2007'den Bugüne 82,332 Tavsiye, 26,075 Uzman ve 18,275 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Damla KANKAYA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Damla KANKAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Damla KANKAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

16
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Damla KANKAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Damla KANKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Funda EGELİ BORAFunda EGELİ BORA
Değerli Meslektaşım Funda yaklaşık 5 yıldır birlikte severek çalıştığım ve kendisi ile yaptığımız projelerde daima başarı sağlayan bir arkadaşım. Ken...
Halilcan KARATAŞUzm.Psk.Halilcan KARATAŞ
Meslektaşım Halilcan Karataş ile uzmanlığımızı birlikte tamamladık.Beyefendi duruşu ve saygısı ile örnek alınacak bir kişiliğe sahip.Yardımseverliği i...
Fatma EFEUzm.Psk.Fatma EFE
Fatma Hanım ile kısa bir süredir birlikte çalışmamıza rağmen pozitif enerjisi ve alanında uzmanlığı ile kurumumuza neşe ve mesleki açıdan bilgileri il...
Merve ÖZENPsk.Merve ÖZEN
Üniversite yıllarından beri tanıdığım,birlikte uzmanlığımızı aldığımız Merve Özen samimiyetiyle ve güler yüzüyle çevresine pozitif enerji saçan bir ar...
Selfinaz DURSUNPsk.Selfinaz DURSUN
Canım arakadşım Selfinazı üniversite yıllarımdan tanıyorum.Ozamanki dönem arkadaşım şimdiki birlikte calıştığım ortağım.Yaklaşık 4 yıldır hemen hemen ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
'Bir gün gelir,Dünya'nın bir yerinde yıllarca senin haberin olmadan yaşamış birine bütün hayatını anlatmak istersin'

Damla KANKAYA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Bireysel Psikoterapi
-Aile Ve Çift Terapisi
-İlişki Sorunları
-Cinsel terapi
-Hipnoterapi
-Cinsel İşlev Bozuklukları
-Vajinismus
-Erektil Disfonksiyon
-Erken Boşalma
-Orgazm Bozuklukları
-Cinsel ve/veya Fiziksel Taciz
-Panik Bozukluk
-Kaygı Bozuklukları
-Ağrı Rahatsızlıkları
-Performans Kaygısı
-Aile içi İletşim Sorunları
-Travma Sonrası Stres Bozukluğu
-Anksiyete
-Obesif ve Kompulsif bozukluklar
-Yeme Bozuklukları
-Kaygı Bozuklukları
-Fobik Bozukluklar
-Sosyal Fobi
-Sorun Çözme Becerileri
-Davranış Bozuklukları
-Kariyer danışmanlığı
-Sınav Kaygısı
-Motivasyon Eksikliği
-Özgüven Sorunu
-Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
-Yas

Damla KANKAYA Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Damla KANKAYA'nın Özgeçmişi
Almanya doğumlu Damla Kankaya, ilk, orta ve Lise öğrenimini Nürnberg'de tamamlamıştır.Kazandığı Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur Öğrencisi olarak Mezun olmuştur.Lisans Eğitimi Süresince birçok Ulusal Kongre ve Üniversite Seminerlerine katılmıştır. Beykent Üniversite Psikoloji Klubün'nde asil üye olarak görev yapmıştır.
Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır ve 'Evli bireylerde Cinsel Doyum Ve Aldatma Eğiliminin ilişkisi' adlı tez çalışmasını yayınlamıştır.
Lisans ve Yükseklisans eğitimi süresince farklı alanlarda staj ve iş deneyimlerinde bulunmuştur.

2011 : Sana Klınık- Nürnberg/Almanya (Stajyer Psikolog)
2012 : Kindergarten/Nürnberg Anaokulu- Almanya (Stajyer Psikolog)
2013 : Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi- (Stajyer Psikolog)
2014 : Özel Olimpos Hastanesi- Antalya (Psikolog)

Birçok Sertifikasyon ve Eğitim Programlarına katılmıştır ve kendini halen geliştirmeyi hedeflemektedir.Almanca,İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
2015 Yılı itibariyle PsikoTerap-ist Eğitim ve Danışmanlık Merkezin'de Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

Terapide Kullandığı Yöntem ve Teknikler:

-Bilişsel Davranışcı Terapi
-Aile ve Çift Terapisi
-Cinsel Terapi
-Hipnoterapi

Damla KANKAYA Tavsiye Yazıları Damla KANKAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Funda EGELİ BORA Fotoğraf  Funda EGELİ BORA
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-03-2019
 TavsiyeNo: 109028
Değerli meslektaşım Damla Kankaya hem insani değerleri çok güçlü hem de meslek hayatında çok başarılı olan psikologdur. Arkadaşlarına, kendine ait olan kliniğinde birlikte çalıştığı diğer uzmanlara karşı herzaman yardımsever, herzaman destekçidir. Elini attığı her işte başarıyı yakalamak için çaba göstermekten asla yılmaz. Çevremde tanıdığım sorun çözme becerisi en yüksek olan kişidir. Değerli bir uzman olmasının yanında başarılı bir iş kadınıdır.
     Beğenin    

Fatma EFE Fotoğraf  Uzm.Psk.Fatma EFE
İstanbul - Psikolog - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-12-2015
 TavsiyeNo: 83934
Damla Hanımla kısa bir süre önce çalışmaya başladım. Kendisini disiplinli ve girişimcilik ruhu çok yüksek olarak tanımlayabilirim.Alanda eğitim almanın ve sürekli kendini geliştirmenin gerekliliğini kabul eden ticari kaygıdan ziyade psikolojiye katkıyı ve insanların kafasındaki psikologa gittim bir şey olmadı algısını değiştirmeye çalışan işini ve mesleğini seven başarılı bir uzmandır.Değerli meslektaşımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisiyle aynı kurumda çalışmaktan onur duyuyorum.
     Beğenin    

Merve ÖZEN Fotoğraf  Psk.Merve ÖZEN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-10-2015
 TavsiyeNo: 82327
Şık duruşu, zarif ve asil karakteri ile Damla Kankaya, uzun yıllardır tanıdığım üniversiteden arkadaşım, meslektaşım. Alanındaki bilgi birikimi, sahip olduğu değerleri, yaptığı işlere şık imzalar atan karakteri ile diğer meslektaşlarımızdan farklıdır benim için. İşini severek yapan, yaptığı işlere yüreğini koyan, başarıya ulaşmadan asla bırakmayan arkadaşım, uzman, alanına hakim bir psikolog, mükemmel bir arkadaştır. Evliliğinize dair, ilişkinize dair, hayata dair baş etmekte güçlük çektiğiniz problemleriniz varsa ona güvenle danışabilirsiniz. Kuruculuğunu yaptığı PsikoTerap-İst'in kapısından girdiğiniz anda, bilgi birikimi ile sizi karşılayacak, size yardımcı olacak, güler yüzü ve içten kişiliği ile sorunlarınızın çözüme ulaşacağı bu yolda size muhteşem bir rehber olacaktır.
     4 Beğeni    

 G.A (Danışan)
 IP: 88.253.247.YLL

31-08-2015
 TavsiyeNo: 81046
2 yıllık bir ilişkim vardı gayet mutlu birlikteliğimiz vardı. Erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı geçen sene vefat etti, ve o günden sonra kendisi tamamiyle içine kapandı. Artık hiç birşey paylaşmıyorduk ve bana sürekli soğuk davranıyordu. Adeta sorumsuz ve sosyalliğini kaybetmiş bir adam oldu. Onu çok seviyordum aslında çok farklı bir adam olduğunu biliyordum. İlişkimiz gittikçe kötüleşti ve son 3 aydır sadece ben onu zorlasıkça görüşebiliyorduk. Damla hanımın evlilik ve çiftler üzerine makalelerini bir kaç kez okumuştum ve kendisini aramaya karar verdim. İlk randevuya erkek arkadaşımla beraber gittik ve çekimserdik, daha önce ikimizdede böyle bir deneyimi olmamıştı. Fakat 3 seans sonra bile ilşikimizde tekrar konuşabilmeyi ve paylaşabilmeyi öğrendik. Erkek arkadaşım ayrıca bireysel olarak sorunları ile ilgili damla hanımla ayrı seanslar yapıyorlar. Kendisindeki değişim için damla hanıma çok teşekkür ediyorum. Bize tekrar çift olmasını öğrettiği için ona minnettarız.
     3 Beğeni    

 Tunahan Esen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.163.YCY

22-07-2015
 TavsiyeNo: 80266
Damla Hanımla katılmış olduğumuz bir eğitim seminerinde tanıştık. 2 yıl önceki bu seminerde katılımcı kişiliğiyle tüm grubun dikkatini üzerine çektiği gibi tanışmamız için bende de fazlasıyla merak uyandırdı. Tanıştığımız ilk günden bu yana ondan sadece psikoloji bilimi haklında değil hayat tecrübesi açısından da fazlasıyla kazanımım oldu. Kişilerin zaman içerisinde çevresiyle gelişim ve değişim sürecini ben de Damla Hanımla birlikte yaşadığım için kendimi şanslı hissedenlerdenim. Kendisine yönlendirmiş olduğum danışanların da memnun kalarak geri dönüş yapmaları ona olan güvenimi her seferinde bir kat daha arttırdı ve şu an ki dostluğumuzun zeminini sağlamlaştırdı. Mesleğinde göstermiş olduğu profesyonellik de başarısının haklılığını fazlasıyla ortaya koyuyor. Kendisinden psikolojik destek alacak tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine de meslek hayatında başarılarının devamını temenni ediyorum..
     2 Beğeni    

 Selfinaz Dursun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.172.203.YBB

03-06-2015
 TavsiyeNo: 79228
Meslekdaşımı üniversite yıllarından tanıyorum. Aynı zamanda hem beraber çalıştığım hem de mesleki donanımından emin olduğum bir meslektaşımdır. Mesleğini kişilik özellikleri ile bütünleştirmiş, sevgi dolu bir insandır. Güleryüzlü, sıcak tavırları ile girdiği ortamda ön plana çıkmaktadır. Alçakgönüllü ve samimi davranışları ile kendini kısa sürede sevdirmekte ve danışanlarının her birine ayrı ayrı önem vermektedir. Her konuda çevresindeki insanlara destek olmayı seven, olumlu düşünebilen, yaratıcı bir uzmandır. İstanbul'da psikolog arayanlara Uzm. Damla Kankaya'yı kesinlikle tavsiye ediyorum..
     4 Beğeni    

 İbrahim ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.180.91.Y

29-05-2015
 TavsiyeNo: 79094
Bir psikoloji öğrencisi olarak bir psikologdan yardım almak benim için farklı bir süreçti. Fakat kendisinin uzman psikolog olması sadece ünvanla sınırlı kalmamış ciddi anlamda mesleğini icrasına da işlemiş.işle ilgili büyük kaygılar yaşadığım bir süreçti ve o sırada tavsiye üzerine Damla Hanımla irtibata geçip randevu aldım.Terapi sürecinde inanılmaz bir yol katettik kendisiyle ve sürecin sonunda istediğim şeylerin karalarını mantıklı ve rahat bir şekilde verebilir hale geldim. kaygıdan eser kalmadı. Yardımları sayesinde 1 sene önceki benden çok daha farklı bir yerdeyim.Mutlu ve içim rahat bir şekilde tavsiye ediyorum kendisini...
     4 Beğeni    

Damla KANKAYA'nın Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
psikoterap-ist.com
Istanbul'un Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Damla KANKAYA'nın Kitap ve Yayınları Damla KANKAYA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
'Üniversite Öğrencilerinde Problem Çözme Becerisi ile Strese Dayanıklılığın ilişkisi'

Evli Bireylerde Aldatma Eğilimi ve Cinsel Yaşantılar

Damla KANKAYA'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoterap-İst
19 Mayıs Mah. Aytekin Kotil Caddesi Ozpolat Sit. Kamelya Blk. No:10 D:4 Şişli-Mecidiyekoy-Istanbul (Cevahir Avm Sinema Çıkışı Yanı)
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 273 10 32

Telefon 2 :
0(545) 977 60 58
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Nurnberg
Mezun Olduğu Üniversite
Beykent Üniveritesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Beykent Üniveritesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Damla KANKAYA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ;almanca; Fransızca


Damla KANKAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Damla KANKAYA Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video13:13
Top