2007'den Bugüne 92,582 Tavsiye, 28,265 Uzman ve 20,026 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Namık ACAR
Psikolog - Kocaeli
Psikolog-Psikoterapist-Evlilik Terapisti-Cinsel Terapist

Namık ACAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Namık ACAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

97
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Namık ACAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Namık ACAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
SORUNLAR PAYLAŞARAK AZALIR,MUTLULUKLAR PAYLAŞARAK ARTAR.YAŞAM PAYLAŞMAKTIR....
 
Namık ACAR'ın İletişim Bilgileri
Psk.Namık ACAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1969 (55 yaşında)
Doğum Yeri : Samsun
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü (1992 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Namık ACAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Evlilik ve İlişki Terapileri
*Mutsuzluk Sendromu
*Depresyon
*Tükenmişlik Sendromu
*Takıntı Sorunları
*Öfke Kontrolü Sorunları
*Kişilik Gelişimi Sorunları
*Cinsel Sorunlar
*İletişim Çatışmaları
*İntihar Eğilimleri
*Cinsel Kimlik Bozuklukları
*Aile İçi İletişim Çatışmaları
*Fobik Sendrom (Korku Sorunları)
*Dikkat ve Motivasyon Sorunları
*Algı Bozuklukları

Namık ACAR Özgeçmis CV Psk.Namık ACAR'ın Özgeçmişi
1992 yılından itibaren psikolog ve psikoterapist olarak çalışıyorum. Meslek yaşamımın önemli bir kısmı İstanbul'da kendi psikoterapi merkezimi yürüterek, bazı kurumlara da part-time hizmet vererek geçti. Daha sakin bir şehirde yaşama isteğiyle emekliliğim yaklaştığında İzmit'e geldim ve mesleki çalışmalarımı bu şehirde sürdürüyorum. İstanbul döneminde terapi merkezimin yanında part-time olarak özel hastane, özel tıp merkezi, A Milli Futbol Takımı ve Sivasspor gibi kuruluşlarda da psikolog olarak hizmet verdim.2000'li yılların başlarında evlilik ve kadın-erkek ilişkileri üzerine yaptığım mesleki bir araştırma sonrasında bir eğitim programı olarak "Evlilik Okulu Eğitim Programı"nı yazdım ve evlilik terapilerinin tanınması ve yaygınlaşmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirdim. Her toplumun ve kültürün kendine özgü bir psikolojisi olacağından hareketle sosyal araştırmalar yapan ve bu araştırmalarda elde ettiği bulguları uyguladığı terapilerde de kullanan bir uzmanım...[Devamı...]

Namık ACAR'ın Makaleleri Namık ACAR'ın Makale ve Yazıları
117 Makale
► Kötümserlik Sendromu ÇOK OKUNUYOR
► Boşanma

Namık ACAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
F.T
30.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122846
Arkadaşlar merhaba, Namık bey babamın çocukluk arkadaşı ve mesleki açıdan kendisi profesyonel bir psikologdur. Sizi dinler analiz eder ve sorunuzu çözmek için verdiği çabayı gözlerinizle görebilirsiniz. Bunun yanı sıra beraber çalıştığı çalışma arkadaşları da bir o kadar özverili sizi randevu gününüzden önce arayıp hatırlatmalar yapıyorlar, bekleme salonunda sıkılmamanız için büyük bir kitaplığı var ve susuzluğunuzu gidermek için muhteşem kahveleri var. Bende bu durum doğrultusunda kendisinden hizmet aldım bana çok yardımı dokundu sakinliğiyle içinize huzur doluyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir güven ortamına ihtiyacı olan bütün arkadaşlara tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
F.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122806
Bu site üzerinden kendisini buldum ve bu şekilde destek almaya başladım. Üstesinden gelemediğim bazı duygusal çalkantılı dönemler geçirmiştim. Altı aydır Namık Bey'den destek alıyorum. Bu sürede bir çok konunun üstesinden gelmemi sağladı. Kendisiyle çalışmamız devam ediyor. Bence İzmit'te kendi alanında en iyilerden biri. Sıcakkalı, samimi ve dürüst birisi. Yılların tecrübesini zaten ilk görüşmede bile anlayabilirsiniz. Karmaşık terimlerle psikoloji dersi verir gibi değil, daha çok hayatın içinden ve her insanın anlayacağı şekilde bilgisini aktarıyor. Ben kendisinden memnunum ve tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ömer K.
19.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121198
Belki çok da önemli değil ama sesi de mesleğine çok uygun :). Benimle konuştuğundan sesindeki tonlamalar beni etkiliyor. İşin aslına gelince, bir psikologdan ne bekleriz? Önce bizi dinlemesini, anlamasını... Bunu gayet iyi yapabildiğini düşünüyorum. Hani derler ya "kendimi ona anlatmak bile beni rahatlatıyor." aynen öyle. Yaptığı güzel ve önemli olan şeylerden bir tanesi de siz konuşurken, sizin kurduğunuz cümlelerden önce olayın mantığını çok iyi analiz edebiliyor. Problemin asıl kaynağını bulmanın öneminin gayet farkında. Onunla konuşurken "ben ne anlatıyorum sen bana ne diyorsun" diye düşündüğümü hiç hatırlamıyorum. Ayrıca tekrardan uzak birisi. sohbetin tıkandığını veya kendimizi tekrar ettiğimizi dolayısıyla "bir işe yaramıyor" diye düşündüğümü de hatırlamıyorum. Ama size şunu söyleyeyim arkadaşlar, psikolog vb. gibi kişiler bence sadece yol göstericidirler, bizim yerimize o yolda yürümezler veya bizimle birlikte de yürümezler (2. kısım sanırım öyle). Vel hasıl konuştuktan sonra birden hayatınızda değişiklik beklemeyin, tabi eğer siz problemin kaynağı bulduktan sonra ona uygun reçeteyi hayatınıza geçirmeye başlamadıysanız... Namık Bey açıkçası bana yardımcı olurken benden hiç ücret talep etmedi. Fakat akrabalık vb. gibi bir ilişki de yok aramızda. Baba dostu diyelim.
     1 Beğeni    
H.F.M.
14.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120949
Psikolog Namık Acar bey ile dost olduk. 8 Ay evvel kendisine bir tavsiye üzerine danıştım. Namık beyden memnunum. Namık bey kibar ve sizi sonuna kadar dinliyor. Problemlerimin çözümü ile ilgili olarak gelişmeler yaşıyorum. İletişimi kesmedik ve ilk günden beri iletişim halindeyim. En beğendiğim özelliği moral vermesidir. Kendisine güveniyorum. Namık beyi herkese tavsiye ederim. Kısa sürede problemlerimin çözüleceğine inanıyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Ö.B - Ömb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120940
Psikolog Namık Acar Hocamızla bir dostumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık. Kendisi bize Namık Hoca'nın onun hayatını çok olumlu yönde değiştirdiğini söylediğinde abartabiliyor olabileceğini düşündük ama Hoca'yı tanımaya ve ondan yardım almaya başlayınca süreç bizi hiç yanıltmadı. Hocamızdan sosyal durum bozuklukları, kaygıları, korkuları ve sanrıları olan ağabeyimiz için yardım alıyoruz, tedavimiz devam ediyor ama henüz bir sene olmadan katettiğimiz yol bizi sahiden çok sevindiriyor. Hocamız, samimi, içten, desteğini esirgemeyen, sorunlara bütünlükle bakan ve yardım için tüm tecrübesini kullanan bir insan. Kendisine minnettarız ve tavisye ediyoruz. Her şeyden önce güzel bir insan tanımış olacaksınız. Dakika hesabı yapmayan, danışanının danıştığı konularla bağlantılı diğer problemleriyle de ilgilenen, dürüst, şeffaf bir şekilde geri bildirimde bulunan bir psikolog tanıdık biz ve bundan son derece mutluyuz.
     2 Beğeni    
Derya A.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120736
Psikolog Namık ACAR'a tavsiye üzerine evlilik terapisi için gitmiştik.Çift terapisi ve bireysel terapi hizmeti aldık.Kendisiyle 2016 yılında tanıştık.Başka bir şehirde olmama rağmen ihtiyaç duyduğumda aradığım, tespit ve yol göstericiliğine güvendiğim bir uzmandır.Hiç bir zaman iletişimi kesmedi.Ara ara arayıp nasıl olduğumuzu sorması gerçekten çok kıymetli. Hem bireysel hem de çift terapisinden sonra hayatımızdaki bir çok şey değişti.Yaşadığımız coğrafyanın aile hayatını çok iyi bildiği için rahatlıkla çözüm odaklı yaklaşıyor.Evlilik planlayan çiftlere,evliliklerini sağlam temeller üzerine oturtmaları için tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
G.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120391
Borderline ve bipolar rahatsızlığımdan dolayı uzun zaman uzman değişikliği yapmıştım. Namık beyle tanışınca bunca sene hem maddi hem manevi ne kadar boşa kürek çektiğimi anladım.kendisi bana hem danışman hem abi hem aileden biri gibi oldu ne zaman kendimi kötü hissetsem gece gündüz yanımda destekçiydi. Kendisine hem rahatsızlığım hemde çift terapisinde de bulunmuştum Rahatsızlığımda baya yol almışken yaşadığım ani kayıp ve tramva sonrası birgün bile desteğini esirgemeyip ayakta durmamı sağladı. Hala daha gece gündüz bir tel uzağımda ve gerek yüz yüze gerek telde elimden tutup güç verir. İyi ki tercih etmişim iyi ki tanımışım. Kendisine bu site aracığıyla tekrar teşekkür ederim herkese rahatlıkla tavsiye ederim İyi ki bana desteksiniz yoksa yıkılırdım tşkederim hocam 🙏
     2 Beğeni    
B.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120104
Namik Bey'e duygusal karmaşa yasadigim için gitmiştim. Her sey cok karmasik ve zor geliyordu. İçimden bir sey yapmak gelmiyordu. Kendimi ruhsal olarak hep cenin pozisyonunda buluyordum. Bunda korona etkili oldugu gibi benim cok dusunmem, her seyi ayrintilamam, kafama takmam da cok etkiliydi. Namik Bey hem nasil bir hayatim olmasi gerektigini, nasıl yasamak istediğim gercegiyle beni aydinlatti, hem de duygusal karmasami cozmeye calisti. Tesekkur ediyorum her sey icin.
     1 Beğeni    
Mustafa TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120017
Bazı insanları kelimelerle anlatmak zordur. İşte Namık hoca da öyle bir insan mesleki olarak çok yetişmiş. analitik çözümler üreterek karşınıza çıkacak zorlukları daha kolay aşmanızı sağlıyor ben 2017 yılında tanıştım hala da devam ediyor dostluğumuz sözün özü Namık hoca dedin mi kafidir. tamamen objektif, gerçekçi yaklaşması çok güzel. Bu sayede kendinizle yüzleşip neler yapıp neler yapmayacagınızı daha iyi kavrıyorsunuz. Çok donanımlı ve bu sayede her konuşmamızda kişisel gelişimime çok şey kattım. Diğer uzmanlardan farkı sizinle iletişimi hiçbir zaman koparmıyor. Arıyor, hal hatır soruyor, yanınızda oldugunu daima hissettiriyor. Kendine bir şeyler katmak ve sorunlarıyla yüzleşip üstesinden gelmek isteyenler için Namık Hoca çok iyi bir seçim olacaktır.
     2 Beğeni    
Rana YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119990
Psikolog Namık Acar Bir gün ilçe genelinde enerji kesintisi olmuştu ve ben tramvay ile seyahat halindeydim. Enerji kesintisi sebebiyle tramvay durdu ve çalıştırılamadı. Kapılar kapalı.. İçerisi kalabalık.. Kendimi çok kötü hissettim, kapalı alan korkum var herhalde diye düşünüp doktora gitmeye karar verdim ve tavsiye üzerine Namık Bey’e gittim. Deneyimi, bilgisi ve güçlü iletişimi ile bu korkumu aşmada çok faydasını gördüm. İyi ki gitmişim. İhtiyaç hisseden herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Kevser
24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119986
Namık hocama sınav kaygısı üzerine korkularım vardı,stresi yönetemiyordum. Bunun üzerine bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Çok memnun kaldım.Deneyimli, donanımı ,güçlü iletişimi ile sorunlarımı aşamada çok faydasını gördüm.Gerek ilgili olması gerek işine verdiği önem çok belliydi.Bu alanda iyi olduğu çok belliydi.Konuşması da gayet akıcı ve anlaşılır bi şekildeydi.İhtiyaç hisseden herkese tavsiye ederim.Çünkü ben faydasını gördüm sorunumla baş ettim.En beğendiğim özelliği ilgili olması ve en önemlisi baya bir bilgili olması. Farklı açılardan ele alıp bana örnekler vermesi çok faydalı ve etkili oldu benim için.Başka sorunlarım olursa yine gitmeyi düşünüyorum çünkü çok memnun kaldım.
     4 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119861
Namık Hocam ile abim aracılığıyla tanıştım. çok kibar olması ve sizi sonuna kadar dinleyip tamamen objektif, gerçekçi yaklaşması çok güzel. Bu sayede kendinizle yüzleşip neler yapıp neler yapmayacagınızı daha iyi kavrıyorsunuz. Çok donanımlı ve bu sayede her konuşmamızda kişisel gelişimime çok şey kattım. Diğer uzmanlardan farkı sizinle iletişimi hiçbir zaman koparmıyor. Arıyor, hal hatır soruyor, yanınızda oldugunu daima hissettiriyor. Namık Hoca ile tanışmamıza vesile olduğu için önce abime, sonrasında Namık Hocama cok tesekkür ediyorum. Kendine bir şeyler katmak ve sorunlarıyla yüzleşip üstesinden gelmek isteyenler için Namık Hoca çok iyi bir seçim olacaktır.
     6 Beğeni    
Uğur KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2021
TavsiyeNo: 119491
Merhaba Psikolog Namık Acar ı bir yakınımın tavsiyesiyle tanıdım. Eşimle birlikte çift terapisi ve bireysel terapi hizmeti aldık. Namık Hocamdan önce farklı psikolog desteği aldık fakat ilerleyemedik. Namık Hocamın en önemli farkı bizi gerçeklerimizle yüzleştirmeyi başarabilmesi oldu. Bizi avutmak için dinleyip, gönlümüz olsun diye tavsiyelerde bulunmadı. Gerçekçi ve samimi yaklaşımı sayesinde yol almayı başardık. Sorunlarının üstesinden gelmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Namık ACAR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Spor,seyahat,plak kolleksiyonu,yüzme,makale yazma,sosyal araştırmalar

Sevdigi Yazarlar : İlber Ortaylı,Erol Güngör,Cemil Meriç,Kemal Tahir,Atilla İlhan

Sevdigi Muzikler : Türk sanat Müziği,Halk Müziği,Pop Müziği,Tasavvuf Müziği

Sevdigi Filmler : Biyoğrafi,Tarihi Filmler,Macera Filmleri

Sevdigi Sözler : Bir işi doğru bitirmek istiyorsanız doğru başlamalısınız.


Namık ACAR'ın Kitap ve Yayinlari Namık ACAR'ın Basılı Kitap ve Yayınları
"EVLİLİK OKULU" (Bir eğitim Programı olarak)
"DEĞİŞEN TÜRKİYEDE SİYASET VE SEÇMEN PSİKOLOJİSİ"(Bir sosyal araştırma olarak)

Namık ACAR'ın Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Namık ACAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 928 54 08
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1969
(55 yaşında)
Doğum Yeri
Samsun
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1992
(32 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Namık ACAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Namık ACAR'ın Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Namık ACAR Mesleki Videolar Videoları
-
stres, depresyon, cinsel sorun, ankara psikolog, kocaeli aile danışmanı, izmit aile danışmanı, izmit ilişki sorunları, izmit evlilik danışmanı, gölcük psikolog, kocaeli aile terapisi, karamürsel psikolog, körfez psikolog, gölcük evlilik terapisi, körfez evlilik terapisi, kartepe psikolog, karamürsel evlilik danışm, derince psikolog, derince evlilik danışmanı, derince evlilik terapisi, körfez evlilik danışmanı, kocaeli psikoterapi, izmit psikoterapi, gölcük psikoterapi, derince psikoterapi, körfez psikoterapi, karamürsel psikoterapi, psikolojik danışman, izmit psikolojik danışman, kocaeli psikolojik danışm, kocaeli yaşam koçu, izmit yaşam koçu, izmit evlilik terapisti, kocaeli evlilik terapisti, kocaeli cinsel terapist, izmit cinsel terapist, gölcük cinsel terapist, izmit psikolog, cinsel sorunlar, ilişki sorunları, panik atak, dikkat bozukluğu, aile terapisi, korku sorunları, kaygı bozukluğu, sınav kaygısı, kocaeli psikolog, evlilik terapisi, okula uyum sorunları, kekemelik sorunları, kıskançlık

17:44
Top