TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Berrin YİĞİT

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Berrin YİĞİT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Berrin YİĞİT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

63
(%73.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
'Yaşam her zaman iyi kâğıtlarla oynanan bir oyun değildir. Önemli olan kötü gelen eli iyi oynamaktır’. Genetik mirasınız veya değiştiremediğiniz sosyoekonomik durumunuz kötü olabilir önemli olan yaşam boyu sürecek doğru beslenme kurallarını benimseyerek sağlığınızı korumaktır.Lütfen bu yolda atacağınız büyük küçük her adım için keyif duyun ve başaracaklarınıza inanın. Sağlığınız en değerli yatırımınız, kendinize iyi bakın.

Berrin YİĞİT'in Makaleleri Berrin YİĞİT Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Diyet Açılımı : Size Özel Diyet
 • Karaciğerdeki Yağlanma Karın Ve Bel Bölgesindeki Yağlanmadan Daha Tehlikelidir
 • Yeni Yıla Kuvvetli Bir Bedenle Girin
 • Bayram Sonrası Beslenme
 • Yaz Aylarında Form Tutmanın Yolları
 • Sıcaklara Aldanmayın Bağışıklığınızı Güçlendirin
 • Dışarıda Yemek Yerken Kalori Tuzaklarına Düşmemek İçin Öneriler
 • Metabolizmanızla Barışmanın Vakti Geldi
 • Sağlıklı Yaşam Ve Beslenme Arasındaki Harmoni
 • Obezite Suçluları İle Tanışın
 • Beslenme Testi : Beslenme Iqnuz Kaç?
 • Beslenme Ve Diyet Hataları
 • Ah Bir Zayıf Olsam

 • Berrin YİĞİT Tavsiye Yazıları Berrin YİĞİT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   Korhan KARALP (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 92.80.99.ZZD

  24-01-2008
   TavsiyeNo: 6923
  Berrin Yigit, isini ciddiye alip, meslegini seven ve profesyonelce icra eden bir arkadasim. Diyetisyenligin sadece kilo vermekten ibaret olmadigini, dengeli beslenmenin onemini en iyi sekilde anlamami sagladi. Samimiyet-guleryuz ve bilgiclik-ciddiyet arasindaki ince cizgileri cok iyi ayarlar. Amerikadaki egitimine ve is tecrubelerine sahit olma sansini elde ettigim icin boyle kesin bahsedebiliyorum kendisinden. Isini bilen ve en iyi sekilde yapan bir diyetisyen arayan herkese ictenlikle tavsiye ederim.
       16 Beğeni    

   ZERRİN ÖZEL (Danışan)
   IP: 88.230.157.YJD

  23-01-2008
   TavsiyeNo: 6833
  Berrin Hanım gerçekten işini profesyonelce yapan, hastasının hem sağlığını hemde psikolojisini herseyden üstün tutan ve bilgisini sizinle paylaşmaktan hiç çekinmeyen mukemmel bir diyetisyen. Sayın Yiğit sayesinde fazla kilolarımdan bilinçli ve sağlıklı bir sekilde kurtuldum. Daha önce defalarca diyetisyene gitmeme rağmen hiçbir sonuç alamamıştım ama Berrin hanımın verdiği güven, değişik ve kendine özü beslenme programıyla sonunda kendime hayat tarzı olarak benimseyecegim mukemmel bir beslenem alışkanlığı edindim. Gerçekten şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirimki işine aşık, ilgisini ve desteğini hiç çekmeyen, güleryüzüyle pozitif enerji veren bir diyetisyene sahip olmak istiyorsanız aklımdaki tek isim Berrin Yiğittir.
       6 Beğeni    

   Murat Bilican (Danışan)
   IP: 85.103.102.BB

  23-01-2008
   TavsiyeNo: 6801
  Hayatımı değiştiren kişilerden biridir Berrin Yiğit. Kendisi sayesinde 7 ayda tam 54 kg verdim. Bunu yapabilmemin tek sebebi Berrin Yiğit karakteristik özellikleridir. Kendisine en başta beni inandırdı. Asla beni yanıltıcak bir hareketi olmadı ve her dediğinin arkasında durdu. Kilo vermemin yavaşladığı dönemlerde hemen yeni yöntemleri devreye soktu ve demotive olmamamı sağladı. Bol bol yiyerek hemde birçoğu sevdiğim şeylerden oluşan menuleri superdir tavsiye ederim... Kısaca eğer kilo sorununuz varsa ve eğer bugune kadar birçok şeyi denemiş ve başarısız olmuşsanız. doğru kişi Berrin Yiğit
       9 Beğeni    

  Berrin YİĞİT Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  1979 İstanbul doğumlu Yiğit, ilk ve ortaöğrenimini yine aynı şehirde Şişli Terakki Lisesinde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2001 yılında dereceyle mezun oldu. Gıda sanayinin önde gelen kuruluşlarında 2 yıl süreyle beslenme danışmanı ve ürün müdürü olarak çalıştıktan sonra Amerika Birleşik devletlerinde eğitimine devam etti. UCLA üniversitesinde pazarlama ağırlıklı genel işletme programını tamamladıktan sonra, California State University at Los Angeles’ da ‘Alternatif beslenme’ alanında hızlandırılmış bir program bitirdi. Yurt dışındaki eğitimi süresince Cedars Sinai Medical Center’da gönüllü olarak çalıştı, American Heart Association, American Diabetic Association gibi vakıfların etkinliklerinde yer aldı. Yurtdışında pek çok noktada yer alan ve tanınan, önemli bir zayıflama merkezinde diyetisyenlik pozisyonunda yer aldı. Türkiye Diyetisyenler Derneği eski yönetim kurulu üyesi olan Yiğit’in bugüne dek pek çok gazete ve dergide, internet sitelerinde yazıları yayınlanmış, televizyon/ radyo programlarına ve seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır. Bugün, kendi ofisi Kiloss'da beslenme ve diyet danışmanlık hizmetlerinde çalışmalarına devam eden Yiğit toplumun yeterli ve dengeli beslenmesi ve sağlıklı kilo kontrolü için çalışmalarına devam etmekte, yurt içi ve dışındaki gelişmelerin yakın takipçisi olmaktadır.

  Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : Doğa sporları, dans, kayak, kültür turları

  Sevdiği Yazarlar : Ayşe Kulin, Jean Christophe Grange

  Sevdiği Muzikler : Pop, jazz

  Sevdiği Filmler : Forrest Gump

  Sevdiği Sözler : Başarı, başaracağım deyip başlayanındır


  Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
  Türkiye Diyetisyenler Derneği


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Valikonağı Caddesi No:106 Ece Apt. Kat:3 Daire:8 Nişantaşı
  İstanbul

  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (212) 240 77 71
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Tarihi
  1979
  (38 yaşında)
  Doğum Yeri
  İstanbul
  Mezun Olduğu Üniversite
  Hacettepe Üniversitesi
  Mezuniyet Yılı
  2001
  (16 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yabancı Dil
  İngilizce

  Berrin YİĞİT Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Berrin YİĞİT Mesleki Videolar Mesleki Videolar:
  -

  Berrin YİĞİT Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  diyet, beslenme, detoks, diyabet, kalp, diyetisyen, sağlık, dengeli, hastalıklarda, çocuk, anoreksiya, kabızlık, antiaging, yorgunluk, kalori, şokdiyet, yemek, kilo, zayıflama, egzersiz, spor, liste, ince, light, hafif, form, fitness, doğal, çaylar, rejim, alerji, danışma, sağlıklı, antioksidan, incelme, yağlanma, estetik, kadın, program, uzman, kilo berme, açlık, şişkinlik, sindirim, selülit, kalça, bel yağlanma, bölgesel, zararlı, yararlı

  11:52
  Top