2007'den Bugüne 92,481 Tavsiye, 28,237 Uzman ve 19,999 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Kıvanç TIĞLI
Psikolojik Danışman - İstanbul
Deneyimsel Oyun Terapisi

Kıvanç TIĞLI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Kıvanç TIĞLI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

84
(%78.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Kıvanç TIĞLI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kıvanç TIĞLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ayşe YILMAZUzm.Psk.Ayşe YILMAZ
Psikolog Ayşe Yılmaz i yillar önce beraber aldigimiz bir terapi egitiminde tanidim.Ayse hanim mesleğini çok seven özveriyle yapan bir meslektaşı...
Uzm.Psk.Zehra BİNİCİ
Merhaba ,Zehra hanımı düzenlediği bir psikoloji programında tanıdım.Mesleki açıdan gerçekten mesleğini çok seven ve özveriyle yapan,daima kendini g...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
MERHABA DEĞERLİ ARKADAŞLAR MESLEĞİMİ 1995 YILINDAN BERİ SEVEREK İCRA ETMEKTEYİM. DAIŞANLARIMA KENDİ İÇ YOLCULUKLARINDA REHBERLİK EDEREK, ONLARA SORUNLARI İÇİN FARKINDALIK VE İÇGÖRÜ KAZANDIRARAK ,KENDİLERİNE ÖZŞEFKAT ÖZSAYGI VE ÖZDEĞER DUYABİLMELERİNE YARDIMCI OLMAK BENİM İÇİN EN BÜYÜK MUTLULUK VE MANEVİ KAZANÇ.
 
Kıvanç TIĞLI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mavi Pusula
Ahmet Yesevi Cad. Hürriyet Mah.Çiğdem Sok.No:33 Yenibosna istanbul
İstanbul
Adres 2:
İdea Aile Danışmanlığı Merkezi
Mehmetçik Sok. Kat Plaza No:1 Daire: 113 1bahçelievler/İstanbul
Psk.Dnş.Kıvanç TIĞLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(İdea Danışmanlık Merkezi Telefonu)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1972 (52 yaşında)
Doğum Yeri : Nazilli
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara (1995 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Kıvanç TIĞLI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
STRATEJİK AİLE TERAPİSİ
EMDR TERAPİSİ
WİSC-R UYGULAYICI SERTİFİKASI
RORSCHACH TESTİ UYGULAYICI SERTİFİKASI
MMPI KİŞİLİK TESTİ UYGULAYICI SERTİFİKASI
DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE BOZUKLUĞU
ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ TEDAVİSİ
KISA SÜRELİ DİNAMİK PSİKOTERAPİ
BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ

Kıvanç TIĞLI Özgeçmis CV Psk.Dnş.Kıvanç TIĞLI'nın Özgeçmişi
KIVANÇ TIĞLI
pkivanctigli@hotmail.com
EĞİTİM
1991-1995 :Marmara Üniversitesi,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
İŞ DENEYİMİ

1995-1997 :Mehmet Yıldırım Rehabilitasyon ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

1998-2001 :Gri Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

2001-2003 :Gülistan Çocuk Evi

2003-2005 :Şanlıurfa Tıp Hastanesi

2005-2007 :Özel Sevgi Çemberi Rehabilitasyon Merkezi

2008-2009 :Özel İçgörü Rehabilitasyon Merkezi

2009-2018 :Mavi Pusula Özel eğitim ve aile danışmanlığı (devam )
İdea aile danışmanlığı merkezi devam

EĞİTİM(STAJ)

1991 Erol Sabancı Özürlüler Merkezi

1992 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Kurumu

1993 Fenerbahçe Rehberlik Araştırma Merkezi
...[Devamı...]

Kıvanç TIĞLI'nın Makaleleri Kıvanç TIĞLI'nın Makale ve Yazıları
42 Makale
► Depresyon
22 Yazı/Döküman
◊ Sosyal Fobi Vaka Örnekleri ÇOK OKUNUYOR
◊ Sosyal Fobi ÇOK OKUNUYOR
◊ Vitiligo

Kıvanç TIĞLI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Halit
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121645
Kendisinden bir süredir danışmanlık alıyorum. Ben psikolojik olarak ilk defa kıvanç hanımdan destek aldım ve görüşmelerimiz halen devam etmektedir. Kendisinin danışanına çok kısa sürede uyum sağlıyabildiğini düşünüyorum. Ayrıca kişilik olarak Kıvanç hanımın güler yüzlü, samimi, ve sabırlı olduğunu kesinlikle söyliyebilirim. Görüşmelerimizde konuştuğumuz konunun kendi şekillenmesi, ve kıvanç hanımdan herhangi zorlama bir yönlendirme olmaması benim ekstra rahat olmama sebep oluyor. Kısacası danışmanım işindr kesinlikle çok profesyonel .
     1 Beğeni    
M.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118346
Merhaba,öncelikle kıvanç hanımla yollarımız kesiştiği için kendimi çok şanslı hissediyor ve kendisine teşekkür ediyorum.Kıvanç hanım işinde son derece başarılı ve profesyonel aynı zamanda güleryüzü bir arkadaş gibi dinler özellikle çok kısa zamanda çözüm odaklı oluşunu çok sevdim.Bu bana güven verdi.Bundan yedi yıl önce kendisiyle gazetede yayımlanan yazıları sayesinde tanıştım.Bir türlü baş edemediğim çocukluk travmalarım yüzünden gitmiştim.İyi ki de gittim.Sadece bir kaç seans sonra kendimi yeniden doğmuşum gibi hissettim.Çünkü sadece sorunlarımla ilgilenmedi beni hayata nasıl güçlü tutunmam gerektiğine dair bilgilendirip bana önerdiği kişisel gelişim kitaplarıyla taçlandırdı.Hepinize şiddetle tavsiye ediyorum. Şu an güven problemi ve başka travmalar için tekrar kendisiyle çalışıyorum benim karanlığıma iki defa ışık saçtı. inanın abartısız söylüyorum Kıvanç hanım alanında bir numaradır.Bundan dolayıdır ki yedi yıl sonra tekrar kendisine gidiyorum.Belki benimle aynı durumda olanlarınız vardır diye yazmak istedim.
     2 Beğeni    
M.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118316
Zor ve sıkıntılı zamanımda tavsiye üzerine kıvanç tığlı hanıma gitmiştim Mesleğinde tecrübeli ve deneyimlidir Yaklaşık 2.buçuk ay gittim , hayata bakış açım değişti zihnimdeki düşünce hatalarımdan kurtuldum ,farkındalıklarım oldu meğer kendimi ne kadar suçluyormuşum onu farkettirdi rehber oldu Travmalarımın asıl kaynaklarını çözdük , düşünce hatalarım için egzersizlerimiz oldu , sabır ve inanç çok önemli , birebir ilgilendi , çok teşekkür ediyorum kendisine Ve şuan hayalim olan üniverste sınavına çalışıyorum hiçbirşey için geç değil 👍🏻🌿😊
     4 Beğeni    
Zehra ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118305
Merhaba Kıvanç hanımı internette fobiler üzerine araştırma yaparken bir köşe yazısı vasıtasıyla tanıdım ve email üzerinden kendisine ulaştım. Konuyla ilgili yardım almak isteğimi ilettim. Kisa sürede geri dönüş yaparak her türlü yardımcı oldu. Psikolojik rahatsızlıkların hemen tedavi olabilen fiziksel hastaliklar gibi olmadığını zamana yayılarak en önemlisi düşünme tarzını değiştirmek gerektiğini öğrenmiş oldum. Online terapi uyguladığı bu süre zarfında Kıvanç hanımın danışanının derdiyle dertlendiğini gerçekten bir nebze rahatlaması için çaba sarfettiğini hissediyorsunuz. Her zaman kendisine ulaşabiliyor olma hissi bu süre içinde güven veriyor. Kendisine teşekkür ediyorum... Tanımadan yüz yüze gelmeden bunları hissettirdiği için...
     2 Beğeni    
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118304
Merhaba, Psk. Kıvanç Hanımı, takip ettiğim gazetenin psikoloji köşe yazarlarından anıyorum;Kendisinden psikolojik destek alıyor ve hayatıma kattığı yararları görüyorum. Gerçekten tecrübesine ve donanımına İnanıyorum. Davranışları : Güler yüzlü ve sakin olmasının yanında size terapi sırasında Rahatlatma egzersizi de yapıyor yani hem sorunlarınızı çözüyor hemde rahatlatıyor. Ben tranva bozukluğu için destek alıyorum Şuan ve anlatmada zorlandığım anıları kolaylaştırıyor. Gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     3 Beğeni    
Sema KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
1.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118301
Ben kivanc hocayı yeğenimin gitmesiyle tanıdım ben çok memnunum ilgili alakalı sorup ne durumda demesi çok hoş hatta ben kendim bile istiyorum görüşmek ama ortaligimizin durumu malum. Kendisini ilk çok değişik buldum büyük oğlumu götürdüm güzel yardımcı oldu. Ben daha devlet hastanesi nde bi psikologa gittim hiç yarar görmedim . İlgili çocukla nasıl konusulacagini bilen anlayışlı. Yanında çalışanlarda iyi birileri. Teşekkürler başarılar dilerim. Tavsiye edebilirim şimdi küçük oğlumu goturucem zaten bu online görüştük ama benim oğlum çok hareketli görmesi lazım ki tedaviniz ona göre olsun tabii ki durumlardan çıkamıyoruz. En hoşuma giden taraf çekinmeden rahatça birşeyler sorabilmek ve çok teşekkür ederim ki o da bana yardım ediyo.
     2 Beğeni    
Beyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118300
Merhabalar, Psikolog Kıvanç Bulut'u tavsiye ederim, çünkü benim travmalarımı aşmamda, iyileşmemde çok yardımcı olmuştur, düzenli olarak seans yaparak kendimi daha da geliştirmeme sebep olmuştur. Bana EMDR terapisi, ve duygu odaklı terapi uygulamıştır. Ben kendimde yararlarını her alanda gördüm ve görüyorum, ayrıca kendisi gayet kibar ve terapide aktif bir psikolog. Aynı zamanda bir çok eğitim aldığını, ve Youtube da videolar çektiğini de gördüm, araştırdım. Herkese tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ayşe YILMAZ Fotoğraf
Uzm.Psk.Ayşe YILMAZ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106218
Kıvanç Hanımla yıllar önce bir mesleki eğitimde tanıştım. Mesleğini severek ve önemseyerek yapan, eğitim, süpervizyon ve okumalarla mesleki donanımını artırmaya çalışan ve kendini her geçen gün geliştiren bir uzmandır. Önemli olan testlerin sertifikasyonlarına sahiptir. Ulusal bir gazetede psikoloji ile ilgili köşe yazıları yazmaktadır. Mesleki yetkinliğinin yanında insani ve ahlaki yönlerini de beğendiğim kişilerdendir. Danışmanlık almak isteyenlere rahatlıkla tavsiye ederim Kıvanç Hanımı.
     4 Beğeni    
Güler KÕseoglu
21.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106214
Tanidiğim en mūkemmel psikolog fazla sõze ne hacet.Kendisini 21 yildir taniyorum.Harika biir insan ,sūper bi enerjisi var.Meslegine asik ...Bizde ona ... Kivanc Hanimla 1997 yilinda tanistik.O gunden bu yana bana hep destek oldu.Esim vefattikgin de hep yanimda oldu.Cok yardimini gordum. Akit kazetesindeki paylasimlarini takip ediyorum.Hatta ilk yazilarini bana okutarak gazeteye gondericek kadar da mutevazidir. Hastalariyla cok yakindan ilgilenen dertlerine mutlaka pozitif bi cozum bulan biridir.
     2 Beğeni    
Şule Ormancı
21.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106213
Güleryüzlü, alanında en iyi, bilgili, tecrübeli uzman Kıvanç hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü kendisi tek alanda vaka görmüş bir danışman değil. Engelli çocuklara, onların ailelerine, evli insanlara ve danışmana ihtiyaç duyan her türlü insana hizmet vermiş danışmanlardan biridir. Hayat tecrübesini, aldığı eğitimle harmanlayıp bunu pratik hayatında uygulayabilen nadir danışmanlardan biridir. Sadece kitabi bilgi değil, uygulanabilir bilgiye Kıvanç hanım sayesinde ulaşabilirsiniz
     2 Beğeni    
Halil İbrahim DURAN Fotoğraf
Psk.Dnş.Halil İbrahim DURAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67961
Kıvanç Hanımı, EMDR Eğitimi vesilesi ile tanıma fırsatım oldu. Mesleğini ve insanlara yardım etmeyi seven, güler yüzlü ve samimi bir insan olarak tanıdım kendisini. Bir psikolojik danışmanda bulunması gereken en öncelikli özellikleri onda siz de görebilirsiniz. Uzak şehirlerde olmamıza rağmen kendisiyle tanıştığım için memnunum. Bir meslektaşı olarak başarılarının devamını diler, yardım arayışında olan kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Zehra BİNİCİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64819
Kıvanç Hanımın kendisine akit gazetesinde çıkan yazılarından tanıdım. Gerçekten mesleğini seven ve özveriyle yapan biri. İçten ve yardımsever oluşu kendisine başarı getirmekte. Zaten gözlerinden ,pozitif ışığı hemen alıyorsunuz. Fazlasıyla güler yüzlü bir insan. Çevremdekilere kendisini rahatlıkla tavsiye edebilirim. Meslektaşlarımın arasında Kıvanç Hanım ile tanıştığım için mutluyum kendisine teşekkür ederim .
     4 Beğeni    
Mümtaz KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64726
Gittiğim psikiyatrist bana immetür agresif kişilik ve depresyon teşhisi koymuştu ve ilaç tedavisi ile beraber profesyonel yardım almamı tavsiye etti. Kendisini akit gazetesinde çıkan yazılarından tanıdım. Oradan ulaştım . Kendisinden çok faydalandım diğer uzmanlardan farklı olarak sizin içinizdeki sorunları çözme yetisini ön plana çıkarıyor. Kişisel özellik olarak mesleğini seven, insanlara yardım etmeyi isteyen , görenlere huzur veren güler yüzlü bir insan. Kendisinden son derece memnun kaldım tanıstıgım için mutluyum kendisine teşekkür ederim .
     8 Beğeni    
Elif S.
13.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64725
Merhabalar...Kıvanç hanımla Padem Psikoloji MMPI testi seminerinde tanışmıştım.Tanıdığıma memnun olduğum ender insanlardan biridir. Karakteri, kişiliği, mesleki bilgi birikimi ve hırsını takdir ettiğim bir meslekdaşımdır. Yaptığı işe hakimiyeti , sürekli öğrenme isteği ile seminerleri,kitapları takip etmesi ve danışanlarının ondan memnun kalması mesleğine duyduğu saygıyı gözler önüne sererek birçok kişinin takdrini ve sevgisini de kazanmıştır. Ayrıca yardımsever biri olarakda sürekli dualarımda bulunan güzel yürekli bir kişidir. Umarım başarısı uzun yıllar devam eder.Değerli meslekdaşımı Psikolojik Danışman olarak hiç düşünmeden tavsiye edebilirim...:)
     4 Beğeni    
Bt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64724
Kıvanç hanımdan geçen sene yardım aldım.Panik atak benzeri bir şikayetim vardı ve çeşitli şeylerden kaygı duyuyordum ve bu bedenime yansıyarak beni rahatsız ediyordu.Çeşitli yerlerden tavsiyeler aldım ve Kıvanç Hanım'a başvurdum.'EMDR' tekniğiyle tedavi aldım ve bunun faydalarını şu anda da görmekteyim yaklaşık 3-4 ay süreç içerisinde epey bir ilerleme kaydettim.Kıvanç Hanıma tekrar teşekkür ediyorum ve benim gibi şikayetlere sahip kişilere kendisini tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    

Kıvanç TIĞLI'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : TİYATRO -YAZARLIK

Sevdigi Yazarlar : DOĞAN CÜCELOĞLU-KADİR ÖZER-HAKAN TÜRKÇAPAR

Sevdigi Muzikler : YABANCI POP

Sevdigi Sözler : GÜZEL DÜŞÜNEN GÜZEL GÖRÜR ,GÜZEL GÖREN HAYATINDAN LEZZET ALIR.


Kıvanç TIĞLI'nın Kitap ve Yayinlari Kıvanç TIĞLI'nın Basılı Kitap ve Yayınları
YENİ AKİT GAZETESİNDE 10 YILDAN BERİ PSİKOLOJİ İLE İLGİLİ KÖŞE YAZILARI YAZIYORUM.

Kıvanç TIĞLI'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İSTANBUL PSİKANALİZ DERNEĞİ
İSTANBUL EMDR DERNEĞİ

Kıvanç TIĞLI'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kıvanç TIĞLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ayşe YILMAZ
Uzm.Psk.Ayşe YILMAZ
Psikolog Ayşe Yılmaz i yillar önce beraber aldigimiz bir terapi egitiminde tanidim.Ayse hanim mesleğini çok seven özveriyle yapan bir meslektaşı...
Zehra BİNİCİ
Uzm.Psk.Zehra BİNİCİ
Merhaba ,Zehra hanımı düzenlediği bir psikoloji programında tanıdım.Mesleki açıdan gerçekten mesleğini çok seven ve özveriyle yapan,daima kendini g...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mavi Pusula
Ahmet Yesevi Cad. Hürriyet Mah.Çiğdem Sok.No:33 Yenibosna istanbul
İstanbul
Adres 2:
İdea Aile Danışmanlığı Merkezi
Mehmetçik Sok. Kat Plaza No:1 Daire: 113 1bahçelievler/İstanbul
Psk.Dnş.Kıvanç TIĞLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 503 79 95
Telefon 2 :
0(530) 502 99 67
(İdea Danışmanlık Merkezi Telefonu)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1972
(52 yaşında)
Doğum Yeri
Nazilli
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara
Mezuniyet Yılı
1995
(29 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Kıvanç TIĞLI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Kıvanç TIĞLI Mesleki Videolar Videoları
-
depresyon, çift terapisi, karne, panik atak, stres, psikodrama, evlilik, vitiligo, özel eğitim, mutluluk, baş ağrısı, zihinsel engelli, psikosomatik, psikoterapi, öğrenme güçlüğü, ergenlik, çocuklarda çalma, dikkat eksikliği, sosyal fobi, çocukta yalan, anksiyete, enuresiz, emdr, ders başarısı, travma, wisc-r, anksiyete bozukluğu tedav, istanbul panik atak, panik atak çeşitleri, travma terapisi, hipnoz, hipnozla sigara bırakma, istanbulda hinozla sigara bırakma, bahçelievlerde hipnozla sigara bırakma, bahçelievlerde psikoterapi, sosyal fobi tedaviside hipnoz, emdr travma terapisi, bahçelievler de emdr terapisi, ders öalışma motivasyonunda hipnoz, eğitsel hipnoz, deneyimsel oyun terapisi, bahçelievler de oyun terapisi, özel eğitim de oyun terapisi, hipnozla kilo verme, hipnozla sosyal fobi terapisi, travma tedavisinde emdr, öğrenme güçlüğünde oyun terapisi, sigarayı bırakma

01:11
Top