2007'den Bugüne 74,292 Tavsiye, 24,575 Uzman ve 16,842 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Vedat AKDEMİR
Uzman Psikolog - İzmir
Uzman Psikolog/Aile Terapisti

Vedat AKDEMİR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 9 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Vedat AKDEMİR

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Vedat AKDEMİR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Vedat AKDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Vedat AKDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Vedat AKDEMİR Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR'in Özgeçmişi
Uzm. Psikolog ve Aile Danışmanı Vedat AKDEMİR

2000 yılında Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümününden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı alanında yaptı. Alanında 17 yıllık mesleki tecrübesi olan Vedat Akdemir halen kurucusu olduğu Aden Danışmanlık Merkezinde Uzman Psikolog ve Aile Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Aldığı Eğitimler:

- Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans Eğitimi

- Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Yüksek Lisans

- Orta Doğu Teknik Üniversitesi Aile Koçluğu Semineri

- Travma ve Başetme Yöntemleri Eğitimi

- Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi

- Bireysel ve Grupla Terapi Eğitimi

- Risk Altında ve Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yaklaşım Formatörlük Eğitimi

- Çocuk ve Yas Eğitimi

- Çocuklarda Anksiyete Bozukluğu Tedavisinde Bilişsel Davranışçı yöntemler Eğitimi

- Temel Yetenekler Testi (6-8)

- Temel Kabiliyetler Testi (7-11)

- Risk Altındaki Çocuklar Eğitimi

- 7-19 Yaş Aile Eğitimi Eğitmenliği

- Ergen Sağlığı Eğitimi

- NLP pozitif Düşünce Eğitimi

- Tütün Alkol ve Madde Bağımlılığı Eğitimi

- Özel Eğitim Hizmetlerinin geliştirilmesi eğitimi

- Hızlı okuma Teknikleri Eğitimi

- Otistik Çocukların Eğitimi

- Psikososyal Eğitim Semineri

- Öğrenci Koçluğu Eğitimi

-Fotoğrafik Hafıza Eğitimi

Vedat AKDEMİR Tavsiye Yazıları Vedat AKDEMİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Dilek K. (Danışan)
 IP: 195.174.20.FJ

25-05-2017
 TavsiyeNo: 96926
Vedat Bey'den eşimle ayrılık sürecimde yaşadığım problemler dolayısıyla yardım almaya başladım. Daha önce ergenlik ve üniversite hazırlık dönemimde de terapiye gittiğim ve bir çok terapist denediğim için pek umutlu değildim aslında ama Vedat beyi o yıllarda tanımış olsam şimdi bambaşka bir hayatım olacağına eminim. Sadece yaşamakta olduğunuz olayları dinleyip yorum yapmıyor, olayları, sizi geçmişten itibaren irdeleyip neyin, neden bu şekilde geliştiğini çözmenizi sağlıyor. Yerine göre yüzleşme,anlama, ders alma, aklanma vb. şeklindeki bu çözümleme sizi gerçekten rahatlatıyor. Durumu değiştiremeseniz dahi bakış açınız kesinlikle değişiyor. Üstelik oğlum konusunda da ihtiyacım olduğunda kendisine rahatlıkla danışabiliyorum. Bir sorununuz varsa ve anlayış dolu bir ortamda, kendinizi güvende hissederek çözüm arıyorsanız, Vedat beyi kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkür ederim Vedat bey.
     8 Beğeni    

 R.Y. (Danışan)
 IP: 5.176.96.YBD

28-09-2017
 TavsiyeNo: 99357
Vedat Beye zor bir animda sadece internetten arastirirken denk geldigim icin gittim. Iyi ki de denk gelmis dedim gider gitmez. 5 yildir panik atak hastasiyim ve kullandigim ilaclara hic ihtiyacim olmadigini anladim seanslarimiz esnasnda. Vedat beyin ictenligi, samimiyeti ve tecrübesi sayesinde kendimi artik daha da iyi hissrdiyorum ve icinde bulundugum durumlara farkli bir acidan bakabiliyorum. Kendisine cok tesekkur ediyorum ve ihtiyaci olan herkese Vedat beyi tüm ictenligim ile tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    

 tuğçe (Danışan)
 IP: 94.54.1.YDY

23-06-2017
 TavsiyeNo: 97579
Daha önce başka bir psikologile görüştüm ve aslında bende bir ön yargı oluşturmuştu ancak Vedat bey sakinliği, ilgisi,içten tavrı, sizin için kendinizi görmeniz için farklı çalışmaları, sizi anlayarak farklı yönlerden de bakmanızı sağlaması ve doğru analizleri ile terapiyi kısa sürede sonuca vardırmaya başlıyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Kendinizde göremediğiniz yanlarınızı size öyle güzel ve kırmadan anlatıyor ki dünyanızı değiştiriyor ve daha da güçlü bir insan olarak çıkıyorsunuz odadan
     1 Beğeni    

 Ayşe şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.177.163.YWJ

29-08-2017
 TavsiyeNo: 98847
Vedat beyle çok zor bir anımda tanışma şansım oldu. İyiki yolum onun danışma merkeziyle yolum kesişti. Şu an kendimi çok daha iyi ve güvenli hissediyorum. Adım atmaktan korkmamayı öğrendim. Hayatım ile ilgili karar vermek benim için çok zordu. Bundan sonra karar verirken daha güvenli ve korkmayarak karararlar vereceğimi biliyorum. Vedat bey çok tecrübeli ve çok profesyonel yaklaşyıyor bunun yanında çok güler yüzlü ve anlatışlı. Kendisine herşey için çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Ömer Faruk Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.197.YDC

26-05-2017
 TavsiyeNo: 96960
Boşandıktan sonra sıkıntılı bir dönem yaşadım. Boşanmadan önce sorunlu da olsa bir düzenim vardı. Boşandıktan sonra kendimi boşlukta hissettim . Bir arkadaşım çözüm odaklı bir yaklaşımı olduğunu söylediği Vedat bey'i bana önerdi. Bu öneriden sonra kendisinden terapi almaya başladım. Bu dönemin sıkıntılarını onun desteği ile büyük oranda üzerimden atma fırsatı buldum . Yapıcı yaklaşımı etkili soruları benim sorunlarım konusunda daha kolay çözüm üretmemi ve bu dönemin olumsuz etkilerini daha kolay üzerimden atmamı sağladı. Şimdi geçmişe bakıyorum da doğru bir karar verip iyi ki Vedat Beyle görüşüp terapi almışım Herkese kendisini tüm içtenliğimle tavsiye ederim. Teşekkür ederim Vedat Bey.
     4 Beğeni    

 FATOŞ (Danışan)
 IP: 176.41.2.YFD

30-05-2017
 TavsiyeNo: 97014
Güler yüz , samimiyet, güven.. Bu üç unsuru barındıran İnsana insan olduğu için değer veren önemseyen bir kurum. Gerek Müjde hanım gerekse Vedat bey özverili fedakar bir şekilde danışanlarıyla ilgileniyorlar. Boşanma sürecimizde oğluma her yönden destek oluyorlar. üzerindeki yükü almak için gayret sarf eden ve kaygı durumunu özgüven eksikliğini gidermek için elinden gelen tüm gayreti gösteren vedat beye sonsuz teşekkürler. oğlumun vedat beyin yanından gülümseyerek ve daha kararlı bir şekilde çıkması ayrı bir güzellik. oğlumun severek ve ikiletmeden gitmek istediği bir yer. Müjde hanıma ve Vedat beye sonsuz teşekkürler. iyiki varlar . danışanları olduğumuz için kendimizi çookk şanslı görüyorum..
     2 Beğeni    

 zeliha kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.255.YCD

10-04-2017
 TavsiyeNo: 95864
Vedat bey'den oğlum ile olan problemlerimiz için danışmanlık hizmeti aldık .Biz 2 aydır belli aralıklarla devam ediyoruz.Şimdilik katettiğimiz yol muhteşem oğlumun hareketleri ve başarısı buna en güzel örnek .Sorunlara profesyonelce yaklaşımı çözüm önerileri , tavsiyeleri açıkca ve rahatlıkla kendisiyle konuşabilmemiz harika. Geldigimiz bu noktada, destek almak isteyen ve isinin uzmani bir danisman arayan herkese Vedat Bey`i samimiyetle oneririm. Oldukca sicak ofisinde tum sorunlarinizin cozulecegine inaniyorum. Tesekkurler Vedat bey ....
     3 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 176.220.169.ZY

18-10-2017
 TavsiyeNo: 99700
Vedat Beye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Kendisinden çok memnun kaldım. Vedat beyin ilgisi, tecrübesi ve özverisi sayesinde özgüven problemimi aştım. Yaptığı terapiler sırasında kendimi ne kadar az tanıdığımı farkettim. Artık hayata daha pozitif bakıyorum ve kendimle barışığım. Çevremdeki insanlarda bendeki bu olumlu değişimi farkettikçe çok daha mutlu oluyorum. Hayatımı Vedat bey ile terapi sürecinin öncesi ve sonrası olarak ikiye ayırabilirim bu yüzden ihtiyacı olan herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aden Danışmanlık Merkezi
Kazımdirik Mahallesi Bornova
İzmir  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(551) 153 78 25
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1978
(40 yaşında)
Doğum Yeri
Mersin
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2000
(18 yıl önce)
Yüksek Lisans
Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Vedat AKDEMİR'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Vedat AKDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-19:58
Top