2007'den Bugüne 83,124 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Öznur SİMAV
Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi - İstanbul
Pedagog - Oyun Terapisti - Çocuk Ve Ergen Psikoloğu - Aile Ve İletişim Danışmanı

Öznur SİMAV Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi63 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 86 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Pedagog
İsim

Öznur SİMAV

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi

Tavsiye ve Teşekkürler

63

[Öznur SİMAV isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Öznur SİMAV Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

659
(%97.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Öznur SİMAV'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Öznur SİMAV'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Öznur Simav'ın güncel yazılarını HÜRRİYET AİLE de ki köşesinde okuyabilirsiniz. Öznur Simav 17.11.2016 da Kanal 24 te ''Tekerlemeler'' le ilgili soruları ''Haberler'' de cevaplandıracaktır. Detaylı Bilgi için: oznursimav.com ••••• Randevu: (0 535) 015 55 14 ••••• Her çocuk ÖZELdir, her birey BİRdir... Çocuğunuz sınıf kalabalığında kaybolmasın... Öznur Simav '' HÜRRİYET AİLE '' KÖŞE YAZARIDIR.. •••••• Yarın (20 Nisan Pazartesi Günü ) CINE5'te Çocuk Haklarının konuşulacağı ASIL ME...

Öznur SİMAV Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
OYUN TERAPİSİ UYGULANIR
GELİŞİM TAKİBİ
GELİŞME GERİLİĞİ
OTİZM
UYKU SORUNLARI
YEME SORUNLARI
KORKU,KAYGI
İNATÇILIK
ÖFKE
SALDIRGANLIK
UTANGAÇLIK,ÇEKİNGENLİK
KISKANÇLIK - KARDEŞ KISKANÇLIĞI
AĞLAMA KRİZLERİ
TİK,
PARMAK EMME,
TIRNAK YEME,
YALANCILIK,
ALTINI ISLATMA( enüresis ),
DIŞKI KAÇIRMA ( enkopresis )
TUVALET ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMADA GÜÇLÜKLERİ ÇÖZME
HIRSIZLIK,
EVDEN KAÇMA,
CİNSEL KİMLİK PROBLEMLERİ
MASTURBASYON
ÇOCUK İSTİSMARI
UYUMSUZ ÇOCUKLARIN AİLELERİNE REHBERLİK YAPMAK.
ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
TÜM OKUL SORUNLARI
-OKULA UYUMSUZLUK, İSTEKSİZLİK,OKUL FOBİSİ
-MOTİVASYON EKSİKLİĞİ
-ANNEYE BAĞIMLILIK
-ARKADAŞLAR İLE İLETİŞİM SORUNLARI
-SINAV STRESİ VE KAYGISI
-KİŞİSEL GELİŞİM
-AİLE DANIŞMANLIĞI
-BAŞARISIZLIK KORKUSU...[Devamı...]

Öznur SİMAV'ın Makaleleri Öznur SİMAV'ın Makale ve Yazıları
86 Makale
49 Yazı/Döküman
◊ Yetenek

Öznur SİMAV Özgeçmiş CV Öznur SİMAV'ın Özgeçmişi
---ÖZNUR SİMAV---PEDAGOG- AİLE DANIŞMANI- ÖĞRENCİ KOÇU- EĞİTİMCİ- İLETİŞİM DANIŞMANI- ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ PSİKOLOJİSİ UZMANI- ÇOCUK PSİKOLOĞU

http://oznursimav.com/ daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

12 yaşından başlayarak, çocuk gelişimi, eğitimi, psikolojisi okudu. Mesleğine erken yaşlarda eğilim duyarak, lise eğitiminde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi meslek dalını seçti. Kazandığı Ankara Gazi üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümüne iyi hal ve davranışları nedeniyle referans verilerek yerleşti. Yüksek başarısı nedeniyle yatılı okudu. Bitirme tezini ‘’Okullarda Çocuklara Cinsel Eğitim Verilmeli mi?’’ üzerine yaptı. Tam puan alarak, üniversite kütüphanesine alınması uygun görüldü. Pedagojik formasyona sahiptir. Meslek liseleri ve anaokullarında staj yaptı. Mezun olduktan sonra devletin meslek liselerinde
gelişim alanları,
diksiyon,
drama,
çocuk gelişimi ve eğitimi,...[Devamı...]

Öznur SİMAV Tavsiye Yazıları Öznur SİMAV için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Öznur (Danışan)
 IP: 178.243.117.YB

23-02-2020
 TavsiyeNo: 113805
Oznur Hanımı internette yer alan tavsiye yazıları ve makallerini okuyarak tercih ettik ve iyiki getirmisiz dedik.Çocuğumuz icin profesyonel anlamda destek aldık .Anasınıfına giden çocuğumuzda okul fobisi vardı okula gitmek istemiyordu ve çok çekingendi.. bazi takintilar olusmustu..Birkac seans sonunda çocuğumuzda olumlu gelişmeler oldu.. çok memnun kaldık..şu an çocuğunuz okula mutlu gidiyor.. bu degisimin ardindan oyun terapisi almaya devam etmeye karar verdik ve cocugumuz cok hevesli geliyor seanslara..Kendisine desteğinden dolayı Teşekkür ederiz.
     Beğenin    

 Ecem (Danışan)
 IP: 159.146.101.ZCY

24-10-2015
 TavsiyeNo: 82503
Uzun bir süre mutsuzdum. Başlıca problemim özgüven eksikliğimdi. Onun dışında pek çok şeyi problem haline getiriyor ve çok olumsuz düşünüyordum. İnternetten araştırdık, kendisini uygun bulduk. Kendimi ifade ederken tahmin ettiğim sorunların hiçbirini yaşamadım. Çok güleryüzlü ve çok içten karşılandık. Hep ilgiyle dinlendim. Her seans etkili, aynı zamanda da neşeli geçti. Üstesinden gelemediğim problemlerin aslında çok büyük şeyler olmadığını ve nasıl aşılabileceklerini anladım. Etrafıma daha olumlu bakmaya başladım. Kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Nail KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.243.22.ZZ

06-05-2015
 TavsiyeNo: 78518
Sevgili Öznur Simav ile yaklaşık 2 aydır tanışmış bulunuyorum. 3.5 yaşındaki oğlum için oyun terapisine geliyoruz. Eşimle ben kendisinden çok memnunuz. Gelişiminde ve konuşmasında ilerlemeler kaydettik. Çocuklarla çok iyi iletişim kurabiliyor. Anne ve baba olarak bizleri de çok doğru yönlendiriyor. Güleryüzlü olmasından ve belli bir kalitede oynamasından dolayı oğlum Öznur hanıma gerçekten çok alıştı ve çok seviyor. Eminim, daha da iyi yollar katedeceğiz.
     2 Beğeni    

 PINAR ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.171.14.JD

17-04-2015
 TavsiyeNo: 78105
7 yaşındaki oğlumun okulla ilgili bazı problemleri vardı.bu sitede pedagog tavsiyelerini okurken Öznur Hanım'a gitmeye karar verdim.İyi ki de öyle yapmışım.Öznur Hanım çok içten ve samimi birisi.Kendinizi yanında o rahat hissediyorsunuz ki; bir arkadaşınızla sohbet ettiğiniz hissini duyabilirsiniz.Oğlumun sorununu bir pedagogun çözebileceğini düşünmüyordum.Fakat 3. görüşmemizden itibaren öğretmeni de dahil oğlumdaki değişimi farkettik.Artık okulla ilgili hiçbir sıkıntımız kalmadı.Biz yine de kendisini ziyaret etmeye devam ediyoruz.Çünkü oğlum oyun evini çok ve Öznur Abla'sını çok seviyor.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.Eğer içinden çıkamadığınız bir durum varsa; Öznur Simav kesinlikle doğru kişi...
     2 Beğeni    

 Kayra (Danışan)
 IP: 78.181.136.ZYY

04-04-2015
 TavsiyeNo: 77703
Öznur Hanım'la tanışmamın uzun bir hikayesi var aslında. Yıllar boyunca içime kapanık biriydim. Kendi çapımda bir arkadaş çevrem vardı ama başka insanlarla iletişimimde sorunlar yaşıyordum. Kendimi rahat hissedemiyordum. Sorunum buydu. Bu rahatsızlık hissi her konuda vardı. Bir de YGS-LYS maratonu olunca pek mutlu biri olduğum söylenemezdi. Annem sıkıntılarım olduğunu anladı ve internetten araştırma yaptı. Öznur Hanım'ı işte bu şekilde buldum. Annemin tavsiyesiyle. İlk defa bir rehbere gidecektim ve heyecanlıydım. Randevu alındı ve ilk görüşmeme gittim. Kapıda beni güler yüzlü bir kadın karşıladı. İlk defa görmesine rağmen beni yıllardır tanıyormuş gibiydi. Eve girdiğimdeyse sıcak bir ortamla karşılaştım. Üstünde kağıtlar olan bir masa, yerde oyuncaklar, uyumlu mobilyalar... Her şey çok güzeldi. Çok mutlu olmuştum. Kendimi yabancı gibi hissedeceğimi düşünmüştüm ama bu yer bütün ön yargılarımı kırmıştı. Görüşme sırasında ne diyeceğimi bilemediğim zamanlar oluyordu. Dışarıdaki hayatımda da olduğu gibi tıkanıp kalıyordum ama Öznur Hanım beni destekliyordu, konuşmama yardımcı oluyordu. Ses tonu güven vericiydi, dinlendiriciydi. Ona sorunlarımı anlatmaktan sıkılmıyordum. Bana çözümler sunuyordu. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini söylüyordu. Sonunda saplandığım bataktan çıkmayı başardım. İnsanlara karşı daha olumlu yaklaşmaya başladım. Artık hırçın bir insan yoktu içimde. Olumlu düşünceleri zırh gibi üstüme giymiştim. Harika bir YGS puanı aldım ve bu beni daha da motive etti. Hala da çok mutluyum ve Öznur Hanım'ın bu konudaki desteği asla inkar edilemez. Ona sorunlarınızı anlatıyorsunuz, o da sizin aklınıza gelmeyen pratik çözümler sunuyor. Samimi bir ses tonu var. Ben çok memnun kaldım. Herkese hayatta başarılar dilerim!
     2 Beğeni    

 TRKN NDR (Danışan)
 IP: 78.187.131.ZYW

06-03-2015
 TavsiyeNo: 76751
Öznur hanım alanında gayet başarılı bir pedagog.kendisiyle telefon görüşmelerinde bulundum,sağolsun o da gerek telefonla gerek msjla bana yanıt verdi.sevimli ve güler yüzlü bir ses tonu ile karşılıyor sizi.Anneler size sesleniyorum,yardım alacağınız güvenilir bir pedagog. Gayet sakin bir şekilde sorunlarımı dinledi ve çözüm önerileri sundu.Kendisi artık bizim aile pedagogumuz:) Kendisini seviyor ve mesleğinde başarılar diliyorum.. Aynı zamanda herkese tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    

 selver (Danışan)
 IP: 95.0.160.YBD

02-02-2015
 TavsiyeNo: 75712
Merhabalar, 8 yaşında kızım var bazı şikayetleri bulunmaktaydı bununla ilgili internetten araştırdım ve tavsiyeleri okuduktan sonra Öznur hanıma, gitmeye karar verdim. Öznu Hanım, kızımla görüştükten sonra kızımın davranışlarındaki nedenleri anında çözdü bizim yapmamız gereken ve eksik yönlerimizi bize gösterdi. Bizi ciddi güleryüzlü karşıladı işini severek yapması çok etkili Ayrıca çoçuklarımızın sorunsuz eksiz bir şekilde hayatını sürdürebilmesi için kendisine ihtiyacımız var kendisine bu sayfadan teşekkürlerimi iletmek istedim, Çok memnun kaldım kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 sema kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.38.37.YZC

13-08-2014
 TavsiyeNo: 70902
Öznur hanimi tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde tanidim ,yillardir tanişiyormusuz gibi sohbet ettik ve bir suru problemi olduğunu sandigim oğlumun aslında kolayca çözülebilecek problemleri olduğunu anladım ve rahatlamış olarak geri döndüm. Kendimi terapiye gitmis gibi hissettim,öznur hanımin ses tonu bile insani rahatlatmaya yetiyor.kesinlikle çocuğuyla ilgili endişe yasayan tüm anne babalara tavsiye ediyorum. .
     5 Beğeni    

 cagla (Danışan)
 IP: 176.219.171.LL

24-07-2014
 TavsiyeNo: 70492
Merhabalar oznur hanimi tavsiyeediyorum.com araciligi vasitasiyla tanima firsati buldum oglumda gelisim geriligi problemi yasiyoruz bununla ilgili kendisinden yardim aldik.sicak samimi tavri ile ve cocugumuzla ilgili problemlerimizi konusurken oglumuzu gozlemledi.oglumla iletisim kurmaya calisti.gozunu uzerinden ayirmadi..bize cok faydali bilgiler verdi..bize farkinda olmadan yaptigimiz bircok davranisi soyledi..ve bize bundan sonra yapmamiz gereken bir yol haritasi belirledi..tavsiyeleri icin kendisine cok tesekkur ediyoruz ve kendisini tavsiye ediyoruz...
     3 Beğeni    

 seda cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.8.92.YZJ

06-05-2014
 TavsiyeNo: 68603
6 aylık oğlumun uyku sorunlarıyla ilgili kendisinden internet aracılığıyla yardım aldım çünkü aynı şehirde değiliz. Buna rağmen bizimle ilgilendi tavsiyelerde bulundu. Bizde bu tavsiyelere uyup sonra ki süreci öznur hanımla yeniden değerlendireceğiz. Uzaktan bu kadar çok ilgili bu yuzden imkanınız varsa birebir danısmaya gitmenizi tavsiye ederim. Ilgili, samimi olması biz annelerin bir Pedagog da aradığı en önemli ozelliktir eminim ki. Bu yüzden öznur hanımla icten rahat bir iletişim kurabilirsiniz.
     3 Beğeni    

 E.Özder (Danışan)
 IP: 78.171.225.YY

28-03-2014
 TavsiyeNo: 67657
Merhaba; benim on yaşımda kardeşim var onun davranışları için bir uzman yardımına ihtiyacimiz olduğunu düşündüm. Bir gün site site dolaşırken kendimi burada buldum. Onlarca pedagog içinden Öznur Hanım bana sıcak, samimi ve içten geldi. Gerçekten de hislerimde yanilmadim. Kendisiyle tanışali kısa bir zaman oldu ama kardeşim de çok degisiklik oldu. Yüzünün insana verdiği sıcaklık mesleği ile çok güzel uyuşmuş.Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Mesleğinde başarılar diliyorum.
     Beğenin    

 ilyas .d (Danışan)
 IP: 88.251.105.ZJW

17-03-2014
 TavsiyeNo: 67284
Merhaba ben de kızım için Öznur hanım ile görüştüm ve memnun kaldım aslın da bu yazıyı daha evvel yazmak istedim fakat üşengeçliğim den yapmadım.Öznur hanım ile görüşmemizin faydasını daha 2. görüşmemizde fark etmesi bizi ziyadesiyle memnun etti .İhtiyacı olan arkadaşların Öznur hanıma danışmalarını hatta geç kalmamalarını tavsiye ederim, zaman sınırlaması yok ,sıcak bir ortam ,ve kendinizi bulabileceğiz bir sohbet havasın da geçiyor. Saygılarımla
     1 Beğeni    

 EDA ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.6.11.ZBJ

27-02-2014
 TavsiyeNo: 66743
Çocuğum şuan 2 yaşında ve fazlası ile dikkat problemi ve inatçılığı var kendi doktoru ile konu hakkında konuştuğumda bir pedagogdan yardım almamı tavsiye etti ve internetten araştırdım Öznur hanımın yazıları dikkatimi çekti kendisinden 26/02 tarihine randevu aldık. Öznur hanım çok güler yüzlü ve çocuğum hakkında yapmam gerekenler ile cidden çok önemli tavsiyelerde bulundu. Kendisi bizim ile konuşurken hep çocuğun hareketlerini bakışlarını takip etti. Biz eşimle kendisinden çok memnun kaldık ve çocuğunda dikkat bozukluğu inatçılık ağlayarak sürekli birşeyleri yaptırma alışkanlığı olanlar cidden yardım almaları gerekli bence. Biz bundan sonra Öznur hanımla ara görüşmeye devam edeceğiz.
     4 Beğeni    

 metin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.96.248.YDJ

14-02-2014
 TavsiyeNo: 66405
ben metin kaya williams sendromu rahatsızlığı var 19 yaşındayım öznur hocamı tv sayesinde tanıdım çok iyi bir hoca herkese tavsiye ederim insanı çok rahatlatıyor ve iyi biri çok teşekkür ederim kendisine yani çok rahatlatıcı bir insan herkese tavsiyem öznur hocanın yanına herkes gitmelidir insanları dinleyici bir kapasiteye sahip ben çok acılar çektim herkes tarafından hor görüldüm ve onunla tanışmak istedim oda bana yardımcı oldu ve gönlümü dinlendirdi allah razı olsun ondan
     3 Beğeni    

 gülsen (Danışan)
 IP: 78.168.116.YY

12-02-2014
 TavsiyeNo: 66371
ben gülsen.Öznur hanıma bu site sayesinde ulaştım.Birgün değişmem gerktiğini fark ettim ve internette bununla ilgili bir çok yazı okudum fakat bana bi tek öznur hanımla konuşmak iyi geldi. onun sayesinde kendime güvenmem gerektiğini ,çevremin baskısına kulak asmamam gerektiğini öğretti.Çünkü ben en yakınlarımdan bile hiç birşey yapamayan beceriksin bir kişiliğe bürünmüştüm çevremdekiler yüzünden. fakat öznur hanımla konuşunca bana çok yararlı oldu. keşke öznur hanımla aynı şehirde olabilseydim onu ziyaret etmeyi çok isterdim . iyiki varsınız öznur hanım siz çok değerli bir danışmansınız. Bana faydalı olduğunuz için çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 Beste k. (Danışan)
 IP: 78.171.23.ZJJ

16-09-2013
 TavsiyeNo: 62921
Bazı insanlar vardır senelerce görmesenizde kulaklarınızda sesi,gözlerinizde resmi hiçbir zaman silinmez ya;işte öznur hocamı yıllar sonra tekrar bu sayfada bulduğumda sesi kulaklarımda çınladı.sınıfta dersi ne kadar sakin nekadar yumuşak bir okadar vurgulu ve huzur verici o sesiyle anlatırdı.anlattıkları hep akılda kalırdı.yıllar sonra hocamı kızıma pedegog ararken bulduğumda ki sevincimi size anlatam.Çünkü öyle rahatlatır ki hocam konuşurken sizi hep konuşsun istersiniz.işini bukadar titiz ve özenli yapan nadir ve kıymetli insanlardan biridir bence.şayet bu yazıyı okuyorsanız mutlaka hayatınıza Öznur Simavdan bir parça katmanızı tavsiye ederim.ben o şanslı insanlardan biriyim.
     5 Beğeni    

 Mehtap eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.55.144.YFY

29-07-2013
 TavsiyeNo: 62075
İnternetteki pedagog araştırmalarım sonucunda Öznur hanıma rastladım ve hemen randevu aldım. 4 yaşındaki oğlumun davranışlarındaki değişiklikler için kendisini ziyaret ettim. Bu ziyaret sonucunda aslında benim davranışlarımdaki değişikliklerin oğluma yansıdığını o yüzden bazı problemleri yaşadığımızı anlamış oldum. Güleryüzüyle hem benim hem de oğlumun gönlünü fethetmiş olup rahatlıkla problemlerimizi paylaşmamızı sağlamıştır. Vermiş olduğu bilgiler, ipuçları ve tavsiyeler için kendisine çok teşekkür ediyorum . Farkındalığımın artmasına vesile oldu.
     2 Beğeni    

 SELİN KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.43.7.YY

26-07-2013
 TavsiyeNo: 62034
Kızımız 1 ay sonra 3 yaşına basacak. Doğuştan ufak bir engeli var ve vücudunu tanımaya başladı. İnternetteki araştırmalarımda yaşıtlarıyla ne kadar erken tanışırsa ve kaynaşırsa ileriki dönemlerinde bu sorunu daha kolay aşacağı yazıyordu ki bizde öyle düşünüyorduk. Kendisini yarım zamanlı bir anaokuluna gönderdik ama 3. günden sonra gitmek istemedi. Gerekçesi "Bana orada yemek yediriyorlar,uyutuyorlar" oldu. Çalışan bir anneyim ve kızıma babaannesi bakıyor. İki aile arasında büyüyen bir çocuk. Biz biraz daha disiplinli yaklaşmaya çalışırken bazen diğer taraftan yüz bulabiliyordu ve internetten pedegog araştırmaya başladık. Öznur Hanım la tanıştık ve kızım ben ve babaannesiyle ziyarete gittik. Öznur Hanım gayet güzel bir şekilde bizi dinledi ve nelerin doğru ve nelerin yanlış olduğunu anlattı, bizde nasıl büyütmek istediğimizi eksik ve yanlış taraflarımızı birbirimize profosyonel ve tarafsız bir kişi tarafından dinlenerek ve yorumlanarak anlattık. Neredeyse 2 saat kalmışız seansta ve gerçekten faydasını da gördük. Ortak kararlar vererek uygulamak işi biz ebeveynlere düşüyor artık. Mutlaka yardım almanızı öneririm. Teşekkürler.
     2 Beğeni    

 Erdogan (Danışan)
 IP: 78.189.222.YZJ

24-07-2013
 TavsiyeNo: 62001
İki yasini henuz dolduran bir oglumuz vardi. Konusmasi gecikti diye dusunduk, bir uzman arayisi icerisine girdik. İlk olarak cocugumuzu bir norologa goturduk. Norolog bizi cocuk zıp zıp zıp psikologuna yonlendirdi. Bu sirada internet vasitasiyla oznur hanimin telefonuna ulastik. Hemen arayip randevu aldik. Randevu aldigimiz saatte ailece gittik. Oznur hanim bizi kapida karsiladi, ortam son derece rahat bir aile ortamiydi, seans boyunca oznur hanim hem sorularimizi dinledi hemde cocugumuzu gozlemledi. Sordugumuz sorulara son derece net cevaplar verdi. Seans oldukca etkileyici gecmisti. Cok memnun kaldik, ailece herkese tavsiye ediyoruz.
     4 Beğeni    

 Fatoş ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.97.17.BF

10-07-2013
 TavsiyeNo: 61726
Öznur hn'ı internette yiğenime ergen psikolojisinden anlayan uzman bir psikolog ararken özgeçmişi ve kendini ifade eden cümleleri ile çok yakın buldum ve bize paralel yaşam geçmişinide baz alarak randevu talep ettim. İlk telefon görüşmemizdeki hitap tonu ile bile biran evvel tanısmak istedim. Yiğenimle beraber Cumartesi 15 dk gecikmeli randevumuza ulaştık ev ortamındaki huzurlu , sakin ve guler yuzlu hıtap sekli ile inanılmaz rahat hissettik kendimizi. Ben biraz duygusalım yiğenim tam 16.sında ve psikologa gidiyoruz derken bir strese girmiştik acıkcası. Ancak ilk merhabası ile baslayan görüşmemiz cok iyiydi. Sanırım yiğenimde bu konuda cok fayda görecek . cıktığımızda sanki ailemden biri gibiydi . Tekrar gideceğiz ve eminim bize her konuda yardımcı olacak. Sevgi ve saygılarımla ..
     1 Beğeni    

 Gülay SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.236.143.F

21-05-2013
 TavsiyeNo: 60892
Öznur Hn'a bu siteden ulaştık ve 5 yaşındaki oğlumuzla ile ilgili olarak gittik. Kendisi güleryüzli, konuksever bir kişi sanki biz ve oğlumuz kendisine misafirliğe gitmiş gibi bizleri karşıladı ve bizi çok güzel ağırladı. Gerek ebeveyn gerek çocuk ile iletişimi gayet güzel, görüşmenin yapıldığı yer rahat bir ev ortamı. Oğlumuzu disipline etme konusunda sorunlar yaşıyorduk, kurallara uygun daha bilinçli yetiştirebilmek için bize fikir ve öneriler sundu, hemen uygulamaya başladık. Kendisi bilgili bir uzman, tavsiye ediyoruz.
     Beğenin    

 İpek DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.104.ZY

17-04-2013
 TavsiyeNo: 60046
Ben çocuklarınızın ruhsal gelişimi ile ilgili en ufak bir endişede bir uzmana danışılması gerektiğini düşünmeyen biriydim. Ta ki Öznur Hocamla tanışana kadar. Görüşmeye başladığınız andan itibaren emin ellerde olduğunuz duygusunu size hissettiren kişiliği ile nadir uzmanlardan biri. Sizi mesleğini yapan bir kişi ile değil de sanki sizi çok iyi tanıyan bir dost gibi hissettirdiğinden, ilk dakikalardan itibaren herşey çok samimi gelişiyor. Benim ve çocuklarım için yaptıklarınız ve yapacaklarınız paha biçilmez..Sevgiyle kalın hocam..
     1 Beğeni    

 esra (Danışan)
 IP: 85.107.191.D

09-03-2013
 TavsiyeNo: 58789
Oğlumun inat olmasından ve antisosyalliğinden şikayetçiydim.İnternetten Öznur hanımın bu konuyla ilgili yazdığı makaleleri okudum ve oğluma yardımcı olabileceğini düşündüm. Öznur hanıma bunlarla ilgili danışmak için gittim. Kafamdaki birçok soruya cevap buldum gayet açıklayıcı cevaplar aldım. Oğlum İçin uygulanabilir bence çok yardımcı olacağını düşündüğüm önerilerde bulundu. Oğlumu oyun terapisinede götürmeyi düşünüyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Can (Danışan)
 IP: 94.55.168.YCC

28-02-2013
 TavsiyeNo: 58432
Merhabalar, Anaokuluna giden bir çocuğum var. Çocuğumun herhangi bir sorunu yok çok şükür. Buna rağmen, ufak çocukların durumuyla ilgili bilgi almak amacıyla bir pedagog aramaya başladım. Bilgi almak istediğim konuların içinde en önemlisi, bir çocuğun konuşma durumu ile ilgili konulardı. Pedagog uzmanı sadece bir kez ziyaret etmem yeterli olacaktı. Çocuğumun benimle beraber gelmesi gerekmeyecekti. Bu siteden Öznur Hanım ile ilgili bilgilere ulaştım. Randevu almak için telefon ettim. Şansa, aynı günün akşamında müsaitti. Onu ziyaret ettim. Galoş giyip, kapıdan içeri girdim. Görüşmemize başlamadan önce, benim, eşim ve çocuğumla ilgili bilgiler içeren bir form doldurdum. Görüşmemiz esnasında, gerekirse not alabilmesi gibi amaçlara hizmet edebilecek bir şekilde, önündeki bilgisayarı açık bir şekilde duruyordu. Sorularıma net bir şekilde, açık cevaplar verdi. "Belki de bu konu bu şekilde değildir." şeklinde düşünebileceğim bir durum olmadı. Anlattıkları konuları makul, doğru ve iyi olarak yorumladım. Bazı tavsiyeler de aldım. Konulara profesyonel bir şekilde yaklaşıyordu. Ziyaretimden çok memnun kalmıştım...
     1 Beğeni    

 Pınar T. (Danışan)
 IP: 78.173.56.YCZ

19-02-2013
 TavsiyeNo: 58197
Öznur hanımı yaptığım araştırmalar sonucu buldum.işinde kendini ispat etmiş önemli bir isim olmasının en büyük sebeplerini onunla karşılaşınca anladık.Bizi karşılaması ve güzel yaklaşımı çok iyiydi kafamıza takılan soruların cevaplarını bulmamıza yardımcı olduğu için tekrar çok teşekkür ediyorum.çocuklarımızın büyüme süreçlerinde onun desteğine tekrar tekrar ihtiyaç duyacağımızı burdan ona iletir ve herkeze tavsiye ederim.Kafamızı kurcalıyan sorular olduğunda kulaktan dolma laflara değilde bir uzmana danışarak çok daha sağlıklı sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum,bunun içinde tereddütsuz öznur hanım en doğru kişilerin başında gelir. Başarılarınızın devamını dilerim....
     Beğenin    

 F&S (Danışan)
 IP: 88.241.180.LD

19-01-2013
 TavsiyeNo: 57269
Sevgili Öznur Hanım.Balıkesir'den yaptığımız araştırmalar,görüştüğümüz uzmanların tavsiyeleri üzerine sizinle telefonla irtabata geçtiğimizdeki sıcak tavrınız ve sonsuz ilginiz için,İstanbul'a sizin değerli görüş ve önerilerinizi almak için yola çıktığımız andan, sizinle tanışmamız ve sıcak sevecen tavrınız ayrıca bize değen bilgi birikiminizin hayatımıza bambaşka bakış açısı kattığını ve kendimizi görmemizi sağladığını yaptığımız uzun ve yorucu yolculuğa sonuna kadar deydiğini özellikle belirtmek isteriz.Herşey için sonsuz teşekkürler.... Saygılarımızla.
     5 Beğeni    

 osman çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.8.173.ZYL

17-01-2013
 TavsiyeNo: 57170
Merhaba , Öznur hanım ile bu site vasıtası ile tanıştık. 5 yaşındaki oğlum konuşma zorluğu çekiyordu ( KEKEME ) bunun için bir çok pedagog araştırdık ve en sonunda Öznur hanım dan randevu aldık. Eşim ve çocuğum ile beraber gittik , Bizi güler yüzlü ve bizzat kendisi samimi bir şekilde karşıladı. En başta şunu demeliyimki göz boyama yada kendini karşısındakinden çok çok üstün biri gibi değil , sanki karşı komşunuzmuş gibi sevecen tavırları kapıdan içeri girer girmez rahatlatma duygusu yarattı. Karşınızdaki insan nekadar samimi ise sizde içinizdekileri okadar rahat anlatabiliyorsunuz , buda tedavi için çok önemli.. Bu bizim ilk gidişimiz oldu , ilk önce oğlumun durumunu öğrenmek için onunla sohbet etti , daha sonra oğlum ve ben oyun odasına gittik , çünkü eşimin anlatacaklarını oğlumun duyması onun için kaygı oluşturabilir, buyuzden Biz oğlumla beraber oyun oynarken öznur hanım ,eşim'in gözünden yaşananları dinledi , eşimin doğru bilip ama yanlış davranışlarını dile getirmesinin yanı sıra nelere dikkat etmesini ve nasıl davranılması hakkında bilgiler verdi.. Bundan sonraki buluşmamızda benimle bilgi alışverişi olacak. Şimdiden çocuğumuza davranış şeklimizi değiştirdik ve yavaş yavaş ilerleme kaydettiğimizi görüyorum. birdahaki buluşmamızdan sonra eşimin de burada yorumunu görebilirsiniz. Herkeze çok içten tavsiye ederim..
     4 Beğeni    

 ülkü Ö. (Danışan)
 IP: 78.189.153.YYW

02-01-2013
 TavsiyeNo: 56765
öznur hanım , işini son derece cıddıyetle yapan aynı zamanda ınsanlara faydalı olma noktasında son derece ısteklı bır ınsan . Güleryuzlu ve samımı ... oğlumun ergenlık dönemı ve boşanma sonrası sorunlarında onun danışmanlıgından ve tavsıyelerınden çok faydalandım .. oğlumla ılışkımde zaman zaman hıssettıgım ıletışim problemlerının cozumunde ve onu anlama noktasında çok yardımcı oldu . .kendısıne çok teşekkur ederım... herhangı bır sıkıntıda çalacağım kapının bellı olmasıda ayrıca bır rahatlık verıyor.
     3 Beğeni    

 EsinM (Danışan)
 IP: 188.58.119.YWY

17-12-2012
 TavsiyeNo: 56304
Öznur Hanım'ı bu site aracılığı ile tanıdım ve hakkındaki yorumlardan etkilendim. Biraz daha araştırınca hem mesleki geçmişi hem de değindiği konularda danışanlarına olan yaklaşımı bana yakın geldi. Kendisi ile irtibat kurup ziyaretine gittiğimde de beni sıcak ve samimi karşıladı. Benim 2,5 yaşında bir oğlum var. Onu büyütürken genel tavrımda yanlış veya eksik kısımlar olup olmadığı ve oğlumun beni düşündüren bazı hareketlerinin hem anlamı hem de nasıl üstesinden geleceğimiz konusunda Öznur Hanıma danıştım. Tespitleri ve önerileri hem rahatlatıcı hem de çözümleyici oldu. Tavsiyelerini uyguladığımızda da olumlu yönde gelişmeler oldu hayatımızda. Teşekkür ediyoruz.
     3 Beğeni    

 Güler (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.106.F

15-12-2012
 TavsiyeNo: 56271
Selamlar, Öznur hocayı lise yıllarımdan tanırım..tavsiyeleriyle verdigi egitimlerle genclıgın verdigi durumlarla o zamanlar da anlamasamda simdi ne kadar yararlı oldugunu görüyorum..aslında bize aşıladıgı bilgilerin suanda ne kadar da faydalı oldugunu anlayabiliyorum..kişiliği ile bilgi birikimiyle harika bir hocadır.tüm derslerindeki sabrıyla yaklasımıyla bizlere örnek bir insan olmustur.umarım sizde tanısma fırsatı elde eder ve sorunlarınıza nasıl yardımcı oldugunu görürsünüz.. hersey için cok tesekkür ederim hocam.. Saygılarımla..
     2 Beğeni    

 betül (Danışan)
 IP: 31.140.25.CC

27-11-2012
 TavsiyeNo: 55803
merhabalar... çocuğumla yaşadığım sorunlar sebebi ve çocuğuma sadece ''anne'' olmak değil ''annelik vasfının hakkını vererek anne olmak'' için internetten Öznur hanım ın telefonuna ulaşarak randevu talebinde bulundum.o kadar samimi ve işinin hakkını veren bir bayan ki,daha randevu için aradığınızda o günü iple çekiyorsunuz ve filnal..... Öznur hanımın evinden çıkmak istemeyeceksiniz..en değerli varlıklarımız çocuklarımız bu hayatta..burdan bütün anne ve babalara sesleniyorum !!! ''benim bilmediğim neyi biliyor'' demeyin!! çok geç olmadan gidin ve çocuğunuzu geri kazanmaya çalışın... sevgilerimle...
     2 Beğeni    

 NURAN GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.176.169.YYD

15-11-2012
 TavsiyeNo: 55522
Öznur hanımın ismini internet sitesinden buldum.kendisi randevu vererek evine davet etti.çok sıcak ve samimi davrandı. Çocuğumla ilgili yaşadığım problemle ilgili kendisiyle görüştüm verdiği tavsiyeler benim için çok faydalı oldu.öznur hanımla görüşmemizde kendisinden pozitif bir enerji aldım. Kendisiyle tekrar görüşmeyi çok isterim.çocuğuyla problem yaşayan ve sorunların çözümüne çare olabilecek bir insan olduğunu düşünüyorum Çocuğu olan ve problemi olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Nursel aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 149.140.90.YY

11-10-2012
 TavsiyeNo: 54694
merhaba, Öznur hanımı bu site vasıtası ile tanıma fırsatım oldu. Kendisi hakkında yazılan tavsiyeler ve okuduğum makaleleri beni çok etkiledi. 7 yaşındaki oğlumun öğretmeni derslerde pasif olması nedeniyle pedagogla görüşmemi istedi.Öznur hanıma eşim ve oğlumla birlikte gittik.Bizi güleryüzlü, samimi ve içten bir şekilde karşıladı. Ortam çok huzur vericiydi. Kendimizi bir dost toplantısında hissettik.Çocuğum için en doğru olanı yaptığımı düşünüyorum. Öznur hanımla konuşmak bana büyük bir özgüven verdi.Oğlumda anlaşılır şekilde değişiklikler oldu.Öznur hanımla tanışmamız bizi ailece olumlu etkiledi.Çocuklarımızla daha fazla ve kendisinin uyarılarına uygun zaman geçirmeye çalışıyoruz. Mesleğini çok seven, başarılı bir uzman.Desteği için kendisine çok teşekkürler, herkesin yararlanması gerektiğini düşünüyorum.Herkese Öznur hanımı tavsiye ediyorum.Saygılarımla.
     3 Beğeni    

 NURŞEN (Danışan)
 IP: 213.43.58.YJW

13-08-2012
 TavsiyeNo: 53103
Öznur hanımın ismini internet sitesinden buldum.kendisi randevu vererek evine davet etti.çok sıcak ve samimi davrandı. Çocuğumla ilgili yaşadığım problemle ilgili kendisiyle görüştüm verdiği tavsiyeler benim için çok faydalı oldu.öznur hanımla 1 saatlik görüşmemizde kendisinden pozitif bir enerji aldım. Kendisiyle tekrar görüşmeyi çok isterim.çocuğuyla problem yaşayan ve sorunların çözümüne çare olabilecek bir insan olduğunu düşünüyorum.
     4 Beğeni    

 nr (Danışan)
 IP: 78.161.210.YYW

12-08-2012
 TavsiyeNo: 53065
Çocuk yetiştirmek, daha doğrusu doğru yetiştirmek topluma her önden sağlıklı bireyler vermek gerçekten zor iş. Öylesine değil gerçekten insan yetiştirmek istiyorsanız uzmanlarla bazı durumların istişare edilmesi gerektiğini düşünen bir anneyim. Öznur hanım ile internet aracılığı ile tanıştık. İlk telefon ile iletişime geçtik ardından detayları bu site aracılığı ile kendisine ilettik, bizimle çok ilgilendi. Çocugumuzu görmemesine rağmen çok güzel tahlil etti. Kendisini mesleğinde gerçekten geliştirmiş olduğunu düşünüyorum. Bu konuda görümedik ancak anne olduğunu hissediyorum:) Mesleğinde iyi olmasının dışında gerçekten samimi, mesajımıza çok kısa bir sürede cevap verdi. İşini ciddiye alıyor. Yolu açık olsun... Bu siteye de bu vesileyle buradan teşekkürlerimi sunmak istiyorum işinde çok iyi olan Öznur hanım gibi isimlere bu kadar kolay ulaşamamıza neden oldukları için... Herkese sağlıklı günler diliyorum.
     2 Beğeni    

 sevgi cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.241.173.WD

05-08-2012
 TavsiyeNo: 52894
Öznur hanımı çok sevgili arkadaşım Ayşenin ablası olması vesilesiyle tanıdım.Zaman zaman bir araya geldiğimizde bilgisinden ve çocuklar konusundaki deneyimlerinden yararlanıyorum.Geçen yaz kızıma ayırdığı özel bir seanstan çok memnun kaldım.Kızıma ve bana gerçekten yararlı oldu. Kızımın özgüvenini geliştirme konusunda büyük desteğini gördüm.Şu an İstanbul lisesinde okuyor ve arkadaşları ve çevresiyle iletişimi çok güzel,iletişim konusunda problem yaşamıyor.Öznur hanım son derece bilgili,nazik ve iyi bir insan.Mesleki açıdan iletişim ve olumlu davranışların geliştirilmesi konusunda yararlı olacağına çok inanıyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    

 süleyman (Danışan)
 IP: 213.43.50.DF

30-07-2012
 TavsiyeNo: 52779
Selam.oznur hocayı internette gezerken tesadüfen buldum.yaz tatilimi yaparken birtakım sorunlar yaşamaya başladım ve tek başıma bunları aşamadım.alanında uzman birine ihtiyacım vardı. Bu sitede yer alan açıklamaları ve makalelerini okudum.bana faydası olacağını düşünerek telefonla irtibata geçtim. Gayet samimi, sıcak biri karşıladı ve randevu aldım.eşimle beni evine davet etti.sorunlarımı anlattığımda gerçekten çok yardımcı oldu bana ve eşime verdiği tavsiyeler sayesinde tatilim ve hayatım zehir olmaktan kurtuldu.gitmeden önce birkaç kez daha yanına gitmeyi düşünüyorum.kendisine teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 Ebru (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.145.YWF

01-06-2012
 TavsiyeNo: 51614
Kiymetli oznur hocam ile liseden tanisiyoruz Oncelikle sunu soylemeliyim ki hayatim boyunca unutamayacgim o nadir ogretmenlerdendir Kendisi isini sevmesi ogrencilerine deger vermesi her konuda konusup fikir alinacak dogru bir yol haritasidir diyebilirim kendisine Oncelikle duyarli kisiligine samimiyetine Iyi bir ogretmen olmasina hayranim bu toplumda hem Anne hem es ve hemde ogretmen olarak cok Iyi bir ornektir sahsimda bir anne olarak her sikintimda tum guvenimle inancimla danisabilcegim profesyonel bir kisidir kendisine hep artilr katan calismayi gelismeyi ve gelistirmeyi paylasmayi seven isini her daim ileri boyutlara tasiyan hayatini bilgi anlaminda dolu dolu yasayan degerli emektarbir ogretmendir bir kez oznur hocamla tanisan haytinda olumlu anlamda degisimler oldugunu farkedecektir ve eminim her probleminizde kendiniiz yaninda bulacaksiniz
     2 Beğeni    

 mevlude (Danışan)
 IP: 94.55.182.ZJ

31-05-2012
 TavsiyeNo: 51589
Tesadüf eseri tanıştım.Arkadaşlarım arasında sorunlarım vardı hem çok sinirli bir kızım hemde gülüşüm çok kötüydü bu dönemlerde kendimi çok mutsuz hissediyordum ve cam ile kendimi öldürmek istedim.Bu yüzden neredeyse hiç arkadaşım yoktu her zaman ezik durumuna düşerdim ve dövülürdüm(dövülmek derkende sırtıma veya kafama vurmak).BUNDAN Dolayıda rehberlik öğretmeni bana psikolağa gitmemi söyledi ve bende gittim.Ama gerçekten gitmeme değdi arkadaşlarım arasındaki sorunlarım çözüldü,gülüşüm düzeldi ve artık dövülmüyorumda bundan dolayı çok mutluyum artık.Bu arada benim gittiğim yerdeki abla güleryüzlü çok güzel bir kadın ve temiz kalpli biri.:)
     2 Beğeni    

 duygu kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.44.191.YL

29-05-2012
 TavsiyeNo: 51522
merhabalar Öznur Hanımı internet sayesinde tanıştık.Kendisinden bir çok konuda destek alabildim. Bu siteyi tesadüfen buldum ve çok hoşuma gitti .20 aylık kızımla ilgilı ,ailemle ilgili her konuda desteğini esirgemeyecek kadar profosyonel Mesleğinde 1 numara olduğunu düşünüyorum.kendisiyle yüzyüze görüşme imkanım olmadı,farklı şehirde olmamdan dolayı ama en kısa zamanda ziyaret edeceğim. Öznur hanıma çok teşekkürler meslek hayatında başarılar.
     3 Beğeni    

 sinem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.151.DW

26-05-2012
 TavsiyeNo: 51458
Öznur hocamız liseden cok sevdıgımız saydıgımız çok özel öğretmenlerimizden biridir.öznur sımav sıcak samımı, sevecan, karsındakı kısıyı hıc sıkılmadan sabırla dınleyen,yol gösteren tavsiyeler bulunan,içten ve güven veren biridir.Herkesi her konuda mutlaka yardımcı olur.Öznur hocamızı tanıdıgım için cok şanslıyım cok ıyı bır eğitimcidir ve suan aıle danısmanlıgı,çocuk psıkolojıklerını cözum bulmasında cok basarılı,uzman bırıdır.Öznur hocamızı herkese tavsıye ederım,sizlere her türlü yardımcı olacagından cok emınım,bilgilerinden cok yararlanacaksınız,sonsuz ona guvenın.Öznur hocam başarılarınızın devamını dılıyorum hersey istedıgınız gıbı gıder ınşallah.Sevgilerimle..
     1 Beğeni    

 turgay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.70.YY

04-05-2012
 TavsiyeNo: 50895
Öznur arkadasımı 45 yıldır tanıyorum durust samimi vede hızmet sundugu kişilere yardımcı olabilen bir karakter yapısına sahıp sevecen cana yakın bir kişilik olarak tanıdım vede hala tanımaktayım.mesleki acıdan elit bir ınsan benım yakın bir arkadasımın yurt dısından gelen cocuguna uyum saglayabılesı ıcın gosterdıgı capayı gormemek ınanın insafsızlık olur.hastalarıyla ılgılenmesı devamlı ön plana cıkıyor.Kendısını pisikolojik konularda geliştiren bir yapısı vardır.Mükemmel,Calışkan,Durust herhalde bu yazdıgım 3 sıfat canım arkadasıma az bile guleryuzlu calışkan vede meslıgını severek yapabılen kalıtelı ınsanlardan bır kacından bırıdır.Tv programlarında yaptıgı konusmalarla halkımızı bilinclendıren bır meziyete sahıp ..Öznur seni seviyorum vede başarılarının devamını diliyorum her şey gönlünce olsun benım canım arkadasım
     3 Beğeni    

 caner güSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.254.5.ZYZ

01-05-2012
 TavsiyeNo: 50830
Ben istanbul dışında başka bir şehirde yaşayan bir vatandaşım Öznur simav hanım efendiyi tanımam ben kendilerine önce cepten ulaştım ne yalan söyleyeyim telefonun karşılık bulacağını dahi beklemezken çok nazik bir tavırla benimle ilgilendi,sonrada çocuğumla ilgili sorumu kendilerine mail yolu ile ulaştırdım kendileride hiç vakit geçirmeden bana göre samimi bir uslupla vede uzmanlık deneyimleri ile cevap verdiler bu nedenle kendilerini kutluyor ve tavsiye ediyorum.com sitesinde tavsiye ediyorum.Emeği geçen site görevlilerine ve Sayın Öznur SİMAV hanım efendiye tekrar teşekkür ediyorum.Caner GÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    

 Engin (Danışan)
 IP: 46.196.96.FW

16-04-2012
 TavsiyeNo: 50439
Kendisine arkaş tavsiye ile gitmişdik..Çok çok profesyonelce ama bir o kadar da yardim gönüllüsü.Gunlerce zamanini verdi.Emekleri icin sonsuz teşekkür ediyorum. amatorce ruhla terapiler yapan kendini mesleğine adamış Oznur Hnm..güleryüzlü, ciddi, ilgili, konuşkan..Olaylara subjektif yönle bakışı çok iyi..Kendisi bence konusunda uzman olup diğer uzmanlara göre sevecenliği vakasiyla özdeşleşmesi ön plana çıkmakta..Sirda Güvenili. işin uzmani dedğimizde kndisini tasvir etmiş oluruz..Çalıştığı yer çok tertipli ve harika dizayn içimiz ısındı Çok tsk ediyor tavsiye ediyorum.Her zaman sonsuz güvenle danışabilirsiniz..
     2 Beğeni    

 elif (Danışan)
 IP: 212.252.210.LB

09-04-2012
 TavsiyeNo: 50180
Merhaba, Öznur hanım,oğluma ve bana gösterdiğiniz ilgiden,alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Oğlumun kekemelikle ilgili problemi vardı.Öznur hanım oğlum için hiçbir pedagogun bana sormadığı soruları sordu, başka hiçbir pedagogun farkettiremediği şeyleri bana gösterdi.Kendisini ziyaret edeli 2 gün oldu ama bu süreçte bana gösterdiği yolları oğluma uyguladığımda sonucunu görebildim.1,5 ayda çözümleyemediğim oğlumun sorunu 2 günlük süreçte azalmaya başladı umarım tamamiyle biter. Öznur hanım sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum size.1 ay sonra görüşmek dileğiyle...
     4 Beğeni    

 ŞÜKRİYE TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.104.55.YF

04-04-2012
 TavsiyeNo: 49997
Canım öğretmenim sizinle lisede tanışmak ve benim öğretmenim olmanız benim icin büyük bir şansdı... bir akvaryumu yazmak,yaşamaktan kolaydır.bu yüzden her dize biraz eksik,her şiir biraz yalandır.asıl olan hayattır,asıl olan gercek ve dürüst insanlardır. İşte sizi anlatmak benim icin bu kadar zor.çok şey paylaştık öznur öğretmenimle hangisinden başlayayım bilemedim.ic güzelliğinden mi,anaç ruhundan mı ,sevgi dolu yüreğinden mi hangisinden?sevgi istedik beklentisiz kalbini açtı bize...nezaman canım sıkılsa kendimi yanında bulur sıkıntılarımı anlatır hic sıkılmadan beni dinleyen öğütler verir bizi hayata hazırlardı.biz farkına varmadan o zamanlar anlamazdık delilik çağı işte şimdi o kadar çook anlıyorum ki meğer bize çaktırmadan hayata hazırlıyormuş. Akşam olur okuldan eve giderken önümde bir araba dururdu bakardım öznur öğretmenim alırdı beni arabasına hangi öğretmen yapar evime kadar bırakır eve gidene kadarda benimle konuşur sıkıntılarımı paylaşır ortak olurdu...her severinde icimi rahatladır ve cözüm bularak geri dönerdim. O dönemler gemim çoook hırcın dalgalarla savasıyordu,icimdeki fırtınalar kopuyordu çözüm bulamıyordum gemimi yanaştracak bir liman arıyordum.ve gemimi okulun serin sakin sularına yanaştırken oradaki değerli öğretmenlerimi ve öznur öğretmenimi buldum.yol göstericim oldu...sevgisiyle ,bilgisiyle...eger şimdi kendine güvenen,özgür,kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorsam onun sayesindedir. Ben öznur öğretmenime hep sevgi çiçeği derdim.çünkü çiçek hem insanlara sevgiyi sunar.öznur öğretmenimde aynı çiçek gibi öğrencilerine sevgiyi sunmuştur...her türlü gözüm kapalı öznur öğretmenimi tavsiye ederim...bizi nasıl hayata hazırladıysa sizlerede hertürlü yardımcı olacağından eminim. Sevgi tomurcuklanarak çoğalır Ve o zaman hayat daha anlamlı olur...
     6 Beğeni    

 nurbeyaz (Danışan)
 IP: 217.131.106.ZJF

24-03-2012
 TavsiyeNo: 49677
Öznur hanımı üniversite öğrencilik yıllarından tanıyorum.Yıllar sonra karşılaştığımda değişen bir şeyin olmadığını gördüm. Öğrencilik yıllarında olduğu gibi;çalışma disiplini,başarısı,görevine bağlılığı devam ediyor. Mesleğindeki tecrübesine son derece güveniyorum. Çalışmalarında sorumluluk bilinci ile hareket edeceğine inanıyor başarılar diliyorum. Lafontaıne Özel Masal Evi Anaokulu Müdürü Nurbeyaz ERGÜN
     5 Beğeni    

 meliha (Danışan)
 IP: 212.154.2.YCY

23-02-2012
 TavsiyeNo: 48645
öznur hocamız annemiz,ablamız,arkadaşımız... kendisini lisede tanıdık 32 kız öğrenciydik.. öznur hocamız diğer kıymetli öğretmenlerimizden daha kıymetliydi.. okul ve okul dışında bizim daima yanımızda bize yol gösteren bizi büyük sabırla dinleyip sorunlarımızı bi çırpıda çözmemize yardımcı olan biricik yardım meleğimiz:) ondan ilk öğrendiğimiz şey insanın kendine güvenmesi içindeki gücü bulabilmesiydi:) şahsen sayesinde aslında içimde drama yetenegi olan başka bi beni keşfettim.. bilirsinizki ergenlik döneminde çok fazla problem yaşıoruz alıngan oluyoruz, sinirli oluyoruz,yanlış kararlar alıyoruz bazılarımız yanlışlar yapıyoruz, bu dönemlerde bize yol gösterecek bizi yönlendiricek aslında kısacası bu dönemi en az zararla atlatabilmemiz için bağlı olan gözlerimizi açmamıza yardımcı birini bulmamız gerekebiliyo işte öznur hocamız bizi bunlar yerine bizi kendimize ulaştırdı:) onunla ailevi konularımı bile konuşmuşuumdur:) ve onun tavsiyeleri üzerine sıkıntılarımı kolayca atlatabildim.. eger sadece bi danışmana değilde sizi dinlicek bi anneniz yoksa anneye, başınızı omzuna koyacağınız bir dostunuz yoksa dosta ihtiyacınız varsa öznur hocamızı tavsiye ediorum:) o daima güler hayattaki olumsuzluklara rağmen herkezide güldürür.. umarım onun bu enerjisinden faydalanma imkanına sahip olursunuz:)
     5 Beğeni    

 tuğçe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.8.191.YF

21-01-2012
 TavsiyeNo: 47489
öznur hn.benim lisede çocuk gelişimi dersime giriyordu,kendisi işinde gerçekten çok başarılı ben ondan çok şey öğrendim bana her konuda destek oldu eğitim ve manevi konularda ben çocuk gelişimi bölümüne yazıldığımda çok korkuodum yapamayacağımı düşünüyordum öznur hocamın çok desteği oldu iyiki bu bölümü okumuşum bana bu bölümü sevdiren tek kşi öznur simav şuanda çok mutluyum anaokulu ögretmenliği yapıyorum hersey sizin sayenizde oldu sizi çok seviyorum tavsiyelerinizi iyiki dinlemişim sizin etrafınızdaki insanlar çok şanslı sizinle çalışmak siznle olmak güzel hoscakalın...
     5 Beğeni    

 nihal (Danışan)
 IP: 78.163.196.YZY

21-01-2012
 TavsiyeNo: 47488
oğlumun davranış problemine yönelik acilen çözüm üretebilmek için kardeşimin internetten yardım alalım demesiyle öznur hanımı tesadüfen tanıdık. öncelikle çalışmalarını özellikle bizimle ilgili olan yalan söyleme ve izinsiz evden para alma davranışı üzerine görüştük. çok sıkıntılı bir zamandaydık ne yapacağımızı bilemedik cezamı versek konuşmak ne kadar faydalı zor bir kaç gün geçirdik. acilen çözüm ararken Öznur hanım o kadar çabuk maillimize cevap yazdı ve bizi aydınlatmaya çalıştı ki işin kötü yanı böyle zor bir durumun mail ile çözümünün de zor olacağıydı. keşke öznur hanımla aynı şehirde olabilsek de yüzyüze yardım alabilme şansımız olsaydı. bu sorunumuz karşısında bize ilk yazdıkları "Yalancılık ve izinsiz alma davranışı ile. Sizin ilginizi çekmek istiyor olabilir. Dikkat çekme davranışı olarak düşünülebilir. Her istediğini almak ilgilenmek olmaz. Özellikle iyi bir iletişim sağlamalısınız. Onu detaylı şekilde konuşturabilirsiniz. Bu onu sorguya çekmek şeklinde değil. Gözgöze zaman ayırıp, iyi bir dinleyici olmalısınız. Neden böyle yapıyorsun? şeklinde soru sormayın. Sadece ve sadece onunla direkt ilgilenmeniz gerekir. Konunnun üzerinde durursanız yanlış pekiştirme yaparsınız. İhtiyaçları konusunda görüşme yapın. Sevginizi ona dokunarak, severek, öperek hissettirin" şu an öznur hanımı sıkıntılı durumumuz için rahatsız etmeye devam ediyruz. intenetten bu şekilde yardım alabildiğim ve böyleine ilgili bir doktora da rastladığım için önce site yönetimine sonrada yardımını bizden esirgemeyen Öznur hanıma çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 duygu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.199.ZYD

06-01-2012
 TavsiyeNo: 47064
öznur sımav benim lisede en sevdigim ögretmenimdi.ben okulu bitirdim şuan 6 yaşında kızım var.iyiki öznur sımav benim ögretmenim olmuş.çünkü kendisi o kadar samimi ki ...ne zaman kızımla ilgili bi sorun olsa hemen kendisiyle görüşüyorum ve süper cözümler buluyor.kendisi alanında çok bilgili onun her sözüne inanıyor ve güveniyorum çünkü aileden biri gibi çok samimi ve içten herkese öznur hanım'ı tavsiye ediyorum.öznur hanım tatlı konuşmasıyla üstün bilgisiyle insanı o kadar aydınlatıyor ki...kendisinden birçok şey ögrendim ama yanında olup daha fazla şey ögrenmek istiyorum çünkü onun fikirleri bilgileri o kadar muhteşemki sürekli onun bilgileri ile çocugumu yetiştirmek istiyorum.emin olun onun bilgileri kızımada banada çok faydalı oluyor
     3 Beğeni    

 esra (Danışan)
 IP: 85.107.170.JB

06-12-2011
 TavsiyeNo: 46030
Öznur Simav'ın yanından az önce geldim. Kendisiyle arkadaş gibiydik ve beni hiç sıkılmadan dinledi. Bana cok yararı olucak onunla konuşmak cok iyi geldi bana. Öznur Simav'ı ailem sayesinde tanıdım. Randevu aldık ve cok iyi anlaştık. Sayesinde neyin ne oldugunu , kimin kiminle oldugunu , arkadaşlarımın nasıl biri oldugunu anlattım ve bana cok güzel tavsiyelerde bulundu. Öznur Simav derdimi anlatacağım tek insan. Öznur Simav'ı herkeze tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim herşey için.
     2 Beğeni    

 Naciye (Danışan)
 IP: 88.240.28.ZZB

06-12-2011
 TavsiyeNo: 46016
Yeğenimin pedagog ihtiyacı nedeniyle internet sitelerinden bakarak Öznur Hanım a ulaştım. Referanslarını okuyunca kendisini aramaya karar verdim, randevu alıp görüşmeye gittik. Kendisi tarafından home- office inde kabul edildik. Sıcak, samimi, içten ve güven verecek şekilde karşılaması yeğenimin onunla konuşmasını sağladı. Böyle bir ortamın, kişiler tarafından daha rahatlık sağlayacağı ve konusunda yardımcı olabileceğini düşünerek tercih etmiş. Oldukça hassas düşünülerek yapılmış. Yeğenimin problemiyle ilgili gerek ikili, gerekse üçlü görüşmeler sonucu tavsiyeleri doğrultusunda davranmaya başladık. Onun önerileri bir haftada bile olumlu sonuçlar gösterdi. Gerek ailenin davranışlarında değişiklikler oldu ,gerekse çocuğun kendine güveni gelmeye başladı. Yeğenim üzerinde daha kısa sürede bile bu kadar etkisi olabilecekse daha uzun sürelerde istenilen düzeye gelebileceğine eminim.
     4 Beğeni    

 AYŞE GÖRÜR (Danışan)
 IP: 78.172.144.ZY

05-12-2011
 TavsiyeNo: 45988
Öznur hanıma tavsiye yazısı yazmak için çok kararsız kaldım.Çünki kendisi benim ablam olur.Kızımı büyütürken kendisinin uzmanlık alanından çok yararlandım.Bebekliğinden , ergenlik dönemine kadar her konuda değerli fikirleri bize hep yol gösterdi . Özellikle ders çalışma ve okul başarısı konusunda gerçekten emeği çok büyüktür.Kızım şu anda 9. sınıf , kendini her yönden kanıtlamış başarılı bir öğrenci.Mesleki açıdan benim kendisinde beğendiğim en belirgin özellik kararlı olması ve bu kararın üzerine gitmesidir.Bir çok annenin ve bu arada benim de yaptığım hatalardan birisi çocuğa bir takım alışkanlıklar kazandırırken verilen tavizler konusudur.Kendisi bu noktada bana çok güzel bir yol haritası çizdi ve ben bunu uyguladım. Öznur simav , mesleğinde başarılı, işini severek yapan ,çocukları çok seven bir uzman. Pozitif kişiliğini zaten danışanları biliyor. kendisini 3 sıfatla tanımlamak gerekirse samimi ,güleryüzlü ve akıllı demek doğru olur.Başarılarının devamını diliyorum .İnşaallah işini uzun yıllar yapar ve insanlara faydalı olur.Teşekkürler ablacım,herşey için teşekkürler.
     5 Beğeni    

 Çiğdem (Danışan)
 IP: 88.243.158.DL

01-12-2011
 TavsiyeNo: 45902
Öznur Simav Hocamızı bu site aracılığı ile buldum ve kendisiyle irtibata geçtim. Ses tonu ve samimiyeti beni çok etkiledi. Kendisiyle çocuğum hakkında samimi, içten ve güvene dayalı bir görüşmemiz gerçekleşti.. Hocamızı, çocuk psikolojisi alanında uzman olması,olaylar hakkında akılcı çözümler üretmesi, sonuç odaklı olması nedeniyle tavsiye ediyorum.Tavisyeleri son derece isabetli ve yerinde. Sanki kızımı ben değilde o tanıyordu. Onun sayesinde kızımla olan dialoğumuz daha bir sorunsuz olmaya başladı.. Hocamıza çok teşekkür ediyorum.. İyiki varsınız.
     8 Beğeni    

 serap (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.173.98.Z

01-12-2011
 TavsiyeNo: 45901
sayın öznur simav kadıköy anadolu meslek ve meslek lisesi eğitim öğretim boyunca öğretmenimdi. Mesleği kişiliği yanında harika bir insan öğretmendir. çoçukla ilgili bilinen butun eksik ya da yanlişları kusursuz bi şekilde ve düzeyde bilmektedir. bugune kadar bana kattığınız sayısız bildi deneyim ve hoca öğrenci ilişkisi için çok teşekkür ederım. iyiki varsınız iyiki aydınlatıcı bi aysınız...çoçukla ilgili butun bilınen Geçmiş deneyimlerimizden yeni bir düşünce ya da ürün ortaya koyarak yaratıcı davranırız. Çocuklar da kendilerini ifade edebilecekleri materyaller kullanarak, hayali oyun oynayarak, problem çözerek ve yeni düşünceler üreterek yaratıcılıklarını geliştirirler. Yaratıcılık yalnızca üstün zekalı insanların sahip olduğu bir beceri değildir. Araştırmalara göre, çocukların yaratıcı davranması için üstün yeteneklere ihtiyaçları yoktur. Yeni fikirler üretebilme becerisi birçok çocukta saklıdır. Anne-babalar ve eğitimciler uygun yaklaşımlarda bulunarak çocuğun bu davranışının gelişimini destekleyebilirler. çoçuk ve yaratıcılık ayrılmaz parçalardır...
     4 Beğeni    

 nazile bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.98.ZZJ

01-12-2011
 TavsiyeNo: 45900
merhabalar..ben Öznur Simav'ın öğrencisiydim.lise yaşantımızda benimle ve sınıf arkadaşlarımla yakından ilgiliydi ve yol göstericimizdi.bize karşı kendini hep sorumlu hissedip en az ebeveynlerimiz kadar bizleri düşünüyordu.böyle bir eğitimciyi tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi.ayrıca şuanda yapmış olduğu aile danışmanlığında gayet başarılı ve çocukların psikolojik sorunlarının belirlenip çözüm bulmasında uzman kişidir.yılların vermiş olduğu tecrübelerini ve bilgilerini sizlerle paylaşarak aileleri ve çocukları bilinçlendirmekte önemli bir rol oynamaktadır.. her ailenin öznur hocamızla tanışarak bu bilgilerden yararlanmalarını tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    

 büşra öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.96.Z

30-10-2011
 TavsiyeNo: 45188
Bu siteyi tesadüfen buldum ve çok hoşuma gitti . kendi alanım olan çocuk gelişimi bölümü uzmanlarını aradım sayfada ve Öznur Simav'ı buldum ve ona kafamda takılı olan çocuk gelişimi uzmanı kimdir ne iş yapar nasıl çocuk glş.uzm. olunur onları sordum ve cevabımı aldım .artık kafamda soru işareti kalmadı . Mesleğinde 1 numara olduğunu düşünüyorum. İlerde inş bende onun gibi başarılı olurum.Ona hayatında başarılar diliyorum. Arkadaş canlısı bir insan.Mesleğinde zaten mükemmel.. Teşekkürler , sevgiler
     3 Beğeni    

 sezen (Danışan)
 IP: 95.14.77.YCL

31-08-2011
 TavsiyeNo: 43911
Öznur Hanım; herşeyden önce oğluma ve bana göstermiş olduğunuz ilgiden ve nezaketten dolayı teşekkür ederim.9 yaşındaki oğlumun konuşurken takılması ve kekelemesinden dolayı sizden uzman desteği aldık..Balıkesir bölgesinde uzman bulamamaktan şikayet ederken tesadüf eseri size internetten ulaştık.Oğlumun dediği gibi sihirli bir yağmur oldunuz bize.sizinle görüşmeye geldiğimiz ilk gün çaresizdik,ancak umutlu ve mutlu ayrıldık..sayenizde artık hayata daha rahat,daha çözümleyici bakıyoruz.Ne yapıyoruz artık takıntıları kafamıza takmıyoruz :) aynı zamanda aile danışmanlığı uzmanlığınız sayesinde sizden aldığım bilgiler ve destek benim için çok önemli..Öznur Hanım’ın, bundan sonraki yaşamımızda bizi destekleyip yardımcı olacağına eminim..Biz aile olarak bilinçli bir dost kazandık..Burdan kendisine herşey için tekrar tekrar teşekkür ediyorum..Biz bize yetecek sonucu aldık..Kendisinin uzmanlık alanlarıyla ilgili sıkıntılarınız varsa,PEDAGOG ÖZNUR SİMAV’ı tavsiye ediyorum..Oğlum sevgilerini, bende saygılarımı iletiyorum kendisine…

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Balıkesir'de oturduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     3 Beğeni    

 hacer aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.55.6.YLL

20-08-2011
 TavsiyeNo: 43698
öznur hanımı tesadüfen siteden ulaştım oğlumun insanlarla iletişim kurmada sorunu var kendisine mesaj attım ve24 saat olman kendisinden hemen cevap geldi bu beni çok memnun etti mesajı yazarken geri dönüşün olmayacağını düşünmüştüm kendisiyle yüz yüze görüşemeyeceğim halde mesajlarıyla yardımcı olmaya çalışıyor buda işini gerçekten çok sevdiğini önem verdiğini gösterir bence çoğu kişi artık maddiyatı düşündüğü bu günlerde mesajla bana yardımcı olmaya çalışması hiçbir çıkarı olmadan gerçekten takdir edilecek bir davranış kendisinin verdiği tavsiyeleri uygulayacağım etkili olup oğlumun sorununu aşacağımıza eminim sayesinde kendisine buradan tekrar çok teşekkürler ediyorum ve mesleğinde daha başarılı olmasını dilerim
     5 Beğeni    

 fatma aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.160.YC

13-08-2011
 TavsiyeNo: 43548
Öznur Hn, değerli zamanınızdan ayırıp bana yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ederim. gönderdiğiniz yanıt beni tatmin etti tekarar teşkkür ederim Öznür Hn'ı internet aracılığı ile buldum.kendisi çok ilgili. sorumu sorduğum zaman kısa süre içinde cevabım geldi. kıskançlık ile ilgili sorunu olan 5 yaşındaki arkadaşımın cocuğu benim 3,5 yaşındaki oğlumu sürekli ağlatmasını sordum. gözetim altında oyuncakları değiştirerek, sırayla oynamasını tavsiye etti.
     3 Beğeni    

 hanife iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.242.46.YB

19-07-2011
 TavsiyeNo: 43082
Öznur hanımı bu site vasıtasıyla tanıdım.6 yaşında kekemelik problemi olan oğlum için kendisiyle görüştüm gayet samimi bir görüşmeydi.Altınoluktaki evinde görüştüm.Oğlumu benden daha iyi tanımlayıp bana eksikliklerimi gösterdi.Bize verdiği tavsiyeler çok mantıklıydı.Kendisi de samimi canayakın ve güleryüzlü biri.Bir pedagogda bulunması gereken bütün özellikleri taşıyor.Eşimin de benim de sorduğumuz bütün sorulara içtenlikle cevap verdi.Çocuklarımızla ilgili aklımıza takılan bütün soru işaretlerini sonuçlandırdı.Öznur hanımı bu tür problemi olan herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 deniz (Danışan)
 IP: 94.123.232.ZJB

10-07-2016
 TavsiyeNo: 89153
Esimle ayrılma aşamasında eşimin Öznur hanimi bulmasıyla başladık çocuklar Öznur hnm çok sevdi ve bizim Göreme digimiz çok şeyi Öznur hanm sayesinde gördük bize yardımlarınız için teşekkür ederim bıkmadan yılmadan bize verdiniz destek için tekrar tekrar teşekkür ederim. Gerek telefonla gerek yanınıza gelerek aldigimiz destek bizi mutlu etti iyi niyetli güler yüzlü insanı İncitme den her şeyi söylemesi iyi hem cocuklara hemde bize verdiği seanslar işimize yaradı tek şikayetçi olduğum nokta çocuklar icerdeyken bekleme salanu olmaması dışarda beklemek biraz zor oluyor geri kalan hersey dört dörtlük şiddetle tavsiye ediyorum
     4 Beğeni    

Öznur SİMAV'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : ZARARIN NERESİNDEN DÖNÜLÜRSE KARDIR. TAŞI DELEN DAMLALARIN SÜREKLİLİĞİDİR.


Öznur SİMAV'ın Kitap ve Yayınları Öznur SİMAV'ın Basılı Kitap ve Yayınları
TV 8 de canlı telefon bağlantısı ile uzman görüşü

Yeni Anne dergisi Aralık 2010 sayı:4 Charlie nin Savaşı Başladı-

82-83-84. sayfalar

Yeni Anne dergisi Şubat 2011 sayı:6 Dosya: Kötü karnede İyi Bir Tatili Hak Ediyor- DEHB Olan Çocuklar İçin Neler Yapılabilir?

Tv 8 de 22.11.2011 tarihinde Okan Bayülgen'in sunduğu Muhallebi Kralı programı canlı yayın konuğu

Genç Gelişim Dergisi Aralık 2012 sayısı 42-43. sayfalar Çocuklara Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazandırılır?

Annelik Sanatı Dergisi Nisan 2012 Boşanmış Ailelerde Çocuk Olmak sayfa 32-33-34

TRT 1 Televizyonunda, 15.06.2012 tarihinde ÇOCUĞUM BÜYÜRKEN programı canlı yayın konuğu

07.06.2012 Agos gazetesi 4+4+4 Eğitim sistemi ile ilgili görüşler

A HABER de 23.12.2012 tarihinde İclal Aydın ın sunduğu YAŞASIN HAFTA SONU programında canlı yayın konuğu
...[Devamı...]

Öznur SİMAV'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
http://oznursimav.com/ daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Öznur SİMAV Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
Bahçeşehir üniversitesinde 02.12.2014 tarihinde mesleğin özellikleri, geleceği ve geliştirilmesi konusunda konferans verilmiştir. MÜSİAD ta Aile İçi İletişim konusunda Konferans


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
19 Mayıs Mah. değirmen Sokak. şaşmaz Sitesi Cemal Bey İş Merkezi. A Blok No:11 Kat:6 D:24 (Nidakule Yanı)
İstanbul  
(Mutlaka Randevu Almanız Gerekir.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(535) 015 55 14
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi-Çocuk Gel. ve Eğtimi,aile Danışmanlığı,öğr
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Öznur SİMAV'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Öznur SİMAV'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Öznur SİMAV Mesleki Videolar Videoları
7 Mesleki ve Kişisel Video

kadıköy psikolojik danışm, pedagog makalesi, cinsel kimlik, ergenlik, burhaniye pedagog, kadıköy pedagog, aile içi geçimsizlik, çocuk gelişimi, yemek yeme sorunları, çocuk psikoloğu, inatçılık, öfke, kıskançlık, boşanma, pedagog psikolog kadıköy, yaramaz çocuk, konuşma, ergen psikoloğu, parmak emme, çocuk psikoloku, kadıköy psikolog, okula isteksizlik, istanbul pedagog bilirkiş, anadolu y çocuk psikoloğu, kadıköy aile terapisti, huysuzluk, kozyatağı pedagog öznur s, söz dinletememe, istanbul pedagog öznur, psikolojik destek uzman, çocuk danışmanı, anadolu yakası psikolog, davranış problemleri, sosyalleşme, kadıköy aile danışmanı, bireysel danışman, aile danışmanı, balıkesir pedagog, çocuk gelişimi ve eğit, çocuk psikolojisi, okul başarısızlığı, çocuklarda hiperaktivite, ümraniye pedagog, pedagog öznur simav, uzman telefon, psikolog öznur simav, istanbul çocuk, edremitte pedagog, pisikolojik destek makale


02:51
Top