2007'den Bugüne 92,429 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,994 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI
Diyetisyen - Konya

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

99
(%87.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Erkan YAVUZDyt.Erkan YAVUZ
Meslektaşım ve de yakın arkadaşım olan Diyetisyen Erkan Yavuz'u üniversite yıllarımdan beri tanıyorum. Hayatı daima olumlu yönleriyle gören Erkan'ın s...
Volkan ÖZKAYAUzm.Dyt.Volkan ÖZKAYA
Meslektaşım Diyetisyen Volkan Özkaya ile arkadaşlığımız üniversite yıllarına dayanır. Okul yıllarında da her zaman başarılı, hırslı, disiplinli ve içt...
Gamze KAÇAR BOZKURTDyt.Gamze KAÇAR BOZKURT
Yakın arkadaşım ve meslektaşım olan Diyetisyen Gamze Kaçar' ı üniversite yıllarından beri tanıyorum. Daima neşeli, içten ve başarılı olan meslektaşımı...
Beste ALİMERTDyt.Beste ALİMERT
Diyetisyen Beste Alimert' i ortaokul yıllarımdan itibaren tanımaktayım. Yıllar sonra meslektaş olmak çok güzel. Daima güleryüzlü, konuşkan, içten ve ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Diyet yapmak aç kalmak değil, sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzına dönüştürmektir. Sağlık ve motivasyon dolu bir zayıflama döneminde görüşmek üzere..
 
Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ezgi Diyetle Yaşam Merkezi
Konya
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1986 (38 yaşında)
Doğum Yeri : Konya
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Obezite tedavisi- zayıflama programları
Kilo kontrol programları
Kilo alma programları
Polikistik Over Sendromunda Beslenme
Diyabette Beslenme
Gebelikte Beslenme
Gebelik Şekeri ve Beslenme
Emzirme Döneminde Beslenme
Hipotroidizmde Beslenme
Menopoz Döneminde Beslenme
Osteoporozda Beslenme
Kalp Hastalıklarında Beslenme
Hipertansiyonda Beslenme
Böbrek Hastalıklarında Beslenme
Karaciğer Hastalıklarında Beslenme
Çocukluk Çağı Beslenmesi
Sporcu beslenmesi
Kurumsal Danışmanlık

Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI Özgeçmis CV Dyt.Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI'nın Özgeçmişi
29.06.1986 Konya doğumluyum. Ortaokul-lise eğitimimi Meram Anadolu Lisesi ve Özel Diltaş Lisesi'nde tamamladıktan sonra büyük ilgi duyduğum ve ilk tercihim olan Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım.

Erciyes Üniversitesi' nde aldığım dört yıllık eğitimim süresince;

-Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’ na ait İstanbul Özel Yaşasın Hayat Kliniği'nde,
-Konya Büyükşehir Belediyesi Sağlık Hastanesi’ nde,
-Kayseri Özel Almet, Rensa ve Lifos Diyaliz Merkezlerinde,
-Boydak İlköğretim Okulu'nda,
-Erciyes Üniversitesi Personel Yemekhanesinde,
-Erciyes Üniversitesi Hastane Yemekhanesinde,
Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Hastanesi' ne ait;
-Pediatri Süt Çocuğu
-Pediatri Adölesan
-Pediatri Nefroloji
-Pediatri Çocuk Cerrahi
-Pediatri Yenidoğan
-Pediatri Yoğun Bakım
-Pediatri İntaniye
-Pediatri Hematoloji
-Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi ...[Devamı...]

Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zerrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50798
Öncelikle Ezgi Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.Sağlıklı beslenme konusunda birçok bilgiye ulaşmamda mükemmel bir rehber oldu. Birçok kişi diyet denildiğinde iki zeytin bir peynir gibi görüyor :) ama kesinlikle öyle değil çok yedik ama düzenli olarak . Kendi adıma söyleyeyim ben ilk başta umutsuz olarak gittim ve 79,9 kilo kadardım.Kapıdan içeri girince Ezgi Hanım öyle içten ilgilendi ki ben o zaman tamam dedim olacak ve tam 5 ay sonra birde baktım ki ben hiç ben değilim :) 64 kiloya kadar indim aradan 1 yıl geçti inanın kilom 60-65 arasında kaldı .Neden sizde başaramayasınız ki yeterki doğru bir rehber olsun ve de kafanızdaki soru işaretlerine tamam deyin.
     2 Beğeni    
432
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2010
TavsiyeNo: 38039
Tatlılara olan zaafım, abur cuburlara düşkünlüğüm , genetik özelliklerim v.s nedeniyle zaten çocukluktan beri olan kilom giderek artmaya başlamıştı. Artık kendimi frenleyemiyordum, ve kilo vermem gerektiğini düşündüm. 31.11.2009 akşamı yine bu siteden Ezgi Hanım'ın iş yeri telefonunu öğrenip irtibata geçtim. 06.01.2010 tarihinde 87.8 kilo ile diyete başladım.6 ay boyunca dediği her şeyi uyguladım ve 64.2 kiloya indim. Ezgi Hanım'a çok teşekkür ederim :)
     4 Beğeni    
Aslıhan
29.Mart.2009
TavsiyeNo: 21604
Nilüfer gibi ben de Ezgi ile iki yıl aynı evde kaldım. Ezgi gerçekten çok iyi niyetli, empati yeteneğine sahip, kişiliği ve fiziksel özellikleri ile tam bir diyetisyen... Onunla birlikte gülmekten karın yağlarınız erir garanti :) Ayrıca empati yeneği , güler yüzü ve içtenliği ile sizi çok iyi anlayacak ve size yardımcı olacak göreceksiniz. Okulu dördüncülükle bitirmişsin canım tebrik ederim. Başarılarının bir ömür boyu devam etmesini dilerim. Sen de bu azim ve iyi niyet olduktan sonra daha çok şeyler başaracaksın... Görüşmek dileğiyle.
     9 Beğeni    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2009
TavsiyeNo: 20579
Yıllardır faydalı olduğuna inandığım birçok zayıflama diyeti uyguladım. Zayıflıyor,normal yediğim halde kilo alıyor,hele birde diyetten sıkılıp kafama göre takıldığımda hepten kilo alıyor,eski halimi mumla arıyordum. En son yaptığım atkins diyeti sayesinde 2 haftada 9 kilo verdim fakat psikolojım bozuldu ve çoğu sıvı ve kas kaybı olan verdiğim kilolarımı hızla geri aldım. Ne yapacağımı düşünürken bir arkadaşım, kendisine yardımcı olan bir isimden bahsetti: "Ezgi TOPTAŞ". O gün hayatımın dönüm noktası oldu. Ertesi gün gidip kendisiyle görüştüm. Önce beslenmemin temelini attı. Evet,benim göbek yağlarım,vs.. binanın odalarını oluşturuyordu. Sorun temeldeydi ve sayesinde bu sorunum çözüldü. O sadece diyetisyen değil,aynı zamanda bir psikolog! İşin psikolojık yönünü çok iyi biliyor. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin derdine derman olan renkli bir kişilik. Kendisine hayatında başarılar diliyor,yardımları için sonsuz teşekkür ediyor,kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.
     10 Beğeni    
Nilüfer Özdemir
20.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19132
Ezgi ile üniversite yıllarında 2 yıl aynı evde kaldım bu yüzden onu cok iyi tanıyorum.Ezgi gerçekten renkli bir kişilik,pozitif,sosyal,insanları iyi yönleriyle ele alan..vs. En beğendiğim yönü ise;bilmediği bir konu dahi olsa,o konuyu cok cabuk öğrenip,sizden de iyi yapar hale gelmesi..Emsal ve mukayese yeteneği olduğundan,meslek hayatında çok basarılı olacağını düşünüyorum.Kendini geliştirmeye müsait bir kişilik,dinlemesini biliyor,hataları varsa bunları kabul ediyor ve gelişimi böyle yakalıyor. Ezgi fiziksel olarak da dietisyenliğe yakışır bir şekilde;boyu ve kilosu orantılı.. Son olarak Ezgi'nin ışığı sizi etkileyecek ve verilen dietleri bir buket gül gibi eve götürüp uygulayacaksınız..
     12 Beğeni    
Emre Özdemir
30.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17633
tek kelimeyle gülücükler prensesidir aynı zamanda iyi bir arkadaş iyi bir dost ve de herseyi layıkıyla yapan muntazam bir kişi o...o gülen güzel yüzünü gördükten sonra tüm sıkıntılarınızı unutacak ve kendinizi onun o maharetli ellerine bıraktıgınızda bir diyetin ne kadar yerinde ve etkili düzenlendigini ayrıca bi diyetisyenin ne kadar hanım vede ilgili olabileceğini göreceksiniz..eğer henüz ezgi ile tanısmamıssanız sakın diyetisyen yardımı aldım demeyin cünkü yanılıyor olacaksınız=))
     16 Beğeni    
Ayşe Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16822
Fazla kilolarımdan dolayı pisikolojim bozulmak üzereyken bu tatlı diyetisyenle tanıştım. kilomdan memnun değildim, her hafta diyete başlama kararı alıyor ama tatlıya olan zaafımdan dolayı dayanamayıp bırakıyordum. Bir kaç tane doktora gittim ama yine irademe hakim olamayıp, verdikleri diyeti bozdum. Hem aynada kendimi görmekten nefret ediyordum hem de yemek yemekten vazgeçemiyordum. kendimden nefret etmeye başladığım bu dönemde bir arkadaşım beni Ezgi hanıma götürdü. onun sıcak ve ilgili yaklaşımı sayesinde uzun zamandır sağlamaya çalıştığım irademi sağladım, neden tatlıya bu kadar zaaf hissettiğimi öğrendim ve bunu önlemek için kendisinin dediklerini uyguladım. doyurucu bir diyetle birlikte 3 haftada 2,5 kilo verdim. inşallah beş ay sonra ideeal kiloma düşeceğim. Sevgili diyetisyenime herşey için teşekkür ederim ve herkeze tavsiye ederim.
     25 Beğeni    
Yunus
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16510
Diyetisyen Ezgi Hanıma bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. 1 ayda 81.5 kilodan 77.5 kiloya indim. Ezgi Hanım bana kilo verdirmenin yanında sağlıklı bir hayat için alışkanlıklarımda zorlanmadan büyük değişiklikler yapmamı sağladı. Diyet yapan insanların halsiz kaldığını, rahatsızlandığını düşünürdüm bu yüzden diyet konusunda ön yargılarım vardı. Bu ön yargıları Ezgi Hanım sayesinde aştım ve diyet yaparken eskisinden de dinamik olduğumu hissetmem beni mutlu etti. Kendisi hem çok bilgili bir diyetisyen hem de çok ilgili ve sıcak bir insan. kilo vermek isteyen herkese öneririm.
     13 Beğeni    
Beste ALİMERT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15063
merhaba, artık meslektaşım olan diyetisyen Ezgi Toptaş'ı uzun yıllar öncesinden, ortaokul ve lise yıllarımdan tanırım. ezgi o yıllarda çok sevdiğim sınıf arkadaşımın kardeşiyken şimdi yıllar sonra meslektaşım. çalışkanlığıyla, her zaman güler yüzlü ve içten yaklaşımıyla tanıdığım ezgi'nin meslek hayatında da çok başarılı olacağından eminim. ezgiye güvenmenizi tavsiye ederim, edindiği mesleki bilgi ve deneyimi sizlere en doğru şekilde aktaracağından eminim. ezgicim sana meslek hayatında başarılar dilerim, sevgiler, beste
     20 Beğeni    

Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Erkan YAVUZ
Dyt.Erkan YAVUZ
Meslektaşım ve de yakın arkadaşım olan Diyetisyen Erkan Yavuz'u üniversite yıllarımdan beri tanıyorum. Hayatı daima olumlu yönleriyle gören Erkan'ın s...
Volkan ÖZKAYA
Uzm.Dyt.Volkan ÖZKAYA
Meslektaşım Diyetisyen Volkan Özkaya ile arkadaşlığımız üniversite yıllarına dayanır. Okul yıllarında da her zaman başarılı, hırslı, disiplinli ve içt...
Gamze KAÇAR BOZKURT
Dyt.Gamze KAÇAR BOZKURT
Yakın arkadaşım ve meslektaşım olan Diyetisyen Gamze Kaçar' ı üniversite yıllarından beri tanıyorum. Daima neşeli, içten ve başarılı olan meslektaşımı...
Beste ALİMERT
Dyt.Beste ALİMERT
Diyetisyen Beste Alimert' i ortaokul yıllarımdan itibaren tanımaktayım. Yıllar sonra meslektaş olmak çok güzel. Daima güleryüzlü, konuşkan, içten ve ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ezgi Diyetle Yaşam Merkezi
Konya
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 891 33 13
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2008
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Ezgi TOPTAŞ BIYIKLI Mesleki Videolar Videoları
-
diyetisyen, diyet, diyet uzmanı, sağlıklı klio verme, kilo kontrolü, ideal kiloya ulaşma, diyabette beslenme, kalp sağlığı ve beslenme, metabolik sendrom, şifalı bitkiler, yaşil çay, ara öğün, yağ yakma, menapozda beslenme, sarımsak, elma sirkesi, kolesterol, egzersiz, klio alma diyeti, ödem ve beslenme, su tüketimi, kan şekeri kontrolü, metabolizma, mönü planlama, nasıl zayıflarım, sağlıklı yaşam, beslenme uzmanı, beslenme ve diyetetik, gebelikte beslenme, emziklilikte beslenme, bebek beslenmesi, sağlıklı beslenme, zayıflama, dengeli beslenme, zayıflama diyeti, diyet merkezi, gestasyonel diyabet, anoreksiya, bulimia, organik beslenme, kilo verme, sağlıklı yemek tarifi, glisemik indeks, ramazanda beslenme, oruç ve beslenme, obezite, vücut yağ analizi, yağ ölçümü, obez

22:47
Top