2007'den Bugüne 92,582 Tavsiye, 28,265 Uzman ve 20,026 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Fatma Merve KALELİOĞLU
Diyetisyen - İstanbul

Fatma Merve KALELİOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi166 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

166

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatma Merve KALELİOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fatma Merve KALELİOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fatma Merve KALELİOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Diyet Bir Yaşam Biçimidir... Beslenmede Bir Üst Seviye
 
Fatma Merve KALELİOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mervediyet Beslenme Danışma Merkezi
Bahçeşehir 2. Kısım Mah. şehit Polis Gaffar Okkan Caddesi kc B2 Blok K:1 Daire No;6 başakşehir / İstanbul
Adres 2:
Havucapp Kategori Bazlı Diyetisyen Platformu
Havucapp Bahçeşehir İstanbul
(Online Diyet)
Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Yalnızca İstanbul Ofisimiz Bahçeşehir Mervediyet Beslenme Danışma Merkezi İçin İletişim Numarasıdır)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fatma Merve KALELİOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Merve Diyet ve Beslenme Danışmanlık Merkezimizde;
- Kilo koruma
- Kilo Aldırma
- Obezite ve kilo kontrol yönetimi
- Kronik ve kompleks hastalıklarda beslenme tedavisi
- Menü Planlama
- Gebelik öncesi/gebelik sırasında/gebelik sonrası beslenme ve kilo kontrol yönetimi
- Kurumsal Danışmanlık
- Okul çağı beslenmesi
- Yeme davranışı bozukluklarında beslenme tedavisi
- Kilo alamama durumlarında beslenme tedavisi
- Diyabet ve Diyet Tedavisi
- PolikistikOver ve Beslenme
- Mesafsiz diyet (İstanbul dışındaki danışanlar için diyet hizmeti)
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrol yönetimi
- Hipertansiyon ve Beslenme
- Okul Öncesi Dönemde Beslenme
- Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Sporcu Beslenmesi
- Kanserde Beslenme
- Online Diyet
- Nutrigenetik Tedavisi...[Devamı...]

Fatma Merve KALELİOĞLU Özgeçmis CV Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU'nun Özgeçmişi
Diyetisyen Merve Kalelioğlu 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldu.
...[Devamı...]

Fatma Merve KALELİOĞLU'nun Makaleleri Fatma Merve KALELİOĞLU'nun Makale ve Yazıları
27 Makale
143 Yazı/Döküman

Fatma Merve KALELİOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126940
Sevgili Merve hanım, günümüzde her köşe başında rastlayabileceğimiz basit bir diyetisyenden çok daha fazlasıdır. Anneciğimin diyabet sebebiyle yaşadığı neredeyse tüm zorlu aşamalarda desteği boldur. Yorumları bir dahiliyeci kadar bilgili olduğunun kanıtıdır. Sadece kilo verdirmeyi değil, sürdürülebilir bir yaşam tarzı edinmeyi öğretir danışanına. Bir öğretmen gibi her sorunuza sabırla ve detaylı cevap vererek kendi bilgi zenginliğini size de aktarır. Yolu açık olsun. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Pınar G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126784
Merve hanımla uzun yıllar önce tokatta kesişti yollarımız o dönemler tokatta da bir ofisi vardı kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum bütün evren onu tanımam için her pozitif imkanı sağladı çünkü kendisi bir o kadar pozitif tatlı şeker mi şeker bir hanımefendi işini aşkla yapan sevgili diyetisyenimle beraber kilo vermeyi değil sağlıklı beslenmeyi öğrendim bunu yaşam biçimi haline getirdim birkaç kez hedeflerimize ulaştık bazen ara verdik ama ben Merve hanımın pozitif enerjisinden asla kopamadım güzel sabrı ve kişiye özgü sevimli diyet listeleri ve ara ara neyi özlediysen listeye ekleyim diyen çokça anlayışlı bir insan amacı sadece kilo vermek olan değil gerçekten kendisine değer veren her insanın Merve hanımla tanışması yüzyüze veya online her durumda o sıcak enerjisini tatması dileğiyle iyiki mervediyeti tanıdım kendine değer veren herkese tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Bilgen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126780
Ard arada gelen iki doğum sonrası fazla kilolarımdan kurtulmak için Merve Kalelioğlu’na ilk kez 2019’da başvurdum. Merve Hanım istikrarlı bir biçimde tüm fazla kilolarımı vermeme ve ideal kilomda kalmamı sağlayacak beslenme düzenini benimseme çok yardımcı oldu. Merve Hanım’ın özellikle benim çalışma ve gündelik hayatıma göre düzenlediği (ve tatil zamanları için sıklıkla revize ettiği) beslenme düzenleri sayesinde aç kalmadan (açlık krizlerine tutulmadan) yüksek oranda yağdan kayıplar verebildim ve kilomu koruyabildim. Son bir kaç aydır ise uzun mesafe koşu yarışlarına hazırlandığım için Merve Hanım’dan sporcu diyetleri üzerine destek alıyorum. Bu alanda da kendisini son derece başarılı buluyorum. Desteği için Merve Hanım’a minnettarım.
     2 Beğeni    
Ece B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126779
Merve Hanım sayesinde pandemi döneminden beri aldığım 12 kg yu verdim. Başladığımda hiç umudum yoktu.hormonal dengem beslenme alışkanlıklarımdan dolayı bozulmuştu.Kilo vermem bu sebeple zor oldu ve ben her an vazgeçmeye hazırdım. Merve hanım güleryüzü ve pozitifliği ile benim devam etmemi sağladı. Her defasında görüşme sonrasında kendimi pozitif ve kararlı hissettim. Moralimi hep yüksek tuttu. Kendisini tüm yakın çevreme tavsiye ettim. O olmasaydı ben mümkün değil devam edemezdim.
     2 Beğeni    
Gülşah.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126778
Canım Merve hanımı tanıyalı yaklaşık 10 sene oldu.Her zaman profesyonel destek alabileceğim benim yaşam tarzım,damak zevkim ve beslenme alışkanlığıma uygun listelerle ile ilerledik.Hamilelik öncesi haşimato rahatsızlığıma yönelik program sürecini öyle güzel yönetti ki ben doğru beslenmeyi zorlanmadan ve en önemlisi keyif alarak öğrendim.Daha sonra hamilelik döneminde 9 ay boyunca sağlıklı ve canımın çektiği her şeyi ölçülü bi şekilde tüketmem gerektiğini öğrendim ve bu süreci sadece 10 kilo alarak bitirirdim.Şu an yeni bi program sürecindeyiz Merve hanımla.Bu süreçte tüm kaçamaklarımı çok iyi dönüştürüyoruz.Merve hanım diyet yaptıracağı kişiyi her yönüyle çok iyi tanımaya çalışarak ilerlediği için diyet listesini günlük hayatınıza adapte etmeniz çok kolay oluyor.Ben sağlıklı beslenme ve diyet sürecimde yolum Merve hanımla kesiştiği için çok mutluyum.İyi ki bu süreci Canım diyetisyenim Merve hanımla beraber yürütüyorum.
     2 Beğeni    
Nihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126774
Merve hanımı uzun zamandır sosyal medyadan takip ediyordum. Kilo vermek ve sağlıklı beslenme konusunda bilgi almak için başvurdum. İlk anda pozitifliği, güleryüzlü yaklaşımı ve enerjisiyle bu süreçte hiç zorlanmayacağıma inandım. Süreç içinde her zaman sorularıma hızlı dönüşler sağlayarak alternatifler ürettiği için motivasyonumu yüksek tutmamı sağladı. Sık görüşmeler yaparak, ihtiyacım olan haftalık planları karşılıklı konuşarak ve hatta bazen gün gün sosyal ortamlardan da kopmayacağım şekilde listeler hazırladı bana. Konusunda uzman bir kişi olarak istek ve düşüncelerimi önemsediği ,hedefime sağlıklı ulaşmamı sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum. Çevremde bu konuda uzmana ihtiyaç duyan herkese de tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Müşerref
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126769
Merve Hanım kendisine başladığım günden beri ihtiyaçlarıma yönelik bilgili ,iyi yönlendirmeler yapan ,güleryüzle,samimi ve çok sabırlı bir diyetisyen.Kendisiyle ihtiyaç duyduğum heran iletişim kurabilmem diyete uyum sağlamamı kolaylaştırdı.Motivasyonumu artırıp ,hedefime ulaşabilmem için en iyi seçimi yapmışım .Daha önce bir çok diyetisyenle çalıştım ve bir çok yöntem denedim Merve hanımla ilk tanıştığım gün doğru bir seçim yaptığımı anladım.Kesinlikle gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.Diyet yapmak benim için çok zor bir süreç ,bu süreçteki destekleriniz için çok teşekkür ederim .
     1 Beğeni    
Büşra O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126767
Merve Hanım’dan bir aydır kilo vermek için danışmanlık alıyorum. Kendisi ön görüşmede tüm ihtiyaçlarımı tespit etti, çok tatlı ve destekleyici ve ilgili. Danışmanlık aldığımdan beri yoğun tempoma ve iş seyahatlerime adapte ettiği listeleriyle sağlıklı beslenme konusunda bana çok yardımcı oldu. Günlük olarak gönderdiğim yemek fotoğraflarına ise mutlaka dönüş yapıyor, önerilerde bulunmaya devam ediyor. Bir ayda hem sağlıklı bir şekilde kilo verdim, hem de çok daha enerjik hissediyorum. Görüşmelerde de son derece enerjik ve güleryüzlü. Kesinlikle tavsiye ederim
     1 Beğeni    
Merve Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122880
Dogum sonrasi kilolarimi vermek icin 3 yil boyunca denemedigim diyet veya yontem kalmamisti ki Merve Hanim ile yollarimiz kesisti. Tiroidlerimle ilgili problemlerim ve insulin direncim sebebiyle yavas da olsa kilo verebilmeyi basarabildim sayesinde. Benim kadar yemek duskunu biri bile 1 sene icerisinde 25 kilo verebildigine gore bir cevheri var kendisinin. Icten, basarili, hos sohbetli, nazik ve en onemlisi sabirli bir danisman. Ofis ortami her zaman temiz ve hijyenik, pandemi doneminde ihtiyac sosyal mesafe kurallarinin islendigi bir ortami var. Muayenehanesi merkezi bir yerde hem ulasim kolay hemde civarinda araba parkedecek yer olmasi avantajli oluyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Özlem DuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122849
Merve hanımı hiç tanımadan ön görüşme randevusu almıştık. Karşılıklı birbirimizi tanımak ve enerjimizin tutup tutmadığını görmek için bu görüşme iyi bir fırsat oldu zira diyet işi enerji işidir. Merve hanım sizinle konuşarak listenizi hazırlar siz herşeye tamam dersiniz eve gelir bi bakarsınız mesela ekmek yok listede 😀 tamam da demişsiniz yapacak birşey yok. Güleryüzü ve samimiyeti sizi iyi hissettirir. İsteklerinize mutlaka çözümü vardır . Genç yetişkin çocuk herkesle uyum içinde çalışabilir .
     1 Beğeni    
Şahin MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122827
Kardeşim aracılığıyla tanıştım. Sağlik yaşam konusunda ve kilo verme konusunda yardımcı oluyor. Nasıl beslemem konusunda fikirler veriyor. Danışanın yeme alışkanlığına göre liste listeler hazırliyor. Benim icin oyle kendi istekleri ön planda değil. Hastasına fazla yüklenmiyor illaki şunlar bunlar tüketilecek diye dayatmıyor. Her sey tüketilebilir ölçülü bi şekilde tabı. Güle yüzlü,konuşkan vede ciddi. Çalışanlarıyla her hangı bi şikayetim yok ilgili onlarda. Çalısma ortamı temiz,hijyenik,ferah bi ortam
     1 Beğeni    
P.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122779
Merve Hanım la birlikte 13 kilo verdim. Şu an koruma dönemindeyim. Sürdürülebilir , bence ekonomik listeler vermekte danışanlarına . Her bir seansı ders niteliğinde bence . Listeyi verip göndermez. Mutlaka listeyi açıklayıcı bilgilendirme yapar. Bu arada son derece nazik empati kurma durumu yüksek ,işinide oldukça ciddiye alan bir kişidir. Ben herkese çok tavsiye ediyorum .Takıldığınız (kilo vermede)sizi rahatlatan hemen yeni listeler hazırlar.Sizide psikolojik olarak rahatlatır.Aradığınızda mutlaka cevap verir veya geri dönüş yapar ve çok iyi takip eder.
     1 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122764
Kilo vermeye karar verdiğimde Merve hanıma gitmeye karar verdim. Uzun zamandır tabelasını görüyordum ve aradım randevu aldım.Merve hanım işinin ehli bir diyetisyen gerek meslek bilgisi gerekse yaklaşımı iletişimi mükemmel. İlk görüşmemde etkilendim . İyikide etkilenip birlikte bir yola çıkmışız.Kendisi yanında çalışan asistanları ve yer olarak ofisi çok iyi ve düzenli konum olarakta merkezi bir yerde.Merve hanım çok güleryüzlü birisi.4 aydır kendisiyle beraberiz hedef kiloma az kaldı. Herkesin danışabileceği ve olumlar sonuçlar alacağı birisi, kesinlikle tavsiye ederim. Meslek hayatında kendisinide başarılarının daim olmasını dilerim ☺
     2 Beğeni    
Sultan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122701
Sevgili Merve Hanım ile 2020 senesi Şubat ayında tanıştım ve suan iyiki tanımışım diyorum.. 98 kiloyla muayenehanesine gittiğimde guleryuzuyle, motive eden konuşmasıyla vee daha ilk verdiği listeyle beni bu sefer başaracağıma inandırdı.. Daha once defalarca denedigim halde basaramadim. Son 10 senem kilolarimla mücadeleyle gecti. Ama Merve Hanımla haftalık yaptığımız görüşmeler, benim isteklerime, ihtiyaclarima gore hazirlanan listeler, kilo veremedigim haftalar motivasyonumu yükselten konuşmalarıyla yaklaşık 15 ayda 27 kiloyu, gerçekten hiç zorlanmadan kendimi yıpratmadan, modum düşmeden verebildim.. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.. Ben kilo verdikten sonra kendimi sanki yeniden buldum.. Şok diyetler degil de vücudumuzun ihtiyaçlarına gore hazırladığı listeler sayesinde ben aslında diyet yapmadım sağlıklı beslenmeyi öğrendim.. iyiki var..😍 Saygilar..
     2 Beğeni    
Batu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122693
Merve hanim ile üniversite hazirlik doneminde Bahçeşehirde diyetisyen ararken tanıştım. Kendisi tamamen benim programıma hayat tarzıma göre programlar yazarak hiç hareket etmediğim dönemde dahi enerjim düşmeden kilo vermemi sağladı. Kendisinin cana yakın olması ve telefon üzerinden de hep destek vermesi motivasyonunuzu hep yüksek tutuyor. Mesleğiniz ve hayat temponuz ne olursa olsun sizin isteklerinizi goz onunde bulundurarak en uygun programi sizin icin yazacagina supheniz olmasin. Online veya yuzyuze diyetisyen ariyorsaniz kendisi ile görüşmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Mehtap Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122670
İnternet üzerinden bahçeşehirde diyetisyen aramalarımın sonucunda Merve Hanım’a ulaştım.Bildiğiniz eski usul size uymayan evinizde olmayan bulmakta zorlandığınız listeleri yazan diyetisyenleri unutun.sizi dinleyen anlayan size göre hayat şeklinize göre liste oluşturan güzel yüzlü herşeye cevap veren sizinle sohbet eden mükemmel bir insan.yardımlarıyla ve doğru yönlendirmeleriyle doğum kilolarımdan kurtuldum 65 kg ile başladığım süreci 54kg ile sonlandırdım.iyi ki sizi tanıdım Merve Hanım…iyi ki…
     2 Beğeni    
Serpil TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122667
Merhaba Merve hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Kendisi dinlemeyi bilen ve danışanın ne istediğini analiz edebilen diyetisyen olarak tanımlayabilirim.Bana istediğim kiloya inmemde yardımcı oldu . Uzun süredir 65 kg daydım ve daha önce başvurduğum bir diyetisyenle hic başarılı olamadım.Merve hanım özenli ve istediğim gibi sade reçeteler vererek ve istediğim şeyleri yedirerek 4 ayda yaklasik9 kg vermemi sağladı.Daha sonra da bu kiloyu nasil koruyabilecegimi gösterdi ve hala devam eden bir süreç yaşıyoruz.Kendisine istediğim zaman ulaşabiliyorum ve sosyal hayatımı nasil duzenleyebilecegimi tabiki yemek anlamında bana gösteriyor.Meslekta güleryüzlü ve dilemeyi bilen kolay yemekler hazırlatan ulasilabilirligiyle birçok meslektaşından ayrılıyor.Yaninda çalışanlarda samimi ve yardımcı Ben çok memnun kaldım ve 1 sene devam etmeyi düşünüyorum 3 arkadaşımada tavsiye ettim şimdiden Kendisine Basarilar dilerim
     2 Beğeni    
Rezan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122659
Merve Hn ile tanışıklığımız 2018 senesine dayanıyor. Bir arkadaşımın yeğeni kendisiyle çalışıp epey kilo vermişti. Açıkçası çok kilolu olmamama rağmen sağlıklı beslenme ,kilo kontrolü yapabilme ve 48 yaşında olduğum için yavaşlayan metabolizmamı daha hızlı çalışır hale getirebilmek için danışanı oldum. İyi ki tanışmışız Harika bir insan ,işinde ise son derece profesyonel. Danışanını inanılmaz takip ve motive ediyor.Öğretmenini seven Öğrenci gibiyim ; öğretmenim üzülmesin diye dersimi çalışıyorum, listesine uymaya gayret ediyorum . Listemi benim yaşam standartıma,saatlerime,ailemle yemeklerimizin uygunluğuna göre planlıyor. Bu konuda zorlanmıyorum ,hatta tarifler bile veriyor. Listeye uymakta çözümler üretiyor. Bazen kaçamak yapmak istediğimde telime ondan msj geliyor ,şaka gibi ,takip süper. Yaklaşık 2 ayda 5 kg kadar verdim,şu anda 65 ‘im. Yavaş ama kalıcı gidiyoruz. İlgili,prensipli ,süper biri. Ofisindeki personel ve çalışma arkadaşları da son derece güleryüzlü,nazik ve yardımseverler .İyi ki burdayım,hedefim 59-60 kg bandında olup kilomu korumak ,birlikte başarabileceğimize inanıyorum .Bu arada kliniği son derece şirin,ferah, hijyenik ve rahatlatıcı . Herkese tavsiye ederim .
     4 Beğeni    
Ayfer PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122654
Merhaba gıdalara karşı alerjim ve bitmek bilmeyen ödem sorunumdan dolayı dr arayışım vardı instagramda Merve hanımı ve yaptığı işleri gördüm böylelikle tanışmış oldum. Güler yüzlü oluşu ve gelen danışanın ne istediğini öğrenip ona göre yol çizmesi de beni çok cezbetti. Biz henüz yolun başındayız ve biliyorum ki bu zorlu yolculukta beni yalnız bırakmayacak iyi ki varsınız Merve hanımcığım 💜 Yeniliğe açık bir bakış açısıylada beslenme ve diyet üzerinde farklılıklar getireceğini görüyorum Zaten muayenehanesinden içeriye ilk adımınızı attığınızdan itibaren oranın güzel enerjisini hissedebiliyorsunuz . Birlikte çalıştığı yol arkadaşlarıda aynı güven ve özveriyi tüm güleryüzlü ifadeleriyle yanınızda yer aldıklarını ve desteklerini esirgemeyeceklerini anlıyorsunuz 💜
     1 Beğeni    
Rabia DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122646
Merve Hanimi sosyal medyadan takip ediyordum. Bahcesehirde olusu benim icin buyuk bir sans oldu. Gidip once tanismak istedim. Hamileligimin son donemlerinde tanistik onunla, keske cok daha basinda tanissaymisiz. Kaliteli bir emzirme ve ayni zamanda kilo verebilmek icin ciktim yola. Kendisinin de anne olusunun bana verdigi guvenle diyet disinda dahi her danistigim konuda bana cok hizli dondu. Pozitif tutumu ve yuksek enerjisi ozellikle yeni dogum yaptigim bu donemde bana inanilmaz moral kaynagi oldu. Oglumu goturdugum aylik kilo kontrollerinde doktorlarin sadece anne sutu ile beslenmesine ragmen cok iyi kilo aldigiydi. Benimde ayni oranda kilo verisim daha Merve hanimdan cok uzun yillar hizmet alacagimi gosteriyor.
     2 Beğeni    
M.İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122645
Merve hanım cım 6 ay gebeliğimden beri sizle beraberdim kadın doğum uzamanınla sizi tanıdım araştırdım inceledim yorumları böyle samimi birisiyle güler yüzle gebeliğimin hasas döneminde devam etmek önceliğimdi aşırı bulantılarım vardı ve 5 ay sonu geçti ama bu kez kilo almaya başladım ve kontrol edemedim sizle tanışmam kalan 3 ayda benim az kilo ama sağlıklı beslenmeyle doğuma girmeme sebep oldu birde o gebelik depresyonuyla asla sütüm gelmez dedim ama yaptığım diye efsane süt yaptırdı bana birde marve hanım şimdi 2 aylık kzım ve ben 85 ile doğuma girip şimdi 63 kiloyum ce hiç kimse benim doğum yaptığıma inanamıyor iyi ki sizle bu yola girdim inşallah ikinci bebekte 😂😂😂😍😍😍😍😍😍sizi çok seviyorum teşekkür ederim can gibi sürekli yanımda olduğunuz için
     2 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122642
Merhabalar, Öncelikle Merve hanımı internet üzerinden buldum.İyiki de bulmuşum diyorum.Klasik listelere bağlı kalmamasını ve ulaşılmayacak ürünleri almamı beni zorlamamasını çok başarılı buldum.İlgili,güler yüzlü ve samimi olmasını çok sevdim.Sevgili Merve hanımdan çok memnun kaldım aç kalmadan hiç zorlanmadan normal yaşantımı sürdürerek çok rahat ettiğim bir diyet sürecim oldu.Kendisine ihtiyacım olan her an ulaşıp her soruma çok çabuk dönüş yapmıştır.Merve hanım’a teşekkür ediyorum. Dönemlik değil, kalıcı,sağlıklı bir yaşam biçimi kazanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122641
Merve kalelioğlunu internetten buldum yorumları okudum ve denemeye karar verdik diyorum çünkü pandemi nedeniyle ailece kilo aldık çocuklara kilo verdirmek zordur. Çok ilgili , güleryüzlü karşılandık çocuklarımla yakından ilgilendi oğluma20 kilo , kızıma 12 verdirmeyi başardı. .Aklınıza birşey takıldığında herzaman ulaşabilir olması bence diğer hekimlerden ayıran en önemli özelliği. Kişiye özel listelerle istediğiniz kiloya ulaşabiliyorsunuz. Herkese tavsiye ederim biz çok memnun kaldık
     2 Beğeni    
Belgin G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122640
Hayatı boyunca kilo problemi olan biri olarak bu kadar güzel sonuç aldığım tek diyetisyen…Benim için kilo vermenin psikolojik boyutu büyüktür…Nasılsınız?Kendinizi bu hafta nasıl hissediyorsunuz?Bu hafta istediğiniz bir şey var mı?Her motivasyon kaybında her kaçamağınızda sizi hisseder…Güler yüzüyle ve o hayat dolu,enerji dolu ses tonuyla sizi tekrar motive eder..Asla yargılamaz hep çözüme bakar…Sizi dinler…Yaşam tarzınıza ve size göre listeler hazırlar…Her hafta farklı listeler ve öğünler…Sıkılmanız mümkün değil…Doğum sonrası aldığım 16 kiloya Merve Hanım’la tanıştıktan sonra 4 ay kadar bir sürede veda ettim.Genelde bir diyetisyen bulur 1 ay sonra vazgeçerdim her şeyden…ilk kez kendimi umutsuz hissetmedim ve her kaçamağımda, bu sefer de olmayacak dediğimde sayesinde toparlandım..Şimdi sıra doğum öncesinde de hep rahatsız olduğum fazla kiloları vermekte…
     2 Beğeni    
Özgül Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122639
İnstagram üzerinden tanıştığım dünya tatlısı Merve Hn. sayesinde iki yıldır veremediğim kilolarımdan kurtuldum. Benim metabolizmamı o kadar güzel analiz etti ki 3 ay gibi bir sürede tam 17 kilo vermemi ve iki yıl boyunca bunu korumamı sağladı. Sayesinde ne yersem kilo verdiğimi, ne yediğimde farkında bile olmadan kilo aldığımı öğrendim. Güler yüzlü, konuşkan, her zaman motivasyonumu yukarıda tutarak kilo verme sürecinde moralimi düzeltti. Kendisine çooook teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanımışım.
     2 Beğeni    
İlker ÖzSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122638
Merve Hanım ile bir arkadaşımın önerisi üzerine ilk görüşmeyi sağladım. Bu görüşmede yaklaşık 100 kg a kadar çıkmış bir ağırlığa sahiptim. İlk temas, bu tür görüşmelerde sürecin sağlıklı yürümesi açısından bence kritik önemde. İlgisiz bir uzman ile başarılı ilerleme mümkün değildir. Merve hanımın ofisine gittiğinizde ilk olarak sizi çok temiz, sakin bir ortam ile güler yüzlü bir ekibin beklediğini göreceksiniz. Ben gördüm. Kendisi, tüm yönleri ile durum değerlendirmesi yaptı ve bir plan oluşturdu. Bu plana uymam içinde sürekli beni teşvik ve takip etti. İş birliği ile yürütülen bu süreç sonunda, şuan 88 kg a geriledim. Merve hanımı bu anlamı ile gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Sağlıkla kalın...
     2 Beğeni    
Serpil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122518
Uzun yıllardır farklı diyetisyenlerle çalıştım . Kronik rahatsızlıklarım vardı ve bu sebepten metebolizmam yavaş çalışıyordu daha önce gittiğim diyetisyenlerle sorunlarıma çözüm bulamadık . Merve hanımla çalışmaya başladığımızda hastalıklarıma uygun diyet tedavisi uygulamaya başladı sürekli takipleri söz konusuydu hem haftalık yüz yüze görüşmelerimiz vardı hemde telefon yardımı ile haberleşiyor bilgi alışverişi yapabiliyorduk ayrıca psikolojik açıdan rahatlamamı sağladı hemde kilo kontrolumu sağlamama yardımcı oldu . Kendisi güler yüzlü anlayışlı bir hanımefendi. Kendisini her aradığımda beni büyük bir sabırla dinliyor sorularıma cevap veriyor. Sayesinde metabolizmam ile uyumlanmayı öğrendim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Özlem GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118330
İlk randevumdan itibaren hazırladığı listelerle bana nasıl bir diyetin yardımcı olacağını, ulaşmak istediğim hedef kiloma yönelik verdiği menü, ürün bilgileri ve özel tarifleriyle hiç zorlanmadan aç kalmadan cok sağlıklı beslenerek kısa sürede hedefime ulaştım..randevularimiz dışında her daim whatsup dan kendisinden her konuda yardım alabildim..hedef kiloma ulaştıktan sonra mevcut kilomu koruyabilmek adına beslenme dengesini şu zamana kadar en net şekilde kendisinden öğrendim.. kendinizi emin ellerde hissedeceğiniz Güler yüzlü ve ilgili bir diyetisyen Merve hn... Ben şahsım adına çok memnun kaldım.. herkese tavsiye ederim..
     2 Beğeni    
Mehmet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118312
Ben her yemeği yiyemezdim. Bu yüzden de diyetisyene gitmeye korkuyordum. Yani yiyemeyeceğim yemekleri yemek zorunda kalacağım diye endişeliydim. Ancak Merve Hanım beni kesinlikle böyle bir şeye zorlamadı ve ona rağmen 3 ayda 12 kilo verebildim. Ayrıca hiçbir zaman da aç kalmadım. Yani doyarak ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan diyet yaptım. Ayrıca Merve Hanım gerçekten durumu çok iyi anlar ve ona göre bir liste yapar. Mesela benim ders programım ağırdı ama ona rağmen diyet yaparken derslerimle alakalı hiçbir sorun yaşamadım. Uzun lafın kısası Merve Hanım çok rahat güvenebileceğiniz ne yaptığını bilen ve danışanlarını çok önemseyen biridir. O yüzden de kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118175
Merve hanımla görüşmeden önce beslenme düzenim kötüydü, kendisiyle görüştükten sonra beslenme farkındalığımı artırarak bana temel bilgileri öğretti, halen görüşmelere devam ediyoruz. bana bu konuda çok şeyler kattı. önceden yemeklerle barışık olmadığım için yanlış besleniyordum sağlığıma da zarar vermek üzereydi. Merve hanımla görüştükten sonra da aç kalmadan yemeklere olan bakış açımı değiştirdi, siz de farkındalığınızı artırmak istiyorsanız beslenme düzeniniz kötüyse Merve hanımla görüşmenizi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Serap ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117218
Kendisiyle 13 yaşındaki kızım Rabia dan dolayı bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanistık ve gercekten cok degerli bilgiler ögrendik.Cok fazla faydalı oldu bize.Cok ama cok memnun kaldik.İyi niyeti, güler yüzü ,samimiyeti ile kızımında benimde önce gönlümüzü fetetti.Yaklaşık 59 kilo ile başladıgimız diyetimizde herseyden yiyerek 2 ayda 52 kiloya düştü kızım.Cok güzel ve dengeli bir sekilde ilerledik.Her zaman o naif sesiyle kızimi cok güzel motive etti.13 yasımda bir cocugun diyet yapmasının ne kadar zor oldugunu biliyordum başlarken.Fakat Merve hanım sayesinde cok güzel bir motivasyonla ilerledi ve hic sıkılmadı.Kilo verdigini ve kıyafetlerinin ona daha güzel yakıştıgını gördükce cok ama cok mutlu oldu.Bu şekilde cok fazla obeziteye dogru giden cocuk var.Zamanında müdahale etmek lazım kesinlikle.Merve hanım bu konuda isinin ehli listeleri cok güzel.İsteginize göre kisiye özel listeler hazırlıyor.Kendisine cok ama cok tesekkur ediyorum hersey icin😊
     1 Beğeni    
Solmaz T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115913
Karantina sürecinde kızım ile aldığımız kiloları nasıl veririz diye düşünürken arkadaşımın tavsiyesi ile irtibata geçtim merve hanım ile . Kızım bir ayda 5 kg vererek normal hayatına geçti. Malum genç olması ve spor yapması hızlı olarak normal kilosuna dönebildi. Ben spor yapamadım ama 3 aylık süreç sonunda dün tam tamına 10 kg gitti. Merve hanımla tanışmıyorum yüzyüze virüs sebebi ile hiç gelmedik. Ama o şeker ve kibar sesi sizi motive etmeye yetiyor. Beni nasılsa görmüyor tartmıyor diye kaçamak yapmak gelmiyor insanın aklına.hedef 10 kg daha vermek.Eminim seninle başaracağız merve hanımcım.Herkes çok zayıfladın diyor bu moral ve senin yardımınla gitsin kilolar diyelim🥰
     Beğenin    
Ezgi Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115882
Merve hanımı instagramdan takip ediyordum ve pandemi sürecinde online olarak başladım. Öncelikle çok güler yüzlü , tatlı dilli bir uzman . Yüz yüze görüşmemize rağmen onu o kadar sevdim ki.. 💛🌸Çok çok ama çok memnunum. Opera şarkıcısı olduğum için ve alerjim olduğu için bazı besinleri sınırlı tüketebiliyorum. Hepsini karşılıklı konuşarak güzelce listelerimizi uyguladık.Kortizon kullanmama rağmen rahat ve sağlıklı kilo verme süreci geçirdim. Kilomu korumak için ve sağlığım için sürekli devam etmeyi düşünüyorum. Gönül rahatlığı ile ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum..☺💛🧡
     2 Beğeni    
Alaz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115468
yıllarca süren diyet geçmişim, sıkılmışlığım, kilo verebileceğime inançsızlığım ve sokağa çıkma yasaklarında aldığım ekstra kilolarla instagramda Merve Hanım'ın paylaşımına tıkladım. 5 günlük programına katıldım ve devam ettim. 30 günün sonunda 7 kilo verdim. Grup arkadaşlarımızla gün içerisinde birbirimize destek olduk. Merve Hanımın verdiği motivasyonla hiç vazgeçmedik. Ben devam ediyorum ve Merve Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Pandemi yüzünden bir kliniğe gitmek istemiyorum ama online diyetisyen olur mu canım demeyin sakın. Oluyor 😊
     1 Beğeni    
Ayşe NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114930
Daha fit ve sağlıklı olmak yerine yaşayabilmek için başvurduğum bir uzmandır Merve Hanım. Gözümde olan “psödö tümör” yani “yalancı tümör” kiloyla direkt olarak ilişkilendirildiğinden acil olarak kilo vermem ve hayatım boyunca da sağlıklı kalmam gerekiyordu aksi taktirde işler ters gidebilir ve hayalim olan pilotluğu yapamayabilirdim. Ancak benim vermem gereken 15 kilo vardı... Merve Hanıma başladığımda kilom 76’ydı ve kendimden bir umudum yoktu, bir kaç ay kendisiyle görüştükten sonra kilom şuan 59. Kendisi size zorla sebze meyve dikte eden birisi olmamakla beraber yaptığı programı sadece kişinin sevdiği besinler üzerine kuran inanılmaz sevimli ve işinde en iyi doktordur. Merve Hanım sayesindeben, sağlıklı besinler tüketen, düzenli spor yapan ve bunları zorla değil sadece sevdiğim için yapan biri oldum. O olmasaydı şu an mülakatlarına girdiğim pilotluk mesleğini eline alamazdım. Kısacası Merve Kalelioğlu = 0’dan yaşam kurdurtan kişidir.
     Beğenin    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114877
Merhaba Merve Hanım ile çok sevdiğim bir hanımefendi vasıtasıyla tanıştım .Zayıflama hikayesi beni çok etkiledi Ve Merve Hanımın danışanı olmaya karar verdim.Merve hanım sayesinde Karantina dönemi olmasına rağmen 2 ayda 7 kilo verdim.Ama verdiğim kiloya göre bedensel değişimim muhteşem oldu .Verdiği listeler gerçekten çok iyi ve doyurucu .Hiçbir şekilde aç kalmadan zayıflıyorsunuz bunun yanında sağlıklı beslenme alışkanlığı da kazanıyorsunuz .Daha vermem gereken 10 kilo var ama Merve hanım ile birlikte başaracağımdan Eminim.. Sevgiler ..
     Beğenin    
Selvet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114873
Merve hanımı sosyal medya aracalıgı ile tesadufen buldum ve evime yakın ofisi oldugu icin yuzyuze gorusmelerimiz oldu. sonrasında online olarak devam ettik. Kendisi cok guleryuzlu ve isini gercekten severek yapiyor. Doğum sonrasi kilo vermemde cok yardimci oldu. Ve kendi yontemleriyle sıkıcı diyet listelerinden farkli uyguladigi programlarla gunluk yasantimda beni hiç zorlamadı. Ben genelde listeyi verdikten sonra bir sonraki haftaya kadar rahatsiz etmesemde kendisini o ara ara mesajlarla hep tum haftayi takip eder. Kilo vermeye biyerden baslamak istiyorsaniz ama sıkı diyetlerde sizi korkutuyorsa mutlaka Merve hanimla tanismanizi ve baslangici onunla yapmanizi tavsiye ederim:))
     Beğenin    
Sevil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114858
Merve hanımı ilk sosyal medyadan tanıdım sonra görüşmeye karar verdim. Çok içten çok samimi diyeti bile sevdiren biri 😍 kendisiyle emzirme döneminde tanıştım 4 ayda 20 kilo verdirdi bana. Diyet listelerimizi yaparken bebeğimi de düşünerek sütümü koruyacak besinler ekledi. Son derece olumlu, motive edici ve danışanıyla çok ilgili bir diyetisyen.🥰 Kesinlikle ihtiyacı olan herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim biri. Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum ve hayatıma yaptığı güzel dokunuş için çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114850
İnsanı motive eden ve profesyonel yaklaşımı ile çok başarılı bir şekilde kariyerinde yol katediyor. Sorduğum her soruya profesyonelce cevap verir ve şu ana kadar tatmin olmadığım hiçbir cevap almadım. Diyet listelerini uygularken diyet yaptığımı unutuyorum, hiç sıkıntı duymuyorum. Çok da güzel sonuçlar aldım şu ana kadar. Moral olarak da insanın düşmesine izin vermeden her zaman destek olarak ilerliyor. İnsan hayatını bütüncül olarak değerlendirip ona göre program hazırlıyor. Çevrede de çok tutulan bir diyetisyen. Desteği ile çok başarılı olmuş birçok arkadaşım var. Gerçekten sistem olarak çok oturmuş ve donanımlı bir performans veriyor. Herkese gönülden tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ayça ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114848
Merve hanıma ilk eşim danışmıştı ve iki ayda on kilo vermişti bir sene sonra ben kendisine danıştım ve iki ay gibi bir sürede 12 kilo verdim. Sürekli herşeyi çok sormama rağmen hiç bıkmadan her soruma cevap verdi 🥰🤗 . Diyet lafından hep tedirgin olurum ama Merve hanımla tanıştığımızdan beri hiç açlık hissettirmeyen programları ile zayıfladık. Çok teşekkür ederim 🤗🤗🤗 Stresle değil gerçekten doyarak kilo verdik kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻
     1 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114847
Merve hanımla internetten diyetisyen arayışım sırasında tanıştım. Gerçekten işinde çok başarılı. Günün hangi saatinde olursa olsun rahatlıkla ulaşıp sorularınızı sorabileceğiniz bir doktor. İnsana güven veren konuşmasıyla ve tavırlarıyla kesinlikle gidilebilecek tek adres. Verdiği listeleri kişiye uygun olarak ayarlayıp sonrasında tam destek vererek işini başarılı bir şekilde yapan, güler yüzlü, tecrübelerini konuşurken bile hissedebileceğiniz bir diyetisyen.
     Beğenin    
Gülşah G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114846
Merve hanımcım benim canım diyetisyenim ne zaman ihtiyacım olsa bir telefon uzağımda diyet değil sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli olduğunu o kadar güzel ve samimi öğretti ki bana☺Bi o kadar da nazımı çekiyor☺Katı kurallarla değil alternatifler ve bir sürü seçenek sunarak beslenmeyi doğru ve eğlenceli hale getirerek sağlıklı bi hayat isterseniz en doğru adres güzel yürekli diyetisyenim benim☺üstelik tüm diyet sürecinizde sosyal hayatınızdan ödün vermek zorunda kalmıyorsunuz✌🏻Ben tatlı krizlerimi bile nasıl doğru yöneteceğimi hiç anlamadan öğrendim merve hanımcım sayesinde☺Ben yaklaşık 6 senedir haşimato hastasıyım hastalığımı ilk öğrendiğimde tanıştım merve hanımla ve en başından beri hastalığımla ilgili süreci çok güzel yönetti üstelik beni hiç sıkmadan🤗
     Beğenin    
Elvin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114845
Guler yuzlu samımı 80.400 basladım 3 ay ıcınde 72 kg dustum cok secenek sunup dıet yapmayı zevklı hale getırdı zorlandıgım ve motıve ım dustugu zamanda benı tekrar adapte ettı dıetın yanı sıra verdıgı tarıflerle damak tadım zengınlesti ıykı yollarımız kesilmiş hiç bır verdıgı lıste yapılmıycak ve tatsız tutsuz yıyecekler yok hep ozenle hazırlanmıs lısteler kahvaltı secenegı 4 adet ara ogub seceneklerı cesıtkı ve kendı ınstegram hesabındakı tarıflerıde yapabılıyorsunuz aksam yemegıde aynı 3 veya 4 secenek verıyo dıetın yanı sıra her dıyet lıstesınde detox suları degısıyo ve hepsı ulasılabılır malzemelerle hazırlanıyor
     Beğenin    
Nurya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114844
Merve hanımcım benim deyimimle güler yüzlü, sevecen ve en önemlisi benim en sevdiğim diyetisyenim😊 Profosyonel anlamda çok iyi olduğunu aldığı eğitimlerden biliyordum ama birlikte yol almaya başlayınca danışanı olduktan sonra tam anladım ki doğru adres de doğru insanla yol alıyorum. Beni motive eden, azimlendiren, pes ettirmeyen çok ama çok kıymetli bir diyetisyen benim gözümde🤗 Merve hanımcım Nurya danışanının Süper diyetisyeni👍🏻 Ve herkese canı gönülden tavsiye ediyorum. Asla pişman olmazsınız, siz yeterki isteyin Merve hanım bir telefon kadar yakınızda😊 Sevgi ve saygılarımla. Sağlıcakla kalın🌿 Nurya TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    
Ayşe Ps
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114843
Merve Hanım ı sosyal medyadan tanıdım. Kendisine danışan olarak başvurdum. Daha önce yaşadığım diyetisyen tecrübelerimi paylaştım. Son derece olumlu ve yapıcı bir tarzı var. Sizi ve bedeninizi tanıyarak diyetinizi yaşam tarzınıza uyduruyor. Kendisiyle 2 ay içinde uzun zamandır görmediğim kilolara indim. Çok ilgili ve takipçidir. Yönlendirmeleri öok yerindedir. Kendisine teşekkür ediyorum. Kesinlikle kilo sorunu ve beslenme sorunu yaşayan kişilere tabsite ediyorum.
     Beğenin    
Fûsun K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109692
Yeni bır diyetisyen arayısına girmiştim Bahçeşehirde konusunda uzman herseyden önce bazal metabolizma ölçümü yapan bir merkeze denk gelmemistim bu bir ilkti benim icin onlarca diyetisyene gitmeme rağmen..Araştırmam sonucu gerek internette gerekse çevremde sıkça Merve hanım ismi geçiyordu ve apar topar Kendısıyle tanısıp danışanı olmak için randevu talep ettim ve o gün tahlillerimle kendisine gittim ve programımıza basladık kendisiyle birlikte güzel sonuçlar alabilmek için hedefler belirledik ve ben hedeflerime dediklerine uyarak ulaştım Merve hanımın herseyden önce enerjisi o kadar yüksektiki buda beni hırslandırdı motivemi hep yüksek tutmamı sağladı diyetisyenden öte yaşam koçum oldu çalışmalarında çok titiz kişiye özel printerdan hazır liste vermeyip el yazısı ile diyet listesi hazırlayan aslında diyet listesi değil sağlıklı beslenmenin kurallarını öğrendik kendisinden. Öğrendik derken eşim şeker hastası benden sonra eşimde başladı bız ailecek danışanı olduk.Kendidinden çalışma stilinden çok memnunuz tavsiye ediyorum samimiyetle söylüyorum Diyet Beslenme Danışma merkezi Arıyorsanız doğru adres Diyetisyen Merve Kalelioğludur Teşekkürler Merve hanım güzel insan iyiki varsınız giden kilolarımı kendisine borçluyum 🙏🙏🙏
     Beğenin    
Nilay ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109687
Ne zaman gelsem tatlı bir gülümsemeyle karşıladı beni. 3 ay da 12 kilo verdim.Tatlı dilli ve motivasyonu çok yüksek. Kesinlikle tavsiye ederim.het hafta düzenli gittim Merve hanıma ve istediğim kiloyu verdim.kendime olan güvenim arttı. İyiki Merve hanımı tanımışım. Hayata bakış açım değişti.listeleri kişiye göre programlıyor.12 haftalık süreçte sadece 1 haftaom zorlandım. Onun haricinde listeler yeterliydi Merve hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Ve bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.kendisine başladığımda diz ağrılarım vardı. Şimdi tüm sıkıntılarım geçti.
     Beğenin    
Ömer KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109619
Merve hanım ile eşimin tavsiyesi ile tanıştık yaklaşık 2 aydır kendisinden bilgi ve hizmet almaktayım tip2 diyabetli olmam ve 90kg olmam sebebiyle ihtiyaç duydum benim için ilk önce şekerdengesini saglamakla başladık ve 1 ayın sonunda çok iyi degerler elde ettik ve yaklaşık 4 kg da kilo verdim şuan şekerdegerlerim nerdeyse normal insan degerlerine geldi ve toplamda 7 kg gibi kilo kaybı oldu yemek düzeni ve hayatım düzene girdi birde şu merve hanımın ısrarla söyledigi yürüyüşleri hayatıma düzenli sokabilirsem çok iyi olacak ama zannederim bunuda yaptıracak bana çünkü çok ısrarlı bu konuda son nunda pesedecem galiba şimdi ramazan programı başladık ilk 3 gün şeker ve kilo çok iyi kendisine devamlı bşlgi veriyorum ve daima ilgili ve tavsiyelerde bulunuyor buradan son 2 ayda yaşadıgım süreci özetledim ve merve hanımın ısrarla ve tamammrn tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Ayşe SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109595
Merve hanım ile kızımın önerisi üzerine tanıştım. Şeker hastası olduğum için ve kolesterol problemim olduğu için beslenme rutinimi değiştirmek adına bir uzmana ihtiyacım vardı. Merve hanım sağlık durumumu göze alarak bana programlar hazırladı ve bende kendisinin önerilerine eksiksiz bir şekilde uydum. Kısa sürede ideal kiloma kavuştum ve şuan koruma dönemindeyim. Kendisi işinde çok başarılı bir hanımdır. Aynı zamanda sıcakkanlılığı ve tatlı dili ile diyeti bile sevimli hale getirebilme özelliğine sahiptir. Kendisini diyetisyen arayan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Duygu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109594
Merve hanım kendisine özgü tarzı, tatlı dili ve güler yüzü ile sizi sağlıklı bir yaşama yönlendiriyor ve sizin hayır deme şansınız kalmıyor. Kendisi güncel araştırmaları da takip ederek, diyet listenizi psikolojik durumunuz ve hayat akışınıza göre sık sık değiştiriyor. Klasik diyetlerin dışında listeler hazırladığı için sıkmıyor ve sürekli bir telefon kadar uzağınızda olduğu için olanaklarınıza göre size yön verebiliyor. Benim iyiki tanışmış olduğum çok sevdiğim bir insan. İnatçı kilolarımdan sayesinde kurtuldum, hedefimize az kaldı inşllah ona da kavuşacağız. Kendisini beslenme danışmanı arayışında olan herkese şiddetle öneriyorum.
     Beğenin    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 116 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mervediyet Beslenme Danışma Merkezi
Bahçeşehir 2. Kısım Mah. şehit Polis Gaffar Okkan Caddesi kc B2 Blok K:1 Daire No;6 başakşehir / İstanbul
Adres 2:
Havucapp Kategori Bazlı Diyetisyen Platformu
Havucapp Bahçeşehir İstanbul
(Online Diyet)
Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 214 88 08
(Yalnızca İstanbul Ofisimiz Bahçeşehir Mervediyet Beslenme Danışma Merkezi İçin İletişim Numarasıdır)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Fatma Merve KALELİOĞLU Mesleki Videolar Videoları
14 Mesleki ve Kişisel Video
Yağ Yakımını Sağlayan Besinler
Online Diyet Nedir
Kilo Vermek İçin Altın Kurallar Nedir
Kilo Almaya En Çok Neden Olan Yiyecekler
bahçeşehir, istanbul diyetisyen, akupuntur, beslenme, diyet, diyetisyen, prostat kanseri, zayıflamak, bahçeşehir pilates, diyabet, online diyet, ideal kilo, hamilelikte beslenme, bahçeşehirdiyetisyen, çorlu diyetisyen, mervediyet, kalelioğlu, diyetisyen merve, hacettepe, hedef ağırlık, bahçeşehirdiyet, bahçeşehir diyet, diyetisyen bahçeşehir, ıspartakule diyetisyen, bahçeşehir diyetisyen, merve diyet, avcılar diyetisyen, esenkent diyetisyen, büyükçekmece diyetisyen, beylikdüzü diyetisyen, başakşehir diyetisyen, diyetisyen avcılar, diyetisyen göktürk, diyetisyen büyükçekmece, diyetisyen beylikdüzü, diyetisyen başakşehir, diyetisyen esenkent, diyet beylikdüzü, diyet büyükçekmece, diyet ispartakule, diyet başakşehir, avrupa yakası diyetisyen, kemerburgazdiyetisyen, kemerburgaz diyetisyen, beylikdüzü diyet, diyet avcılar, büyükçekmece diyet, başakşehir diyet, bahçeşehir beslenme, kanserde beslenme

19:26
Top