2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Serap DUYGULU
Psikolog - İstanbul

Serap DUYGULU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

24

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serap DUYGULU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

403
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Serap DUYGULU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Serap DUYGULU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Üstün ÖNGELPsk.Üstün ÖNGEL
2008 yılında Hürriyet Gazetesinde kendisiyle yapılan ve 'Antidepresanlar Çağdaş Muska'' başlığıyla yayınlanan söyleşisi sayesinde çalışmalarından ve k...

 
Serap DUYGULU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Serap Duygulu Gelişim Akademisi
Ataköy 9.Kısım A5 Blok A Kapısı Kat:2 Daire:13 Bakırköy
İstanbul
(Atrium AVM karşısı)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi.Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Serap DUYGULU'nun Makaleleri Serap DUYGULU'nun Makale ve Yazıları
223 Makale
7 Yazı/Döküman

Serap DUYGULU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51113
merhaba.benim 3.5 yasında huysuz mu huysuz herseye ağlayan ağlamak için kendisine sebeb arayan ağladığında susmayan bir oğlum var.benim gibi eminim bir çok insanda çocuğunda bu tür şeyler çekiyordur.artık eşim deliricek hale gelmişti.mesela size bir örnek vereyim.annesinden su istedi ama suyu ben getirdim o suyu içmez sonra annesi getirse bile içmez saatlerce gözleri şişene kadar ağlar.artık o kadar kontrol edilemez hal aldı ki bize de yansıyordu bu durum.annesi çıldıracaktı.araştırdık serap hanımı buldum internetten. daha sonra aradım randevu aldım.çocuğum orada bile eve gidelim diye ağlamaya başladı.ama serap hanımın bize bu kadar kısa sürede bu kadar kesin çözüm vereceğini tahmin etmedim.bize tavsiyelerini yapmaya başladığımız andan itibaren şuna inanın 1 hafta sonra çocuğumun bu kadar değişeceğini hiç düşünmemiştim.şuan sanki benim çocuğum gitmiş başka çocuk gelmiş gibi.ne ağlıyor ne bize istediğini yaptırıyor.hayatımız normale döndü..çocuğum da normale döndü şu an 3. hafta geçti ve her şey o kadar güzel gidiyor ki anlatamam.teşekkürler serap hanım.hemde çok çok teşekkürler.
     76 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47896
Bazı insanların hayatlarında gitmekten korktukları yerler veya yapmaktan korktukları işler vardır. Mesela bazı insanlar karanlık bir mağarayı gezmeye gitmekten veya diş hekiminin koltuğuna oturmaktan korkarlar. Toplumumuzda psikoloğa gitmeyi küçük beyinleri ile ben delimiyim diye geri çevirirler. Aslında korktukları için gitmezler. Ben size korkularınızı yenmenizi sağlayan bir insan önereceğim. Gidin, görün, tanışın ve konuşun anlayacaksınız. Korkunun ecele faydası yok. Konuşmadan anlayamayacağınız bir insan. Gidin sağlıklı bir insan olun. Sağlıklı bir anne ve baba olmak Psikolog Serap Hanımdan geçer. Benden söylemesi...
     16 Beğeni    
Işıl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47636
Serap hanım çok başarılı bir psiklog kendisi uzun bir süre bir aile dostumuza evlilik terapisi verdi ve belki de kötü bir sonla noktalanabilecek bir ilişkinin düzelmesinde faydalı oldu.. Üstelik Serap hanımın çeşitli mecralarda çıkan yazılarını da takip ettiğim üzere oldukça faydalı bilgiler içeriyor. Gerektikçe yazılarından faydalanıyorum: Çok sade bir dili var ve önerileri günlük haytta hepimizin kolaylıkla uygulayıp yaşamımızı düzene sokabileceğimiz türden ... Ben de diğer paylaşımcıların tavsiyelerini okuyunca kendisi hakkındaki düşüncelerimi bu sitede paylaşmak istedim..
     12 Beğeni    
Ezgi Z.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47385
Serap Hanım'ı tavsiyeediyorum.com sitesi vesilesiyle tanıdım. Kişisel olarak ciddi bir tıkanma sürecinde destek almak için uzman araştırıyordum ve bu sitede kendisine rastladım. Danışanların ve tanıyanların tavsiyeleri ilgimi çekti, ama bu aydınlatıcı bilgilerin yanısıra beni en çok etkileyen özelliklerinden bazıları şunlardı: Oldukça derin deneyim ve birikimi (makalelerinden anlaşılıyor), anne olması (ki ben henüz anne değilim yani sadece bireysel amaçlı araştırıyordum) ve kişisel gelişime verdiği önemi yansıtan farklı alanlardaki akademik eğitimleri..Böylece sevgili Serap Hanım' ın kapısını çaldım ve ilk andan itibaren kendisiyle enerjimin inanılmaz tuttuğunu görerek mutlu oldum. O çok güçlü biri ve insana kendi değerini, özelliklerini, neler yapabileceği veya neleri anlayıp analiz edebileceğini çok etkili şekilde gösteriyor, bir nevi ayna tutuyor. Ayrıca tam da ihtiyaca göre sizi yönlendiriyor. Eğer önerilerini yerine getirir ve gelişim için çaba gösterirseniz çok güzel sonuçlar alırsınız. Kendisiyle keşke daha önce tanışmış olsaydım diye hayıflanıyor, ancak bundan sonraki hayatım için de bir kazanım olduğunu yadsımıyorum. Kendisine bu platformda bir kez daha teşekkürlerimi sunarım. Herkese sağlıklı günler dileğimle..
     10 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44652
Ben Serap Hanımı tesadüfen4 yaş pisikolojisi üzerine yazılar ve makaleler okurken tanıdım.Okuduğum her tespiti oğlumun üzerinde var olan şeylerdi,açıkcası bir bilen arıyordum zaten.Sonra bu siteden hakkında güzel şeyler okudum mail atmaya karar verdim.cevap vereceğini hiç zannetmiyordum.Mailime yazdığım günün akşamı cevap yazdı.Çok iyi bir danışma merkezi ve yoğun çalışma hayatında bir maile duyarlı davranmak.ancak başarılı kendine güvenen ve emin insanların işi bence.Son derece samimi ve nokta atışı tavsiyelerde bulundu.kendimi güvende hissettim ve davranışlarımın doğru yolda olduğundan emin oldum keşke aynı şehirde yaşasaydık.Oğlumun sorunlarını yüz yüze daha hızlı hallederdik diye düşünüyorum.Abarttığımı düşünebilirsiniz ama 5 gün oldu biz görüşeli oğlumda gözle görülür bir fak var,artık daha sakin,bu hafta onu sokakta kaybetmedim,sabahları kreşe giderken onu yiyeceğim bu oyuncağı alacağım ısrarları azaldı ve kardeşini hırpalamadan oynamaya başladı ve benim korkularıma(oğluma dair)su serpti.Burdan yine kendisine çok teşekkür ediyorum.
     14 Beğeni    
Seçil KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44620
Serap Hanım'ın oğlunun öğretmeniyim.Site Editörleri Tarafından Kapatıldıim ve akrabaları çocukları ve evlilikleri ile ilgili danışmanlık aldılar. Çok da memnun kaldılar. İşini çok seven,işine eğitsel ve mekansal katkıda bulunan,gelişime açık,kendini sürekli yenileyen,enerjik,samimi ve doğal biri olması Serap Hanımı farklı kılıyor. Çok fazla okur,birçok konuda yazar.Medyada konusuyla ilgili konularda kapısı ilk çalınan uzmanlardan biridir. Konuşkan,sempatik ve içtendir.
     9 Beğeni    
Esalettin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44528
merhabalar serap hanımla sosyal paylaşım sitesi facebook ta bir arkadaşımın önerisi ile arkadaş olarak tanıştım.Kendisinin paylaşımlarının bir anda abonesi oluverdim , ayrıca Hürriyet ailemdeki köşe yazılarını da ailecek kaçırmaz olduk kendisi bir anda hiç tanımadığmız halde aileden biri oluverdi.Daha sonra kendisine oğlumuzun ilkokula başlama dönemi ve yaşı itibariyle sergilediği davranışlarla ilğili bilğilerinden faydalanabilmek amacıyla çok geç bir saatte mesaj atmaya karar verdik ama cevap verebileceğini pek düşünmemiştik doğrusu, hele hele geç vakit olmasına ragmen aynı gece gayet samimi sevecen hemde çok uzun ve açıklayıcı yol gösterici bir yazıyla karşılık vermesi inanın bizi çok şaşırttı.Düşünsenize daha önceden hiç bir görüşmeniz olmayan biri gecenin geç bir anında size birşeyler danışıyor ve sizde hiç üşenmeden bu saatte bu olurmu demeden hemen cevap yazıyorsunuz gerçekten müthiş bir şey, bir de sürekli kendisinin danışmanlık yaptığı insanları düşünüyorum da gerçekten çok şanslılar...Sizlerde bu şansı kaçırmayın diyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum...selam ve saygılarımla...
     12 Beğeni    
Reyhan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44486
Serap hanımı Bakırköy halk eğitim merkezinde vardiği seminerlerden tanıdım.Bizleri güldürerek eğitti.Sorunlarımızı paylaştı,önerilerde bulundu.O kadar samimi,okadar cana yakınki.perşembe günlerini bekler oldum. Daha sonra 30 yıllık evliliğimi noktalama zamanı geldiğinde kendisine başvurdum.Benim için sanki hayat son bulmuştu.Verdiği tavsiyelerle yeniden hayata tutundum,kendime geldim.Yalnızca ofisinde değil,telefonlada terapi yaptık.Gerçekten çok çok iyi.Serap hanımcım tekrar tekrar teşekkürler. onu üç kelimeyle değil yüzlerce kelimeyle anlatabilirim.İyi kalpli,yardımsever,paraya pula önem vermeyen,güleryüzlü,olayların komik yanlarını görebilen,deneyimli,çok bilgili.
     11 Beğeni    
Aynur ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44478
serap hanımı geçen yıl oğllumun anasııfı öğretmeninin tavsiyesi üzerine tanıdım ve oğlumu daha bilinçli yetiştirmek adına kendisine danışman olarak gittim 2 seans gittik kendisine ama inanın o iki senans bile çok yeterli geldi.herşeyden önce anne olması çocukları sevmesi ve türk milletine hayırlı başarılı çocukların yetişmesi için kendini adamış ve bunun üzerine çalışmalarını sürdürmüş çok başarılı bir anne bir danışman bir dost. kendisine başvuran hastalarına hastadan ziyade bir dost gibi yaklaşması hastalarının sorununu sadece ofisinde dinlemesi dışında her aradığınızda sadece bir telefon kadar uzak olması her türlü yardıma hazır olması hastası olun yada olmayın ona ulaşan her kese yardımını içtenlikle sunması en beyendiğim özelliğidir. serap hanım yaptığı işi ticaret amaçlı düşünmeyen çözüme odaklı çalışan ve çözüm yolunda üzerine düşen görevi sonuna kadar hakkıyla karşılayan bir danışman.oğlumu bu yıl geçen seneden tanıyan anneler bile farkedip aynur hanım emirde gözle görünen bu değişikliğin sebebi nedir diye soran annelere cevabım serap duygulu olmuştur.problemi gözünüzde büyütmeden serap hanımla tanışıp tavsiyelerinden sizde yararlanabilirsiniz.ben çok içim rahat bir şekilde serap hanımı tüm anne babalara tavsiye ediyorum..herkese iyi günler...
     7 Beğeni    
Hülya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44242
harika bir uzman... güzel insan serap hanıma:))size teşekkür borçluyum....iyi bir dost olduğunuz için,iyi bir dinleyici olduğunuz için,bana hangi satte olursa olsun ciddiye alıp yol gösterdiginiz için,harika bir uzman oldugunuz için,beni hep güçlü hissettirdiginiz için,en önemlisi ogullarıma yön çizerken beni yanlız bırakmadıgınız için,paylaştıgınız yazılarınız içinnn...veee başardımmmm bundada sizin payınızında çok büyük oldugu için çooooooook teşekkür ederim..:)))iyiki varsınız ve iyiki sizi tanıdım..
     13 Beğeni    
Hamide Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39809
Serap Hn. ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık.İkiz çocuklarını tek başına büyütme savaşı verir iken Serap Hn. imdadımıza yetişti.İkiz çocuklarımdan bir tanesine dikkat eksikliği tanısı konulmuştu.Fakat bu süreçte ilaç kullanılarak çözüme gitmeyi kafamda bir yerlere oturtamamıştım.Serap Hn. Ege ile öyle güzel bir iletişim kurdu ki,''eğer ilaç kullanmaz ise öğrenim hayatında ciddi sıkıntılar yaşar'' denilen oğlum,Serap Hn. uzman desteği ile ilaç kullanmadan,hızla yükselen bir başarı grafiğine sahip oldu.Artık aldığı her başarılı sonucu oğlum ''Serap ablası'' ile keyifle paylaşıyor.Kendi adıma takıldığım en ufak bir soru da ve sorunda güler yüzü ile bana çözümler üretmeye hala devam ediyor:).Biz Serap Hn. tanımak ile sadece bir uzmanı tanımış olmadık.Benim bir arkadaşım,dostum oldu ikiz oğullarımın da Serap Ablası.İyi ki varsın Serap Ablamız..Seni KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM..Hamide ve ikizlerinden sevgiler sana..
     7 Beğeni    
Tülay SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39644
merhaba; Serap hanımın eski bir danışanıyım. ilk olarak kendimle ilgili sorunlar yüzünden ona danıştım, ve ondan yardım aldım. Daha sonraları kızlarımızın hayatımıza katılması ile birlikte Serap Hanımdan sürekli yardım aldım. Hayatımızın miladı gibi Serap'dan öncesi ve sonrası vardır. Kısa ve çözüm odaklı nokta atışı ile bizim içinden çıkamadığımız ve çocuklarımıza yeterli olamadığımız her konuda bize emeğini ve bilgisini hiç esirgemeden yardımcı oldu. Kendisine gidemediğimde her sıkıntımda telefonla dahi bilgisine başvurup o sıcak ve sevecen tavrı ile hiç geri çevirmeden bu onun bir mesleği değilde sanki bir dost arkadaş gibi sohbet ederek hayatımıza net çözümler bulmuştur. Bende bu vesile ile bir kere daha kendisine teşekür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Tülay SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     4 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39380
Serap hanımı tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde tanıdım. Daha önce herhangi bir psikolojik danışmana başvurmamıştım ve nasıl nereden başlayacağımı bilemiyordum. Serap hanım içinde bulunduğum ağır depresyondan kurtulmam için bana ışık ve rehber oldu. Uzman gözüyle ve bilimsel açıdan doğru olan yöntemlerle içinde bulunduğum durumdan kurtulmam için bazen anne bazen de arkadaş sıcaklığıyla yaklaştı. Şimdi Serap hanımla ilk görüşmeye gittiğim günden çok çok daha iyiyim. Eğer çözemediğiniz sorularınız varsa bence doğru adres Serap Hanım - Özgür Bilge Psikolojik Danışmanlık Merkezi.
     4 Beğeni    
Guler
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39194
Sevgılı Serap Duygulu..onu ılk olarak tv degısık programlarda ızledım..oglumun okul ıle ılgılı prb olunca kendısınden yardım aldık..Daha sonrakı zamanlarda Bakırkoy de halk egıtım merkezınde her persembe gunu verdıgı kısısel gelısım semınerlerınde kendısını daha yakın dınleme ve tanıma fırsatı yakaladım.. Serap hanımın verdıgı semıner prg dusuncelerımın degıstıgını farkettım.Bu bendekı degısımı cevremdekıler ve aılemde farkına vardı.Hayata farklı bır pencereden bakmayı ogrenmıstım..Her gecen gun dusuncelerım ve yasam felsefem renklendı..Kazandıklarımı ogretmen kımlıgımle bırlestırerek hem velılerımı aydınlatmaya hemde onları bu semınerlere yonlendırmeye basladım.. Benım dısımda da bırcok kısı semınerlere katılarak hayatındakı dogruları yakaladı.Bu bazen esler arasında bazende cocuguyla ıletısımdı.Daha mutlu bır ınsan ve pozıtıf dusuncelerım fazlalasıyordu..Negatıf dusuncelerım pozıtıfe donustu.. Bu arada herkese onu tavsıye etmeye basladım..her hafta persembeyı ıple ceker oldum..orada guzel bır grup olusturduk..su anda da o grup bırbırımızle gorusuyoruz..Serap hanımın yazdıgı yazıları okumaya devam.. malesef halk egıtım semınerlerı bıttı..cunku prb halk egıtım merkezı yer bulamadı bu ucretsız semınerler ıcın..Ayrıca yazar ve psıkolog kımlıgı yanısıra her zaman gulen yuzu ve dostlugu ıse sımsıcaktır..onu tanıdıgım ıcın kendımı sanslı hıssedıyorum..Cevremde ve okulumda tum velılerıme tavsıye edıyorum..İyı kı varsınız hayatımda ve guzel yazılarınızla bızlerı aydınlatmaya devam edın..tesekkurler
     7 Beğeni    
Ümit Yakup Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39181
Serap Duygulu, günün her anında gerek birey gerekse ana-baba olarak yaşadığımız ve yaşamak zorunda kaldığımız keskin gerçeklikle geliştirmeye çabaladığımız bilimsel çözüm arayışı arasında uğradığımız en sevimli istasyon... ne demek mi istiyorum? çözümü zor sorunlara gerçekleştiremeyeceğimiz öneriler getirmiyor, aksine gözümüzün önündeki kolaylıkların farkına varmamızı sağlıyor...adeta yağmurun ardından görünen gökkuşağı... belki de daraldığımızda en çok gereksinim duyduğumuz bir sıcak gülümseme... işte öyle birşey...
     4 Beğeni    
Nuran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2011
TavsiyeNo: 39066
Serap Hanım ile aynı okulda okuyan çocuklarımız sayesinde tanıştık, önce arkadaş, sorunlarla karşılaşınca danışan, her daim de sıcacık güleryüzlü bir dost. Genelde sorunlarımız ile kendimiz baş edebileceğimizi düşünsek de, bazı durumlarda farklı bir göze, bir uzmanın tavsiyelerine ihtiyacımız vardır. Bu gibi durumlar da güven duygusunun yanında uzmanlığı, sorunlara yaklaşımı ve çözümleri ile Serap Hanım’ı herkese tavsiye ederim. Bugüne kadar kendisine yönlendirmiş olduğum arkadaşlarımında aynı fikirde olması Serap hanım'ın ne kadar doğru bir adres olduğunun göstergesidir. Saygılar,
     3 Beğeni    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38840
Merhabalar, Serap hanımın eski bir danışanıyım.Serap hanımdan öncesi ve sonrası diye bahsederim hep.İlgisini,güleryüzünü herzaman görmeniz mümkündür.Sabahları da annem Tv programlarından sürekli takip eder.Akıcılığı ve sadeliği sizi kendinize getirir.İyi ki hayatıma girmişsiniz. Sizlere Serap hanımın çok işinize yarayacağnı düşündüğüm yazılarından bazılarını da tavsiye etmek istiyorum.belki sizin de tavsiye yazınız olur.(gözümden kaçmışsa)yazıları daha sonra vereceğim.derleyip toparlamam lazım.
     1 Beğeni    
E.S.
17.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38763
Serap Duygulu'yu dergi yazıları ve televizyon programlarından tanıdım.Bu vesileyle kendisine yönlendirdiğim arkadaşlarımdan, tanıdıklarımdan ve dostlarımdan çok olumlu geri dönüşler aldığım için ben de düşüncelerimi paylaşmak istedim. Son derece pozitif, sıcak, enerjik, konusuna hakim ve farklı görüş açılarına sahip bir uzmandır.Özellikle çocuklarla kurduğu sıcak iletişim şaşırtıcı şekilde çocuklarda çok olumlu etkiler yaratıyor. Serap Hanım sizi izlemeye devam ediyoruz.
     1 Beğeni    
Neko
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38581
bu uzmanı ilk olarak tv programında gördüm ve sonra araştırdım.Mesafenin uzak olmasını düşünerek ilk etapta biraz acabalarla yaklaşsamda daha sonradan kızımı aldığım gibi İstanbul'a gittik.13 yaşındaki kızım zeki olmasına rağmen özellikle okulda kendini ifade edemiyor ve sınavlarda abartılı bir heyecana kapılıp kendisinmden beklemediğimiz düşüklükte bir performans gösteriyordu.Sosyal ilişkilerinde başarısız ve güvensizdi.Anne baba olarak elimizden geleni yapıyorduk ama sonuç değişmiyordu.Serap hanım önce bizi dinledi ve kızımızla bir kaç seans görşmeler yaptı.Bazılarında bizide bu seanslara dahil etti.Bize aktardığı pozitif ve sıcak elektrik ve hem kzıımızım korkuları ve dolayısıyla bizim korkularımızlada nasıl başedeceğimizi son derece anlaşılır bir dil ve örneklerle aktardı ve resmen bizleri eğitti.Şimdi kızımızda bizde 'ne iyi yapmışızda yardım almışız 'diyoruz.Bu gün kızımız bir kaç ay öncesine göre sonderece fark edilir bir şekilde kendine güvenli vede derslerinde hocalarınında dediği gibi'sprint atmış'durumda.Okul nedeniyle gidemesekte sık sık telefonda yine serap hanım tarafından yardım almaya devam ediyoruz.İkna edici ve açıklayıcı konuşmalarıyla bizi ve özellikle çocuğumuzu rahatlattığı için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.Hiç tereddüte düşmeden ve minnettarlık duygusuyla bu psikolog hanımefendiyi bizim gibi zor durumda olan tüm ebeveynlere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.saygılar....
     8 Beğeni    
Gülşen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35261
Serap Duydulu'yu kızım sayesinde tanıdım.Uzmanlığı ve profosyonelliği sayesinde çok memnun kaldım.İyiki onun gibi bir psikolog'dan danışma almışız.Danışmanlığı ve seminerleri sayesinde birçok konudan yararlandım.Uzman,danışman dışında çok iyi bir diyalog kurduk güler yüzlülüğü sayesinde rahatlatıcı bir kişiliğe sahip. O bir arkadaş,dost,abla,anne oldu bize.Konulardaki uzmanlığı sayesinde her problemin üstesinden gelmesine hayranım en ufak bir sıkıntıda bile rahatlıkla konusabileceğiniz bir kişiliğe sahiptir.İyiki onun gibi bir uzmanı tanımışım.Emeklerinize yüreğinize sağlık her konuda
     5 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35074
sayın serap duygulu hanımefendiyi gerçekten yürekten tüm dostlarımıza tavsiye ederim. kendisini ilkkez baırköy halk eğitimi merkezimiz de tanıma şerefine dahil oldum.bu yüzden çok şanslı olduğum inancındayım. kendisi kurumumuz da çeşitli seminerler verdi . bir psikolog bu dar mı hoşgörülü ,sıcak ve samimi olur.tebrik ediyorum gerçekten. buradan yola çıkarsanız niçin tavsiye ettiğimi sanırım bana hak vereceksiniz. başarılı,samimi ve akıcı bilgileri rahatlıkla bizlere sunuyor. güleryüzyle,samimiyetiyle mükemmel ötesi... başarılarının devamını diliyorum .... sevgiyle kalın dostlar...
     5 Beğeni    
Özge TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35021
Bazen insan çaresiz, ne yapacağını bilemediği bir halde "yuvarlanıp gidiyoruz işte" diyip herkesin kendisine bahşettiği "olanakları?!" sessiz sedasız, sorgusuz kabullenip yaşayıp giderken, hayatın "daha geç değil hala bir şansın var; bu insan senin 2.şansın..artık gerisi sana kalmış" dediği bir miladdır benim için Serap Duygulu..Ondan öncesi ve sonrasıdır hayatım..Bilgi-donanımı-uzmanlığı, yol göstericiliği, pozitifliği, insancıllığı sizi ona hayran olmanızın ötesine taşır..Çok zor bir zamanım da tanışmıştım;şimdi üstesinden geldiğim ve hala gelmekte olduğum şeyleri kendisine borçluyum..Bana ve aileme katkılarından ve kılavuzluğundan dolayı çok teşekkür ediyorum..
     7 Beğeni    
Nursel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34840
çok iyi bir terapist. Beni anlayıp gerçek soruna inmemi sağlayıp çözüme ulaştırıyorr ve inanılmaz rahatlıyorum. Sosyal yaşatımda ve mesleki hayatımıda aldığım tavsiyelerle olumlu yönde biR gelişme sergiledim. Serap Duygulu sayesinde artık hayata daha olumlu bakıyorum. Ondan aldığım elektrik sayesinde bunu başardım. Artık yaşadığım olaylara daha farklı açılardan bakabiliyorum. Problem yaratttığım şeylerin aslında çok basit çözümlerinin olduğunu Serap Duygulu sayesinde gördüm.
     5 Beğeni    
Güler
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24891
Gazete ve dergilerdeki yazılarından okuyarak arayıp bulduğum bir psikologtur.Okullara yönelik verdiği seminerleri öğrenince ve bir veli olarak oğlumun okulunda da seminer verdiğini duyduğumda çok mutlu oldum.Müthiş bir yol göstericiliği,inanılmaz bir bakış açısı vardır.Son derece pozitif bir psikolog olması sebebiyle kendisini tanımaktan ailece çok mutlu olduk. Aynı zamanda Ataköy'deki ofisinde eğitimci arkadaşlarıyla beraber Eğitim Danışmanlığı yapmaktadır ve hem kendi çocuğumda hem de yönlendirdiğim diğer çocuklarda inanılmaz başarılar elde ettiler. Web sitesinde paylaştığı ve tamamen kendisine ait olan psikolojik yazılarının müdavimi olduk.Bir telefon kadar yakın veson derece samimi yaklaşımlarıyla çok etkili olduğunu düşündüğüm bir psikolog ve eğitimci olduğu için mutlaka herkesin tanıması gerektiğini düşünüyorum. web site:www.ozgurbilge.com
     21 Beğeni    

Serap DUYGULU'nun Kitap ve Yayinlari Serap DUYGULU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
''Stresine Sahip Çık'' isimli kitabı Mart 2014'te Hayat Yayınlarından yayınlanmıştır.
''Senin Hikayen Hangisi'' isimli kitabı Kasım 2016 tarihinde Pozitif Yayınlarından yayınlanmıştır.

Serap DUYGULU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Nörofibromatozis Derneği üyesidir.

Serap DUYGULU Mesleki Videolar Videoları
1 Video

Serap DUYGULU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Serap DUYGULU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Üstün ÖNGEL
Psk.Üstün ÖNGEL
2008 yılında Hürriyet Gazetesinde kendisiyle yapılan ve 'Antidepresanlar Çağdaş Muska'' başlığıyla yayınlanan söyleşisi sayesinde çalışmalarından ve k...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Serap Duygulu Gelişim Akademisi
Ataköy 9.Kısım A5 Blok A Kapısı Kat:2 Daire:13 Bakırköy
İstanbul
(Atrium AVM karşısı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 559 17 25
Telefon 2 :
0(212) 559 18 04
Telefon 3 :
0(555) 611 85 94
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi.Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Serap DUYGULU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Serap DUYGULU Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
ataköy psikolog, terapist istanbul, terapist bakırköy, terapist ataköy, bakırköy psikolog, psikolog ataköy, danışmanlık, depresyon, stres ve kaygı, stres, psikoloji, bireysel terapiler, psikolog bakırköy, güven güvensizlik, okul-eğitim sorunları, bilgisayar oyunları, karne sorunları, utangaçlık, iletişim sorunları, anne baba tutumları, internet bağımlılığı, çocuklar ve cinsellik, psikolog, bakırköy, fobiler, takıntılar, obsesyonlar, kaygı bozuklukları, dikkat eksikliği, hiperaktivite, yaşam koçluğu, eğitim koçluğu, kariyer danışmanlığı, uyum davranış bozukluğu, tırnak yeme, gelişim testleri, zeka testleri, öğrenme güçlükleri, sınav kaygısı, anne baba olmak, disiplin, öfke nöbetleri, uyku sorunları, elektra kompleksi, oidipus kompleksi, tuvalet eğitimi, anne baba eğitimi, kardeş kıskançlığı, aile olmak, hamilelik

08:01
Top