiz zamanda başvurduğumuz ve günden güne ailemizin içinde olan danışmanımız ,destekçimiz ,dostumuzdur. Romina Hanım kızımıza yardımcı olurken bana ve eşime hatalarımızı görmemiz için bir ışıktır bizim için.Konuşurken insanın kendi kendine hatalarını bulmasını ve kendi ile yüzleşmesini sağlıyor.Farklı sorularıyla çaresiz kaldığın konu ile başedebilmeyi öyle güzel farkettiriyor ki ben bunu hiç düşünmemişim diyorsunuz konuşma sonunda. Aradığım her anda ulaşabildiğim,her zaman samimi ve sıcak davranışla ve güleryüzünle karşıladığın ,her şeyin düzeleceği konusundaki verdiğin güvenle tekrar umutlanmamı sağladığın ,çaresiz anımda sesini duyduğumda rahatlattığın için teşekkür ederim.İyi ki varsınız Romina Hanım. Ne yapacağını şaşırmış, çaresiz kalmış ebeveynlere Romina Hanıma uğramalarını tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    
Mutlu Markal
22.Mart.2012
TavsiyeNo: 49614
Sevgili Romina ile aynı üniversitenin koridorlarını paylaştık. Yüksek lisans döneminde ise onu yakından tanıma fırsatı buldum. Romina hem arkadaşlığı, hem işine olan merakı, özverisi ile hayranlık uyandıracak birisidir. Bunun yanında ben en çok onun mütevazı yanını severim. Öyle çabuk farkedilir ki Romina'nın iyimserliği, çalışkanlığı, mesleğine bağlılığı, bilgisi, azmi, yetenekleri mutlaka bu gördüklerinizi ona söyleme ihtiyacı duyarsınız. Romina bunları duymaktan çok mutlu olduğu gibi hiçbir gün mütevazılığından ödün vermemiştir. Hem sevgisini, ilgisini hem de bilgisini paylaşmakta hep çok bonkör olmuştur. Bu meziyetler bir psikolog için çok önemlidir. Dolayısıyla Romina'nın hepsini içinde barındırıyor olması onu farklı kılan özelliklerden birisir. Romina, mesleğini layıki ile yaptığını düşündüğüm ender meslektaşlarımdandır. Hem yakınlarıma, hem ihtiyacı olanlara hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.
     Beğenin    
Güney Ziyalan
21.Mart.2012
TavsiyeNo: 49602
Romina değerli bir meslektaşım ve arkadaşım. Ne zaman biri kendisini zor bir durumda bulsa ya da bir çıkmazda hissetse, Romina bir melek gibi onun yanında olmuştur. Profesyonel ve sosyal ortamdaki paylaşımlarımızdan -tabii buna karar vermek haddimeyse- onun kişisel ve akademik açıdan son derece nitelikli biri olduğunu söyleyebilirim. Kendisi, alanımızda, bu işi layıkıyla yapan, etik kurallara saygılı, insana ve insani değerlere önem veren, açık görüşlü bir arkadaşımız. Genel anlamda bilgisi ve kendine has yeteneği sayesinde sizin yanınızda olmakla kalmayıp problemlerinizin üstesinden gelmenizde size yardımcı olacaktır.
     1 Beğeni    
S.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2012
TavsiyeNo: 49311
Romina Hanım ile yaklaşık altı ay önce,hayatımdaki her şeyin çok karanlık ve karmaşık olduğu bir dönemde tanıştım.Hiç beklemediğim bir şekilde karşısındaki koltuğa oturduktan yaklaşık on,on beş dakika sonra bazı dostlarıma bile anlatırken tereddüt ettiğim şeyleri ona anlatırken buldum kendimi.Romina hanımla her görüşme sırasında ve sonrasında hayatımla ,ondan önemlisi kendimle ilgili çok şaşırtıcı farkındalıklar yaşıyorum ve bu gerçek anlamda beni keyiflendiriyor.Beni mutsuz eden şeyleri gözardı ederek değil,hakkını vererek üzüldüğüm takdirde tamamen üstesinden gelebileceğimi fark ettirdi bana.Sayısını unuttuğum kaygıların kendime doğru soruları sorarak yok olabileceğini gösterdi.En önemlisi yaşadıklarımın bana sağladığı faydaları,kendimi sevmenin ve kabullenmenin önemini ve yaratabileceği farkları bana kanıtlar sunarak gösterdi ve göstermeye sabırla devam ediyor:)Romina hanımla seanslarımızın en sevdiğim yanı,seansların ofisinden çıktığım an bitmiyor olması.Çünkü seanstan bir kaç saat ya da bir kaç gün sonrasında bile önceden sorduğu bir sorunun cevabı beklenmedik bir anda kendiliğinden ortaya çıkıyor ve bu her seferinde beni şaşırtıyor.Tüm bunların yanı sıra her seanstan, en çok ihtiyacını hissettiğim ve yoksunluğundan yakındığım 'umut' hissiyle ayrılıyor olmak bana tarifi zor bir mutluluk yaşatıyor.Güler yüzüyle ve samimiyetiyle bana kendimi çok iyi hissettirdiği için kendisine teşekkür ediyorum..Hayatın üstesinden gelemeyeceğinden şüphe duyan herkese Romina hanımı tavsiye ediyorum..
     8 Beğeni    
A.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2012
TavsiyeNo: 49079
Romina hanım’la tanışmamız ondan danışmalık alan bir arkadaşım vasıtası ile oldu. İyi ki de olmuş. Kendisiyle tanıştığım dönemde hayat benim için oldukça zorlayıcıydı. Kendime güvenim ve saygım o kadar azdı ki hiç bir şey yapmaya cesaret edemiyordum. Üniversite’nin son yılı okulu bile bırakmaya karar vermiştim. Düşüncelerimin ve duygularımın içinde kaybolmuştum. Başarabileceğime dair hiçbir inancım kalmamıştı. Romina hanım’ın bana en büyük katkısı her istediğimi yapabilecek güce sahip olduğumu göstermesiydi. Ben yeniden kendime inanmaya başladığımda üniversiteyi bitirmiş ve diplomamı elime almıştım. İş hayatı ile ilgili de pek çok kaygım vardı onları da konuştuk. Bana her olaya başka bir açıdan bakılabileceğimi öğretti. Şuan istediğim bir işte çalışıyorum. Bir gün bütün bunlar için kendisine teşekkür ettiğimde ‘‘Bana değil kendine teşekkür et, hepsini sen yaptın.’’ dedi, bu söz benim rehberimdir. Mütevaziliğiniz ve hayatımdaki etkiniz için sonsuz teşekkürler.
     5 Beğeni    
M.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2012
TavsiyeNo: 49060
Romina hanım’a bir arkadaşımın yönlendirmesi ile kızımın yaşadığı sorunlar için başvurdum. Kızımın okul başarısı oldukça iyiydi ama son dönemlerde notlarda düşüş olmaya başladı. Bununla birlikte normalde çok sakin ve mutlu olan kızım oldukça agresif, öfkeli ve huzursuz görünüyordu. Geceleri uyuyamıyor, yemek yiyemiyor ve ağlama nöbetleri geçiriyordu. Kızım okula gitmek istemiyordu. Evde sürekli bir gerginlik hakimdi. Romina hanım’la ilk görüşmemizde bana kızımda yoğun bir sınav kaygısı olduğunu ve bunun üzerinde çalışacaklarını söyledi. Kızımla çalışmaya başladıklarından birkaç seans sonra kızımın önce duygu durumu düzeldi ardından da ders notları yükselmeye başladı. Şuan her şey yolunda, benim için en önemlisi kızım kendini çok iyi hissediyor. Bir diğer olumlu taraf da hedeflerine ulaşmak için büyük bir motivasyonla çalışıyor ve heyecanla gireceği sınavı bekliyor. Sizinle tanışmasaydık belki de kızımın hem ruhsal durumu hem de okul hayatı çok zarar görecekti. Her şey için sonsuz teşekkürler. Sizinle tanışmanın keyfini herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Merve N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2012
TavsiyeNo: 49047
Bir sene önce "Nedenini bilmiyorum ama mutsuzum. İyileşmeden de buradan gitmeyeceğim" diyerek Romina Hanım'ın karşısındaki koltuğa yerleştim. Ben sorunlu olduğuma emindim ama "Acaba beni anlayabilecek bir uzmanın karşısında mıyım?" sorusu kafamda dönüyordu. Bir sene geçti ve ben her ay Romina Hanım'ın ofisine gitmek için can atıyorum. Bana neden Romina Kuyumcuoğlu derseniz; 1- Üstüne toprak attığım geçmişimi hortlattığı, hayaletlerimi Casper'a dönüştürdüğü ve geleceğim hakkındaki kaygılarımı yok ettiği için. 2- Sevinçlerimi ve hüzünlerimi dolu dolu yaşamayı, ağlamayı öğrettiği için. 3- Seanstan önce dert ettiğim problemler, seanstan sonra bindiğim takside çözüldüğü için. (Ampul yanması) 4- Arkadaşlarım arasında ondan bir kurtarıcı gibi bahsetmeye başladığım için. :) 5- Belki de sadece güzel bir kalbe ve güzel bir yüze sahip biriyle karşılıklı çay içip sohbet etmekten keyif aldığım içim. Şunu eklemeliyim ki; Romina Hanım'ın benim üzerimdeki başarısı şüphesiz. Fakat kimse "her şey güzel olacak" demeden, kendisine inanmadan o kapıyı çalmasın. Çünkü inanın işe yaramayacaktır. Romina Hanım'a itiraf: Tamamen toparlandığıma inandığım ve artık bana gelmeyin Merve Hanım dediğiniz ilk gün, size dışarıda kahve içmeyi teklif edeceğim. Bu sefer ben size sorular soracağım. O gün gelecek ve ben size bunu teklif edeceğim... :) Romina Kuyumcuoğlu'nu tanıdığım için çok mutluyum ve üzerimdeki emekleri için kendisine çok teşekkür ederim. Herkese de şiddetle tavsiye ederim...
     10 Beğeni    
Gizem ALTUNDAĞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Mart.2012
TavsiyeNo: 49046
Romina'yla yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Romina; mesleki açıdan etik, araştırmacı, her daim alanında okuduğu kitaplar ve aldığı eğitimlerle kendini sürekli geliştiren, mesleğe yakışır başarılı bir arkadaşımdır. Romina'nın en beğendiğim yönü paylaşımcılığıdır, sahip olduğu mesleki bilgisini tüm samimiyetiyle paylaşarak başka meslektaşlarının da zorlandığı noktalarda onlara yardımcı olur. Tüm bu güzel yönleri, onu bu alanda tanıdığım uzman kişiler arasında farklı bir yere koymama yetmektedir. Kişisel ilişkilerindeki arkadaş canlılığı, güleryüzlülüğü ve konuşkanlığı nedeniyle kendisini çok sevdiğim Romina; benden terapist tavsiyesinde bulunanlara gözüm kapalı ilk önerdiğim isimdir.
     1 Beğeni    
K.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2012
TavsiyeNo: 49015
Romina hanım ile iki yıl önce tanıştık. O dönem hayatımda yolunda gitmeyen pek çok şey vardı ve benim hiçbir şeyi değiştirebileceğime dair inancım yoktu. Korku, umutsuzluk ve yoğun bir mutsuzluk içindeydim. Böyle bir dönemde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştık. Hayatımda beni kaygılandıran ve mutsuz eden bütün konuları tek tek ele aldık, her birini yeniden değerlendirdik. Benim yaşananlara bakış açım üzerinde çalıştık, şimdi pek çok şeye daha farklı açılardan bakabiliyorum. Birlikte çalıştığımız süre boyunca öğrendiklerim sayesinde kaygı ve mutsuzluklarımın beni ele geçirmesine artık izin vermiyorum. Çalışmalarımız önce kendimi tanımamı sonra da içimdeki gücü bulmamı sağladı. En önemlisi de unuttuğum kendi değerimi ve önemimi bana hatırlattı. Umutsuzlukla ve çaresizlikle baktığım hayata şuan umutla bakıyorum. Geçmişi geçmişte bırakmayı öğrendim, şuan bugünü yaşayabilme gücüne sahibim. O zorlu dönemler geçti ve şimdi daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmek için kendisinden destek almaya devam ediyorum. Kendine inancını kaybetmiş, olumsuzluklarla baş edemeyeceğini düşünen ve korkuları içinde kaybolmuş herkese Romina hanım’ı tavsiye ediyorum. Samimiyetiniz ve bana her zaman kendimi çok iyi hissettiren sabrınız için teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
     6 Beğeni    
Tuğba Sarı
1.Mart.2012
TavsiyeNo: 48895
Sevgili Romina'yı yüksek lisans dönemimizden beri tanırım....Hem bölümündeki başarısı ile, hem de yaydığı müthiş pozitif enerjiyle her zaman farklı bir yeri vardı.Bu farkı yaratan kendisiydi tabii ki...Herkese karşı sergilediği nazik, duyarlı ve sempatik tutumu, şu anki mesleki yaşamında bile Romina''yı özel bir yere taşıyor.Konusunda tecrübeli, bilgili ve iletişim becerileri üst düzeyde bir psikolog arkadaşım. İşine olan saygısının her şeyin ötesinde oluşu ve işinden keyif alması, bunu bir zorunluluk değil de mutluluk vesilesi görmesi oldukça etkileyici. Kendisine gözüm kapalı tüm ihtiyacı olabilecek yakınlarımı yönlendiriyorum.
     3 Beğeni    
Pınar SARI Fotoğraf
Pınar SARI
Psikolog / Psk.Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48797
Sevgili Romina ile yüksek lisans sürecinde tanıştığımdan beri benim için özel arkadaşlarımdan biridir.Her zaman sıcak ve sempatik tavırlarıyla bulunduğu ortamı etkiler, en hayran olduğum özellikleri ise çalışkanlığı, bitmeyen öğrenme isteği ve enerjisidir.Kendisini mesleki anlamda geliştirirken bir insan olarak da geliştirmeye hep gayret eden değerli bir meslektaşım.Güçlü empati yeteneğiyle, sizinle zorlanmadan iletişim kurma fırsatını sağlar.Danışanlarına gösterdiği özenli ve titiz çalışmalarıyla mesleğine olan sevgisini görmek mümkün.Profesyonel yardıma ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Derya YALÇIN MAHMUTOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48402
Romina ile Haliç Üniversitesi Uygulmalı Psikoloji yüksek lisans programından tanıştık ve tam 2 sene boyunca beraber eğitim aldık. Eğitim sırasında özgüveni yüksek,neşeli,tecrübeli ve paylaşımcı tavırları ile grupta büyük bir etki yarattı....Romina çok iyi ve güvenilir bir dost olmasının yanında bilgisi, kişilik özellikleri, etik değerleri çok yüksek olan, alandaki gelişmeleri ve eğitimleri ve litterature'ü takip eden, aktif çok iyi bir uzmandır.Romina'yı herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Romina KUYUMCUOĞLU'nun Kitap ve Yayinlari Romina KUYUMCUOĞLU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
Prof.Dr.Bengi Semerci Enstitüsü bünyesinde çıkan:

- Çocuklarımızla Cinsellik Hakkında Nasıl Konuşalım?
- Ergen Ruh Sağlığı
- Sınav Stresi ile Başa Çıkma/ Hedef Başarı kitapları.

Romina KUYUMCUOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Romina KUYUMCUOĞLU Mesleki Videolar Videoları
1 Video

Romina KUYUMCUOĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Romina KUYUMCUOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Derya YALÇIN MAHMUTOĞLU
Psk.Derya YALÇIN MAHMUTOĞLU
Derya çok sevgili bir meslektaşımdır. Kendisi ile yüksek linsans eğitimimizi birlikte tamamladık ve uzmanlığımızı birlikte aldık. Uzmanlık eğitimimiz ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Danışmanlık Merkezi
Nişantaşı
İstanbul
Adres 2:
Nişantaşı
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 231 14 89
İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Romina KUYUMCUOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Romina KUYUMCUOĞLU Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

23:52
Top